PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار دفتر داری مغازه به همراه سورس

parvizamd
26-02-2014, 07:09
نرم افزار دفتر داری مغازه به همراه سورس

سلام دوستان خوبید خوشید .

من این برنامه واسه مغازه پدرم حدود 1.5 الی 2 سال پیش نوشتیم بردارم باهش راحته

قبل از دانلود :

*اگر این برنامه بدردتون خورد و ازش خوشتون اومد لطفا 3 سوره الحمد برای روح بخونید و از خدا بخواهید خودش وبندهاش منو ببخشند
*شما آزادید که هرکاری دلتون خواست با این برنامه بکنید ویرایش کنید مجددا پابلیش کنید البته موقع پابیلش اینها برای من بنویسد حداقل مورد بالا .
*برنامه شامل هیچگونه گارنتی نمیشه اما سورس هست و 1.5 سال داره استفاده میشه ( برج چهار سال 1390 )
*برنامه شامل گزارش چاپی نیست من از ویژال سی شارپ اکسپرس استفاده می کنم که داری هیچ موتور گزارش سازی مثل کریستال یا ماکروسافت ریپورت نیست
*این برنامه به هیچ عنوان حسابداری دوبل نیست
*با این برنامه سطح من نسنجید من اینو تو زمان استراحتم نوشتم به خاطر همین خیلی جاهاش با نظمی نوشته شد .مثل TextBox1!!!!
امکانات فعلی»
امکان ثبت اشخاص
امکان ثبت کالا ها
امکان ثبت فروش -خرید - پرداخت -دریافت-برگشت از خرید -برگشت از فروش - چک های برگشتی دریافتی و پرداختی
امکان ثبت چک ها
امکان ثبت یاداشت ها
امکان نمایش موجودی کالا و دستکاری آن (در اثر بی نظمی )
امکان بازیابی و ثبت خودکار فایل پشتبان
امکان نمایش عملکرد روزانه
امکان نمایش عملکرد یک حساب
امکان نمایش مانده حساب ها
سیستم فیلترینگ پیشرفته خطی
امکان گرفتن خروجی های TXT PDF HTML EXCEL CSV

نرم افزارهای مورد نیاز

.Net Framework 2.0
همه ویندوز ها به جز بعضی ویندوز های اکس پی دارند
Download Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2 from Official Microsoft Download Center ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Net Framework 3.5

همه ویندوز دارند به جز بعضی ویندوز های اکس پی
Download Microsoft .NET Framework 3.5 from Official Microsoft Download Center ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sql Server Express 2005
Download Microsoft SQL Server 2005 Express Edition from Official Microsoft Download Center ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خود فایل اجرایی لطفا Sql Server Express را با نام نمونه SQLEXPRESS نصب نمایید(پیشفرض همین اسمه)
دانلود Acc Debug exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سورس کد :
دانلود Bazgosha Shop exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنونم از اینکه متن خوندید

شماره تماس من 09364852834 هست خوشحال میشم که کمکتون کنم.

با تشکر
پرویز بازگشا (مرد تغییر)

mohsenfhm
26-02-2014, 13:16
با تشکر از شما :n16:

اگر براتون مقدوره از محیط نرم افزار عکس هم بگذارید.

با تشکر