PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Persian Interface

barton2500
27-08-2006, 02:38
سلام . دوستان کسی Windows Persian Interface Pack نصب کرده؟ من نصب کردم اما سرعت سیستم یه خورده پایین اومده. بین پوشه ها که حرکت می کنی همچین با تاخیر وارد یا خارج میشه. این مشکل رو میشه حل کرد؟

AK1
27-08-2006, 02:48
من نصب كرده بود ولي همچين مشكلي نداشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي قبل از نصب مشكلي نداشتي و سرعت خوب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

barton2500
01-09-2006, 04:49
نه قبلا خیلی فرز و تیز بود. الان یه جواریی لنگ میزنه. دوباره نصبش می کنم ببینم گیر از کجاشه.

bihosale
01-09-2006, 10:58
منم نصب كردم و مشكلي نداره

Mehdi_Full
01-09-2006, 17:32
سلام . دوستان کسی Windows Persian Interface Pack نصب کرده؟ من نصب کردم اما سرعت سیستم یه خورده پایین اومده. بین پوشه ها که حرکت می کنی همچین با تاخیر وارد یا خارج میشه. این مشکل رو میشه حل کرد؟
مشكلت به احتمال زياد مال آنتي ويروسه البته اگه نصب كرده باشي
ميتونم بپرسم كه اين ويندوزتون XP هست ديگه درسته ؟
آيا مشكل فارسي تايپ كردن و بخصوص حرفهاي گ ژ پ چ توش حل شده يا نه ؟
قيمتش هم بگي ممنون ميشم :)

Mohammad Modarresi
01-09-2006, 20:13
از كجا ميشه گيرش آورد

AK1
01-09-2006, 20:19
اي بابا اين همون مال ماكروسافتس ديگه مشكل نداره قيمتش هم رايگانه يه جستجوكنين انقدر مطلب لينك و غيره پيدا مي كنن
از اين جاه مي تونين مستقيم از رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود كنين فارسي ه هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafaeshghi
02-09-2006, 11:07
چيزه خيلي جالبيه ولي براي ما كه 6-7 سال پاي كامپيوتر نشستيم ديگه كار كردن با عبارات فارسي برامون يلي سخت ميشه. يعني معادل سازي يه ذره مشكله.

من امتحان كردم چيزه جالبي و مشكل هم نداشت ولي پاكش كردم چون داشتم قات ميزدم با عبارات فارسي. اين جور چيزها به درد ادارات و سازمانها ميخوره.