PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتی ویروس BitDefender از کار افتاده تاریخ انقضا ش تموم شده حالا چی کار کنم؟

General***ET
26-08-2006, 22:52
سلام آنتی ویروس BitDefender از کار افتاده تاریخ انقضا ش تموم شده حالا چی کار کنم؟؟؟

ali_golden
26-08-2006, 23:41
خوب دنبال یه ریجستر جدید براش بگرد
چه ورژنی از بیت دیفندره ؟

chovalier
27-08-2006, 03:11
سلام آنتی ویروس BitDefender از کار افتاده تاریخ انقضا ش تموم شده حالا چی کار کنم؟؟؟
سلام باید کرکش می کردی
ورژنش رو دقیق می گی؟

mohammad hamed
27-08-2006, 08:29
دوست عزيز
يا بايد در انجمن آنتي ويروس مطرح مي كردي و با در انجمن بحث هاي نرم افزاري

chovalier
27-08-2006, 10:28
دوست عزيز
يا بايد در انجمن آنتي ويروس مطرح مي كردي و با در انجمن بحث هاي نرم افزاري
کاملا تایید می شه!

General***ET
27-08-2006, 22:48
من هر شب Upgradeمیکنم الان هم ورژنش7.08543

Nine
28-08-2006, 23:10
الان بهترين ورژن بيت ديفندر bitdefender professional plus 9 است این ورژن رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود کن تا من برات لاین سنسسشو بفرستم

bahdar
29-08-2006, 17:23
يا دوباره دانلود كن يا كركش كن.

nooshabeh
08-09-2006, 18:35
BitDefender Internet Security 10.0Your valuable feedback has helped us improve BitDefender Internet Security v10. Although our job has not finished and we will continue working on making v10 even better, the Beta campaign ends today. With thousands of subscribing beta testers and thousands of posts, this campaign has proved to be an amazing experience for both the BitDefender Team and for the BitDefender products. Until the final release of BitDefender Internet Security v10, scheduled for the following months, we will continue to solve bugs and implement your requests. We have built a release candidate kit for all our beta testers and it includes a redesigned General>Status window and several solved bugs. Downoad: Code: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crack: Code: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]