PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شیر کردن اینترنت به صورت وای فای با TP-LINK TL-WA5210G

crystal22
08-02-2014, 14:48
با سلام خدمت دوستان عزیز .من یه اکسس پوینت فضای باز TP-LINK TL-WA5210G دارم از یه نقطه اینترنت در یافت میکنم. الا ن میخوام اینترنت رو به صورت وای فای share کنم . خب من حالت AP Client Router رو انتخاب کردم و حالت PPPoe رو انتخاب کردم رمز و پسورد رو وارد کردم و متصل شدم و تو کامپیوترم بدون نیاز به کانکشن به اینترنت وصلم. اما هنوز به صورت وای فای شیر نشده باید چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

smss.exe
08-02-2014, 15:18
سلام

با توجه به مدل دستگاه شما این کار امکان پذیر نیست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط میتونه در لحظه روی یکی از حالت ها کار کنه؛ یا Access Point باشه که بهش به صورت Wireless وصل بشی و از طریق کابل اینترنت داشته باشه و در Wireless به اشتراک بذاره؛ و یا به صورت Wireless اشتراک اینترنت رو بگیره و از طریق کابل به اشتراک بذاره.

توضیحات انگلیسی مربوطه به Manual (راهنمای) مدل دستگاه شماست.

crystal22
09-02-2014, 08:19
سلام

با توجه به مدل دستگاه شما این کار امکان پذیر نیست:

فقط میتونه در لحظه روی یکی از حالت ها کار کنه؛ یا Access Point باشه که بهش به صورت Wireless وصل بشی و از طریق کابل اینترنت داشته باشه و در Wireless به اشتراک بذاره؛ و یا به صورت Wireless اشتراک اینترنت رو بگیره و از طریق کابل به اشتراک بذاره.

توضیحات انگلیسی مربوطه به Manual (راهنمای) مدل دستگاه شماست.

ممنون دوست عزیز یه سوال دیگه هم دارم .

تو این تصویر برای TL-WA7510N هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با TL-WA7510N هم نمیشه؟

smss.exe
09-02-2014, 09:33
ممنون دوست عزیز یه سوال دیگه هم دارم .

تو این تصویر برای TL-WA7510N هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با TL-WA7510N هم نمیشه؟

سلام

با توجه به این جمله توی صفحه ی 93 راهنمای این دستگاه، این هم نمیتونه؛ البته من عکس رو هم دیدم. ولی خب توی Manual که چیزی برای تنظیم این قضیه پیدا نکردم. باز هم خودتون یه نگاهی کنید بد نیست. البته از جایی که اشتراک WISP میگیرید هم میتونید راهنمایی بگیرید.

(البته اگر هم نشه میتونید با یه Access Point دیگه این قضیه رو حل کنید؛ کافیه بعد از اینکه این دستگاه رو تنظیم کردید و وصل شد؛ یک کابل شبکه از این LAN این دستگاه به یه Access Point بزنید و اون دستگاه رو هم تنظیم کنید؛ اینجری به صورت Wireless هم میتونید شما از سرویس استفاده کنید)

crystal22
09-02-2014, 12:29
سلام

با توجه به این جمله توی صفحه ی 93 راهنمای این دستگاه، این هم نمیتونه؛ البته من عکس رو هم دیدم. ولی خب توی Manual که چیزی برای تنظیم این قضیه پیدا نکردم. باز هم خودتون یه نگاهی کنید بد نیست. البته از جایی که اشتراک WISP میگیرید هم میتونید راهنمایی بگیرید.

(البته اگر هم نشه میتونید با یه Access Point دیگه این قضیه رو حل کنید؛ کافیه بعد از اینکه این دستگاه رو تنظیم کردید و وصل شد؛ یک کابل شبکه از این LAN این دستگاه به یه Access Point بزنید و اون دستگاه رو هم تنظیم کنید؛ اینجری به صورت Wireless هم میتونید شما از سرویس استفاده کنید)

خیلی ممنون دوست عزیز من هم نگاه کردم اما چیزی در باره این موضوع ننوشته بود.
فکر کنم اگه با 7510 بشه این کار رو کرد باید با 5210 هم بشه.
اگر اطلاعات جدیدی بدست اوردید تو همین تاپیک بزارید من پیگرم. باز هم ممنون