PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باطری شارژی برای کنسول

MoJtaBa.R
24-02-2014, 15:08
سلام
5 - 6 ساله که دارم از آلکالاین یا انرژایزر برا دسته ها استفاده میکنم
چند وقت پیش رفتم و یه شارژر خریدم با دو جفت باطری شارژی برا مصارف کنترل و ساعت و ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %25D9%2586-nh-aa2300arbp2.html&ei=0y0LU724NojHsgaGt4AI&bvm=bv.61725948,d.Yms&psig=AFQjCNHT1gWCto466v_3Wh5rpK84ZarzUw&ust=1393327876802231)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
..................

توی یکی از تاپیکا این شارژر رو معرفی کرده بودین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با توجه به اینکه خرید هر ماه باطری هزینش زیاد میشه در سال ! حالا من برای دسته ها از همون که خریدم استفاده کنم یا برم این رو بخرم که مخصوص ایکس باکس هست؟!

alipsp
24-02-2014, 19:31
شما از همون باطری شارژی ها که خریدی استفاده کن نیازی به خرید شارژر مخصوص نیست.چون یه هزینه اضافی هست
باطری شارژی معمولا اگه جنس خوب باشه 1-2 سالی جواب کارتونو میده.فکر کنم 20تومن باشه نهایت یه باطری شارژی خوب
همین camelion چیزه خوبیه

MoJtaBa.R
25-02-2014, 12:44
دیشب رفتم فروشگاه و خواستم مال ایکس باکس رو بخرم به دو دلیل نخریدم !

یکی اینکه قیمتش 30 تومن بود ! در صورتیکه من دو جفت باطری با شارژر رو خریدم 38 تومن ! و از طرفی توی بازیای دونفره باید دو تا میخریدم !!! نمیصرفید . کابلشم 2 متری بود که توصیه میکردن بدون رابط بزنم به دستگاه برا شارژ !

فقط مشکل کاملین اینه که : وقی باطری میزارم برا شارژ با توجه به جدولی که پشت پک ذکر شده دستگاه بعد شارژ کردن باطری سوئیچ نمیکنه قطعش کنه !

Reza31001
25-02-2014, 20:12
آقا اونی که میگید و اسمش play&charge kit هست اکیدا توصیه نمیشه
حرف من تنها هم نیست بسیار داشتیم آدمای ناراضی :n02:

مشکلشم اینه که خبری از شارژ نیست (البته اولش کار میکنه ولی زود خراب میشه) در واقع شما داری کابل میخری برای دسته بیسیمت

همون باتری قابل شارژ بهترین گزینه هست و مقرون به صرفه ترین
من از همون اوایل (بعد از ناامید شدن در رابطه باplay&charge kit ) سه جفت گرفتم و همیشه یه جفت شارژ شده دارم که کارم لنگ نمونه:n02: