PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریختن سیو کامل مراحال بازی ریوالز و اجرا نشدن

امیر تتلو
13-03-2014, 18:23
سلام دوستان دارم روانی میشم سیو این بازیو از هر سایتی دانلود میکنم و توی داکیومتس و در گست گیمز در ستینگز میریزم و و قتی وارد بازی میشم بازی از اول شروع میشه انگار سیو نداره و اینم بگم که سیو قبل رو پاک کردم و فقط سیو دانلودی رو میریزم که شامل 5 فایل مختلف هست و کرکم هم 3d mark هست و سیو هم نوشته روی این کرک تست شده اما هر کار میکنم نمیشه .... از کاربرانی که کمکم کنند واقعا ممنونم و لطفا نظر بدید و راهنماییم کنید بازم ممنونم

امیر تتلو
13-03-2014, 20:25
لطفا نظر بدید الان 21 مشاهده و0 نظر هست ایا خدا رو خوش میاد بنده اینطوری منتظر باشم شما فقط نگاه کنید ؟؟؟؟؟ البته لطف میکنید جواب بنده ی حقیرو بدید ممنون

ali-u
13-03-2014, 22:54
لطفا نظر بدید الان 21 مشاهده و0 نظر هست ایا خدا رو خوش میاد بنده اینطوری منتظر باشم شما فقط نگاه کنید ؟؟؟؟؟ البته لطف میکنید جواب بنده ی حقیرو بدید ممنون

دوست عزیز اسم بازی چیه

oOomid.M
13-03-2014, 23:28
سلام
فایل سیو رو میریزی مطمئنی اسم فایل درسته ؟
12345678.sav

امیر تتلو
14-03-2014, 16:43
دوست عزیز اسم بازی چیه

دوست عزیز اگه کمی دقت میکردین بالای نوشته هام گفتم ریوالز اما بازم ممنون میشم اگه بازم نظر بدید

امیر تتلو
14-03-2014, 16:46
سلام
فایل سیو رو میریزی مطمئنی اسم فایل درسته ؟
12345678.sav

نه دوست عزیز اسمش 807160971.sav این هست با 4 تا فایل دیگه لطفا دوست عزیز اگه سیو سالمو داری برام میفرستی؟ من از 6 الی8 تا سایت مختلف گرفتم همشون همین بودن بنظرت چیکار کنم ممنون از این که وقت گذاشتی نظر دادی

امیر تتلو
14-03-2014, 17:11
البته دوست عزیز من هر دفعه میرم داخلش میبینم فیلم که شروع شد در میام ایا امکان داره مدل سیوش اینطوری باشه اخه مست وانتد اینطوری نبود

oOomid.M
14-03-2014, 18:28
البته دوست عزیز من هر دفعه میرم داخلش میبینم فیلم که شروع شد در میام ایا امکان داره مدل سیوش اینطوری باشه اخه مست وانتد اینطوری نبود

حقیقتش من دفعه اول که هیچی آپدیت نریخته بودم روش یه بار اون اموزش رو گذرونده بودم ، بعد اینگه تا آپدیت 1.3 اومد مشکلی نداشتم
اما وقتی آپدیت 1.4 اومد تا ریختم آپدیت رو دیدم از اول شروع شد بازی :n02: فکر کردم مدلشه نشستم دوباره آموزش اولش رو رفتم ( درکت میکنم واقعا زجر آوره ) بعد دیدم عه ماشین های جدید باز نشدن جستجو کردم دیدم باید سیو مخصوص آپدیت رو بریزی تا باز بشه :n02: این فای سیو رو ریختم درست شد ماشینا باز شدن ولی دیگه از دوباره بازی شروع نشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیر تتلو
15-03-2014, 15:57
حقیقتش من دفعه اول که هیچی آپدیت نریخته بودم روش یه بار اون اموزش رو گذرونده بودم ، بعد اینگه تا آپدیت 1.3 اومد مشکلی نداشتم
اما وقتی آپدیت 1.4 اومد تا ریختم آپدیت رو دیدم از اول شروع شد بازی :n02: فکر کردم مدلشه نشستم دوباره آموزش اولش رو رفتم ( درکت میکنم واقعا زجر آوره ) بعد دیدم عه ماشین های جدید باز نشدن جستجو کردم دیدم باید سیو مخصوص آپدیت رو بریزی تا باز بشه :n02: این فای سیو رو ریختم درست شد ماشینا باز شدن ولی دیگه از دوباره بازی شروع نشد

دوست عزیز من اصلا اپدیت نکردم و همون بازی اولیه هست و میشه سیو اون رو قرار بدی؟

امیر تتلو
15-03-2014, 16:38
دوست عزیز الان من اپدیت 1.2 روریختم حالا میخوام وارد بشم یه پنجره ای باز میشه میگه برنامه ی اریجین نصب نشده و فلان و فلان لطفا کمکم کن دارم روانی میشم و یه راه حلی بده ممنونم بخاطر نظری که دادی

oOomid.M
15-03-2014, 17:35
دوست عزیز الان من اپدیت 1.2 روریختم حالا میخوام وارد بشم یه پنجره ای باز میشه میگه برنامه ی اریجین نصب نشده و فلان و فلان لطفا کمکم کن دارم روانی میشم و یه راه حلی بده ممنونم بخاطر نظری که دادی

داداش تو کرکش نکردی بخاطر اینه
اگر کرکت درست و حسابی باشه اون اولش میگه اکانت ارویجین لاگین کن بعدش راحت رد میشه میاد تو بازی
داداش اون سیوی که بالا گذاشتم رو امتحان کردی ؟ کار نکرد ؟

امیر تتلو
15-03-2014, 20:23
داداش تو کرکش نکردی بخاطر اینه
اگر کرکت درست و حسابی باشه اون اولش میگه اکانت ارویجین لاگین کن بعدش راحت رد میشه میاد تو بازی
داداش اون سیوی که بالا گذاشتم رو امتحان کردی ؟ کار نکرد ؟

دوست عزیز کرکشکردم درست شد و درباره ی سیو هم ریختمش اما بازی تمام صفحه شروع نشد و مقداری از بالا و پایین صفحه مقداری سیاهه و باز اولش با فیلم شروع میشه لطفا بازم نظر بده امید جون و منتظر موندمو دیدم بازی از اول شروع شده و بازم اعصابم بهم ریخت ممنون میشم اگه کسی بلده کمکم کنه و ممنون از تو امید خان

امیر تتلو
15-03-2014, 20:40
البته تو بعضی سایتا خوندم باید به فایلی که اخرش sav نوشته 90 اضافه کنم یعنی :1234567890.sav و بازم درست نشد

oOomid.M
15-03-2014, 21:30
داداش تو برو یه بار اون آموزش رو از اول تا آخر برو
بعد این فایلی که میزارم رو دانلود کن و ببین فایل سیوی که درست کرده تو مای داکیومنت اسمش چیه ، اینو با همون اسم جایگزین کن
این فایل سیو رو خودم روی ورژن آپدیت 1.2 میریختم بازی میکردم.
اما از من میشنوری آپدیت 1.4 بریز خیالت راحت بشه ، بازی روونتر شده و ماشین جدید اضافه شده

امیر تتلو
15-03-2014, 22:28
داداش تو برو یه بار اون آموزش رو از اول تا آخر برو
بعد این فایلی که میزارم رو دانلود کن و ببین فایل سیوی که درست کرده تو مای داکیومنت اسمش چیه ، اینو با همون اسم جایگزین کن
این فایل سیو رو خودم روی ورژن آپدیت 1.2 میریختم بازی میکردم.
اما از من میشنوری آپدیت 1.4 بریز خیالت راحت بشه ، بازی روونتر شده و ماشین جدید اضافه شده

دوست عزیز منظورت از خوندن راهنما رو نفهمیدم مگه راهنما هم داشت که از اول تا اخر بخونم و ببخشید ولی بازم نشد مثه اینکه باید قیدشو یزنم و چک کردم دیدم اسم فایلها مثه هم بود

oOomid.M
15-03-2014, 23:39
دوست عزیز منظورت از خوندن راهنما رو نفهمیدم مگه راهنما هم داشت که از اول تا اخر بخونم و ببخشید ولی بازم نشد مثه اینکه باید قیدشو یزنم و چک کردم دیدم اسم فایلها مثه هم بود

داش من کی گفتم باید چیزی رو بخونی ؟:n04: یه بار دیگه پست منو با دقت بخون:n02:

امیر تتلو
16-03-2014, 10:56
ببخشید منظورم اونی بود که گفتید اموزش رو از اول تا اخر برو یعنی چی؟ حالا که درست نشده چیکار کنم ؟ تازه اپدیت 1.3 یا 1.4 رو تو اینترنت گیر نیاوردم ببخشید ولی اگه دوباره راهنماییم کنیو راه جدید پیشنهاد بدی ممنون میشم

ali-u
16-03-2014, 12:09
ببخشید منظورم اونی بود که گفتید اموزش رو از اول تا اخر برو یعنی چی؟ حالا که درست نشده چیکار کنم ؟ تازه اپدیت 1.3 یا 1.4 رو تو اینترنت گیر نیاوردم ببخشید ولی اگه دوباره راهنماییم کنیو راه جدید پیشنهاد بدی ممنون میشم

