PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك كارت صوتي حرفه اي ؟؟

rezafcom
26-08-2006, 17:54
من را برای خرید یک کارت صوتی حرفه ای برای کار های موزیک راهنمایی کنید
ممنون
قیمت و ... را هم بگویید

mehrdad_ati
26-08-2006, 22:05
قیمت نمیدونم اما بهترین crative-xfi هست که 1 مدلش به همراه 64 مگابایت حلفظه ریموت کنترل و 1 باکس جدا برای تنظیم صدا هست که اگر این مدلش گیرت بیاد صداهای 16 بیتی رو میتونی با کیفیت 24 بیتی گوش کنی عجیبه نه اما crative دیگه...

lovergod14amorousand
26-08-2006, 23:10
قیمت نمیدونم اما بهترین crative-xfi هست که 1 مدلش به همراه 64 مگابایت حلفظه ریموت کنترل و 1 باکس جدا برای تنظیم صدا هست که اگر این مدلش گیرت بیاد صداهای 16 بیتی رو میتونی با کیفیت 24 بیتی گوش کنی عجیبه نه اما crative دیگه...
تاييد ميشه البته سليقه اي هستش ديگه...قيمتش هم فكر كنم حدود 35 هستش اگه اشتباه نديده باشم...

Ali Alizadeh Mansouri
27-08-2006, 02:57
سلام،
بهترین و قدرتمندترین کارت صوتی (و در واقع تنها قطعه ی موجود در این سطح از کیفیت و قدرت) Sound Blaster X-Fi Elite Pro هست. اطلاعات کلی رو دوستان در پستهای قبلی گفتند ولی توصیه می کنم حتما به سایت زیر سر بزنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت دقیقش رو خبر ندارم ولی فکر کنم 180 تومن به بالا باشه :blink: با این حال اگه خواستید کمتر هزینه کنید به مدلهای دیگه هم نظر بیفکنید. (این بالاترین مدله)
موفق باشید.

lovergod14amorousand
27-08-2006, 12:27
سلام،
بهترین و قدرتمندترین کارت صوتی (و در واقع تنها قطعه ی موجود در این سطح از کیفیت و قدرت) Sound Blaster X-Fi Elite Pro هست. اطلاعات کلی رو دوستان در پستهای قبلی گفتند ولی توصیه می کنم حتما به سایت زیر سر بزنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت دقیقش رو خبر ندارم ولی فکر کنم 180 تومن به بالا باشه :blink: با این حال اگه خواستید کمتر هزینه کنید به مدلهای دیگه هم نظر بیفکنید. (این بالاترین مدله)
موفق باشید.
تاييد ميشه اين دوستمون راست ميگه همين امروز اين قضيه رو پيگير شدم فهميدم...

Aminzikzak
28-08-2006, 03:23
من میگم فقط کریتیو ...