PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش عطر و اسانس های سوئیسی و فرانسوی از قویترین کمپانی های جهان *با تضمین بالاترین کیفیت

resiver
08-03-2014, 21:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوالات وقیمت. ارسال sms(لطفا فقط اس ام اس) به : 806-99-55-0938

دوستان عزیز تو بحث عطر و بخصوص اسانسها کلا کارهای سوئیسی ی چیز دیگست و ازلحاظ کیفیت ی سر و گردن بالاتر از بقیه کشورهاست و تقریبا میشه گفت نتهای پایه و میانی و نت بالایی رو در این اسانسها میشه دید .خلوص این نوع اسانسها در زمان تولید بسیار بالاست . و ما نیز این اسانسها رو به صورت کاملا خالص و با قیمت رقابتی در اختیار مشتری قرار میدیم .تمامی اسانسهای ما دارای تضمین کیفیت میباشند.این عطرها تائثیری شگفت انگیز و ماندگاری بالا دارن بطوری که حدود 3 روز بوش رو لباستون میمونه. امید داریم در زمینه ارائه اسانس های عطری موجبات رضایت شما عزیزان را فراهم آوریم

سوالات وقیمت. ارسال sms (لطفا فقط اس ام اس)به: 806-99-55-0938

resiver
09-03-2014, 12:48
Aventus

توضیحاتاین عطر جدید در عین شادابی و نشاط و وقار و ابهت خویش روح دراماتیک در هم آمیخته از جنگ و صلح را با بهره گرفتن از زندگی امپراطور ناپلئون به زیبایی هر چه تمامتر در قالبی سلطنتی و کاملا پادشاهانه نشان داده است . تضاد و پارادوکس عجیب و غریب درون این شیشه جادویی همگان را به سمت خویش میکشد تا به همه نشان دهد چه قدرت خیره کننده ای را با خود به یدک میکشد . این محصول استثنائی و خارق العاده و فوق العاده ماندگار با پخش بوی منحصر بفرد و رایحه ای کاملا شیک و ماندگار و کلاسیک مخصوص آقایان جوان و میانسال میباشد که توسط برند سلطنتی کرید در سال 2011 به همگان معرفی شد . Aventus کلمه ای که از لغات باستانی گرفته شده و به معنای موفقیت است . جدیدترین تولید Creed ، عطری که زندگی ناپلئون بناپارت را شبیه سازی میکند . این عطر بیانگر مردیست که حد و مرزی برای جاه طلبی های او وجود ندارد ، مردی افسانه ای و الهام بخش که چهره ی جهان را تغییر می دهد . Aventus به صورت سحر آمیزی این امپراطوری از دست رفته را دوباره زنده کرده و بازمی گرداند . نت ابتدایی ، با رایحه ای میوه ای و با طراوت از گیاهان شهر Corsica باز می شود ، جایی که او در آنجا به دنیا آمد و بیانگر دوران جوانی زندگی ناپلئون هست ، ترنج ایتالیایی به کار رفته یاد آور مکانی ست که اولین پیروزی شهرت آور او در آنجا رخ داد نت میانی به صورت چوبی - گل دار طراحی شده . از ترکیب گل رز که در باغ وی همیشه موجود بود و چوب به کار رفته در تخت سلطنت او و گل یاسمن از مصر ، جایی که امپراطوری او تا آنجا وسعت یافته بود . در کل نت میانی ، عظمت و استحکام امپراطوری او را به همراه زیبایی آن یک جا بیان میکند . در نت نهایی از رایحه خزه چوب بلوط اسپانیایی که او آنجا را فتح کرده بود استفاده شده و عنبر سائل از دریا ، که قدرت نیروی دریایی او را بیان می کند . نت نهایی بیانگر وسعت بزرگی و قدرت ناپلئون است ! عطری که گستاخ و بسیار مردانه و بی باک طراحی شده . تولید 2010 هست و در دسته ای جدید از خانواده های بویایی ( چایپر - میوه ای ) قرار داره. دوام بسیــــــــار خوبی داره و عطریه که پس از عبورتون ، ردپای اون باقی می مونه

Support
09-03-2014, 14:08
سلام

قوانین انجمن بازارچه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6- با هدف آگاهی کاربران از وضعیت کالا، فروشندگان باید تصویر کالای مورد نظر را تاپیک قرار دهند.

• به منظور حصول اطمینان از صحت تصویر، عکس باید حاوی یک نوشته روی کاغذ با ذکر نام کاربری فروشنده به انضمام کلمه ی P30world باشد.

بنابراین لطفا در اسرع وقت نسبت به اصلاح تاپیک بر اساس قوانین انجمن اقدام نمایید.

با تشکر

resiver
09-03-2014, 15:15
این عطر بصورت گرمی به دوستان عرضه میشه

resiver
09-03-2014, 15:45
open:اشنای قدیمی که وقتی این عطر رو میزنی انگار که از خودت رد پایی به جا میزاری
عطر مردانه اوپن - Open by Roger & Gallet
رایحه: رایحه جنگلی و چوب
ترکیبات ادکلن:
رایحه اولیه: (لیمو، ترنج، سنبل)
رایحه میانی: (گل مریم، آویشن)
رایحه اصلی: (توتون و تنباکو، پچولی، خس خس)

Lord-Voldemort
10-03-2014, 14:19
یه عکس از محصولاتتون با یه کاغذ که ای دی خودتون و اسم پی سی ورلد روش باشه بزارین
اینجوری که نمیشه گفت اینا مال شماست :n16:

resiver
10-03-2014, 20:14

resiver
11-03-2014, 13:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قسمتی از محصولات

Kom_eil
11-03-2014, 21:56
قیمتاش چنده؟
نحوه خرید چطوریه؟ مغازه دارید یا فروش اینترنتیه؟:n16:

resiver
11-03-2014, 23:53
spicebomb - viktor & rolf
اسپایس بمب ویکتور اند راف

flora gucci
گوچی فلورا

terr d`hermes
تق هر مس

black orchid-tom ford
تام فرد بلک ارکید

narciso
نارسیس

aventus- creed
کرید اونتوس

one million
وان میلیون

tuscan leather- tom ford
تام فرد توسکان لیدر

jasmin nior-bulgari
جاسمین نویر بولگاری

flowerbomb victor&rolf
فلاور بمب ویکتور اند رلف

کارتیرپاشا

چی چی زنانه

هاواک

تباکو وانیلا تام فرد

عود نویر روبرتو کاوالی

کاپیتان بلک

بلک افغان

اکوا بولگاری مردانه

جوپ فرمز

ازارو کروم مردانه

اتیتود جریو ارمانی

امور امور کاراشل زنانه

تام فرد نویر

لالیک وایت

وی ای پی212 مردانه

اکلت لانوین

کول واتر زنانه ابی

این کانتو
س ک س ی212 مردانه
س ک س ی 212 زنانه
ارمانی کد
پلی هر زنانه
رز
ریچی ریچی
شبهای مسکو
کرید رویال واتر
غنچه
رز لیمو
مونت بلک لجند
وی ای پی 212 زنانه
هالوین س ک س ی
ومینتی تیری مولگر زنانه
الور اسپرت شانل مردانه
گس مارسیانو مردانه
شیر بیوتی
رز قهوه
هالوین
ایفوریا زنانه
گلادیاتور
پلی بوی
تامی جینز مردانه
جوپ نایت
بل اپیوم زنانه
استیل جنیفر
دانهیل قهوه ای
ویکند باربیر یز زنانه
ورسوز
دیزایر بلو
کو کو ریکو مردانه
دی اند جی جنتلمن مردانه
اتتیود اکستریم
لهوم لیبر ایفسنلرن مردانه
بلک ایکس اس زنانه
سی اچ هر
بلک ایکس اس مردانه
دگیم دیویدف
چنس شانل
سلطان
فرعون

resiver
11-03-2014, 23:55
فروش اینترنتیه از کدوم اسانس میخواید

resiver
11-03-2014, 23:56
open
اپن درجه 1

resiver
12-03-2014, 00:12
این عطر ها از نوع درجه یک سویسی میباشند

در صورت درخواست عطرهای ارزانتر هندی موجوده
عطرهای ارزاتر فرانسوی نیز موجوده

عطرها در شیشه های فانتزی و شیک اسپری میباشه/ارزونتر خواستید تو رول پلاست میریزم

resiver
12-03-2014, 10:35
resiver p30world

resiver
12-03-2014, 10:42

resiver
12-03-2014, 14:37
دوستان اسانسها به صورت گرمی عرضه میشه بنابراین با میل لیتر فرق داره
دوستانی که خواسته باشن میتونم فیکساتور بریزم که بصورت پرفیوم در بیاد

Xx Hossein xX
12-03-2014, 16:38
قیمت اینا رو اگه امکانش هست برای من بفرستید:
tuscan leather ( قیمت کیفیت های مختلف رو میخوام)
open
terr d`hermes

تحویل در تهران چطوریه؟ با پست میفرستید یا پیک؟
یه سوال خنده دارم هم دارم :دی تقریبا هر گرم عطر رو توی چند پاف میشه مصرف کرد؟ مثلا در هر پاف یک گرم عطر مصرف میشه؟

ممنون.

resiver
12-03-2014, 20:02
قیمت اینا رو اگه امکانش هست برای من بفرستید:
tuscan leather ( قیمت کیفیت های مختلف رو میخوام)
open
terr d`hermes

تحویل در تهران چطوریه؟ با پست میفرستید یا پیک؟
یه سوال خنده دارم هم دارم :دی تقریبا هر گرم عطر رو توی چند پاف میشه مصرف کرد؟ مثلا در هر پاف یک گرم عطر مصرف میشه؟

ممنون. پخ شد صندوق پیام رو چک کنید

resiver
12-03-2014, 20:15

resiver
13-03-2014, 00:13

mk_barsa
13-03-2014, 00:43
با سلام.من ی عطر گرم و تلخ میخام تو مایه های لالیک.البته از خودتون میخام بخرم.حالا راهنمایی خرید با خودتون و البته قیمتش؟

mk_barsa
13-03-2014, 00:49
راستی یادم رفت موندگاریش واسم مهمه.تلخ و ملایم هم باشه مشکلی نیس

resiver
13-03-2014, 14:55
راستی یادم رفت موندگاریش واسم مهمه.تلخ و ملایم هم باشه مشکلی نیس
نظر شخصی من اینه که هر کس ی رایحه خاصی رو مپسنده من نمیتونم بگم کدوم خوبه کدوم بد شاید یکی تی رز رو به اوینتوس ترجیح بده و بگه اوینتوس خوب نیست

موندگاری عطرها هم به چیزای زیادی بستگی دار
نوع پوست. اگه به لباس بزنی نوع لباس .کجای بدن بزنی . بدنت چرب باشه یا تاز از حمام امده باشی بیرون:n06:

به هر حال گرید اسانسها های میباشه و موندگاریش بالا .من که میزنم بعد 3 4 روز لباسم هنوز بو ی عطرو میده

mk_barsa
14-03-2014, 00:27
نظر شخصی من اینه که هر کس ی رایحه خاصی رو مپسنده من نمیتونم بگم کدوم خوبه کدوم بد شاید یکی تی رز رو به اوینتوس ترجیح بده و بگه اوینتوس خوب نیست

موندگاری عطرها هم به چیزای زیادی بستگی دار
نوع پوست. اگه به لباس بزنی نوع لباس .کجای بدن بزنی . بدنت چرب باشه یا تاز از حمام امده باشی بیرون:n06:

به هر حال گرید اسانسها های میباشه و موندگاریش بالا .من که میزنم بعد 3 4 روز لباسم هنوز بو ی عطرو میده
خوب من چجوری باید سفارششو بدم؟میدونین چون تی رز و اوینتوس رو اصن با بوشون آشنا نیستم.ی سوال دیگه هم دارم.اینی که شما میگین ضمانت یعنی چی؟با تشکر

resiver
14-03-2014, 08:29
خوب من چجوری باید سفارششو بدم؟میدونین چون تی رز و اوینتوس رو اصن با بوشون آشنا نیستم.ی سوال دیگه هم دارم.اینی که شما میگین ضمانت یعنی چی؟با تشکر

اسانسهایی که تو پست زدم همشون محبوب و جدید و اصل هستش انتخاب کنید بهم بگید چند گرم من حساب میکنم جوابو بهتون میدم

resiver
14-03-2014, 10:33
فرق بين عطر، ادو پرفوم، ادو تویلت و ادكلن چيست ؟

فرق اين محصولات تنها در ميزان غلظت عصاره روغني سازنده بوهاي مختلف است. بديهي است هر قدر غلظت عصاره روغني در يك بو بيشتر باشد، ماندگاري اش بيشتر خواهد بود.

غليظ ترين عصاره، عطر يا perfume نام دارد با غلظتي بين 40-15% خالصترين و ماندگارترين بوهاست و در عين حال گرانترين نوع عطر است.

و بعد از آن به ترتيب، Eau de Perfume با غلظتي در حدود 15-7% رايج ترين نوع عطر است كه ماندگاري مناسبي دارد و به گراني عطر هم نيست.

ادو تویلت (Eau de Toilette) در حدود 6-1% غلظت داشته بوي ملايمي دارد كه ماندگاری‌اش متوسط است.

و آخر از همه ادكلن (Eau de Cologne) است كه در واقع همان ادو تویلت (Eau de Toilette) است، بويي ملايم دارد و ماندگاري اش نيز به همان اندازه است.

در After Shave هاي مخصوص آقايان كمترين مقدار عصاره روغني بكار مي رود به همين دليل دوام بويش از بقيه كم تر است.

اینهایی که گفتم مربوط به عطر و ادکلنه اسانس یعنی عصاره خالص همینهایی که اینجا فروخته میشه
پس چیزی که به عنوان عطر گرمی فروخته میشه در حقیقت اسمش اسانسه

resiver
14-03-2014, 10:40
راهکارهای استفاده صحیح از اسانسها

1 -داشتن پوست سالم رمز استفاده موفق عطرهااست.قبل از استعمال عطر و ادوکلن مطمئن شوید که پوست شما شسته و تمیز است.
2- اگر از اسانس برای رفع بوی تند بدن خود استفاده می کنید، بدانید بوی عطر دوام زیادی ندارد و سرانجام بوی بدن شما بربوی عطر غلبه می کند. استحمام مداوم و استفاده از سایر محصولات بهداشتی نظیر لوسیون ها می تواند کمک موثری در رفع بوی تند بدن شما داشته باشد . همچنین تغییر رژیم غذایی و استفاده از انواع میوه ها و سبزی ها ی تازه در مواردی موثر است . اگر با این اعمال موفق به رفع بوی نامناسب بدن نشدید به پزشک متخصص غدد مراجعه تا از کارکرد صحیح اندامهای داخلی و غدد خود مطمئن شوید . بسیاری از مواقع بوی ناخوش بدن علامتی بر وجود مشکلاتی در سیستم بدن شماست این نشانه ها را جدی بگیرید.

3- دقت کنید که اسانس را در جایی که ماده بوبر مثل استیکهای زیر بغل و یا اسپری ها ی ضد عرق استفاده کرده اید، به کار نبرید. بوبرهایی با رایحه ملایم بوی اسانس شما را نمی پوشاند، بلکه آن را افزایش می دهند. بوبرها هر نوع بوی عرق را از بین می برند و باعث می شوند که رایحه اسانس به خوبی بدن شما را خوشبو کند.

4- قبل از استفاده از عطر مطمئن شوید که خراش و زخم روبازی بر روی پوست خود ندارید، زیرا ترکیب عطر با مایعات و ترشحات سطح پوست بدن باعث ایجاد بوی نامطبوع می شود.

ایجاد رطوبت برای طولانی ترکردن زمان عطر
1- عطرها در محیط مرطوب ماندگاری بیشتری دارند. قبل از استفاده از عطر، ابتدا حالت پوست خود را ارزیابی کنید؛ آیا پوسته پوسته و خشک است یا مرطوب و سلامت است.

2- اگر پوست شما خشک است، از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا به ایجاد رطوبت و نرمی پوست شما کمک کند. توجه داشته باشید که کرمی انتخاب کنید که بوی آن مشابه بوی عطر شما باشد.

3- پیش از استفاده از عطر، اجازه بدهید تا کرم نرم کننده به خوبی توسط پوستتان جذب بشود.

4- مطمئن بشوید که قسمتهای حساس بدنتان مرطوب شده است. اصلی ترین بخش های بدن برای پاشیدن عطر مچ، گردن و پشت زانوی شما است.

5- عطر را از فاصله بیست سانتیمتری بر روی بدن خود بپاشید و اطمینان حاصل کنید که قسمتهای اصلی آغشته به عطر شده اند تا عطر شما ماندگاری بیشتری داشته باشد.

6- یادتان باشد که عطر را پیش از پوشیدن لباس استفاده کنید. هنگامی که عطر را مستقیما به روی پوست خود بزنید، عطر ماندگاری بیشتری نسبت به زمانی که به روی لباس خود بزنید، خواهد داشت.

6- اگر پوستی دارید که پس از زدن کرم مرطوب کننده، خشک باقی می ماند؛ باید عطر را در طول روز و شب در نقاط مختلف بدن تکرار کنید؛ زیرا پوست خشک عطر را می مکد و رایحه آن را زودتر از بین می برد.

7- طبیعتا بوهای تند بیشتر از بوهای ملایم ماندگاری دارند. پس در انتخاب عطر خود دقت کنید.
بهترین راه ماندگاری طولانی مدت عطر استفاده از تکنیک لایه بندی عطراست! سعی کنید عطرها را به صورت ست خریداری کنید و از تولیدات جانبی آن مانند لوسیون ها ، استیک ضد تعریق و . . . در کنار عطر اصلی استفاده نمایید . این کار موجب افزایش رایحه و پخش بهتر آن می گردد.

resiver
14-03-2014, 10:52
Tuscan Leather

بو: ملايم و تلخ

توضیحاتبررسی تام فورد Tuscan Leather عطری مسحور کننده .
PRIVATE BLEND های رویایی TOM FORD از سال 2007 معرفی شدند . این سری در ابتدا شامل 12 پرفیوم مسحور کننده بود که در حال حاضر به 19 محصول گسترش داده شده است .

! . PRIVATE BLEND عرصه ایست که رایحه های بسیار ویژه با استادانه ترین روش های رایحه گیری حاصل می شوند . این مجموعه زاده یک نابغه طراحی رایحه های واقعی به نام تام فورد است .

چرا توسکان ؟
توسکانی ( که در زبان محلی تسکانا خوانده میشود ) یکی از مناطق کشور ایتالیاست که مرکز آن شهر زیبا و تاریخی فلورانس است که برج پیزای آن شهره خاص و عام است . کل توسکانی پوشیده از مراتع خیره کننده و طبیعت شگفت آوری ست که عامل توسعه دامداری و تولید یکی از بهترین و مرغوبترین انواع چرمهای دنیا است .

تام فورد نابغه از این نعمت طبیعت بهره جسته و یک عطر یگانه و در نوع خود بی رقیب را تولید نموده است . شما عطری پیش رو دارید که چرمی ، چوبی و دودی ست و می توان آن را عطری فاقد طعم شیرین دانست . شاهکاری که با نت دقیق زعفران ، تمشک و آویشن شروع میشود در نت میانی با ترکیب عجیب کندر و گل یاس روان آدمی را نوازش می دهد تا داستان اصلی شروع شده و پرده آخر سمفونی یعنی چرم و عود نواخته شود . این پرده از این سمفونی رویایی ساعتها چون یک اسب زیبا در عرصه مشام شما و اطرافیان خواهد تاخت .

شخصیت آن کیست ؟
یک صحنه ی رویایی ، تصورش آسان است ، یک نجیب زاده . فرقی نمی کند یک شاهزاده ی جوان اما جا افتاده ، مصمم ، خوش تیپ و یا یک خانم زیبا ، خوش پوش معقول و متفکر ، سوار بر یک اسب مادیان تیزپای زیبا ، در حال تاختن میان دشتی مملو از بوته های تمشک و پوشش گیاهی شامل آویشن و گلهای زیبای زعفران و یاس در جنگلی پر از عطر عود . این همه رایحه بی بدیل کافی نیست ! چون نم نم باران علاوه بر مراتع بر روی اسب زیبا و رویایی شما هم نشسته و عطر منحصر بفرد چرم و رایحه حیوانی را به اعماق وجود شما سرازیر میکند .

Tuscan Leather در ابتدا یک عطر خطی به نظر خواهد آمد و این به علت خلوص و کیفیت بیش از حد تصور رایحه های آن است . ولی کافیست به او فرصت دهید تا خود نمایی و شما را جادو کند . بله ! عرض اندام این محصول منحصر بفرد نیازمند زمان است . می بایست در عرصه بتازید و تمامی نت های آن را با اسب تیزپای خود طی کنید تا تمامی روایح زیبا را از مشام خود بگذارنید .

" این محصول رمزآلود ترین و اختصاصیترین و کاملترین عطر من است و باید بطوری آنرا عرضه کنم تا احساسی رویایی و کاملا منحصر به فرد را در وجود همگان برانگیزم " این جمله از تام فورد است که صاحب استثنائیترین و خاصترین برند عطرسازی جهان است ، این عطر را به جرأت میتوان بهترین عطر جهان نامید چرا که در اولین سال تولیدش یعنی 2007 به مدت 3 سال مبلغی به میزان بودجه چند کارخانه بزرگ عطرسازی جهان فروخت .

این عطر استثنائی و بسیار منحصر به فرد دارای عطری فوق العاده خاص ، شیک با پخش بوی بسیار عالی و ماندگاری بسیار طولانی که این خاصیت آن به ترکیب بسیار اختصاصی این عطر متشکل از چرم و زعفران و کندر و بخور است که رایحه ای استثنائی خود را به جهانیان معرفی کرده است . در مدح این عطر بسیار عالی همین بس که یک پک 12 عددی از ترکیبات مختلف این عطر برای معرفی به عنوان هدیه به پادشاه نروژ اهدا گشت و با استقبال بی نظیر تمامی مارکت های جهان بخصوص اروپا قرار گرفت . این عطر پادشاهانه و سلطنتی در سال 2007 وارد بازار شد.

brad pitt
14-03-2014, 11:10
این فروشنده کارشون درسته
من در فروم همسایه ازشون خرید داشتم . کارشون خیلی خوبه

resiver
14-03-2014, 11:44
همانطور که میبینید بهترین عطرها نیز نهایتا 30 درصد اسانس دارند و6 تا 8 ساعت ماندگاری

resiver
14-03-2014, 21:35
این فروشنده کارشون درسته
من در فروم همسایه ازشون خرید داشتم . کارشون خیلی خوبه

نظر لطفتونه

Xx Hossein xX
17-03-2014, 15:05
سلام.

به ایشون سه عطر توسکان لیدر - وان میلیون و تق هرمس رو سفارش داده بودم که امروز به دستم رسید.
کیفیت کار ایشون رو کاملا تایید میکنم و اسانس های بسیار بسیار خوبی دارن.

:n16:

Emad HD
17-03-2014, 19:08
من خودم اصل اونتوس رو 700 هزار تومن خریدم میخوام بدونم اسانس اونتوس شما دقیقا هیمن بوی ادکلنی که من خریدم رو میده؟یا تفاوت داره؟

resiver
17-03-2014, 20:19
من خودم اصل اونتوس رو 700 هزار تومن خریدم میخوام بدونم اسانس اونتوس شما دقیقا هیمن بوی ادکلنی که من خریدم رو میده؟یا تفاوت داره؟

من ادکلن اونتوس رو نخریدم ولی اسانسی که به دوستان دادم تایید کردن که بوی ادکلنشو میده کارای ما سوئیسی و کیفیت بالایی داره منم با قیمت مناسب عرضه میکنم خواستید تستر براتون ارسال میکنم

resiver
17-03-2014, 20:21
سلام.

به ایشون سه عطر توسکان لیدر - وان میلیون و تق هرمس رو سفارش داده بودم که امروز به دستم رسید.
کیفیت کار ایشون رو کاملا تایید میکنم و اسانس های بسیار بسیار خوبی دارن.

:n16:
نظر لطفتونه امیدوارم از کارها راضی باشید

brad pitt
17-03-2014, 22:51
سلام
توباکو وانیل رو لطفن قیمت 10 میلش برای من پیغام کنید
+ لانوین آبی

ممنون

Emad HD
18-03-2014, 14:40
من ادکلن اونتوس رو نخریدم ولی اسانسی که به دوستان دادم تایید کردن که بوی ادکلنشو میده کارای ما سوئیسی و کیفیت بالایی داره منم با قیمت مناسب عرضه میکنم خواستید تستر براتون ارسال میکنم

