PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای کرک میرعماد یه نرمافزار تایپ مستقیم شکسته و نستعلیق توی Word

ASRE_NOVIN
27-08-2006, 01:24
سلام
این نرم افزار مال تایپ مستقم نستعلیق و شکسته و تحریری توی Word می باشد که مال شرکت نرم افزاری مریم است و اسمش هم میرعماد می باشد
منتها موقع اجراش یه پنجره باز می شه و میگه باید سی دی اصلی نرم افزار بزاری توی کامپیوتر و چک میکونه اگر سی دی اصلی باشه بر نامه اجرا میشه و دیگه نیازی به سی دی نداریم منتها اگه جای نرم افزار را روی هارد عوض کنی موقع اجرا دوباره ازت سی دی میخواد من هر جور سی دی شو رایت کردم موقع چک کردن قفل گیر میده و فقط سی دی اصلیه خودش رو قبول می کنه .
با دوستان که مشورت کردیم اخرش به این نتیجه رسیدیم که باید کرک بشه
حالا دوستان هرکی میتونه کرکش بکنه بسم ا...
کله فایلهاشم که لازمه (فایل اجرایی برنامه+قفلش) میزارم پایین
MirEmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

patpat
22-10-2006, 13:16
سلام

MirEmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/QUOTE]

لینک خرابه :sad:

metycpu
04-02-2007, 02:27
کسی میتونه اصل این برنامه رو upload کنه؟

matin2005ag
04-02-2007, 11:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arasharyani
16-03-2007, 00:23
رای اطلاعات بیشتر به این تاپیک مراجعه بکنید دوستان تاپیک اضافی نزنند لطفا..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
16-03-2007, 06:24
خوشنويسي فقط كلك .

mehdi_vsgh
16-03-2007, 07:21
من تا حالا که با هیچکدوم از این خوشنویسی‌ها نتونستم کار بکنم!!!

sepahan
03-04-2007, 13:02
سلام
این نرم افزار مال تایپ مستقم نستعلیق و شکسته و تحریری توی Word می باشد که مال شرکت نرم افزاری مریم است و اسمش هم میرعماد می باشد
منتها موقع اجراش یه پنجره باز می شه و میگه باید سی دی اصلی نرم افزار بزاری توی کامپیوتر و چک میکونه اگر سی دی اصلی باشه بر نامه اجرا میشه و دیگه نیازی به سی دی نداریم منتها اگه جای نرم افزار را روی هارد عوض کنی موقع اجرا دوباره ازت سی دی میخواد من هر جور سی دی شو رایت کردم موقع چک کردن قفل گیر میده و فقط سی دی اصلیه خودش رو قبول می کنه .
با دوستان که مشورت کردیم اخرش به این نتیجه رسیدیم که باید کرک بشه
حالا دوستان هرکی میتونه کرکش بکنه بسم ا...
MirEmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
man crack ino daram age mikhay ye email bezan man barat mail konam
love.hs@gmail.com

Behroooz
03-04-2007, 14:53
مشكل كلك اينه كه نميشه به صورت عكس ذخيره كرد . ايا مير عماد هم اينطوريه؟

NIMA KHAN
05-04-2007, 01:12
نرم افزار جالبي نيست كرك هم نمي خواد image رايت كن بعد نصب كنو از روي سي دي اجرا كن ولي اصلا جالب نيس و سر كاريه