PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید یخچال فریزر دوقلو

m.r.devil
15-02-2014, 19:53
سلام
من تصمیم دارم یخچال فریزر جدید بخرم بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که ساید بای ساید برعکس اسمش اصلا جادار نیست
و تصمیم به خریدن دوقلو دارم
اما حالا موندم بین ایرای یا خارجی
از بین ایرانی ها الکترو استیل اسنوا امرسان یا پارس ظاهرا هیچکس راضی نیست!
خارجی ها هم از نظر کیفیت ظاهرا سامسونگ خوب از آب درنیومده ،ال جی هم نمیدونم از طرفی مارکهای دیگر که کیفیت بهتری دارند خدماتشان زیاد تعریفی ندارد
و تازه همین سامسونگ هم با اینهمه دبدبه و کب کبه خیلی ها از خدماتش واسه یخچال ناراضین!
واقعا سردرگم شدم لطفا راهنمائییم کنید:n28:

Soroush-S
15-02-2014, 20:00
آره - ساید بای ساید جای زیادی نداره . فکر کنم درمورد برندهای داخلی یمقدار تحقیقت اشتباه بوده:n06:
اسنوا - الکترواستیل - امرسان جزء بهترینها هستند . پارس یمدت اوضاعش خوب نبود ولی تازگیها تلویزیونم داره تبلیغات میکنه:n01:
درمورد خارجی هم من الجی به سامسونگ ترجیح میدم. ولی درکل میرفتم سراغ اسنوا

brad pitt
15-02-2014, 20:20
سلام دوست عزیز

در مورد یخچال و فریزر کلن لوازم خانگی ال جی بر سامسونگ برتری داره
بر خلاف نمایشگرهای تلویزیون و مانیتور و گاهن گوشی که سامسونگ بهتره
در لوازم خانگی ال جی بهتر هست و گارانتی معتبری هم داره .

در ایرانی به نظرم اصلا سراغ برند اسنوا نرو
بیشترین خرابی رو داره . برو تعمیرگاهها رو ببین حتی خرابی پارس کمتر از اسنوا هست

به نظرم با توجه به قیمت و بودن قطعات و گارانتی ال جی بهتره

ملا نصرالدین
15-02-2014, 20:26
با توجه به اینکه خانواده ما کلا همه ارادت خاصی به یخچال فریزر دوقلو دارند من توی ایرانی ها فقط امرسان رو تایید میکنم-
خارجی ال جی-البته برادرم یه merci داره که اون هم خیلی راضیه-الان بیشتر از 5 ساله داره-تا حالا خراب نشده

فقط هرچی میگیری سینجر نگیر که مثل من ماهی یک دفعه تعمیر کار باید بیاد خونتون

m.r.devil
15-02-2014, 20:33
از همه دوستان خیلی خیلی ممنونم
دوستان از بین برندهای خارجی در مورد هیتاچی کسی نظری خاصی داره؟

Soroush-S
15-02-2014, 20:47
از همه دوستان خیلی خیلی ممنونم
دوستان از بین برندهای خارجی در مورد هیتاچی کسی نظری خاصی داره؟

برند داخلی بگیر دونفرو سرکار مشغول کن تووی این بیکاری:n27:

arazboy
16-02-2014, 19:37
آره - ساید بای ساید جای زیادی نداره . فکر کنم درمورد برندهای داخلی یمقدار تحقیقت اشتباه بوده:n06:
اسنوا - الکترواستیل - امرسان جزء بهترینها هستند . پارس یمدت اوضاعش خوب نبود ولی تازگیها تلویزیونم داره تبلیغات میکنه:n01:
درمورد خارجی هم من الجی به سامسونگ ترجیح میدم. ولی درکل میرفتم سراغ اسنوا

تنها چیزی که توی اسنوا خرابی اش کم هست
همین یخچال های دو قلو اسنوا هست
موتور اش هم در حد ال جی برابرای می کنه

arazboy
16-02-2014, 19:40
سلام
من تصمیم دارم یخچال فریزر جدید بخرم بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که ساید بای ساید برعکس اسمش اصلا جادار نیست
و تصمیم به خریدن دوقلو دارم
اما حالا موندم بین ایرای یا خارجی
از بین ایرانی ها الکترو استیل اسنوا امرسان یا پارس ظاهرا هیچکس راضی نیست!
خارجی ها هم از نظر کیفیت ظاهرا سامسونگ خوب از آب درنیومده ،ال جی هم نمیدونم از طرفی مارکهای دیگر که کیفیت بهتری دارند خدماتشان زیاد تعریفی ندارد
و تازه همین سامسونگ هم با اینهمه دبدبه و کب کبه خیلی ها از خدماتش واسه یخچال ناراضین!
واقعا سردرگم شدم لطفا راهنمائییم کنید:n28:

از ایرانی های خواستی بگیری اولویت اول اسنو باشه و بعد امرسان و بعد پارس
به نظرم اسنوا از آنها شیک تر هست و با کلاس
و یه هدیه 300 تومانی هم داره تا عید
موتورش هم در حد ال جی می باشه و با آن برابری می کنه

از خارجی ها خواستی سامسونگ بگیر

Soroush-S
16-02-2014, 19:46
از ایرانی های خواستی بگیری اولویت اول اسنو باشه و بعد امرسان و بعد پارس
به نظرم اسنوا از آنها شیک تر هست و با کلاس
و یه هدیه 300 تومانی هم داره تا عید
موتورش هم در حد ال جی می باشه و با آن برابری می کنه

از خارجی ها خواستی سامسونگ بگیر

بیچاره گیج شده! هرکی یه مارک بهش معرفی میکنه:n01:

ziba12
16-02-2014, 20:14
ما الان 4 سال الکترو استیل داریم و واقعا راضی هستیم ....بعضی برند ها رو نمیدونم .

Soroush-S
16-02-2014, 20:24
ما الان 4 سال الکترو استیل داریم و واقعا راضی هستیم ....بعضی برند ها رو نمیدونم .

ماهم 8 ساله الکترواستیل داریم راضی هستیم:n01:

m.r.devil
16-02-2014, 22:09
بیچاره گیج شده! هرکی یه مارک بهش معرفی میکنه:n01:

خدا خیرت بده فهمیدی چه بر سر من اومده:n15:

Soroush-S
16-02-2014, 22:19
خدا خیرت بده فهمیدی چه بر سر من اومده:n15:

صحبتای کاربر arazboy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گوش کن:n06:

arazboy
17-02-2014, 21:54
دو قلوی الکترو استیل / اسنوا / سا مسونگ کلا شبیه هم هستند و فقط در چند بخش ظاهری فرق می کنه
موتور سامسنگ مال شرکت خودش هست
ولی اسنوا جدید موتور در حد ال جی می باشه و با آن برابری می کنه
و لی الکترو استیل های تج چین می باشه ( فکر کنم)

به نظر من اسنوا توی ایرانی ها
سامسنگ توی خار جی ها

mojtaba_rasht
11-04-2014, 13:20
سلام.میخوام یخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل بخرم میخوام بدونم چطوره و اینکارو بکنم یا نه.ممنون میشم زود جوابمو بدین.

fadaatsham
29-11-2014, 11:13
دوستان توجه کنید چون من خودم مصرف کننده یخچال دوقلوی ال جی هستم به اطلاع میرسانم کیفیت کاری این محصولات از محصولات مشابه ایرانی هم بسیار پایین تر است و عمر مفید کمی دارند من یخچال دوقلوی خود را در 29 اسفد 91 خریدم و در 5/9/93 ( در حدود بیست ماه کارکرد ) گازش کاملاً خالی شد و این در حالی بود که همان اول نماینده گلد ایران برای نصب آمد و 18 ماه گارانتی کرد. حال پس از گذشت دو ماه از گارانتی ، خراب شد نکته قابل توجه دیگر اینکه این دستگاه از سر جایش تکان نخورده است حتی در زمان خانه تکانی عید . در ضمن سر راه آن حفاظ مخصوص برق نصب بوده است و بدانید من قبل از آن یخچال ایرانی داشتم و 7 سال بدون مشکل با دو بار اساس کشی کار کرد و بعد از آن آن را به قیمت خوبی فروختم و خریدار هم آشنا بود و بسیار از آن راضی است . اگه ازم میشنوید محصول دیگری غیر از ال جی بخرید و فریب شرکت گلد ایران را نخورید زیرا سرویس دهی خوبب و راضی کننده ای ندارند و کلاً کار اجرایی شان هم بسیار ضعیف است .

sansa
29-11-2014, 13:27
سلام
چند ساله الکترواستیل داریم . به نظرم عالی هستش .

m_elec
02-12-2014, 09:27
سلام.

تجربه را تجربه کردن خطاست.

دوست عزیز اگر قصد خرید لوازم خانگی مثل یخچال فریزر رو داری, و میخوای جنس ایرانی بگیری( که از تولید ملی حمایت کنی یا میخوای کمتر هزینه کنی), پیشنهاد من اینه که از محصولات امرسان 100% و بدون شک اجتناب کنی, کیفیت پایین ساخت و مواد اولیه و قطعات کاملا بی کیفیت, باطن واقعی آن در ظاهر زیبای محصولات امرسان هست.

به شما ضمانت 24 ماهه داده میشود,

ولی وقتی به خاطر کیفیت پایین قطعات خرابی و مشکل برایت بوجود میاد, هیچ خدماتی به شما در عمل داده نمیشود و با ماست مالی مشکل , به قول معروف شما رو میپیچونن.(بیشتر زمانی که قطعاتی غیر از کمپرسور مشکل پیدا میکنند به راحتی این کار رو انجام میدن).

و شما جز دردسر و مشکل چیزی واسه خودت نخریدی.

این رو این قدر پخش کنید شاید کسی از مشکلات این جنس نامرغوب در امان بمونه

باز هم ایگقدر پخشش کنید تا برسه دست صاحبش که بدونه خریداران محصولاتش چقدر نا راضی هستند.

جزییات بیشتر فرایند معمول اذیت شدن در صورت خرید این وسیله :

در ابتدا دستگاه ظاهر خوبی دارد.

ولی درب های دستگاه در عمل به خوبی بسته نمیشوند(ظاهرا بسته اند).(شاید از هر 10 تا 2 تا دستگاهش خوب باشه).

شما حس میکنید دستگاه مشکل دارد ولی به شما میگویند که نه چیزی نیست.

به خاطر کامل بسته نبودن لاستیک درب, کمپرسور زیاد کار میکند و بعد از مدتی میسوزد.

از الان میتونین 2 تا کارگر واسه ماهی یک بار حمل یخچال به تعمیرگاه استخدام کنید.

این تجربه بسیاری از خریداران محصولات امرسان است.
تجربه را تجربه کردن خطاست.

mmf66
02-12-2014, 09:54
بین ایرانی ها الکترواستیل خوبه برادرم چند ساله داره استفاده میکنه
خارجی هم الجی خیلی عالیه منتها قیمتش دو برابر ایرانی ها هست ولی اگه مشکل پولش نیست همین الجی بگیر

arazboy
05-12-2014, 10:47
سلام.میخوام یخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل بخرم میخوام بدونم چطوره و اینکارو بکنم یا نه.ممنون میشم زود جوابمو بدین.