شرایط ارسال رو برام پ.خ کنید
ممنون

resiver
20-03-2014, 13:00

resiver
20-03-2014, 23:38
فوت و فن های عطر زدن را بیاموزید

بعضی افراد دوست دارند عطر بزنند اما بعد از استفاده از آن، احساس رضایت نمی کنند. این موضوع دلایل مختلفی دارد زیرا عطر زدن همفوت و فن های خاص خود را دارد و اگر از بوی عطری که دیگران می زنند خوشتان می آید، اما وقتی خودتان عطر می زنید راضی نیستید،شاید نکته های مهم در مورد استفاده از عطر را نمی دانید.... عطر ترکیبی از روغن های ضروری معطر یا ترکیب های آروماتیک ثابت کننده و محلول هاست و برای معطر کردن بدن استفاده می شود.معمولا ترکیب های اصلی عطر یا به صورت مصنوعی ساخته یا از منابع گیاهی یا حیوانی استخراج می شود.داستان عطر از اوایل تمدن بشری و عهد باستان شروع می شود اما عطرهای مدرن و صناعی از قرن ۱۹ به بعد، پا به میدان رقابت باعطرهای طبیعی و سنتی گذاشتند.جالب این است که بدانید عطرهای اولیه در مصر، روم و ایران باستان ریشه دارند.
چگونه عطر مخصوص خودمان را انتخاب کنیم؟

انتخاب عطر، نشانه و نماد وضعیت کلی شخصیت آدم هاست. عطر افرادی که اصول عطرزدن را بلد هستند، به نوعی مثل امضایآنهاست. اگر شما هم چنین تمایلی دارید، باید مراحلی را بگذرانید تا عطر مناسبی انتخاب کنید.اولین گام، درک و شناخت نوع عطرهایی است که با شخصیت شما تناسبی ندارند و اصلا با موقعیت و مشخصات ظاهری تان، هماهنگنیستند. با این شناخت می توانید عطرهایی انتخاب کنید که شخصیت شما را کامل تر کنند نه اینکه با خصوصیات شخصی تان منافاتداشته باشند. مثلا اگر شخصیتی آرام و ملایم دارید، استفاده از عطرهای تند با بوهای ماندگار، اصلا با روحیاتتان سازگار نیست و اطرافیانرا در برخورد با شما گیج و سردرگم می کند!مرحله اساسی دیگر این است که عطرها و رایحه هایی که دوست ندارید، کنار بگذارید و تحت هیچ شرایطی حاضر نشوید از آنها استفادهکنید. اگر واقعا عطری را دوست ندارید یا بهتر است بگوییم اگر از ته دل، عاشق عطری که انتخاب می کنید، نیستید، هیچ وقت نمی توانیدعطر اصلی یا همان عطر امضایی خودتان را پیدا کنید. اگر عطری که انتخاب کرده اید هیچ تاثیر مثبتی روی خودتان ندارد، پس استفاده از آناصلا توصیه نمی شود. عطر شما باید قبل از همه روی خودتان تاثیر عمیق و مثبت داشته باشد.سومین مرحله که بسیار مهم و در انتخاب عطر امضایی قابل اهمیت است، این است که عطری انتخاب کنید که در زمره عطرها و مارکهای شناخته شده در صنعت عطرسازی باشد، بنابراین از آزمون و خطا برای انتخاب عطر استفاده نکنید و به عطرهایی اعتماد کنید کهمعتبر باشند.منظور از عطر امضایی و هویتی این نیست که تا آخر عمر فقط از یک یا دو عطر خاص استفاده کنید، بلکه باید در طول زندگی با توجه بهشرایط و دوران خاص، عطر انتخاب کنید.فراموش نکنید در انتخاب عطر، فرمول نهایی به شامه قوی شما و درک صحیح از شرایط و مد بستگی دارد و چون عطری که انتخاب میکنید در برقراری ارتباط با دیگران موثر است، باید در انتخاب آن دقت و توجه داشته باشید. اگر بوی عطرتان دیگران را آزار دهد، مطمئن باشیدبه مشکل برمی خورید.عطری انتخاب کنید که با رایحه طبیعی پوست بدنتان هماهنگ باشد. عطر انتخابی شما هر چه باشد، باید آنقدر لطیف و نافذ باشد که به«حریم خصوصی» دیگران تجاوز نکند و در عین حال به قدر کافی دلنشین باشد که دیگران را در اطراف شما نگه دارد. عطر باید شخصیتشما را بالا ببرد و در کل بر آراستگی عمومی شما بیفزاید.اگر پوست شما خشک است، باید بیشتر عطر بزنید زیرا چربی روی پوست یا خشک بودن آن می تواند رایحه عطر را افزایش یا کاهشدهد. وقتی هوا سرد است نیز باید بیشتر عطر بزنید. چون هوای سرد، رایحه عطر را تضعیف می کند. وقتی می خواهید عطر جدیدی بخریدبه اینکه روی بدن دیگری چه بویی می دهد، اکتفا نکنید بلکه روی پوست خودتان آن را امتحان کنید. پوست هر فرد در مورد رایحه هایمختلف، واکنش های مختلفی نشان می دهد و اثر عطر در همه یکسان نیست.در طول یک سال، فقط از یک عطر استفاده نکنید. در فصل های مختلف، عطرهای متفاوتی بزنید تا ببینید کدام یک در هوای گرم و سرد،بهترین تاثیر را دارند. درجه حرارت هوا روی شدت رایحه عطر تاثیر دارد.اگر اینترنتی عطری انتخاب می کنید، فقط به دلیل معروف بودن یا تبلیغاتی که نشان می دهد مثلا کدام هنرپیشه یا شخصیت معروف ازآن استفاده می کند، عطر نخرید بلکه به شرایط خودتان توجه کنید.

