PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا واقعا قصد نفوذ به كامپيوتر را دارند ؟ ( موضوع مهم )

mohammad.clergyman
26-08-2006, 14:38
بسم رب الشهداء

============

سلام به بچه هاي خوب پي سي ورلد :)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطمئنا كاربران kaspersky internet security با اين پيام زياد مواجه شدند .

كاربران zone alarm هم مطمئنا با اين پيام ها مواجه شدند كه اگر اشتباه نكنم بيشترشون از اين سايت است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من در مورد آي پي هايي كه حمله ميكنند تحقيق كردم و متوجه شدم كه نود درصد اين ْattacker ها در كشور چين

ميباشند كه اكثرشون از طرف شهري به نام beijing هستند .

در واقع اين مطلب براي من مبهم است كه اول آيا اين كارها توسط برنامه هاي هك كه آي پي را اسكن ميكنند و دنبال

پورت باز هستند انجام ميگيرد ؟ و در چه شرايطي اينترنت سكيورتي به ما اين پيام را ميدهد ؟

و با توجه به اينكه اين پيام را تا الان حدود صدو پنجاه بارمشاهده كردم هدف همچين افرادي اونم تو كشور چين چيست؟

موفق باشيد ;)

masoud908
26-08-2006, 16:22
هدفشون بايد چيز خوبي باشه

venlo
26-08-2006, 16:54
منم 100 بار تا حالا با اين پيغام مواجه شدم!منم كاسپرسكي دارم...نمي دونم هدفشون چيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m a j r i x
26-08-2006, 22:59
سلام
بخاطر استفاده شما از ADSL سیستم شما هدف مناسبی برای زامبی شدن و ارسال اسپم از طریق IP شما به دیگر سیستم هاست
شماره IP مورد نظر 61.139.106.247 در شهر Zigong در کشور چین هست با توجه به اینکه کشورهای شرق آسیا محل مناسبی برای ارسال اسپم و spyware هست پس مواظب باشید
و در مورد h1.ripway. این سایت عنوانش خدمات هاستینگ هست ولی دامینش برای Hurricane Electric HURRICANE-1 ثبت شده

هدفشون بايد چيز خوبي باشه
اصلا اینطوری نیست :ohno:

mohammad.clergyman
26-08-2006, 23:22
سلام
بخاطر استفاده شما از ADSL سیستم شما هدف مناسبی برای زامبی شدن و ارسال اسپم از طریق IP شما به دیگر سیستم هاست
شماره IP مورد نظر 61.139.106.247 در شهر Zigong در کشور چین هست با توجه به اینکه کشورهای شرق آسیا محل مناسبی برای ارسال اسپم و spyware هست پس مواظب باشید
و در مورد h1.ripway. این سایت عنوانش خدمات هاستینگ هست ولی دامینش برای Hurricane Electric HURRICANE-1 ثبت شده

بسم رب الشهداء

===========

سلام دوست عزيز Majrix

ممنون از توضيحات خوبتون اما چند سوال دارم ؟

چرا كشورهاي شرق آسيا محل مناسبي براي ارسال اسپم هستند ؟

زامبي شدن يعني چه ؟

ممنون

masoud908
26-08-2006, 23:56
سلام
پس بايد هدفشون چيز بدي باشه ديگه

m a j r i x
27-08-2006, 08:00
سلام
در مورد اینکه چرا کشورهای شرق آسیا - روسیه - ترکیه - برزیل محل مناسبی برای این کارها(خرابکاری) هست بیشتر بخاطر نبود قوانین بازدارنده هست
در مورد زامبی یا zombie computer اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو نگاه کن توضحییاتش مفصله

mohammad.clergyman
27-08-2006, 19:50
سلام
در مورد اینکه چرا کشورهای شرق آسیا - روسیه - ترکیه - برزیل محل مناسبی برای این کارها(خرابکاری) هست بیشتر بخاطر نبود قوانین بازدارنده هست
در مورد زامبی یا zombie computer اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو نگاه کن توضحییاتش مفصله

بسم رب الشهداء

==========

سلام

ممنونم دوست عزيز ;)

موفق باشيد :happy: