PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا ایرانسل امکانی برای بلاک کردن یک شماره (بلک لیست) از طریق خود اپراتور دارد؟

amini_bio
12-02-2014, 07:56
با سلام خدمت دوستان

می خواستم بدونم آیا ایرانسل طرحی، کدی، چیزی داره که همون امکان بلک لیست را از طریق خود ایرانسل بهمون بده و بتونیم شماره یا شماره هایی را بلاک (زنگ و اس ام اس) کنیم؟

ممنون

V E S T A
05-04-2014, 17:38
با سلام خدمت دوستان

می خواستم بدونم آیا ایرانسل طرحی، کدی، چیزی داره که همون امکان بلک لیست را از طریق خود ایرانسل بهمون بده و بتونیم شماره یا شماره هایی را بلاک (زنگ و اس ام اس) کنیم؟

ممنون

برای ایرانسل تا جایی که من اطلاع دارم چنین امکانی وجود نداره ولی برای اطمینان می تونید با 700 تماس بگیرین (با خط ایرانسل)

بهترین کا اینکه که اون شماره خاص رو وارد بلک لیست گوشی تون کنید در این صورت اس ام اس و تماسی رو از طرف این شماره نمیتونید دریافت کنید .

amini_bio
06-04-2014, 08:37
برای ایرانسل تا جایی که من اطلاع دارم چنین امکانی وجود نداره ولی برای اطمینان می تونید با 700 تماس بگیرین (با خط ایرانسل)

بهترین کا اینکه که اون شماره خاص رو وارد بلک لیست گوشی تون کنید در این صورت اس ام اس و تماسی رو از طرف این شماره نمیتونید دریافت کنید .

ممنون.
آخه مشکل اینه که گیر یه دیوونه افتادم که اینقدر زنگ میزنه که با اینکه شمارش تو بلک لیسته گوشی قاطی می کنه و هنگ میکنه.
یه بار هم از بس روشن خاموش شد تو این زنگ خوردن و بلاک کردنا، صفحه نمایشش سوخت.
:D

V E S T A
07-04-2014, 17:09
ممنون.
آخه مشکل اینه که گیر یه دیوونه افتادم که اینقدر زنگ میزنه که با اینکه شمارش تو بلک لیسته گوشی قاطی می کنه و هنگ میکنه.
یه بار هم از بس روشن خاموش شد تو این زنگ خوردن و بلاک کردنا، صفحه نمایشش سوخت.
:D

درباره اینکه تماس های ورودی رو مخابرات مسدود کنه میدونم که امکان پذیره برای ایرانسل رو مطمئن نیستم برای همین بهتر اینه که از خط ایرانسلتون با شمار 700 تماس بگیرین و سوال کنید. ولی احتمال میدم که ایرانسل هم مسدود کنه..