PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خانومها لباس الان چی مد هست؟

Atghia
28-02-2014, 11:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام به همه خانومها و دخترای گل انجمن:n17:
تا چند سال قبل اگه یادتون باشه جو طوری بود که مثلا یهو یک مدل خاص از مانتو مد میشد دیگه همه از همون مدل مانتو تهیه میکردند یا مثلا شلوار یا کفش و همینطور سایر وسایل
اما چند سالی میشه که دیگه یک چیز خاص مد نیست و تنوع بالا رفته فرضا هم شلوار راسته ،هم دم پا ،هم بگی و ...همزمان توی بورس میتونه باشه
یا رنگ خاصی مثل قبل تر ها همه گیر نیست تنوع رنگ ها بالا رفته (با اینکه رنگ غالب معمولا بیشتر دیده میشه)

هدف این تاپیک تبادل نظر در رابطه با این موارد هست

مثلا از قدیم نزدیک عید که میشد همه دنبال نو کردن وسایل و لباسها بودند و بازار شب عید داغ:n09:

حالا هم میتونه بهانه خوبی باشه واسه راه انداختن یک بحث داغ:n11:

پس بیاید نظر بدید تا هم ایده های جدید به دست بیارید و هم کمکی باشه به انتخاب های بهتر خودمون

مرسی:n16:

Atghia
28-02-2014, 11:47
برای شروع بنظرتون الان چه مدل شلوار جینی بهتره؟:n13:

brad pitt
28-02-2014, 12:17
میگن کالباسی مد شده برای خانومها . آره ؟
فک نکنم زیاد به هر کسی بیاد چون یکم آدمو چاق نشون میده به نظرم

anita.blue
28-02-2014, 12:18
الان مدلهای قشنگی از شلوار دم پا توی بازار هست ولی به شخصه ترجیح میدم شلوارم راسته باشه چون با بیشتر لباسها هماهنگی داره و برای محیط دانشگاه هم که میرم ،مناسبتره در ضمن بنظرم این شلوارهای دم پا از اون مدلهایی هستن که انقدر همه گیر میشن که آدم را از خریدش منصرف میکنه :n02:

Atghia
28-02-2014, 12:25
میگن کالباسی مد شده برای خانومها . آره ؟
فک نکنم زیاد به هر کسی بیاد چون یکم آدمو چاق نشون میده به نظرم
والا کالباسی رو که نمیدونم اما تا جایی که من شنیدم این رنگ بنفش رنگ سال شناخته شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته بازم میگم مثل سابق نیست همه چیز به رنگ سال یهو زیاد بشه و...
ولی حق باشماست رنگ های روشن برای هیکل هایی که کمی چاق تر هستند زیاد مناسب نیست چون باعث میشه که پُرتر نشون داده بشن

الان مدلهای قشنگی از شلوار دم پا توی بازار هست ولی به شخصه ترجیح میدم شلوارم راسته باشه چون با بیشتر لباسها هماهنگی داره و برای محیط دانشگاه هم که میرم ،مناسبتره در ضمن بنظرم این شلوارهای دم پا از اون مدلهایی هستن که انقدر همه گیر میشن که آدم را از خریدش منصرف میکنه :n02:

حق باشماست، این دم پاهایی که هست بیشتر از سمت زانو هست یا فقط بخش انتهایی؟ ((اخه هر دو مدلش رو دیدم )):n13::n17:

anita.blue
28-02-2014, 12:36
هر دو مدلش هست ولی من اونهایی را که قسمت آخرشون گشاد شده را خیلی بیشتر میپسندم:n16:

V E S T A
28-02-2014, 12:59
من علایقم رو با رسم شکل بیـان میکنم :دی و همین مدل ها رو می پسندم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ملا نصرالدین
28-02-2014, 14:30
علایق من هم دقیقا مثل vesta جان هست
فقط بدی این جور شلوارها اینه که زود رشد میکنه
چون اکثرا حالت کشی دارند بعد از یه مدت قدشون خیلی بلند میشه.بعد دمپاشون مثل اون شلوار طوسی و یا حتی بدتر میشه
حالا اینجا توی تصویر با کفش پوشیده شده ولی وقتی با کتونی بپوشی دمپا خیلی چین خورده و بد میشه
شما هم همین مشکل رو دارید؟