دوست عزیز اپدیت بازی رو تو سایت های دانلود ایرانی بگردی هست

fix

oOomid.M
16-03-2014, 13:04

منظورم همون آموزش اول بازی هست دیگه :n02:
من فایل آپدیت 1.4 رو از سایت سافت 98 گرفتم ، بعدش همون فایل سیو که تو صفحه اول گذاشته بودم رو ریختم و راحت همه ماشین های جدید هم باز شدن

امیر تتلو
16-03-2014, 16:19
فقط یه سوال همه رو باید تو ستینگز بریزم دیگه؟ نه؟ اپدیت رو از سایتی که دوستمون اقا علی پیشنهاد دادن گرفتم و جایگزین قبلی کردم و بدن کرک کردنش بازی بالا اومد اما بازم با فیلم شرو ع شد دستان فک کنم دیگه لبتابم شورشو دراورده و نمیخواد با سیو کامل بازیو بالا بیاره و همه ی راه ها رو امتحان کردم نشد و اگه کسی رهی میدونه بگه اگه نه فک کنم دیگه زیادی داره مسخره میشه و نمیخوام وققتونو بگیرم با ایین مشگل خنده دارم بازم ممنون از همه ی دوستان گلی که کمکم کردند

oOomid.M
16-03-2014, 16:39
فقط یه سوال همه رو باید تو ستینگز بریزم دیگه؟ نه؟ اپدیت رو از سایتی که دوستمون اقا علی پیشنهاد دادن گرفتم و جایگزین قبلی کردم و بدن کرک کردنش بازی بالا اومد اما بازم با فیلم شرو ع شد دستان فک کنم دیگه لبتابم شورشو دراورده و نمیخواد با سیو کامل بازیو بالا بیاره و همه ی راه ها رو امتحان کردم نشد و اگه کسی رهی میدونه بگه اگه نه فک کنم دیگه زیادی داره مسخره میشه و نمیخوام وققتونو بگیرم با ایین مشگل خنده دارم بازم ممنون از همه ی دوستان گلی که کمکم کردند

داداش تو چرا اینطوی میکنی
یه بار از اول بزار اون فیلمش بره ، کامل که شد و آموزش های راننده و پلیسش رو که تموم کردی و بازی باز شد ببین به چه اسمی پروفایل رو ذخیره کرده برو جایگزین کن ، این که خیلی راحته

امیر تتلو
16-03-2014, 16:47
ببین به چه اسمی پروفایل رو ذخیره کرده برو جایگزین کن ، این که خیلی راحته کجا باید اینو ببینم ؟ میشه بیشتر راهنمایی کنید من تو این زمینه ها یکم خنگم

oOomid.M
16-03-2014, 17:31
ببین به چه اسمی پروفایل رو ذخیره کرده برو جایگزین کن ، این که خیلی راحته کجا باید اینو ببینم ؟ میشه بیشتر راهنمایی کنید من تو این زمینه ها یکم خنگم

حاجی خنگ چیه دور از جوون ، تو مای داکیومنت فایل سیو ذخیره میشه دیگه :
C:\Users\#####\Documents\Ghost Games\Need for Speed(TM) Rivals\settings

یه فایلی هست با پسوند sav اون همون فایل سیو هست دیگه ، هرجی که اسم اون هست رو بردار بزار روی فایل جدید و روش کپیش کن
اگه نتونستی شب بیا تو چت راهنماییت کنم.

امیر تتلو
16-03-2014, 20:32
حاجی خنگ چیه دور از جوون ، تو مای داکیومنت فایل سیو ذخیره میشه دیگه :
C:\Users\#####\Documents\Ghost Games\Need for Speed(TM) Rivals\settings

یه فایلی هست با پسوند sav اون همون فایل سیو هست دیگه ، هرجی که اسم اون هست رو بردار بزار روی فایل جدید و روش کپیش کن
اگه نتونستی شب بیا تو چت راهنماییت کنم.

فایلی که شما برای من فرستادی sav نداره

امیر تتلو
16-03-2014, 21:18
؟دوست عزیز من یه ربع اولو رفتم یه فایل با پسوند SAV از 1تا9 و 0 هست الان باید چیکار کنم؟

oOomid.M
16-03-2014, 22:35
؟دوست عزیز من یه ربع اولو رفتم یه فایل با پسوند SAV از 1تا9 و 0 هست الان باید چیکار کنم؟

یعنی اسمش اینه ؟ 1234567890
این فایل رو از زیپ در بیار بریز روش

امیر تتلو
17-03-2014, 13:37
نه اینه:1234567890.sav حالا هم این سیو پیشنهادی شمارو اکسترکت کنم بریزم کنار اینا؟

امیر تتلو
17-03-2014, 13:44
دوستان همگی دمتون گرم درست شد نکرتونم بازم ممنونم ایشالاه جای دیگه جبران میکنم