resiver
20-03-2014, 23:40
عطر را با توجه به نوع پوست انتخاب کنيد

معمولاً وقتي افراد مي خواهند ادکلن بخرند، يکي از دو کار زير را انجام مي دهند:
-دنبال همان عطري که از دوران دبيرستان استفاده مي کردند خواهند بود.
عطري را انتخاب مي کنند که در هنگام خريد به نظرشان خوشبو بيايد.
البته راه دوم بسيار بهتر از راه اول به نظر مي آيد، اما براي انتخاب عطر فقط مهم اين نيست که کدام به نظرتان خوشبو بيايد. پوستتان هم
مهم است و اينکه آيا با پوست شما سازگاري دارد يا خير. رايحه هر عطري براي افراد مختلف متفاوت است چرا که اين رايحه تا حد زيادي
به نوع پوست شما و مواد تشکيل دهنده ي آن عطر بستگي دارد.
برای داشتن انتخاب بهتر متن زير را مطالعه کنيد.
روش تست ادکلن:
قبل از اينکه با اصول سازگاري عطر با پوستتان آشنا شويد، ابتدا برايتان چند نکته براي انتخاب اوليه ادکلن ذکر مي کنيم:
در انتخاب هر ادکلن سه مرحله وجود دارد. زماني که در فروشگاه هستيد، ادکلن مورد نظرتان را برداشته و کمي از آن را به عنوان نمونه
روي کاغذ تستر بزنيد و بو کنيد. اين اولين مرحله و اولين احساس شما نسبت به رايحه اين عطر است.
چند دقيقه صبر کنيد و بعد دوباره کاغذ را بو کنيد. اين دومين مرحله است. در اين مرحله شما رايحه جديدي بعد از از بيرون رفتن رايحه اول
از بينيتان به مشامتان خواهد خورد.
40 دقيقه تا يک ساعت ديگر صبر کرده و دوباره کاغذ را بو کنيد. اين مرحله سوم است و در اين مرحله شما بويي استشمام خواهيد کرد
که براي چندساعت ماندگار خواهد بود. اگر رايحه اين عطر در هر سه مرحله مورد پسند شما بود، مي توانيد آن را انتخاب کنيد.
چطور بفهميم عطري با نوع پوستمان سازگاري دارد؟
کيفيت ادکلن و تاثيرگذاري آن، هر دو به مسائل زيادي از جمله رژيم غذايي، محيط، ژنتيک و رفتارها (مثل فشارهاي عصبي ، سيگار
کشيدن،...) بستگي دارد. اما يکي از مهمترين فاکتورها نوع پوست شما و درجه رطوبت آن است. هر چه پوست مرطوب تر (يا خشک تر)
باشد، ادکلن رايحه اي قوي تر (يا ضعيف تر) خواهد داشت.
پوست هاي چرب و مرطوب:
افرادي که پوست هايي با رطوبت و چربي زياد دارند، فعاليت شيميايي بدنشان بيشتر است. اين چربي اضافي روي سطح پوست مي تواند
با ادکلن ترکيب شده و عطر دوام بيشتري پيدا کند. اما اين چربي زياد ممکن است همچنين باعث شود که رايحه ي عطر تغيير کرده و به
بويي ناخوشايند تبديل شود.
براي جلوگيري از اين مسئله، در طي روز از مقدار کمتري ادکلن استفاده کنيد يا اينکه از ادکلن هايي با بويي ضعيف تر يا عطرهايي که کمتر
با عطر مشک و بيشتر با عطر ميوه ها و گل ها ساخته شده باشد استفاده کنيد. ادکلن هايي که براي فصل تابستان ساخته شده اند
براي مردهايي که پوست چرب دارند بهترين نوع به حساب مي آيد.
پوستهاي خشك و حساس:
ادکلن بسيار سريعتر در پوست هاي خشک از بين مي رود، به همين دليل بايد مقدار بيشتري مورد استفاده قرار گيرد. هرچند، به خاطر
وجود ترکيبي مثل الکل اتيل، استفاده زياد هم ممکن است باعث خشک کردن هر چه بيشتر و خراب کردن پوست شود. مسئله بسيار
پيچيده اي است.
با دانستن اين مطلب، افرادي که پوست هايي خشک دارند بايد دنبال عطر هاي زمستاني باشند. اين ادکلن ها عطر قوي تري دارند و در
هواي خشک و سرد ماندگاري طولاني دارند.
پوست هاي حساس:
بزرگترين خطر براي مردهايي که پوست حساس دارند اين است که از ادکلن هاي قوي استفاده کنند در حاليکه از ساير محصولات پوستي
قوي نيز استفاده مي کنند. اگر پوستتان دچار آکنه و کهير است، بهتر است که ازاستفاده ادکلن بعد از استفاده از افترشيو و اسپري بدن
خودداري کنيد، به خاطر اينکه ممکن است باعث آلرژي شود.
افرادي که پوست حساس دارند مي توانند از همان قوانين مربوط به پوست هاي خشک در خريد ادکلن استفاده کنند، اما بهتر است که
ترکيباتي که در اين عطرها استفاده مي شود همه از مواد طبيعي باشند.
چند نکته ديگر:
براي گرفتن نتيجه مطلوب ادکلن را به گلو، مچ ها، سينه و اطراف گردنتان بزنيد. اين قسمت ها بهترين نواحي هستند که عطر بتواند با
چربي طبيعي بدن شما مخلوط شود. نکته ديگر اينکه قبل از لباس پوشيدن از عطر به پشت زانوهايتان هم بزنيد چون اين ناحيه رايحه را به
خوبي منتشر مي کند. افراد بسياري عادت دارند که در آخر کار کمي هم از عطر روي لباسهايشان اسپري کنند، اما اين کار منع مي شود
چون به لباس آسيب مي رساند.
و در آخر نکته ديگري اضافه مي کنيم و آن اين است که هيچ کس نبايد تا زماني که نزديکتان نشده است رايحه عطرتان را استشمام کند.
اگر وارد اتاقي شديد و مردم پشت سر شما بو کشيدند، مشخص است که زياد از عطرتان استفاده کرده ايد. براي اطمينان به هر اندازه
که مي توانيد مقدار کمتري استفاده کنيد.
سعي کنيد در انتخاب عطر هم مثل انتخاب صابون يا مرطوب کننده به پوستتان اهميت دهيد و با توجه به نوع پوستي که داريد، ادکلنتان را
تهيه کنيد.

alip300
21-03-2014, 01:32
سلام ممنون می شم شرایط ارسال+قیمت اینا رو بفرستید: Aventus Tuscan Leather

resiver
21-03-2014, 09:27
پخ شد صندوق پیام رو چک کنید

resiver
21-03-2014, 18:32
نکاتی در مورد نحوه عطر زدن

1-اسانسها حالت روغنی دارن بنابر این حتما لازمه که با فیکس مخلوط بشند که تو اسپری از حالت خطی پاشیدن به حالت پودری پاشیدن در بیاد

2-بهترین نقاط بدن برای استفاده عطر قسمت های نبض دار مثل گردن و مچ دست هست

3-بهترین حالت اسپری کردن اینکه پمپ رو با فشار به سمت پائین بدید تا اسانس رو به حالت پودری بپاشه

4-ماندگاری بر روی پوست با ماندگاری بر روی لباس فرق میکنه به صورتی که حتی ی هفته و شاید بیشتر رایحه روی لباستون می مونه

5-ماندگاری بو روی لباس بیشتره تا پوست بدن

6-نوع لباس نیز تو ماندگاری رایحه فرق میکنه مثلا رایحه روی لباس پشمی بیشتر میمونه تا لباس پلاستیکی

7-ماندگاری با پخش بو فرق میکنه ماندگاری اینکه هر وقت لباستون رو بو کنید بوی عطر رو حس میکنید ولی پخش بو نداره پخش بوی بهترین وگرونترین عطرها نیز 6 تا8 ساعته پس هر وقت عطری رو زدید شاید تا 8 ساعت پخش بو داشته باشه و شاید تا ی هفته رایحه رو لباستون ماندگاری داشته باشه یعنی اگه کسی خیلی بهتون نزدیک باشه بوش رو حس می کنه

8-میتونید عطر رو به کف دستتون بپاشید و روی موهاتون بکشید تا پخش بوش زیاد بشه

9- در مورد لباسهای سفید با دقت بیشتری عطر رو اسپری کنید

10-بهترین مکان برای نگه داری اسانسها در جای خنک و تاریک بدور از نور خورشیده

11-ظروف اسپری برای اسانس و پخش بو بهتره تا ظروف رول مام اگرچه تو رول مام عطرتون به خاطر مصرف کم .به صرفه تره ولی پخش بوش کمتره

12-میتونید عطر رو به کف دست بزنید سپس به گردن تون بمالید

13- اسانس ها حالت روغنی دارن بنابر این دوستانی که میگن اسانس اصلی نباید حالت روغنی داشته باشه در اشتباهن

14-فاصله مناسب برای اسپری کردن 15 تا 20 سانته

15-عطرها درمحیط های مرطوب ماندگاری بیشتری دارند

16-اسانسها دست ساز هستند پس برای تست اولیه اسپری اون رو روی دستتون اسپری کنید تا از پودری پاشیدن مطمعن بشید

resiver
29-03-2014, 13:23
بسته ارسال شد

Emad HD
29-03-2014, 17:08
الان امکان ارسال هست؟

resiver
29-03-2014, 21:04
بله ..... ................

alip300
31-03-2014, 15:36
بسته ارسال شد

بله...بسته به دستم رسید.
کیفیت کارشون هم خوبه...
ممنون

resiver
31-03-2014, 16:18
بله...بسته به دستم رسید.
کیفیت کارشون هم خوبه...
ممنون
خواهش میکنم

امیدوارم راضی باشید

امری باشه در خدمتم

elite82
31-03-2014, 20:19
ازون ترین مدل قیمتش چنده.../؟؟

resiver
01-04-2014, 14:21
ازون ترین مدل قیمتش چنده.../؟؟
500..............................

user211
03-04-2014, 16:21
قیمت و هزینه ارسال به شیراز چقدر میشه...
امضا : فروش ترانس برق صنعتی و روغن موتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moslem47
03-04-2014, 17:03
لطفا یه لیست از اسانس های مردانه مخصوص تابستان ارسال کنید+ همراه با قیمت

resiver
04-04-2014, 09:11
قیمت و هزینه ارسال به شیراز چقدر میشه...
امضا : فروش ترانس برق صنعتی و روغن موتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کدوم عطر مد نظرتونه؟
هزینه تا0/5 کیلو 7000

resiver
04-04-2014, 10:57
لطفا یه لیست از اسانس های مردانه مخصوص تابستان ارسال کنید+ همراه با قیمت
پ خ شد..................

resiver
14-04-2014, 22:26
Tobacco Vanille

: عطر بسیار خوشبو ، بینظیر و گرمی هست ، در ابتدا که اسپری میکنین روی پوست رایحه توتون، وانیل و عسل کاملا به شمام میرسه.(الان که دوباره تست کردم یکم بوی توتون مشهود تره ) خیلی شیرین و فوق العاده خوش بو هست ، به مرور زمان رایحه تنباکو ضعیف و ضعیفتر میشه و در نهایت شما فقط بوی وانیل و عسل رو حس میکنین اما بی نظیره. بسیار خوشبو و تحریک کننده هست بوش ، ماندگاری خیلی خوبی داره به طوری که تا یک هفته تمام اگه روی لباس بزنید بوش رو به وضوح حس میکنید

گروه بویایی : رایحه ی شرقی( آسیایی )
پیشنهاد استفاده : در مهمانیها و مراسم ویژه

brad pitt
18-04-2014, 11:29
سلام

ببخشید پیغام دادم . لطفن چک کنید

resiver
21-04-2014, 12:35
سلام

ببخشید پیغام دادم . لطفن چک کنید
پ خ شد.........

rahmaniyat
08-05-2014, 09:54
یه سوال تخصصی آیا در ترکیبات عطرهای بازار چه اونها که اورجینال هستند و غیره مثل ادکلن و ادوتوالت و اسپری ها الکل موجوده؟؟ می خوام بدونم عطر خالص بدون الکل موجوده؟؟ برای افرادی که مذهبی هستند و میخواهند برای نماز عطر مصرف کنند؟؟ چند وقت پیش یه اسپری که روش نوشته بود حلال خریدم گمونم ساخت مالزی و امثال اون بود اصولا عطر خالص هست یا همشون درصدی الکل و مشتقات الکل دارند ممنون

tusi
08-05-2014, 22:19
سلام نحوه خرید از شما رو بفرمایید برای دادن ادرس و ...لیست عطر و قیمتها رو برای منم بفرستید ممنون

resiver
08-05-2014, 23:27
در ادکلن ها نهایتا 30 تا40 درصد اسانس وبقیه الکل و مواد افزودنیه. عطر خالص هم هست بدون الکل بستگی به فروشندش داره. عطر تی رز یا غنچه محمدی.رز خوبه
اگه اونایی که به صورت بسته بندی شرکتی باشه تقریبا همشون الکل دارند مگر اینکه به صورت خام تهیه کنید یعنی به صورت گرمی

resiver
08-05-2014, 23:30
سلام نحوه خرید از شما رو بفرمایید برای دادن ادرس و ...لیست عطر و قیمتها رو برای منم بفرستید ممنون