دوستان برای عید میشه پاتو پوشید؟بد نیست؟
من اول زمستان رفتم یه پالتو سفید خریدم....خیلی خوشگله خیلی هم هزینه دارم....ولی هیچ جایی نشد بپوشم
گفتم عید بپوشم ولی می ترسم مسخره ام کنند

m.a.r.y.a.m
28-02-2014, 15:16
شلوار دمپا یخی با مانتو کوتاه رنگه خاص سبز ابی یا کالباسی کدر
اما به قول شما ها الان 1چی خاص مد نیست هرکی هرچی بش میاد و راحته

m.a.r.y.a.m
28-02-2014, 15:18
1پیش نهاد با اجازه مدیریت اگر موافق هستید عکس بذارید و نظربدید راجع بد مدلش

Йeda
28-02-2014, 16:11
سلام دوستان...

شلوار کشی ازین مدلا که V E S T A عزیز، گذاشته همیشه پایه شلوار هایی ـه که من دوست دارم و میپوشم.
البته من هیچوقت مطابق مد نبودم. یجورایی تیپ خودم رو دارم.

ولی به نظرم این شلوار کشی ها رو بهتره با همین کفشهای دخترونه و پاشنه بلند و ... پوشید و
برای تیپ های اسپرت از شلوار کتون استفاده کرد. من امتحان کردم خیلی بهتر بود.

چون به قول ملانصرالدین عزیز با کفش اسپرت خوب از آب درنمیاد.
مگر از همون کفش های اسپرتی که وستا گذاشته وگرنه
با بقیه کفشهای اسپرت جالب نمیشن.

من 90% تیپم اسپرت ـه بیشتر تو این زمینه تخصص دارم...:n02:

Atghia
28-02-2014, 16:32
علایق من هم دقیقا مثل vesta جان هست
فقط بدی این جور شلوارها اینه که زود رشد میکنه
چون اکثرا حالت کشی دارند بعد از یه مدت قدشون خیلی بلند میشه.بعد دمپاشون مثل اون شلوار طوسی و یا حتی بدتر میشه
حالا اینجا توی تصویر با کفش پوشیده شده ولی وقتی با کتونی بپوشی دمپا خیلی چین خورده و بد میشه
شما هم همین مشکل رو دارید؟

من اول زمستان رفتم یه پالتو سفید خریدم....خیلی خوشگله خیلی هم هزینه دارم....ولی هیچ جایی نشد بپوشم

نه پالتو چرا بد باشه؟
اگر در اون زمان هوا سرد باشه اتفاقا خیلی هم واجبه! من خودم بارها پیش اومده که از پالتو استفاده کردم چون انصافا هوای بارونی و سرد میطلبه:n06:
در مورد شلوارهای کشی بنظرم خوب هستند اما با کفش های خاصی میشه استفاده کرد :n16:
من فقط با شلوارهای جین راسته کتونی میپوشم :دی
بعد یک مشکلی هم دارم وقتی ساق میپوشم نمیدونم چه کفشی باید استفاده کنم:n13: ؟؟؟

+

در مورد پیشنهاد مریم، مریم جان هرکسی میتونه در راستای صحبتهاش و برای معرفی بهتر عکس هم بزاره
اما اینکه صرفا این تاپیک محل گذاشتن عکس بشه خیر . چون تاپیک جدا برای این امر وجود داره:n06:

mahpesar
28-02-2014, 16:51

بستگی به شرایط آب و هوایی داره اگه هوای تهران در اوایل عید هنوز خنک بود میتونید بپوشید
بخصوص که شبها معمولا هوا خنک تر از روز و موقع دید و باز دید از طرفی دیگر میتونید
زیرش یک لباس راحتی دیگه بپوشید وقتی رفتید مهمونید پالتو تون رو دربیارید (اگه خودمونی هستید)

ziba12
28-02-2014, 17:16
الان که برای خانم ها مد رنگ بفنش هستش . حالا ست کردنش باید قبلش تصمیم بگیرید چی بپوشید .

ziba12
28-02-2014, 18:05
عکس جدید :

ست شلوار جین + مانتو بنفش + کیف بنفش ورساچی

از رنگ های

ست مشکی - بنفش

سفید- بنفش

خیلی با هم جور میشن .

