PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Maze

S.R Download
06-03-2014, 15:33
سلام بعد از مدت ها برگشتم :n02:
Maze اسم بازی جدیده منه که تازگی ساختمش و قابلیت شبکه ای و آنلاین داره.
زیاد روی موضوع و گرافیک بازی فکر نکردم چون میخواستم روی قابلیت آنلاین و شبکه ای بازی کار کنم خودم تست کردم شد.
شما هم یه تستی بزنید اگه خوب بود میرم سراغ پروژه جدیدم که باز اونم شبکه ای و آنلاین هست ولی گرافیک و موضوع بهتری داره
انجین هم گیم میکر 8 هست. :n16:

لینک دانلود بازی :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسورد فایل : pixel art

راستی اگه خواستید با هم آنلاین بازی کنید نرم افزار Hamachi رو دانلود کنید ( با این نرم افزار میشه تمام بازی هایی که قابلیت شبکه دارند رو با دوستانتون بازی کنید یه چیزی مثل Garena و game ranger هست )
برای دانلود و توضیحات بیشتر به این تایپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بروید.

روم های بازی :

Pixel Art Room 1
Pixel Art Room 2
Pixel Art Room 3
Pixel Art Room 4
Pixel Art Room 5

پسود تمامی روم ها 123 میباشد. ( طریقه جوین شدن به روم ها را در تایپیک Hamachi توضیح داده شده)

نظراتتونو بگید لطفا :n02:

parvizamd
06-03-2014, 17:09
دوست عزيز واقعا چنين بازي بدرد شبكه نمي خوره . ولي من از رنگ آميزي اش خوشم اومد.

موفق باشي:n12:

S.R Download
06-03-2014, 19:56
مرسی از نظرت این بازی فقط یه تست بود برای همین یه بازی ساده ساختم :n12:

ehsan_wwe
07-03-2014, 10:55
آقا دمت جیز ولی maze هم شد اسم ؟ maze رو که 2000 سال پیش ساختن اسشو عوض کن مثلا بزار flopy maze یا star maze یا ..... (اینطوری تو بازار موفق تری)

Hotsun
08-03-2014, 00:19
دوست عزيز واقعا چنين بازي بدرد شبكه نمي خوره . ولي من از رنگ آميزي اش خوشم اومد.

اتفاقاً آنلاین خیلی حال خواهد داد,با دوستات کل کل میکنی هر کی تایم بهتری زد بازی رو :n10: