PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا GTX 650Ti رو می تونم بر روی این مادربرد نصب کنم؟

araan
28-02-2014, 17:32
سلام به همه دوستان

ما یه مادربرد قدیمی گیگابایت مدل P31-S3G داریم که حداکثر رم DRR2 رو ساپورت می کنه در حال حاضر بدلیل گرونی قطعات و بدون اینکه بخوام مادربردم رو ارتقا بدم با نصب کردن فقط یک پاور 600وات رو کیس آیا می تونم روی این مادربرد کارت گرافیک GTX 650Ti رو نصب کنم یا نه؟ به گونه ای توانایی اجرایی این کارت گرافیک رو داشته باشه

در ضمن در حال حاضر کارت گرافیک فعلیم Gforce 8600 GT می باشد.

cyrax782
01-03-2014, 01:05
دوست من ، بله جوابگوست، خوشبختانه پاورتون هم جواب میده. اما این کار زیاد خوب نیست. شما مدل سی پی یو هم باید مینوشتید. رمتون ضعیفه خیلی . این کارت گرافیک هم حدود 25 درصد از پرفورمنسش حتی در مواردی بیشتر ، پایین می آید.حرکت شما اگه بخوایم اغراق آمیز بهش نگاه کنیم مثل اینه که یه چرخ خیلی خوب بندازید روی یه ماشین قدیمی. هر چند تاثیر گذار خواهد بود. اما همه قطعات در پی سی باید کاملا باهم سازگار و مچ باشند که بهترین کیفیت را ارائه بدهند.

Altairezio
01-03-2014, 11:45
سلام به همه دوستان

ما یه مادربرد قدیمی گیگابایت مدل P31-S3G داریم که حداکثر رم DRR2 رو ساپورت می کنه در حال حاضر بدلیل گرونی قطعات و بدون اینکه بخوام مادربردم رو ارتقا بدم با نصب کردن فقط یک پاور 600وات رو کیس آیا می تونم روی این مادربرد کارت گرافیک GTX 650Ti رو نصب کنم یا نه؟ به گونه ای توانایی اجرایی این کارت گرافیک رو داشته باشه

در ضمن در حال حاضر کارت گرافیک فعلیم Gforce 8600 GT می باشد.

کارتو خریدین؟!
600W هم برا این کارت خیلی زیاده...حداکثر 550 کافیه....
اگه کارتو نخریدین بودجتونو بگین تا بهترین کارت ممکنو معرفی کنیم....

araan
03-03-2014, 12:29
ببخشید به خاطر یه گرفتاری نتونستم زود جواب بدم.
cpu من E2180 می باشد و 2 گیگ رم ddr2.
در اصل هدفم اینکه فعلا یه 8 ،9 ماهی با این کارت جدید بازی کنم سپس کل سیستم رو ارتقا بدم حالا می خواستم بدونم که چقدر از قدرت این کارت به خاطر سایر قطعات فعلیم کاهش می یابد .
و اگه شما پیشنهاد بهتری برای ارتقا با توجه به آینده نگری کارت گرافیک و سیستم دارید بفرمایید
و در ضمن می خواهم در حدود 500 فعلا برای کارت هزینه کنم.

Altairezio
03-03-2014, 12:49
ببخشید به خاطر یه گرفتاری نتونستم زود جواب بدم.
cpu من E2180 می باشد و 2 گیگ رم ddr2.
در اصل هدفم اینکه فعلا یه 8 ،9 ماهی با این کارت جدید بازی کنم سپس کل سیستم رو ارتقا بدم حالا می خواستم بدونم که چقدر از قدرت این کارت به خاطر سایر قطعات فعلیم کاهش می یابد .
و اگه شما پیشنهاد بهتری برای ارتقا با توجه به آینده نگری کارت گرافیک و سیستم دارید بفرمایید
و در ضمن می خواهم در حدود 500 فعلا برای کارت هزینه کنم.

بهتره کارتو نخرید....سیستمتون خیلی ضعیفه و اگه حتی کارت قوی هم بخرید شاید بیشتر بازی هایو نتونید با اون CPU ــتون بازی کنید....
بهتره جمع کنین و سر وقتش کلا" ارتقا بدید....(الان قطعاتم چند روزیه بالا کشیدن....)
البته رمتون هم خیلی پایینه و به درد بیشتر بازی های امروزی نمیخوره....