PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان چهارمحال و بختیاری

kian98
11-02-2014, 11:11
سلام دوستان
هرسوالی درباره اینترنت و سرعت اینترنت استان چهارمحال و بختیاری دارید اینجا
مطرح کنید تا دوستان بهتون پاسخ بدهند.

N A V A R O
23-04-2014, 16:56
////////استان چ و ب ///////

N A V A R O
24-04-2014, 19:04
خب ببینیم نظر سایر هموطنان درباره اینترنت چ و ب چطوره؟!

:n02:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

N A V A R O
04-08-2014, 12:03
استان ما هم نامحدود را حذف کرد!:n04:؟؟؟؟؟؟

vissoto
29-08-2014, 15:13
سلام
هم استانی های عزیز!
پس از تغییر سایت رمز عبور بنده نیز تغییر کرده بود ! شما چطور؟:n04:

ahriman323
13-10-2014, 09:40
آسیاتک آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ به کاربران و متقاضیان شهر هفشجان در استان چهار محال بختیاری شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، به اطلاع متقاضیان محترم اینترنت پرسرعت آسیاتک در شهر هفشجان استان چهار محال بختیاری می رساند، پس از راه اندازی مرکز شرکت انتقال داده های آسیاتک در مرکز مخابراتی این شهر، آسیاتک آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ به کاربران و متقاضیان در این شهر می باشد.

vissoto
13-10-2014, 09:49
آسیاتک آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ به کاربران و متقاضیان شهر هفشجان در استان چهار محال بختیاری شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، به اطلاع متقاضیان محترم اینترنت پرسرعت آسیاتک در شهر هفشجان استان چهار محال بختیاری می رساند، پس از راه اندازی مرکز شرکت انتقال داده های آسیاتک در مرکز مخابراتی این شهر، آسیاتک آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ به کاربران و متقاضیان در این شهر می باشد.
سلام

بالاترین سرعت که به کاربران ارائه میشه چیست؟ 10 مگابایت؟

نامحدود هم ارائه میشود؟

ahriman323
13-10-2014, 10:18
سلام

بالاترین سرعت که به کاربران ارائه میشه چیست؟ 10 مگابایت؟

نامحدود هم ارائه میشود؟

سلام،آسیاتک تا 10مگابیت سرویس ارائه میکنه ولی ممکنه در برخی مراکز کمتر ارائه بشه باید شماره بدید از توی پنل چک کنم
نامحدود هم آره

ahriman323
26-10-2014, 22:22
اختصاص پورت و راه اندازي سرويس شرکت انتقال داده های آسیاتک در مرکز مخابرات شهر چلچله استان چهار محال بختیاری امکانپذیر شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، آسیاتک آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت2+ADSL به کاربران و متقاضیان مرکز مخابراتی شهر چلچله استان چهار محال بختیاری شد. بنابراین آسیاتک به اطلاع متقاضیان محترم اینترنت پرسرعت در این مرکز می رساند از این پس آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت2+ADSL به کاربران و متقاضیان در این شهر می باشد.

poorya_2
02-11-2014, 21:13
درود به همشهری های عزیز

بگید از کدوم ISP سرویس میگیرید و آیا راضی هستید یا نه ؟!
سپاس

vissoto
02-11-2014, 22:20
درود به همشهری های عزیز

بگید از کدوم ISP سرویس میگیرید و آیا راضی هستید یا نه ؟!
سپاس
سلام

من از مخابرات adsl دارم و راضی هستم !

poorya_2
03-11-2014, 14:02
سلام

من از مخابرات adsl دارم و راضی هستم !

داداش یه تست پینگ از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 میگیری ؟!

شما مرکز مخابراتیت کدومه ؟ قدس ، شهید قندی یا مام خمینی ؟

vissoto
03-11-2014, 21:47
داداش یه تست پینگ از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 میگیری ؟!

شما مرکز مخابراتیت کدومه ؟ قدس ، شهید قندی یا مام خمینی ؟

البته منظور از رضایت از وضعیت adsl ؛ نسبت به دیال آپ و gprs بود!

البته من در مرکز شهر نیستم و در حومه هستم!! و برای بررسی وضعیت شرکتها منتظر پاسخ سایر دوستان باشید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

poorya_2
04-11-2014, 23:55
البته منظور از رضایت از وضعیت adsl ؛ نسبت به دیال آپ و gprs بود!

البته من در مرکز شهر نیستم و در حومه هستم!! و برای بررسی وضعیت شرکتها منتظر پاسخ سایر دوستان باشید .

