PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری مشکل جدی با mp3 palayer zen nano plus

kevin
25-08-2006, 16:10
بچه ها اگه چیزی میدونید کمک کنید دستگاه روشن میشه اما بعد از اینکه ارم کریتیو میاد بعد از چند ثانیه خاموش میشه کامپییوتر هم اونو میشناسه اما نمیشه رفت داخل حافظه اون و وداخلش رو دید 11 ماه دیگه هم گارانتی داره من هم زیاد ازش استفاده نکردم و یکما هه خراب شد اگه خوره بودم وزیاد ازش استفاده کرده بودم دلم نمی سوخت

ادرس مرکز گارانتیش هم ا عوض شده ( رایان بدر ) از 118 شمارشو گرفتم اما منشی اونجا ادرس جدید رو نمید ه و قطع میکنه حداقل ادرس جدید رو به من بدید ممنون میشم یه سوال هم دارم که zen nano plus ها همشون اینجورین یعنی زود خراب میشن :ohno:

kevin
25-08-2006, 16:21
راستی اگه کریتیو zen nano plus بدرد نمیخوره بگید به فکر یه یدونه باشم هرچند که من 1 ماه پیش در مورد این دستگا ه پرسیدم
اما هیچ کس منو ادم حساب نکرد اما شاید این سری یکی دلش به حال ما بسوزه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed2661
25-08-2006, 16:28
سلام دوست عزيز منم يه دونشو دارم تا حالا كه مشكلي نداشته 2-3 ماه دارم ازش استفاده مي كنم اگه حساب كتابي تو كار بود تو قانونا مي تونستي از شركت پشتيباني كنندش شكايت كني . چطوريه كه تو يه كشور ديگه واسه 5 گرم كم بودن وزن رب گوجه يه قوطي يك شركت رو هزاران دلار جريمه مي كنن اما اينجا ... بيخيال اگه خواستي يه بهترشو بخري سوني بخر كه ارزون ترينش فكر كنم 170 تومن باشه

kevin
26-08-2006, 00:13
بازم دست شما دوست عزیز درد نکنه
کسی چیز بیشتری نمیدونه

NINTENDO_DS
26-08-2006, 22:17
دوست خوبم ادرس گارانتي كريتيو كاملا فرق كرده و اكنون شركت شاب اونو گارانتي ميكنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dj mhssash
26-08-2006, 23:08
فورمت کردی !!! راست کلیک روی درایو فرمت .... یا فریم وایر ش پاک شده اصلا نگران نباش عمرا اگه خراب شده باشه.. شاید...
اگه frim ware پاک بشه دقیقا اینجوری میشه از توی سایت کریتیو توی قسمت ساپورت برو دانلود کن .....

kevin
27-08-2006, 01:54
فورمت نمیشه اصلا از تو کامپیوتر هیچ کاری نمیشه کرد

NINTENDO_DS
27-08-2006, 11:27
من كه ميگم ببر گارانتي بهتره

dj mhssash
27-08-2006, 16:30
خوب باهوش ! وقتي كامپيوتر ميشناستش بايد درايوشم بياد يا اگه نمياد همون كاري كه گفتم مي ري سايت كريتيو firm ware برای نانو پلاز دانلود میکنی رو setup كليك ميكني صبر ميكني قبلش بايد نانو وصل باشه ....هيچيش نيست ...ببري گارانتي اينقدر معطلي داره كه پشيمون ميشي! اخرشم ميگن توش اب ريختي يا ضربه زدي پس گارانتي بي گارانتي !!!

kevin
27-08-2006, 20:06
دوست عزیز ممنون از جواب شما firm ware گرفتم اما پس ازاینکه شروع به کار میکنه دنبال دستگاه میگرده اما وقتی دستگاه وصله بازم نمیتونه اونو پیدا کنه منم که دیگه راهی نداشتم به هردری زدم تا گارانتی رو پیدا کنم رفتم بازار رضا از همون جایی که خریدم ادرسو گرفتم (فرشگاه پرتو ) ادرش چه جای پرتی بود دستگاه گرفت قبض داد گفت 2 روز دیگه تازه زنگ بزن
ادرس رایان بدر : سهروردی شمالی- کوچه بیشه - پلاک 6 زمان مراجعه 9- 17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
التماس دعا
__________________________________________________ _____________________________________________

NINTENDO_DS
27-08-2006, 21:27
چرا ندادي شاب اون گارانتي رسمي كريتيو دوست خوبم

kevin
28-08-2006, 01:26
درسته شاب هم گارانتی میکنه ولی کارت گارانتی من رایان بدر بود

dj mhssash
28-08-2006, 13:54
این بلایی که میگی سره من اومده ولی برا من tx fm بود دو سه بار اول نشناخت خیلی صبر کردم دستگاه به کامپیوتر وصل بود و نمیشناخت تا اینکه بار چهارم یا پنجم بود که شناخت گزینه yes , no برای فورمت و نصب فریم وایر اومد زدم yes دو ...سه... ثانیه ریخت .{ تموم } بعد روشن که کردم از روز اولش{یعنی همون روز}بهتر شده بود کاراش سریعتر شده بود خلاصه ب/ ه / ت / ر /شده بود .... برای من همونطور که گفتم اولین روز این جوری شد. ولی چون من عادت دارم تا چیزی میخرم . سریع درایوشو بروز میکنم اصلا فکر اینکه خراب شد بیچاره شدم! حالا چیکار کنم؟ پولم نفله شد کریتیو اشغاله!!!{خداست} عجب اشتباهی کردم خلاصه از این جور حرفا تو فکرم نیومد ........
ا ا ا ا ا ی ی ی ی ی کاش نداده بودی گارانتی البته شایدم بدشانس باشی واقعا خراب شده باشه!!! ولی گارانتی توی ایران فقط یه اسمه اسم ا / س / م / همینو بس...........!
ان شاءا... که درست میشه.

kevin
29-08-2006, 04:40
dj mhssash دستت درد نکنه

kevin
29-08-2006, 21:58
dj mhssash و NINTENDO_DS دست جفتتون درد نکنه مضصوصا dj mhssash به دلیل اینکه دو با در دو تاپیک مختلف با جواب کامل خودش منو راهنمایی کرد حق با شما بود دستگاه هیچیش نبود
__________________________________________________ _________________________________________________
همینطور تشکر میکنم از تمام کسایی که فقط خواننده بودنند و به درخواست کمک من عتنایی نکردند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
__________________________________________________ _________________________________________________

NINTENDO_DS
29-08-2006, 22:14
منم با دي جي موافقم منم firmware پليرم رو اپگريد كردم و يكدور گير كرد تا 3 ساعت همونطوري بود گفتم ببرم گارانتي دلم نيومد چون به هرحال ازت پول ميگيرن پس خودم بازش كردم و 5 دقيقه اي درستش كردم خيلي راحت بود

kevin
30-08-2006, 13:17
________NINTENDO_DS
خودت پلیر رو باز کردی بابا دمت گرم پس کاردرستی zen nano plus داشتی ________________________________________________ در ضمن من بردم گارانتی یه تک تمنی از من پول نه گرفت درست کرد اما یه جوری رفتار میکنن انگار که باباشونو کشتی ادم پشیمون میشه ؟؟؟

dj mhssash
31-08-2006, 17:06
مرسی.....