PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برا خرید هارد اکسترنال Seagate Backup Plus یا Adata Dashdrive HV620 و مشکل با Western Digital Portable My Passport

Omid_p30world
11-03-2014, 01:44
سلام

هارد اکسترنال یک ترابایت می خوام بخرم برای لپ تاپ بنظرتون کدوم بهتر است ؟

Adata External Hard Drive Dashdrive HV620 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا

Seagate Backup Plus External Hard Drive ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کیفیت و جنس بدنه زیبایی در عین ساده بودن هم مهم هست فعلا این دو مدل نظرم رو جلب کرده اگه پیشنهاد دیگری دارید لطف کنید بگید

من در حال حاضر یه هارد اکسترنال مدل Western Digital Portable My Passport ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دارم ولی یه مشکل بزرگ باهاش دارم اونم اینه که وقتی مدت خیلی زیادی به سیستم متصل می مونه مثلا 10 ساعت یا بیشتر یه هو ارتباطش با سیستم قطع می شه یعنی توی مای کامپیوتر نشونش میده ولی وقتی روش دابل کلیک می کنی خالی نشون میده وقتی این طور می شه هارد همین طور روشن می مونه و صدای چرخش هارد رو وقتی گوشم رو نزدیکش می کنم می شه شنید وقتی این طور می شه باید کابل usb رو کشید و مجددا وصل کرد بنظرتون مشکل از کجاست؟ ضمنا با usb2 وصل می شه به لپ تاپ

ata.royalfalcon
11-03-2014, 09:36
سلام

هارد اکسترنال یک ترابایت می خوام بخرم برای لپ تاپ بنظرتون کدوم بهتر است ؟

Adata External Hard Drive Dashdrive HV620

یا

Seagate Backup Plus External Hard Drive

کیفیت و جنس بدنه زیبایی در عین ساده بودن هم مهم هست فعلا این دو مدل نظرم رو جلب کرده اگه پیشنهاد دیگری دارید لطف کنید بگید

من در حال حاضر یه هارد اکسترنال مدل Western Digital Portable My Passport دارم ولی یه مشکل بزرگ باهاش دارم اونم اینه که وقتی مدت خیلی زیادی به سیستم متصل می مونه مثلا 10 ساعت یا بیشتر یه هو ارتباطش با سیستم قطع می شه یعنی توی مای کامپیوتر نشونش میده ولی وقتی روش دابل کلیک می کنی خالی نشون میده وقتی این طور می شه هارد همین طور روشن می مونه و صدای چرخش هارد رو وقتی گوشم رو نزدیکش می کنم می شه شنید وقتی این طور می شه باید کابل usb رو کشید و مجددا وصل کرد بنظرتون مشکل از کجاست؟ ضمنا با usb2 وصل می شه به لپ تاپ

سلام .
در مورد مسئله اي كه هارد اكسترنال WD داريد ، پيشنهاد ميكنم از طريق power option طبق عكس زير USB Selected suspend setting را روي Disable تنظيم كنيد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر در Disk management هارد اكسترنال ديده ميشود ميتونيد يك بار offline و سپس مجدداً online كنيد . كلاً بايد روشهاي مختلفي را تست كنيد كه ببينيد كداميك مشكل شما را برطرف ميكند . ولي اگر تا 10 ساعت يا بيشتر نياز به ديتاهاي ذخيره شده داريد چرا از هارد داخلي (Internal) استفاده نميكنيد ؟ توصيه ميكنم ديتاهاي مورد نظرتان را روي هارد Internal بريزيد و از آن استفاده كنيد و هارد اكسترنال براي آرشيو ديتا بماند .

در مورد سوال اول ؛ نظرم روي Seagate هست .

Omid_p30world
11-03-2014, 16:03
ممنون از پاسختون در مورد روش دوم بله در
Disk management هارد اکسترنال هست اما از کجا میشه آفلاین کرد؟
والا دیگه هارد داخل لپ تاپ پر شده و چاره ای جر استفاده از هارد اکسترنال نداشتم

ata.royalfalcon
11-03-2014, 16:55
ممنون از پاسختون در مورد روش دوم بله در Disk management هارد اکسترنال هست اما
از کجا میشه آفلاین کرد؟
والا دیگه هارد داخل لپ تاپ پر شده و چاره ای جر استفاده از هارد اکسترنال نداشتم

در عكس زير روی قسمت سمت چپ که نوشته Disk8 و Basic ، راست کلیک ميكنيد و offline .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]