PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Comtrend Ct-534 ADSL Router

971971
11-03-2014, 10:29
با سلام من یک مودم سه پورت کامترند ct-534 دارم، چند روز است که به صورت pppoe کانکت نمیشود و فقط به صورت بریج کانکت می شود، به isp برای تست بردم، گفتند که احتمالا مشکل از فریمور است، من در اینترنت سرچ کردم یک فایل به نام ct534_1.10.9AO_2-fw-eagle.ct دانلود کردم ولی مطمئن نیستم که مال مودم من هست یا نه چون ظاهرا یک مودم وایرلس هم با مدل مودم من وجود دارد و احتمالا این فریمور مربوط به آن مودم است. ضمنا در اینترنت راهنمایی برای نصب فریمور پیدا نکردم.ورژن نرم افزار مودم V1.6.15_9 و ورژن سخت افزار 0x43e2eacf است.لطفا در صورت امکان برای پیدا کردن فریمور سازگار با این مودم و نحوه نصب آن کمک کنید.اگر فریمور پیدا نشد لطفا بهترین راه برای وصل کردن دو کامپیوتر به اینترنت از طریق بریج هم به صورت همزمان و هم به تنهایی پیشنهاد کنید.با تشکر از زحمات شما

971971
11-03-2014, 21:02
من با تغییر مک آدرس پی سی به مک آدرس لپ تاپ می توانم به طور غیر همزمان به اینترنت وصل شوم ولی به طور همزمان نمیدانم چکار کنم که یک کامپیوتر از اینترنت کامپیوتر دیگر استفاده کند تا هر دو اینترنت داشته باشند، در ضمن چون مک آدرس هر دو کامپیوتر یکی است در شبکه کردن و اشتراک گداری فایلها هم مشکل بوجود آمده است.

971971
12-03-2014, 06:50
یک سوال دیگر هم دارم: وقتی که به صورت PPPOE وصل می شدم می توانستم از IPSEC VРN استفاده کنم ولی الان که از BRIDGE استفاده میکنم نمیدانم چرا نمیتوانم به VРN کانکت شوم.