PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش مودم خارجی Ubnt Nanostation loco M5

Saeed Dz
09-03-2014, 15:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قابلیت ها :

کوچک و ارزان قیمت نست به خصوصیات
قابلیت کار در فرکانس های 5.8 گیگاهرتزی
کارآیی فوق العاده
بهره گیری از فناوری 2x2MIMO
نسل جدید طراحی
PoE هوشمند

بازدهی بالا و سرعت بیش از 150 مگابیت در هر ثانیه با بردی بیش از یک کیلومتر، خصیصه اصلی این محصول Ubiquity است. با بهره گیری از فناوری 2x2 MIMO ، لینک های ایجاد شده با استفاده از Ubiquity NanoStation بسیار سریع تر از پیش شده و بهره وری بسیار بالاتری دارند. مجموعه NanoStation های Ubiquity ، عنوان نخستین CPE دنیا با بهره وری بالا و هزینه اندک را دارا هستند. NanoStation M و NanoStation Loco M با وجود طراحی مدرن و زیبا با مفاهیم عصر جدید کاملا سازگار شده اند.
آنتن های جدید ubiquity از بهره ای 13 دسی بلی برخوردار بوده و در فرکانس 5 گیگاهرتزی کار می کنند. آنتن ها هم در ظاهری جدید طراحی شده اند و ابعاد فیزیکی کوچکی دارند. نسخه پنجم ubiquity AirOS ، از رابط بسیار ساده و سرراستی برخوردار بوده و قابلیت های پیشرفته ای برای پیکربندی شبکه های بی سیم و همین طور مسیریابی در اختیار شما می گذارد.

توضیحات :

مودم خارجی نانو استیشن کارکرده و 100% سالم با جعبه و تمامی اقلام، همینطور قرارداد فروش یا حتی تضمین به فروش میرسه. اقلامی که به همراه محصول تحویل خواهد شد شامل مودم، آداپتور، سیم پاور و بست های پلاستیکی (تمامی اقلام) هست و همینطور یک متر کابل مخصوص و سوکت ها به عنوان هدیه در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت. در صورتی که خریدار به مقدار بیشتری کابل نیاز داشت، با خرید مودم کابل مورد نیاز با 25% تخفیف ارائه خواهد شد.
نکته ای که مایلم با دوستان مطرح کنم اینکه واقعا از این محصول رضایت کامل دارم بدون اغراق و در مقایسه با مودم هایی که شرکت های ایرانی مثل ایرانسل و مبین نت و ... ارائه کردند بی نظیر هست. به هیچ نوع محافظی نیاز نداره و در مقابل رطوبت، باران و ... مقاوم هستش. محصول به صورت نو هم به قیمت 300.000 تا 330.000 در بازار وجود داره، که البته باید دقت کرد چون بعضا مودم های تقلبی و با اسامی شبیه به این هم به قیمت های پایین تر به فروش میرسه!

قیمت پایه 150.000 ت هستش و به اولین پیشنهاد منصفانه فروخته خواهد شد. نحوه تحویل هم حظوری و در تهران انجام خواهد شد.

مشخصات رادیو :

پردازنده ( CPU ) :
‏400 مگاهرتز Atheros MIPS

حافظه ( RAM ) :
32 مگابایت SDRAM , ‏8 مگابایت Flash

استاندارد وایرلس :
استاندارد 802.11a

فرکانس :
5 گیگاهرتز

مادولاسیون :
مادولاسیون OFDM

امنیت :
WPA, WPA2, AES-CCM TKIP Encryption, 802.1x, 64/128/152bit WEP

پهنای باند ( Data Rate ) :
108مگابیت بر ثانیه

توان خروجی رادیو ( Output Power ) :
200 میلی وات توان خروجی

قدرت گیرندگی ( Sensitivity ) :
-83 dBm

مدیریت :
وب

رابط کاربری ( Interface ) :
X 10/100 Ethernet Interface‏1

تغذیه برق :
POE 24 ولت

مشخصات آنتن :

توان خروجی آنتن ( Gain ) :
آنتن 13dBi

فرکانس :
4.9 تا 6 گیگاهرتز

زاویه دید ( BeamWidth ) :
زاویه دید 45 درجه عمودی و زاویه دید 45 درجه افقی

جهت انتشار امواج ( Polarization ) :
افقی و عمودی

ورودی امپدانس :
50 اهم

نسبت برگشت امواج ارسالی (VSWR) :
1.4:1

ابعاد :
163x 31x80سانتی متر

وزن :
0.18 کیلوگرم

جنس بدنه :
uv خارجی پوشانده شده با پلاستیک

بست :
Pole Mounting Kit included

دمای هوا :
منفی 30 تا مثبت 80 درجه سانتیگراد

میزان رطوبت :
5 تا 95 درصد رطوبت

Saeed Dz
10-03-2014, 23:47
بیا بالا ... .