مدل کوئین اسنوا بگیر که حودوا 4 تومان هست نصبت به بقیه مارک های دیگر ایرانی بهتر هست
ال جی هم هست گرون
ارج هم هست ولی اسنوا شیک تره و سرویس دهی خوبی هم داره

shi.irani
05-12-2014, 11:43
دوستان توجه کنید چون من خودم مصرف کننده یخچال دوقلوی ال جی هستم به اطلاع میرسانم کیفیت کاری این محصولات از محصولات مشابه ایرانی هم بسیار پایین تر است و عمر مفید کمی دارند من یخچال دوقلوی خود را در 29 اسفد 91 خریدم و در 5/9/93 ( در حدود بیست ماه کارکرد ) گازش کاملاً خالی شد و این در حالی بود که همان اول نماینده گلد ایران برای نصب آمد و 18 ماه گارانتی کرد. حال پس از گذشت دو ماه از گارانتی ، خراب شد نکته قابل توجه دیگر اینکه این دستگاه از سر جایش تکان نخورده است حتی در زمان خانه تکانی عید . در ضمن سر راه آن حفاظ مخصوص برق نصب بوده است و بدانید من قبل از آن یخچال ایرانی داشتم و 7 سال بدون مشکل با دو بار اساس کشی کار کرد و بعد از آن آن را به قیمت خوبی فروختم و خریدار هم آشنا بود و بسیار از آن راضی است . اگه ازم میشنوید محصول دیگری غیر از ال جی بخرید و فریب شرکت گلد ایران را نخورید زیرا سرویس دهی خوبب و راضی کننده ای ندارند و کلاً کار اجرایی شان هم بسیار ضعیف است .
من دونفر از نزدیکانم یخچال ایرانی دارند امرسان که افتضاحه و الکترواستیل خوبه اما عالی نیست
یخچال ما سامسونگه و عالیه ده ساله کار میکنه در هیچ موردی آخ نگفته خودمم میخوام دو قلو شو بخرم فقط خیلی گرونه...

shkz
06-12-2014, 21:15
ما می خواستیم دوقلوی سینجر بگیریم گفتن خوب نیست و امرسان بهتره. حالا ظاهراً امرسان هم خوب نیست. مصیبتی شده تو ایران جنس خریدن.:n36::n35:

amin_947
07-12-2014, 09:06
ما ال جی دوقلو داریم. یکی از اقواممون هم سامسونگ دوقلو. جفتمون هم به شدت راضی هستیم :n01:
جنس ایرانی بگیر نگیر داره و توی این دوره گرونی خریدش ریسکیه !

shi.irani
09-12-2014, 10:13

خیلی خوفه بگیر

arazboy
10-12-2014, 22:04
اسنوا بگیر یکمی شیک تره و بهتر از مارک های ایرانی هست

aross
19-05-2021, 08:47
سلام دوست عزیز من خودم تازه عروس هستم و برای جهیزیه یخچال فریزر دو قلو فادر انتخاب کردم البته برای انتخاب و بهترین قیمت یخچال فریزر دوقلو ایرانی خوب خیلی تحقیق کردم متوجه شدم موتورش اتریشی و بسیاری از امکانات مود نیاز من را داره از جمله درب بار- یخ ساز اتوماتیک چند حالته قابل اتصال به آب شهری - آبسردکن عالی و فیلتر های تصفبه آب ، بوگیر نانو و ... همچنین فضای فریزر بزرگی داره 9 طبقه کشو که برای من خیلی خوب بود فضای یخچال هم خیلی جادار و عمیقه کلاً راضی ام و 40 ماه هم ضمانت داره خواستم راهنمایی کنم که بعضی برندها زیاد به گوش نخورده اند اما کیفیت خیلی خوبی دارند. ظاهرا برند فادر چندین سال تولید میشه اما دیده نشده ان شاالله انتخاب خوبی داشته باشید.

برای مشاهده لیست قیمت های شرکت فادر میتوانید عبارت قیمت یخچال فریزر دو قلو فادر را در اینترنت سرچ کنید و مشخصات کامل به همراه قیمت به روز محصول مشاهده کنید.