PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ضبط كردن با اسپيكر

jsz
25-08-2006, 11:19
مي شه يكي در مورد نحوه ضبط كردن روي كاست با اسپيكرهايي كه داراي كاست مي باشند توضيح بده؟ نرم افزار خاصي مي خواد؟ :sad:

jsz
25-08-2006, 12:28
بابا يكي جواب بده ديگه :angry:

Dj Sasan
26-08-2006, 01:07
:question:

AK1
26-08-2006, 01:10
به قول دوستمون؟
يكم توضيح بده اين چجور اسپكيري هست كه جاي كاست داره من كه تا حالا نديدم
مي شه مدل و يا عكس بزاري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saviss
26-08-2006, 01:14
مي شه يكي در مورد نحوه ضبط كردن روي كاست با اسپيكرهايي كه داراي كاست مي باشند توضيح بده؟ نرم افزار خاصي مي خواد؟ :sad:
اگه منظورت اینه که بخوای یه آهنگو از روی کاست بیاری روی کامپیوتر .........
میتونی با برنامه ی Jet Audioاینکاررو راحت انجام بدی.....
از Line out یا AUX ضبط یه فیش به LINE INکامپیوترت وصل کن ........نواررو بزار توی ضبط و برنامه جت اودیو رو روی قسمت ریکوردینگ بذار سورسشم بزن LINE IN........وخلاص!!!
خوده ویندوز هم همچی امکانی داره ولی ضعیفتر با جت اودیو میتونی خیلی از پارامتر هارو تنظیم بکنی

jsz
26-08-2006, 14:33
سلام
اول ممنون از همه كساني كه لطف كردن و جواب دادن. :happy:
شايد من خوب سوالم رو نگفتم. ببينيد اسپيكرهاي كامپيوتر كه يه چيز ديگه اي هم همراهشون است فكر كنم بهش ميگن ساب ووفر. روي اين ساب ووفر يه جاي كاست (نوار) است. حالا من مي خوام بدونم چه جوري مي شه با به كمك كامپيوتر چيزي رو روي نوار ضبط كرد يا به عكس؟ لطفا اگه نرم افزار معرفي مي كنيد بگيد دقيقا بايد چه كار كنم؟ ممنون :rolleye:

AK1
26-08-2006, 14:39
jsz عزيز جان اگه مي شه مدل اسپيكر رت رو بگو خيلي جالبه ن نيديم روي ساب وفير جاي كاست باشه ؟!!!
اگه هم باشه بايد يه سيم ديگه براي مثال از ميكروفن و لاين اين به اسپيكر بره اماخيلي مشكوك مي زنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jsz
26-08-2006, 14:59
ممنون akmfad1
اين اسپيكر براي خودم نيست براي يكي از آشنايان است و ماكش يادم نيست

mohammad hamed
26-08-2006, 17:12
بابا يه كم توضيح بده ببينم چيه
بايد چيز جالبي باشه