ممنون ولی این طور که معلومه افتضاحه :n03:

سرعت دانلود شبانه چطوره عزیز ؟ تک کانکشن سرعت چنده ؟

شرمنده مزاحم میشم ولی جز شما کسی از بچه های شهرکرد اینجا فعال نیس :45:

aliiiiiii
05-11-2014, 19:24
سلام دوستان

بنده هم از شهرکرد هستم 2 مگ مخابرات دارم متاسفانه مخابرات سرویس نامحدود رو برداشته از چه شرکتی میتونم 2 مگ یا یک مگ نامحدود به قیمت منصفانه بگیرم؟

poorya_2
06-11-2014, 02:18
سلام دوستان

بنده هم از شهرکرد هستم 2 مگ مخابرات دارم متاسفانه مخابرات سرویس نامحدود رو برداشته از چه شرکتی میتونم 2 مگ یا یک مگ نامحدود به قیمت منصفانه بگیرم؟

سلام :n18:

داداش من آسیاتک ، پیشگامان ، صبانت داشتم ، نامحدود میدادن ولی اصلا به صرفه نیست ، چون محدودیت واسش گذاشتن مثلا آسیاتک 512 نامحدود ازش گرفتم بعد از یه حجم مشخصی که دانلود میکردی سرعتت رو به شدت پایین میاورد درحدی که نمیتونستی 500mb فایل رو توی 1 شبانه روز دانلود کنی

های وب ، شاتل هم میدونم نامحدود ندارن ، مخابرات هم که همونطور که گفتی حذف کرده

پس فقط میمونه پارس انلاین و فن اوا

پارس انلاین هم مثل صبانت و آسیاتک روی سرویس های نامحدودش محدودیت حجم دانلود گذاشته عملا بدرد نمیخوره

هفته قبل رفتم نمایندگی فن اوا توی شهرکرد (پارس نت زاگرس)

این شرکت نمایندگی دو تا ISP هست آسیاتک و همین فن اوا

گفتم 1 اشتراک 1 ماهه از فن اوا میخوام

با پررویی گفت فعلا ما نمیتونیم از فن اوا سرویسی بدیم :|

من شکایتشون رو کردم ، حالا شما هم میخوای برو ببین سیاستشون تغییر کرده یا نه ؟! نمیدونم وضعیت سرویس نامحدودش چطور هست !

=========================================
مخابرات سرعت رایگان شبانش خوبه ؟ یکی جواب بده :44: مجموعا توی ساعت رایگان چقدر میتونید دانلود کنید ؟

aliiiiiii
06-11-2014, 11:51
سلام :n18:

داداش من آسیاتک ، پیشگامان ، صبانت داشتم ، نامحدود میدادن ولی اصلا به صرفه نیست ، چون محدودیت واسش گذاشتن مثلا آسیاتک 512 نامحدود ازش گرفتم بعد از یه حجم مشخصی که دانلود میکردی سرعتت رو به شدت پایین میاورد درحدی که نمیتونستی 500mb فایل رو توی 1 شبانه روز دانلود کنی

های وب ، شاتل هم میدونم نامحدود ندارن ، مخابرات هم که همونطور که گفتی حذف کرده

پس فقط میمونه پارس انلاین و فن اوا

پارس انلاین هم مثل صبانت و آسیاتک روی سرویس های نامحدودش محدودیت حجم دانلود گذاشته عملا بدرد نمیخوره

هفته قبل رفتم نمایندگی فن اوا توی شهرکرد (پارس نت زاگرس)

این شرکت نمایندگی دو تا ISP هست آسیاتک و همین فن اوا

گفتم 1 اشتراک 1 ماهه از فن اوا میخوام

با پررویی گفت فعلا ما نمیتونیم از فن اوا سرویسی بدیم :|

من شکایتشون رو کردم ، حالا شما هم میخوای برو ببین سیاستشون تغییر کرده یا نه ؟! نمیدونم وضعیت سرویس نامحدودش چطور هست !

=========================================
مخابرات سرعت رایگان شبانش خوبه ؟ یکی جواب بده :44: مجموعا توی ساعت رایگان چقدر میتونید دانلود کنید ؟

ممنون دوست عزیز سرعت شبانه مخابرات 2 هفته پیش با روزانه فرقی نداشت!بنده شبانه 2 گیگ دانلود میکردم. اما بنده دیروز سرویسمو تمدید کردم و با تعجب دیدم شبانه هم حجم کم میکنه یعنی عملا یعنی دانلود شبانه تعطیل!!! حالا سوال بنده از شما اینه چه شرکتی دانلود شبانه با سرعت 2 تا 10 مگ میده و سرعتش شب پایین نمیاره و ماهیانه 15 تا 20 گیگ حجم هر ماه به قیمت منصفانه میده؟

ممنونم

poorya_2
07-11-2014, 18:22
ممنون دوست عزیز سرعت شبانه مخابرات 2 هفته پیش با روزانه فرقی نداشت!بنده شبانه 2 گیگ دانلود میکردم. اما بنده دیروز سرویسمو تمدید کردم و با تعجب دیدم شبانه هم حجم کم میکنه یعنی عملا یعنی دانلود شبانه تعطیل!!! حالا سوال بنده از شما اینه چه شرکتی دانلود شبانه با سرعت 2 تا 10 مگ میده و سرعتش شب پایین نمیاره و ماهیانه 15 تا 20 گیگ حجم هر ماه به قیمت منصفانه میده؟

ممنونم

دانلود شبانه رو دارن کم کم محدود میکنن ، فعلا آسیاتک ، فن آوا ، مخابرات شبانه بدون محدودیت میدن ، های وب هم بقیه دوستان میگن با این طرح فشفشه که داره واسه دانلود شبانه خوبه ولی به نظر من که جالب نیست

آسیاتک که گفتم من داشتم به معنای واقعی افتضاح بود هم سرعت روزانش کم بود هم شبانه هم اینکه قطعی زیاد داشت
مخابرات هم من نمیدونم جریانش چیه ، فکر نمیکنم شبانه رو برداشته باشه ! :n13:

حالا بین های وب و فن وا شما هر کدوم رو میخوای متناسب با کاربردت انتخاب کن ، من تا حالا از این دو سرویس نداشتم میتونی به سایتشون مراجعه کنی و تعرفه ها و شرایطشون
رو ببینی

من خودم شخصا میخوام بیام مخابرات اگه لطف کنی و تست پینگ از این دو بگیری ممنون میشم ، 4.2.2.4 و 8.8.8.8

ساعت رایگان مخابرات چند تا چنده ؟

من بخوام اقدام کنم باید برم کجا ؟! باید برم مرکز مخابراتی منطقه خودمون ؟ یا نمایندگی داره ؟ اگه داره آدرس رو لطف کنید

vissoto ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز شما هم لطف کن و نظرت رو در مورد شبانه و سرعتش و رضایت یا عدم رضایت اعلام کن ، میخوام فردا اقدام کنم، ممنون

vissoto
07-11-2014, 19:05
سلام

اگر به adsl مخابرات علاقه دارید ؛ حتما با 2020 تماس بگیرید و سپس داخلی 1 را بگیرید و از جزییات طرح ها و سرعت ها با خبر شوید ؛ مخابرات معمولا به صورت فصلی جشنواره داره که موردهای مناسبی در ان پیدا میشه ! الان طرح پاییزی شروع شده که قطعا موارد جالبی در ان وجود داره
در مورد دانلود شبانه بهتره حتما با 2020 چک کنید .(داخلی 1) (بپرسید شرایطش چیه؟ آیا قراردارد باید 1 ساله باشه؟یا سرعت باید بالا باشه یا ...)(اون طوری که علی آقا گفت انگار دانلود شبانه حذف شده ولی ممکنه برای ثبت نام جشنواره ای وجود داشته باشه) بر خلاف سایر استان ها من از اخلاق و پاسخگویی 2020 راضی هستم!) یکی از اقوام ما از طریق همین 2020 برای adsl ثبت نام کرد.

با همان خطی که می خواهید بهadsl وصل شود با 2020 تماس بگیرید. (می توانید از 2020 آدرس مرکز مخابراتی که احتمالا برای مراجعه حضوری انجا بروید را بپرسید.)
در هر صورت بدون اطلاع کافی وارد مخابرات نشوید که خطرناکه.برای بازی انلاین البته.چون بنده شخصا از دانلود شبانه +بازی انلاین استفاده نمی کنم ؛ در این موارد اطلاعی ندارم.

tccb.ir

aliiiiiii
07-11-2014, 19:17
دانلود شبانه رو دارن کم کم محدود میکنن ، فعلا آسیاتک ، فن آوا ، مخابرات شبانه بدون محدودیت میدن ، های وب هم بقیه دوستان میگن با این طرح فشفشه که داره واسه دانلود شبانه خوبه ولی به نظر من که جالب نیست

آسیاتک که گفتم من داشتم به معنای واقعی افتضاح بود هم سرعت روزانش کم بود هم شبانه هم اینکه قطعی زیاد داشت
مخابرات هم من نمیدونم جریانش چیه ، فکر نمیکنم شبانه رو برداشته باشه ! :n13:

حالا بین های وب و فن وا شما هر کدوم رو میخوای متناسب با کاربردت انتخاب کن ، من تا حالا از این دو سرویس نداشتم میتونی به سایتشون مراجعه کنی و تعرفه ها و شرایطشون
رو ببینی

من خودم شخصا میخوام بیام مخابرات اگه لطف کنی و تست پینگ از این دو بگیری ممنون میشم ، 4.2.2.4 و 8.8.8.8

ساعت رایگان مخابرات چند تا چنده ؟

من بخوام اقدام کنم باید برم کجا ؟! باید برم مرکز مخابراتی منطقه خودمون ؟ یا نمایندگی داره ؟ اگه داره آدرس رو لطف کنید

vissoto ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز شما هم لطف کن و نظرت رو در مورد شبانه و سرعتش و رضایت یا عدم رضایت اعلام کن ، میخوام فردا اقدام کنم، ممنون

ممنون بابته اطلاعات سرعت شبانه مخابرات از 150 نوسان داره تا 230 اما تقریبا روی 200 نوسان میکنه.

ping 4.2.2.4

ping 8.8.8.8

vissoto
09-11-2014, 10:12
ممنون بابته اطلاعات سرعت شبانه مخابرات از 150 نوسان داره تا 230 اما تقریبا روی 200 نوسان میکنه.

ping 4.2.2.4

ping 8.8.8.8

سلام

دوست عزیز شما از مخابرات هستید ؟
در صورت امکان به پنل کاربری خود بروید و ریز مصرف مثلا 2 روز گذشته را چک کنید.
سوال من این است که روش محاسبه حجم رایگان چیه و برای شما هم حجم رایگانی محاسبه شده؟(ستون آخر) برای من هر چند روز یک بار حجم کمی(مثلا 20 مگ) را به عنوان حجم رایگان ؛ حساب میکنه ؛ ولی نمیدونم روش محاسبش چجوری است! فکر نکنم به شبانه هم ارتباط داشته باشه ! یا شاید هم داره و تنظیماتت خاصی داره! شما اطلاعی در این مورد ندارین؟:n01:

aliiiiiii
09-11-2014, 14:18
سلام

دوست عزیز شما از مخابرات هستید ؟
در صورت امکان به پنل کاربری خود بروید و ریز مصرف مثلا 2 روز گذشته را چک کنید.
سوال من این است که روش محاسبه حجم رایگان چیه و برای شما هم حجم رایگانی محاسبه شده؟(ستون آخر) برای من هر چند روز یک بار حجم کمی(مثلا 20 مگ) را به عنوان حجم رایگان ؛ حساب میکنه ؛ ولی نمیدونم روش محاسبش چجوری است! فکر نکنم به شبانه هم ارتباط داشته باشه ! یا شاید هم داره و تنظیماتت خاصی داره! شما اطلاعی در این مورد ندارین؟:n01:

سلام. بله مخابرات هستم.دوست عزیز بنده ماه پیش 2 مگ 8 گیگ داشتم دانلود رایگان داشتم تا 5 روز پیش سرویسمو تمدید کردم 2 مگ 50 گیگ جایگزین اینترنت نامحدود با تعجب دیدم شبانه ازم حجم کم میکنن با 2020 تماس گرفتم گفتن این سرویسی که شما انتخاب کردین شبانه نداره!!!!!!! بعد من بشون گفتم من این سرویسو نمیخوام اونها هم یک شماره تماس دادن زنگ بزنم تماس گرفتم گفتن باید حضوری بیایید درستش کنید منم قیدشو زدم اما فکر کنم دروغ میگن اینرنت شبانه رو برداشتن یا از حجم کمی کم میکنن. روش محاسبه خاصی نداره و توی پنل میزان دانلود رایگان رو مینویسه و همینطور حجم کلی دانلود مصرفی و از ساعت 1 شب تا 7 صبح دانلود رایگان باید حساب بشه.

aliiiiiii
10-11-2014, 00:39
امروز 400 مگ با اینترنت مخابرات دانلود کردم 1.5 گیگ از حجمم کم کرد:n04::n21: از مخابرات دزدتر خودشه.

poorya_2
10-11-2014, 14:07
بالاخره کوچ کردم

پروسه تخلیه پورت و گرفتن سرویس از مخابرات و رانژه کلا 48 ساعت طول کشید

کیفیت خط رو نگا کنید

تنها مشکلش فعلا پینگه که یکم از صبانت بالاتره

دومین مشکل هم ضریب اشتراک هست که توی صبانت 1/2 بود اینجا 1/8 :(

شبانه هم که رایگانه ، سرعت شبانه هم تست میکنم اطلاع میدم

من با 2020 تماس گرفتم گفتن سروریس های 8 مگ و 10 مگ اینترنت رایگان ندارن من که توی پنل ندیدم ااصلا سرویس 8 مگ داشته باشن :| !!!!!!!!!!!

aliiiiiiiiiii پیگیری کن از حقت نگذر ، ببین جریان چیه !! حضوری برو

aliiiiiii
10-11-2014, 17:01
بالاخره کوچ کردم

پروسه تخلیه پورت و گرفتن سرویس از مخابرات و رانژه کلا 48 ساعت طول کشید

کیفیت خط رو نگا کنید

تنها مشکلش فعلا پینگه که یکم از صبانت بالاتره

دومین مشکل هم ضریب اشتراک هست که توی صبانت 1/2 بود اینجا 1/8 :(

شبانه هم که رایگانه ، سرعت شبانه هم تست میکنم اطلاع میدم

من با 2020 تماس گرفتم گفتن سروریس های 8 مگ و 10 مگ اینترنت رایگان ندارن من که توی پنل ندیدم ااصلا سرویس 8 مگ داشته باشن :| !!!!!!!!!!!

aliiiiiiiiiii پیگیری کن از حقت نگذر ، ببین جریان چیه !! حضوری برو

سلام.تبریک میگم به جمع ما خوش اومدی. اولین کاری که میکنی ببین شبانه ازت حجم کم میکنه و سرعت شبانه چطوره؟بابته کم کردن حجم هم بشون زنگ زدم اصلن فایده نداره فک کنم چون با ف.ش دانلود کردم اینقدر حجم کم کرد.پینگ منم خیلی خوب شوده اومده روی 150.

poorya_2
11-11-2014, 10:00
درود

من دیشب تست کردم واقعا افتضاح بود سرعتش حدود 110kB/s بود

حجم هم کم نکرده نه روز نه ساعت رایگان ، نمیدونم جریانش چیه ؟!!!

پینگ افتضاح ، ضریب اشتراک بالا ، سرعت روزانه + سرعت شبانه افتضاح ، من که نمیدونم شما چطوری توی مخابرات دووم اوردید ، من ماه بعد میرم یا شرکت پیشگامان یا اسیاتک

aliiiiiii
11-11-2014, 11:31
درود

من دیشب تست کردم واقعا افتضاح بود سرعتش حدود 110kB/s بود

حجم هم کم نکرده نه روز نه ساعت رایگان ، نمیدونم جریانش چیه ؟!!!

پینگ افتضاح ، ضریب اشتراک بالا ، سرعت روزانه + سرعت شبانه افتضاح ، من که نمیدونم شما چطوری توی مخابرات دووم اوردید ، من ماه بعد میرم یا شرکت پیشگامان یا های وب

دست رو دلمون نذار که دلمون خونه:n03: 2/3 ماه پیش 2 مگ و 1 مگ نامحدود میگرفتیم خوب بود اما الان افتضاح شوده سرعت دانلود 1 مگ مخابرات هم همینه حدود 110 تا 120 نوسان داره.

hossein blak
13-11-2014, 17:16
سلام.../.
من ساکن بروجن هستم... /.
ADSL*TP-LINK *انترنت نامحدود*سرعت دانلود32kb*اینترنت 512
اینهایی که گفتم مشخصات خودم هست.. / میخواستم بدونم چرا سرعت دانلودم پایین هست... ؟/راه افزایشش چیه... ؟/.

shayan0o21
13-11-2014, 17:19
سلام.../.
من ساکن بروجن هستم... /.
اینهایی که گفتم مشخصات خودم هست.. / میخواستم بدونم چرا سرعت دانلودم پایین هست... ؟/راه افزایشش چیه... ؟/.

برای اینترنت نامحدود تقریبا درسته
سرور خارجی یا داخلی دانلود میکنید؟
اگر نویز نداشته باشید ب پشتیبانی تماس بگیرید دان استریم رو چک کنن

vissoto
13-11-2014, 18:34
سلام.../.
من ساکن بروجن هستم... /.

سلام

نامحدود مخابرات؟( یا شرکتهای دیگر ؟)

معمولا سرعت دانلود 512 با idm باید تا 64 برسه!(حداقل در روز !)

hossein blak
13-11-2014, 18:43
سلام

نامحدود مخابرات؟( یا شرکتهای دیگر ؟)

معمولا سرعت دانلود 512 با idm باید تا 64 برسه!(حداقل در روز !)

از مخابراط... /.

+

اوایل که اینترنتم رو وصل کرده بودم سرعتش 60kbبود ولی الان 32kb هست.../.

poorya_2
14-11-2014, 23:54
مثل من از وضعیت نویز خط و ریت و.. یه عکس بزار تا بشه دقیق راهنمایی کرد

r0otkit
25-11-2014, 12:48
ار کجای مودم میشه این تنظیمات رو دید

vissoto
26-11-2014, 08:14
ار کجای مودم میشه این تنظیمات رو دید

سلام

یک مرورگر اینترنت را اجرا کنید و در آدرس بار آن بنویسید 192.168.1.1 و اینتر را بزنید .یوزر و پسورد معمولا admin هستند ؛ مگر این که قبلا ان را تغییر داده باشید.حالا دنبال قسمت status بگردید که در هر مدل مودم متفاوت است.مثلا در مودم های tp-link پس از وارد شدن به 192.168.1.1 مستقیما به صفحه status هدایت می شوید.

vissoto
02-12-2014, 03:19
سلام

دوستانی که از مخابرات هستند ؛ شارژ مدیریتی چیه؟

vissoto
18-02-2015, 18:35
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

poorya_2
07-03-2015, 14:10
درود

بچه ها شما هم همین مشکل رو دارید ؟ از پنجشنبه کلا نتونستم شارژ کنم ، و مدام این پیغام رو میده

فکر کنم مربوط به این موضوع میشه >> لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ؟ درست میگم ؟

کسی راه حلی نداره ؟

اینا چرا اینقدر بی مسئولیتن ؟! :n37:

poorya_2
20-04-2015, 19:01
درود

دوستان چطوری باید این هزینه اینترنت پس پرداخت رو بدیم ؟

روی قبض تلفن که نیومد ، با 1818 هم که تماس میگیری ، قبض بروز رو میگه 1300 تومن :|

vissoto
20-04-2015, 23:43
7
درود

دوستان چطوری باید این هزینه اینترنت پس پرداخت رو بدیم ؟

روی قبض تلفن که نیومد ، با 1818 هم که تماس میگیری ، قبض بروز رو میگه 1300 تومن :|

سلام

هزینه اینترنت پس پرداخت با قبض تلفن پرداخت می شود . قبض تلفن ثابت هم هر دوماه یکبار صادر می شود .

برای شما قبض تلفن ثابت صادر شده است ؟(برای فروردین ؟)

تلفن 1818 هم فکر کنم از روز 27 ماه دوم هر دوره (دو ماه ) به بعد آپدیت می شود.

(که مثلا برای این دوره می شود 27 اردیبهشت )

poorya_2
21-04-2015, 15:58
7

سلام

هزینه اینترنت پس پرداخت با قبض تلفن پرداخت می شود . قبض تلفن ثابت هم هر دوماه یکبار صادر می شود .

برای شما قبض تلفن ثابت صادر شده است ؟(برای فروردین ؟)

تلفن 1818 هم فکر کنم از روز 27 ماه دوم هر دوره (دو ماه ) به بعد آپدیت می شود.

(که مثلا برای این دوره می شود 27 اردیبهشت )

نه قبض تلفن کلا یکساله نمیاد ، از وقتی 1818 رو راه اندازی کردن دیگه من ندیدم قبض تلفن بیاد

دقیقا الان بیشتر از دو ماه شده ، الان دوباره چک کردم گفت 3300 تومن :n27:

vissoto
21-04-2015, 16:39
نه قبض تلفن کلا یکساله نمیاد ، از وقتی 1818 رو راه اندازی کردن دیگه من ندیدم قبض تلفن بیاد

دقیقا الان بیشتر از دو ماه شده ، الان دوباره چک کردم گفت 3300 تومن :n27:

دو ماه ؟ از تاریخ وصل شدن اینترنت ؟

دو ماه 1818 از اول فروردین شروع میشه:n13: شاید بهمن و اسفند را قبلا پرداخته اید.

اگه فردا شد 5500 حتما روزی 2000 تومن اضافه میشه .:n02:

poorya_2
21-04-2015, 17:09
دو ماه ؟ از تاریخ وصل شدن اینترنت ؟

دو ماه 1818 از اول فروردین شروع میشه:n13: شاید بهمن و اسفند را قبلا پرداخته اید.

اگه فردا شد 5500 حتما روزی 2000 تومن اضافه میشه .:n02:

نه قبلا پیش پرداخت بود
یه روزی اومدم الکی این سرویس پس پرداخت رو امتحان کنم، دکمه رزرو رو زدم ، از اونجاییی که خودت هم شاید بدونی امکان رزرو سرویس مخابرات نداره ، من الکی زدم روی دکمه رزرو ، دیدم سرویس فعلی رو حذف کرد ( سرویس فعلی هنوز 8 روز تا اتمام داشت )

و از اون موقع بلافاصله بعد از تموم شدن سرویس ، خودش اتوماتیک شارژ میکنه :(

از اون موقع تا حالا هم هیچ هزینه ای برای این سرویس ندادم

باید برم نمایندگی بگم اینو به پیش پرداخت دوباره تغییر بده :n30:

vissoto
18-05-2015, 09:46
سایتهای خارجی به زحمت و نصفه و نیمه باز میشن ! مشکل سراسریه ؟!!!

Bing و Google هم برای سرچ باز نمیشه !!!:n04:

vissoto
19-05-2015, 07:56
سایتهای خارجی به زحمت و نصفه و نیمه باز میشن ! مشکل سراسریه ؟!!!

Bing و Google هم برای سرچ باز نمیشه !!!:n04:

مودم را ریست کردم درست شد!

asiatechgil
25-05-2015, 01:18
توسعه ارائه سرویس اینترنت پرسرعت +ADSL2 آسیاتک "رتبه 1 اینترنت پرسرعت کشور" در شهر ها و مراکز مخابراتی استان چهارمحال و بختیاری

مراکزی که به تازگی راه اندازی شده :

مرکز مخابرات شهر گهرو
مرکز مخابراتی شهر طاقانک
مرکز مخابراتی شهر شلمزار
مرکز مخابراتی شهر گندومان
مرکز مخابراتی شهر فارسان
مرکز مخابراتی شهر چلیچه
مرکز مخابراتی شهر هفشجان

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک ، به اطلاع متقاضیان محترم اینترنت پرسرعت +ADSL2 آسیاتک در استان چهارمحال و بختیاری می رساند ، پس از راه اندازی مرکز فنی شرکت انتقال داده های آسیاتک در مراکز مخابراتی این استان و ارائه خدمات در شهرهای اصلی ، همکنون آسیاتک آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 به کاربران و متقاضیان در مراکز جدید می باشد

ثبت نام و خرید آنلاین ویژه کاربران چهارمحال و بختیاری با 15 تا 84 % تخفیف ماه اول از طریق خرید از وبسایت ما

دوستان سوالی در مورد سرویس ها یا نحوه خرید آنلاین دارند : از طریق پیام خصوصی ، یا از طریق شماره تماس های درج شده در سایت ما ، یا از طریق بخش تماس با ما در سایت ما مطرح کنند ، در اولین فرصت پاسخ داده میشه

vissoto
02-06-2015, 21:08

بقیه سرویس ها شبانه دارند ؟ یا فقط کمپین ها ؟

1818 هم که نمیگه پول تلفن چند تومن شده !:n24:

poorya_2
30-07-2015, 20:42

بقیه سرویس ها شبانه دارند ؟ یا فقط کمپین ها ؟

1818 هم که نمیگه پول تلفن چند تومن شده !:n24:

سرویس های 5 و 10 مگ فقط ندارن ، بقیه دارن

واسه من بعد از 3 ماه قبض اومد

poorya_2
08-09-2015, 07:37
مثل اینکه مخابرات شب ها سرعت رو محدود کرده و دیگه مثل قبل حداکثر سرعت رو توی شب نمیتونی بگیری :n37:

دوباره میخوام برگردم به آسیاتک ، کلا تحمل مخابرات دیگه سخت شده :n34:

vissoto
14-09-2015, 01:06

عجب محدودیت جالبی ! فقط 2 ثانیه به سرعت روز میرسه ! بعدش میاد پایین ! سرعت روز یه خط صافه در قله های این نمودار !:n02:

poorya_2
14-09-2015, 01:11
عجب محدودیت جالبی ! فقط 2 ثانیه به سرعت روز میرسه ! سرعت روز یه خط صافه در قله های این نمودار !:n02:

من منتظرم خط دومم درست بشه تا برم از اسیاتک سرویس بگیرم ، شما هم اگه میتونی از این مخابرات دوزاری خطت رو تخلیه کن ، ارزش نداره ادم پول بده آخرش با این همه محدودیت روبرو بشه

vissoto
14-09-2015, 03:22
گویا از ساعت 4 محدودیت رو بر می دارن ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliiiiiii
27-09-2015, 13:52
سلام

دوستان بنده هم میخوام از مخابرات کوچ کنم الان دو مگ 10 گیگ دارم.سرعت شبانه بین 100 تا 120 نوسان داره.احتیاج به سرعت 8 تا 10 مگ دارم که شبانه داشته باشه و سرعت شبانه رو محدود نکنه.

poorya_2
29-09-2015, 00:46
سلام

دوستان بنده هم میخوام از مخابرات کوچ کنم الان دو مگ 10 گیگ دارم.سرعت شبانه بین 100 تا 120 نوسان داره.احتیاج به سرعت 8 تا 10 مگ دارم که شبانه داشته باشه و سرعت شبانه رو محدود نکنه.