اگه بخواین دیگه ته ست کردنش رو برید :

لاک بنفش هم خیلی خوبه و سایه بنفش برای چشم ها

ساعت بنفش

و لاک بنفش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C.jpg
و به عنوان تیر اخر کمی بنفش در جلوی مو ها .......

باغبون
01-03-2014, 12:09
سلام
خوب بستگی داره هوا چجوری باشه اگر سرد باشه که اشکالی نداره ولی اگر گرم باشه یه جوریه، باید دعا کنید هوا سرد بشه عید:n06:

anita.blue
04-03-2014, 10:11
دوستان میشه نظرتون را در مورد مانتو هم بگید؟من البته همیشه از چیزی که خوشم بیاد میخرم و میپوشم و رنگ و مد سال چندان اهمیتی برای من نداره:n02:

باغبون
06-03-2014, 00:01
دوستان میشه نظرتون را در مورد مانتو هم بگید؟من البته همیشه از چیزی که خوشم بیاد میخرم و میپوشم و رنگ و مد سال چندان اهمیتی برای من نداره:n02:
منم دقیقا مثل شمام بنظرم مد تا یه حدی اهمیت داره ولی ادم باید ببینه چه رنگی و چه مدلی بهش میاد من از مد زیاد پیروی نمیکنم نه اینکه دمده بپوشم اما خیلی تو بندش نیستم

Atghia
09-03-2014, 19:43
در مورد مانتو راستش من چندجایی دقیق شدم و گشتم وخب بیشترین چیزی که به چشمم اومد این بود که بیشتر از همه مانتوهای مشکی با طراحی های طلایی رنگ خیلی زیاد دیده میشه که راستش قدشون نه خیلی بلند نه خیلی کوتاه و همچنین بیشتر مناسب مجالس و جاهای رسمی هست و فرضا نمیشه انتظار داشت زیاد بدرد گشت و گزار عادی بخوره

البته رنگهای دیگه هم بود مثلا سورمه ای یا ...ولی بیشتر از همه مشکی بود!
بعد خب شال باربری(یا بربری) همیشه بوده اما بطور عجیبی اخیرا زیاد شده طوری که واقعا زیاده(حالا هی میخوام واژش رو نگم تحریف در کلمات فارسی صورت نگیره :دی)

در مورد مانتو البته مدل های ساده تک رنگ هم مثل همیشه هست مثل کفش های کالج همیشگی که در انواع و اقسام رنگ ها موجوده

Atghia
03-04-2014, 21:26
دوستان کتونی بنظرتون با شلوار دم پا میاد؟:n13:
شلوارم سورمه ای باشه کتونی چه رنگی باشه؟ خودم مشکی صورتی دوست دارم ولی توو فکرم شاید بهم نیان؟:n13:

Йeda
03-04-2014, 21:45
سلام

شلوار دمپا بستگی به کتونی داره به نظرم. خودم یه کتونی مشکی صورتی دارم اتفاقا خیلی با شلوار لی سرمه ای خوب میشه، اون بخش صورتی کفش با آبی ترکیب شاد و قشنگی درست میکنه.
کلا بجز کتونی آبی _ صورتی، سفید _ سرمه ای یا مشکی هم میاد به نظرم. البته کتونی با راسته هم خوب میشه.

ولی در هر صورت اگه کفش صورتی رو میخواین ست کنین، من کفش صورتی رو با شلوار طوسی کتون یا .. ( البته ورزشی خیلی بهتره ) ست میکنم خیلی میاد.

بانو . ./
23-04-2014, 20:48
.

الان جوراب های بلند گل گلی و بلوز ها و پیراهن های گل گلی شدیدا توی اروپا مد هست احتمالا به زودی به ایران هم میرسه

.

!SaMiRa!
23-04-2014, 21:32
البته من تابستان پارسال هم دیدم که جوراب گل گلی بپوشند ولی به هرکسی نمیاد .
من خودم همیشه مثل این عکس لباس میپوشم ( البته کفش اسپرت هم با همین مدل شلوار میاد ) .

خوبه یکم به مد توجه داشته باشیم ولی آدم باید چیزی بپوشه که راحت باشه .

Atghia
29-04-2014, 12:04
دوستان نظرتون در مورد افرادی که از لحاظ سن و سال در حالت میانه مثلا حدود 45 اینطورا بسر میبرن ولی سعی میکنن تیپ های آنچنانی امروزی بزنن چیه؟
بنظرتون اینکه این افراد بخوان هم راستا با جوون ترها به اصطلاح به مد باشن خوبه؟کمی ضایع نیست؟:n13:دوست دارم نظر دوستان رو بدونم که بنظرتون مد به سن هم مربوط میشه ایا؟

!SaMiRa!
29-04-2014, 20:41
تا مد چی باشه ، اگر مثلا همین پست قبل که گفتند جوراب گلدار ، خوب یه جورایی مناسب نیست .
زیبایی و زیبا پسندی همیشه در وجود آدمی بوده و خواهد بود ، هر کسی حالا چه جوون چه افراد مسن باید ببینند چی برازندشون هست ، همیشه مدهایی که میاد قشنگ نیست .
شخصا همیشه به مادرم پیشنهاد میدم لباسهاشون با من یکی باشه البته تا حدودی :n02:

بانو . ./
29-04-2014, 21:59
.

تیپ های انچنانی ؟ اخه هر کس یک تعریفی برای تیپ انچنانی داره میشه یک مثال بزنی؟

.

Atghia
29-04-2014, 22:04
.

تیپ های انچنانی ؟ اخه هر کس یک تعریفی برای تیپ انچنانی داره میشه یک مثال بزنی؟

.

خب مثالش اینکه یک خانوم 50 ساله دقیقا همون مانتو همون ساق و همون کفشی رو بپوشه که دختری با نصف سن ایشون میپوشن
میخوام بدونم فقط من فکر میکنم جالب نیست؟

بانو . ./
30-04-2014, 08:45
.

تیپ حریم خصوصی اشخاصه ولیکن خوب به طبع به نظر من هم این تیپ ها برای یک خانوم میانسال جالب نیست
به نظرم باید یک تفاوتی بین دختر جوون و مادرش باشه وگرنه یک حس بدی منتقل میشه

.

زهرا و ثنا
24-09-2014, 21:49
این شلوارا واقعاً قشنگه......:n12:

زهرا و ثنا
24-09-2014, 21:53
الان دیگه لباسای ساده مده.....مثلاً مانتویی بدون هیچ زیپ و دکمه....با پارچه ی کتان ساتن طرح دار.....که کتی بایسته...اگه با متد ایتالیایی سفارش بدید بدوزن واقعاً عالیه....:n20:

Rossin
03-10-2014, 19:27
سلام خانوما

Elle Strauss طراح مد و لباس پیشنهاداتی برای پاییز امسال داشته که خیلی خوب و جالب به نظر میرسه :

هر نوع لباس نارنجی رنگ
من واقعا فکر می کنم رنگ مشکی برای روزهای سرد مناسب نیست چون خیلی دلگیر است. می توانید لباس های نارنجی و پرتقالی را که رنگ این فصل هستند انتخاب کنید. این لباس هرچیزی می تواند باشد: یک دامن، کت، یا حتی زیورآلات. رنگ های گرم برای فصل های سرد مناسب ترند. یادتان باشد استفاده کردن از کت صورتی رنگ و رو رفته زمستان پارسال گزینه اصلا خوبی نیست. پس همین الان به خرید بروید تا روحیه تان هم بهتر شود.

بوت های بلند
این بوت های دهه 60 چند سالی است مد شده اند، پس فکر خیلی هوشمندانه ای است که قبل از اینکه مراکز خرید به خاطر شروع شدن فصل خرید پاییز شلوغ شود شما خریدتان را کرده باشید. حالا کسانی که بوت هایشان را زودتر خریده اند و نمی توانند برای پوشیدن منتظر بمانند چه کنند؟ این خانم ها می توانند در مهمانی های غیر رسمی آخر تابستان آن را با یک پیراهن کوتاه طرح دار ست کنند.

کیف های کاربردی به سبک کیف های ارتشی
این کیف ها خواه کوله باشند خواه کیف دستی به پیشنهاد Elle یک وسیله مناسب برای فصل پاییز هستند: آنها در اندازه و شکل های متنوعی هستند، اما مدل مورد علاقه من رنگ زرد براق مدل Alexander Wang است. این مدل هم زیبا و هم کاربردی است و رنگش به اندازه کافی تابستانی است که بتوانید هم الان استفاده کنید و هم فصل پاییز

لباس های بافت شل و گشاد
شما می توانید لباس های سایز بزرگ بافتنی خود را به عنوان یک لباس شیک و مد روز بپوشید و بدنتان را نیز گرم نگه دارید. اگر می خواهید برای امسال خرید کنید پیشنهاد می کنیم مدل های بدون آستین را انتخاب کنید که در روزهای اول فصل پاییز با دست های برهنه بپوشید و وقتی هوا سردتر شد با یک بلوز آستین بلند نازک در زیرش بپوشید.

کفش های کتانی
کفش کتانی هیچ وقت از مد نمی افتد و انتخاب خوبی برای فصل پاییز است. می توانید مدل پارچه ای یا مدل ساق دار انتخاب کنید و آن را با یک شلوار دمپا ست کنید.

شلوار پیش بندی و لباس های یکسره
اگر در کمد لباستان حداقل یک شلوار پیش بندی ندارید حتما امسال یکی بخرید. می توانید همین الان برای خرید بروید چون این مدل لباس ها را در هر فصلی می توانید خریداری کنید. اگر نمی توانید تا پاییز صبر کنید تا آن را با یقه اسکی بپوشید همین حالا هم می توانید شلوار جین پیش بندی خود را با یک تی شرت استین کوتاه ست کنید.

شلوارهای پارچه ای پاچه گشاد
این مدل شلوارهای پارچه ای هم برای فصل تابستان مناسب است هم فصل پاییز. یک انتخاب شیک و مناسب برای محل کار است چون هم خیلی راحت پوشیده می شود و می توانید کل روز بدون اینکه احساس بدی داشته باشید استفاده کنید.

گوشواره بلند تکی
یکی از زیور آلاتی که می توانید پاییز امسال با لباس هایتان ست کنید، یک عدد گوشواره تک است. که بهتر است یک مدل گوشواره بزرگ و بلند را انتخاب کنید که قد آن تا نزدیکی شانه برسد.

دامن های میدی تا زیر زانو
Elle به شما دامن های راحت یک رنگ تا زیر زانو را پیشنهاد می کند که در مهمانی های رسمی ظاهری باوقار بهتان می دهد. با این دامن ها دیگر می توانید بدون پوشیدن لباس تنگ و سختی دادن به خود در مهمانی ها شیک باشید. این دامن ها برعکس دیگر لباس های پاییزی شما را چاق نشان نمی دهد.

کت های گشاد و بلند
پاییز 2014 زمان پوشیدن لباس های گشاد و سایز بزرگ است. کت هایی که بزرگ و شل هستند و به اصطلاح به انها کت های پتو شکل می گویند. وقتی که هوا رو به سردی رود فوق العاده گرم و راحت هستند.

پ.ن : پوشیدن دامن توی پاییز و زمستون مد جدیدی نیست ما خیلی خاص و قشنگه
دامن هایی از جنس پشم یا بافتنی همراه با جوراب شلواری های تو کرک دار و نیم بوت خیلی پاییزه ست و گرم هم هست. دامن رو میتونید با سارافون های جلو باز به همراه زیر سارافونی زخیم و رنگی متانسب با دامن و سارافون تیپ خوبی میشه.
برای خریدن این دامن ها و سارافون ها میتونید سری به فروشگاهای لباس های الیاف طبیعی که جدیدا مثل قارچ رشد کردن مراجعه کنید.
من پارسال چند دست از این مدل لباس ها خریدم و امکان نداره کسی ببینه و خوشش نیاد :n09:
خرید از این فروشگاها لذت بخشه چون بازی با رنگ هاشون در لباسا خیلی اصولی و جذابه :n01:

Atghia
16-12-2014, 19:45
خانمهای انجمن یاری میطلبم:n17:
الان من موندم بین خرید یک کت چرم و یک کت چهارخونه آستردار ZARA :n36::n37:
شما باشید کدومو میخرید؟:n13:

با فرض اینکه از لحاظ قیمتی تفاوت چندانی ندارن و از لحاظ ست کردن با مواردی مثل شلوار و مانتو و سایر موارد در هردو مورد مشکلی نیست:n39:

((کت چرم خیلی شبیه این عکسه هست البته رنگش قهوه ای هست و اونیکی هم چهارخونه ریز هست همقد همین گشتم عکسی مشابه ندیدم))

مرسی از نظرات احتمالی:n31:

ملا نصرالدین
16-12-2014, 21:23
این موضوع سلیقه ای هست
من اگر بودم کت چرم رو انتخاب میکردم.چون اولا از چهارخانه خوشم نمیاد دوما احساس میکنم کت چرم همه جا پوش تر از کت چهارخانه هست...
در ضمن چون برای من زیاد پیش میاد که بخوام هول هولکی جایی برم و مجبور میشم همینجوری هرچی دم دستم هست رو بپوشم با کت چرم زیاد مشکل پیدا نمیکنه ولی ممکنه با کت چهارخانه اصلا نیاد

به هر حال هرکدام رو که گرفتی مبارکت باشه:n16:

aseman*
07-02-2015, 12:54
خانمهای انجمن یاری میطلبم:n17:
الان من موندم بین خرید یک کت چرم و یک کت چهارخونه آستردار ZARA :n36::n37:
شما باشید کدومو میخرید؟:n13:

با فرض اینکه از لحاظ قیمتی تفاوت چندانی ندارن و از لحاظ ست کردن با مواردی مثل شلوار و مانتو و سایر موارد در هردو مورد مشکلی نیست:n39:

((کت چرم خیلی شبیه این عکسه هست البته رنگش قهوه ای هست و اونیکی هم چهارخونه ریز هست همقد همین گشتم عکسی مشابه ندیدم))

مرسی از نظرات احتمالی:n31:
سلام ببخشین من دیر سر زدم بالاخره کدومو خریدین ؟راضی هستین .

Atghia
07-02-2015, 13:01
سلام ببخشین من دیر سر زدم بالاخره کدومو خریدین ؟راضی هستین .

سلام عزیزم اره شکر خدا راضیم:n17:
کت چارخونه ZARA (حالا میگن زارا ولی اگر اصل باشه که 275 تومن نیست قیمتش:n31:)
رنگبندیش جوریه که هم میشه با یک دامن کلوش قهوه ای روشن پوشید
و هم با شلوار کرم یا جین سورمه ای:n39:

aseman*
07-02-2015, 13:13
سلام عزیزم اره شکر خدا راضیم:n17:
کت چارخونه ZARA (حالا میگن زارا ولی اگر اصل باشه که 275 تومن نیست قیمتش:n31:)
رنگبندیش جوریه که هم میشه با یک دامن کلوش قهوه ای روشن پوشید
و هم با شلوار کرم یا جین سورمه ای:n39:
پس معلومه خیلی قشنگه به شادی بپوشیش .
آره منم از لباس با پارچه چارخونه خوشم میاد یبارم یه پالتو دیدم چارخونه بود بیس رنگیش زرد بود خیلی خوشتل بود ولی نتونستم بخرم هنوزم تو دلم مونده:n27:
راستی محدوده قیمت لباسای مارک چقدری هست ؟؟؟؟

Atghia
07-02-2015, 16:22
پس معلومه خیلی قشنگه به شادی بپوشیش .
آره منم از لباس با پارچه چارخونه خوشم میاد یبارم یه پالتو دیدم چارخونه بود بیس رنگیش زرد بود خیلی خوشتل بود ولی نتونستم بخرم هنوزم تو دلم مونده:n27:
راستی محدوده قیمت لباسای مارک چقدری هست ؟؟؟؟

والا چه عرض کنم من خیلی اهل خرید مارک نیستم چون قیمتها نجومی هست! سری به مغازه های لباس ایتالیایی بزنید دستتون میاد چقدر قیمتها وحشتناکه بخاطر خراب نشدنه روحیم که شده نمیرم سمتش کلا:n31:
ولی خب مثلا مثلا الان یه شلوار جین ساده بدون هیچ نقش و نگار خاص و ویژگی خاصی اگر d & g باشه 200 قیمت دارم

اصولا لباسهای ترک قیمتهای بالاتر و کیفیت بهتری دارن تا لباسهای چینی!:n17:

13001300
01-09-2015, 00:05

از این خوشم میاد :n10:
مدل لباس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])