Saeed Dz
12-03-2014, 00:36
بالا باش ... .

Saeed Dz
15-03-2014, 13:19
بیا بالا ... .

arash59b
15-03-2014, 13:42
لوکو نو 300 ؟
با عرض معذرت اکبند این محصول تو بازار 200 تومن هست مدل قوی ترش هم که M5 هست رو دو روز پیش 265 خریدم

رادیو شما چقدر کارکرده؟ وضعیت ظاهری و باطنی؟

Saeed Dz
15-03-2014, 23:25
لوکو نو 300 ؟
با عرض معذرت اکبند این محصول تو بازار 200 تومن هست مدل قوی ترش هم که M5 هست رو دو روز پیش 265 خریدم

رادیو شما چقدر کارکرده؟ وضعیت ظاهری و باطنی؟
امکان داره شما درست بفرمایی و من از قیمت روزش خبر ندارم اما من این محصول رو 310 ت گرفتم.

دقیقن نمیدونم چقدر کار کرده اما خب از لحاظ سلامت همونطور که گفتم حتا حاضر هستم ضمانت هم بدم! یعنی از سلامتش مطمئنم کاملن. از لحاظ ظاهری و باطنی کاملن سالم هستش. تنها دلیلی که باعث شده بفروشمش عوض کردن سرویس دهنده ی اینترنتم هستش که سرویس دهنده جدید از مودم های داخلی استفاده میکنه.

Saeed Dz
18-03-2014, 14:56
عید نوروز رو پیشاپیش به تمامی عزیزان تبریک میگم و امیدوارم سالی پر از شادی و برکت داشته باشید. :n16:

Saeed Dz
23-03-2014, 18:37
بیا بالا ... .

raminr63
24-03-2014, 22:29
سلام

اقا این مودم قابلیت پکت اینجکشن داره یا نه ( برای -- وایرلس اینا میگم)

Saeed Dz
24-03-2014, 23:01
سلام

اقا این مودم قابلیت پکت اینجکشن داره یا نه ( برای -- وایرلس اینا میگم)
سلام.

البته منظورتونو درست متوجه نشدم اما توضیح میدم که امیدوارم جواب سوال شمام باشه. ببینید این مودم در واقع یک آنتن خارجی(اوت دور) و مخصوص اینترنت وایرلس هستش اما برای ای دی اس ال هم استفاده میشه و بهتره بگم چیزی که امروزه شرکتهای ایرانی با نام وایرلس یا اینترنت بی سیم ارائه میدن همون ای دی اس ال اما به صورت بی سیم هستش نه وایرلس و خب دلیلش هم مشخصه، اینترنت وایرلس هزینه بسیار بالایی داره و از چند صد هزار تومان شروع و حتی به چند میلیون تومان هم میرسه!
این آنتن امکان وصل مستقیم به کامپیوتر های خانگی یا لپ تاپ رو داره و بدون نیاز به هیچ نرم افزاری از سوی سیستم شناسایی میشه. اگر بخواید اینترنت رو به صورت وای فای یا همون بی سیم در فضای خانه شییر داشته باشید و لپ تاپ ها و دیگر موارد مثل گوشی بدون نیاز به سیم به اینترنت متصل بشن باید مودم وای فای خریداری کنید (هزینش ناچیزه) و بعد سوکت این انتن رو به مودم وای فای وصل کنید.
از این مودم میشه به جای مودم هایی که شرکتهای ایرنی با همین قیمت ارائه میکنن و کیفیت مناسبی هم نداره! استفاده کرد و واقعن اگر از مودم ای دی اس ال خانگی یا از مودم های خارجی که شرکتهای ایرانی ارائه میکنن استفاده کرده باشید، با استفاده از این مودم به تفاوتی که دارن پی میبرید.

Saeed Dz
24-03-2014, 23:22
نکته دیگه ای که لازم میدونم بگم اینکه قیمت روز محصول که دوستان 200 ت فرموده بودند صحت نداره و قیمت روز محصول اصلی که چند روز پیش از بازار تهران شخصن سوال کردم 270 ت بود. به هر حال اگر فردی مایل به خرید بود حتمن قبل از اینکار توصیه میکنم یه سری به بازار بزنه و شخصن سوال کنه.

موفق باشید.

Saeed Dz
28-03-2014, 18:57
بیا بالا ... .

Saeed Dz
16-04-2014, 12:46
مودم فروخته شد اما کابل همچنان موجود هستش و ب قیمتی کمتر از بازار ارائه میشه.

اگر مایل به خرید بودید لطفن عنوان کنید.

mrmostafa
17-01-2016, 13:17
من تغذيه برقم رو گم كردم از كجا ميتونم تهيه كنم و قيمتش چنده ؟؟؟؟