درود

الان تنها گزینه فقط اسیاتک هست ، اسیاتک سرعت شبانه رایگان رو فقط روی سرور های خارجی محدود میکنه ، با سرور های دخالی نهایت سرعت رو هم شب ه مروز میگیری

البته منم منتظرم خط دوم تلفن رو مخابرات نصب کنه تا برم اسیاتک

aliiiiiii
29-09-2015, 12:33
درود

الان تنها گزینه فقط اسیاتک هست ، اسیاتک سرعت شبانه رایگان رو فقط روی سرور های خارجی محدود میکنه ، با سرور های دخالی نهایت سرعت رو هم شب ه مروز میگیری

البته منم منتظرم خط دوم تلفن رو مخابرات نصب کنه تا برم اسیاتک

سلام.ممنون.بنده حدود 4 سال پیش آسیاتک داشتم خیلی جالب نبود قطعی زیاد داشت و پینگش هم افتضاح بود شاید الان خوب شوده باشه.شاتل هم دانلود شبانه رایگان داره اما من تا الان ازش سرویش نگرفتم.

poorya_2
29-09-2015, 12:45
سلام.ممنون.بنده حدود 4 سال پیش آسیاتک داشتم خیلی جالب نبود قطعی زیاد داشت و پینگش هم افتضاح بود شاید الان خوب شوده باشه.شاتل هم دانلود شبانه رایگان داره اما من تا الان ازش سرویش نگرفتم.

منم خودم چند سال پیش اسیاتک داشتم و مشکلاتم دقیقا مثل شما بود قطعی و پینگ افتضاح ، الان مثل اینکه ارتقا دادن ، حالا اگه میخواید صبر کنید من توی اون هفته احتمالا خط دومم نصب میشه ، میرم اسیاتک سرویس میگیرم ، اگه خوب بود به شما هم پیشنهاد میکنم

شاتل سرعت رو محدود میکنه ، کلا جالب نیست

poorya_2
13-10-2015, 21:26
من بالاخره اومدم اسیاتک ، خیلی نسبت به سال های قبل بهتر شده ، هم از نظر پینگ هم از نظر کیفیت سرویس هاش

فقط اینو در نظر داشته باشید که شب ها سرعت رو محدود میکنه ، مثلا من که سرویس کولاک 10مگابیت خریدم روز ها سرعت حدود 1مگ دارم و شب ها حدود 300 کیلوبایت

در کل هر جایی میخواید برید ولی فقط دور مخابرات رو خط بکشید

persia3000
20-04-2016, 15:03
نه قبلا پیش پرداخت بود
یه روزی اومدم الکی این سرویس پس پرداخت رو امتحان کنم، دکمه رزرو رو زدم ، از اونجاییی که خودت هم شاید بدونی امکان رزرو سرویس مخابرات نداره ، من الکی زدم روی دکمه رزرو ، دیدم سرویس فعلی رو حذف کرد ( سرویس فعلی هنوز 8 روز تا اتمام داشت )

و از اون موقع بلافاصله بعد از تموم شدن سرویس ، خودش اتوماتیک شارژ میکنه :(

از اون موقع تا حالا هم هیچ هزینه ای برای این سرویس ندادم

باید برم نمایندگی بگم اینو به پیش پرداخت دوباره تغییر بده :n30:
شما بالاخره چیکار کردید با پس پرداخت؟
یک بار مخابرات خواسته از شما پول نگیره چه اصراری داشتید که پول بدید؟

poorya_2
20-04-2016, 18:00
شما بالاخره چیکار کردید با پس پرداخت؟
یک بار مخابرات خواسته از شما پول نگیره چه اصراری داشتید که پول بدید؟

والا این مخابرات از 1 ریال هم نمیگذره ؛ بعد از 3 ماه هزینه رو قبض تلفن اومد ، و ناچارا پرداختش کردم

aliiiiiii
06-05-2016, 14:24
با سلام

دوستان یک تست از اینترنت ایرانسل و رایتل بگیرین شنیدم شهرکرد تحت پوشش 4g ایرانسل قرار گرفته احتمالا سرعت و هزینه اون از adsl بصرفه تر و بهتر باشه.

mang1
07-10-2016, 23:17
مخابرات سرویس رایگان دانلود 7-1 صبح برداشته؟ و به جاش كرده ٢ ساعت درسته اين خبر؟

aliiiiiii
28-02-2021, 03:05

اینترنت همراه اول بسته شبانه رایگان 1 تا 11 صبح