PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : IPG - قوی ترین و بهترین محافظ گوشی موبایل

IPG
25-02-2014, 18:31
این تاپیک مختص محصولات IPG می باشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به تازگی این محصول توسط شرکت گیتا افروز تجارت که نمایندگی انحصاری IPG در ایران رو دریافت کرده اند، وارد شده است.

وبسایت سازنده محصول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وبسایت ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

IPG چیست؟

IPG نوعی محافظ صفحه نمایش است که با بهره گیری از نانوتکنولوژی و فناوری مورد استفاده در ناسا تولید شده. IPG قوی ترین و باکیفیت ترین محافظ موجود در بازار برای موبایل و تبلت شماست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ​

برخی از ویژگی های IPG:

تکنولوژی مورد استفاده در صنایع هوافضا
قوی ترین و باکیفیت ترین محافظ در برابر خراشیدگی و آسیب های احتمالی
به هیچ وجه اثر انگشت و لکه های چربی بر روی آن باقی نمی ماند
با استفاده از IPG بهترین محافظت ممکن را برای دستگاه خود خواهید داشت بدون اینکه مانند سایر قاب های موبایل و تبلت، روی طراحی اصلی آن را بپوشاند. با این وجود می توانید در صورت تمایل از IPG به همراه سایر قاب های موجود در بازار نیز استفاده کنید
تکنولوژی به کار رفته در IPG به گونه ایست که در برابر نور ماوراء بنفش مقاوم است در نتیجه صفحه نمایش شما در زیر نور آفتاب بسیار بهتر دیده خواهد شد

---

به منظور کاهش حجم تاپیک لینک عکس ها قرار گرفته است:
تصویر 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان پیشنهاد می کنم حتما ویدئوهای IPG را مشاهده نمایید تا کاملا به کیفیت این محصول و تفاوت آن با سایر محافظ ها پی ببرید:

سوالات متداول:

راهنمای نصب به همراه ویدئو:

لیست محصولاتی که در حال حاضر موجود می باشند: (البته در صورتیکه تقاضا برای محصولی زیاد باشد به زودی وارد و عرضه خواهد شد.)

IPHONE 4/4S MAXIMUM COVERAGE FULL BODY
IPHONE 4/4S SCREEN

IPHONE 5/5S MAXIMUM COVERAGE FULLBODY
IPHONE 5/5C/5S SCREEN

IPHONE 5C FULLBODY

SAMSUNG GALAXY S3 i9300 FULLBODY
SAMSUNG GALAXY S3 i9300 SCREEN
SAMSUNG GALAXY S4 FULLBODY
SAMSUNG GALAXY S3 MINI FULLBODY
SAMSUNG GALAXY S3 MINI SCREEN
SAMSUNG GALAXY S4 MINI FULLBODY
SAMSUNG GALAXY S4 MINI SCREEN

SONY XPERIA Z FULLBODY
SONY XPERIA Z SCREEN
SONY XPERIA Z1 FULLBODY
SONY XPERIA Z1 SCREEN

HTC ONE M7 801e/801s/802+/802w/802d FULLBODY
HTC ONE M7 801e/801s/802+/802w/802d SCREEN

APPLE IPAD MINI FULLBODY
APPLE IPAD MINI SCREEN

برای اینکه با اطمینان خاطر خرید نمایید لطفا توضیحات بیشتر در پست بعدی را مطالعه نمایید.

با تشکر.

IPG
25-02-2014, 19:33
ضمنا خدمت دوستان عرض شود که ایجاد این تاپیک کاملا با هماهنگی عزیزان در شرکت گیتا افروز بوده و برای اطمینان می توانید با شماره تلفنی که در وبسایت myipg.ir هست (88707822 - 021 الی 6 ) تماس حاصل نموده و چک کنید.

برای اطمینان از اینکه گیتا افروز تجارت نمایندگی انحصاری محصولات IPG در ایران هست نیز می توانید با وبسایت اصلی IPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مکاتبه نمایید و از ایشان سوال بفرمایید.

قیمت محصولات نیز تماما توسط شرکت تعیین شده و بنده دخل و تصرفی در قیمت آن ندارم.

farshidshd
26-02-2014, 12:07
یه برچسب IPG واسه Xperia Ray میخوام چطور باید تهیه کنم؟

IPG
26-02-2014, 13:43
یه برچسب IPG واسه Xperia Ray میخوام چطور باید تهیه کنم؟

درود

همین مدل رو میفرمایید؟

متاسفانه هنوز این مدل رو وارد نکردن ولی من میتونم مدل هایی که دوستان نیاز دارند و وارد ایران نشده رو یادداشت کنم بلکه بشه با پارت بعدی بیاریم.