لیست اسانسها در صفحه ااول موجوده . با پست ارسال میشه .لطفا برا قیمت اس ام اس کنید

resiver
19-05-2014, 11:58
لیست اسانسها در صفحه اول اپدیت شد

aiza1372
21-05-2014, 19:02
داداش من الان اس زدم و باهاتون گپی زدیم، از تبریز!
ممنون میشم اینارو جواب بدین :
۱. عطر هاتون تو ظرف خوب اسپری میشن؟ منظور خطی بیرون نیان؟
۲.ظرف اسپری ۷،۸ میلی دارین؟
۳.دراکار نویرو موجود ندارین؟
من برا تست همون مقدار توباکو میخوام!
سوئیس ها مال شرکت لوزی هستش؟

resiver
21-05-2014, 19:13
1 اگه بخواید خطی بیرون نیاد باید با فیکس مخلوط بشه یعنی ی ادکلن میشه با مقدار اسانس بالا که کیفیتشم عالیه
2 ظرف اسپری 10 میل هست میتونم 8 میل پر کنم
3موود ندارم لیست تو صفحه اول هست با نحوه عطر زدن تو وبلاگگم هم هست

aiza1372
21-05-2014, 19:18
ممنون
داداش با چه غلظتی فیکسو اضافه میکنی؟ ۲۰ ٪؟

aiza1372
21-05-2014, 19:41
و بازه قیمتی عطرهای فرانسه رو هم لطف کنین!
توباکو + توسکان + بلک افغان فرانسوی هم موجوده؟؟ بیزحمت قیمت؟
باتشکر

resiver
21-05-2014, 23:58
هر غلظتی که بخواید 10 گرم اسانس با یک سی سی فیکس

resiver
22-05-2014, 00:00
قیمت فرانسوی رو ندارم ولی قیمتش از سویسس پایین تره
مثلا اونتوس فرانسه 1000 ولی سویسس 2000 تومن

resiver
22-05-2014, 15:50
سلام. اس ام اس فرستاده شد
3 رقم آخر شماره: 164
عزیز اس ام اس نیومده

resiver
18-06-2014, 17:45
ومنیتی تیری مولگر زنانه رسید

resiver
22-06-2014, 15:17
هالوین رسید

resiver
11-07-2014, 16:23
بزودی عطر های فرانسه رو با قیمتی مناسب ارایه میکنم

resiver
11-07-2014, 16:25
هزینه ارسال با پست پیشتاز10000 تومان
اکثر کارهای فرانسه با قیمت مناسب

resiver
23-08-2014, 14:06
اکثر کارهای اسپانیا با قیمت مناسب

DEATH HURICANE
05-09-2014, 09:31

سوالات وقیمت. ارسال sms(لطفا فقط اس ام اس) به : 806-99-55-0938

دوستان عزیز تو بحث عطر و بخصوص اسانسها کلا کارهای سوئیسی ی چیز دیگست و ازلحاظ کیفیت ی سر و گردن بالاتر از بقیه کشورهاست و تقریبا میشه گفت نتهای پایه و میانی و نت بالایی رو در این اسانسها میشه دید .خلوص این نوع اسانسها در زمان تولید بسیار بالاست . و ما نیز این اسانسها رو به صورت کاملا خالص و با قیمت رقابتی در اختیار مشتری قرار میدیم .تمامی اسانسهای ما دارای تضمین کیفیت میباشند.این عطرها تائثیری شگفت انگیز و ماندگاری بالا دارن بطوری که حدود 3 روز بوش رو لباستون میمونه. امید داریم در زمینه ارائه اسانس های عطری موجبات رضایت شما عزیزان را فراهم آوریمسوالات وقیمت. ارسال sms (لطفا فقط اس ام اس)به: 806-99-55-0938

بهترین عطرها نهایتا 30درصد اسانس دارندو نهایتا 6 تا 8 ساعت ماندگاری دارند.([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خب این ماندگاری 6 الی 8 ساعته چجوریه جریانش؟ ضمن اینکه شما گفتید عطراتون تا 3 روز بوش روی لباس میمونه. منظور از موندن بو اینه که ما باید دماغمونو ببریم روی همونجایی که عطر رو زدیم و بو کنیم تا بوشو بشنویم؟ یا اینکه نه مثل اولین روزی که اون عطر رو زدیم به لباس یا جای دیگه بوش همونجوری قدرت داره و پخش میشه؟

resiver
07-09-2014, 13:31
اسانسها ماندگاریشون نسبت به عطرها بالاتره

7-ماندگاری با پخش بو فرق میکنه ماندگاری اینکه هر وقت لباستون رو بو کنید بوی عطر رو حس میکنید ولی پخش بو نداره پخش بوی بهترین وگرونترین عطرها نیز 6 تا8 ساعته پس هر وقت عطری رو زدید شاید تا 8 ساعت پخش بو داشته باشه و شاید تا ی هفته رایحه رو لباستون ماندگاری داشته باشه یعنی اگه کسی خیلی بهتون نزدیک باشه بوش رو حس می کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نکاتی در مورد عطر زدن مطالعه کنید

KOHGARD
17-09-2014, 07:36
سلام
من يه عطر ميخوام با بوي شكلات يا قهوه و چون كارمندم ميخوام نسبتاً ماندگاري خوبي داشته باشه و درمحيط كارم كاملا محسوس باشه .
ممكنه چند مورد برام معرفي كنيد.
متشكرم

KOHGARD
24-09-2014, 14:22
آقا كسي اينورا سر نميزنه جواب ما روبده ؟؟

resiver
24-09-2014, 22:29
بولگاری نوت پور فمانجل تیری مولگر زنانهمونت بلاک فمهکاپیتان بلاکمکزیکن کوکالاگوست الگانسدیزایر میسی کی اون شوک فور هر

resiver
17-10-2014, 15:23
uppppppppp

resiver
03-11-2014, 13:32
. .

(@.@)
03-11-2014, 14:02
قیمت تق هرمس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مردانه برای فصل سرما چی پیشنهاد میکنید؟

resiver
05-11-2014, 14:07
قیمت تق هرمس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مردانه برای فصل سرما چی پیشنهاد میکنید؟
پ خ شد
.

resiver
30-11-2014, 22:37
upppppppppppppppppppppppppppp

anius
11-03-2015, 01:04
سلام
دوست عزیز تستر ادکلن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بلک افغان رو دارید؟؟؟چند جا رفتم تا اسمشو گفتم گفتن فروش ادکلن بلک افغان ممنوعه
اگر تسترش یا عطر و ادکلن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بلک افغان موجود باشه قیمتش تو چه رنجی هست گرامی؟
خواهشآ سریع پاسخ بدین قبل عید واسه خرید ادکلن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تصمیمش رو گرفتن اگرم بگین ساخت سوئیس هست یا نه ممنون میشم:n16: