PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اولین بازی من رفت تو گوگل پلی (دوستان مشتاق به کار با گوگل پلی بیان تو )

ehsan_wwe
07-02-2014, 22:40
سلام
خسته نباشید

یه رفیقی پیدا کردم که باهاش یه بزینس را انداختم اون بازی رو میزاره تو گوگل پلی براش تبلیغ هم میگیره بعد درصد سودشو بر میداره ( با توجه به بازی ) و پولشو میریزه به حساب ما ایرانی ها(میدونین که تحریمیم و .. )

اینم اولین بازی من که رفت تو گوگل پلی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرکی خواست بازیش بره تو گوگل پلی از راه این پسره میشه اوکیش کرد:n12:

احمد دات
07-02-2014, 23:18
ایول مهندس کارت درسته بازیش هم خیلی خوب شده :n16:

parvizamd
08-02-2014, 08:19
خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم .لیاقتت خیلی بیشتر از این حرفاست:n12: موفق باشی احسان جون

Reza Azimy_RW
08-02-2014, 11:44
تبریک احسان :n12:

AMIR REZAs
08-02-2014, 16:11
خیلی خوبه تبریک میگم

اگر بهش اعتماد کردی معلومه آدم قابل اعتمادیه :n02:

S.R Download
08-02-2014, 19:39
به به من هم تبریک میگم آقا احسان
موفق باشی :n16:

ایشالا بازم پیشرفتتو ببینیم :n12:

روانپریش
08-02-2014, 20:25
سلام
خسته نباشید

یه رفیقی پیدا کردم که باهاش یه بزینس را انداختم اون بازی رو میزاره تو گوگل پلی براش تبلیغ هم میگیره بعد درصد سودشو بر میداره ( با توجه به بازی ) و پولشو میریزه به حساب ما ایرانی ها(میدونین که تحریمیم و .. )

اینم اولین بازی من که رفت تو گوگل پلی

هرکی خواست بازیش بره تو گوگل پلی از راه این پسره میشه اوکیش کرد:n12:

لینک باز نمیشه این ارور رو میده:

Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to play.google.com. SSL received a record that exceeded the maximum permissible length. (Error code: ssl_error_rx_record_too_long)

ehsan_wwe
08-02-2014, 20:28
خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم .لیاقتت خیلی بیشتر از این حرفاست:n12: موفق باشی احسان جون
چاکرتم پرویز جان شما سالارید ممنون بابت نظرت

تبریک احسان :n12:
نوکرم رضا منتظر پروژه تو هم هستما

ایول مهندس کارت درسته بازیش هم خیلی خوب شده :n16:
آقا نوکردم خوبی احمد جان باب اسفنجیت چقد خوشکل شده

خیلی خوبه تبریک میگم

اگر بهش اعتماد کردی معلومه آدم قابل اعتمادیه :n02:
ممنونم امیر رضا جان تو این دنیا به هیچکی نمیشه اعتماد کرد ولی خوب بازی های ما می خواد خاک بخوره فقط تو بازار داخلی فروش بره این یه تیر تو تاریکی (درصد اعتمادش بالاسا ولی کلی میگم )

به به من هم تبریک میگم آقا احسان

ایشالا بازم پیشرفتتو ببینیم :n12:
ممنون شما هم کلی حال دادی ممنون از نظرت

ehsan_wwe
08-02-2014, 20:30
لینک باز نمیشه این ارور رو میده:

سلام ممنون از تلاشتون شما مشکل با قرارداد گوگل دارید یا ساعت و تاریخ سیستمتون تتظیم نیست یا یه ویروس گرفتید یکی دیگه از دوستمام این موشکلو داشت عجیبه شاید مال تحریم باشه ولی احتمالش کمه ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) جزو سایتای حساس به تاریخه فقط تا جایی که من می دونم امروز 8/2/ 2014

کلی تشکر برا تلاشتون ( ایران تحریمه اجازه دانلود نمیده بهتون ):n12:

روانپریش
08-02-2014, 23:37
سلام ممنون از تلاشتون شما مشکل با قرارداد گوگل دارید یا ساعت و تاریخ سیستمتون تتظیم نیست یا یه ویروس گرفتید یکی دیگه از دوستمام این موشکلو داشت عجیبه شاید مال تحریم باشه ولی احتمالش کمه ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) جزو سایتای حساس به تاریخه فقط تا جایی که من می دونم امروز 8/2/ 2014

کلی تشکر برا تلاشتون ( ایران تحریمه اجازه دانلود نمیده بهتون ):n12:

تاریخم که میزون بود
ویروس هم با ند 32 اسکن شد نداشتم
همون فکر کنم تحریم باشه

احمد دات
09-02-2014, 00:31
با اجازه مهندس و مدیریت محترم آقا احسان

من دوتا تصویر از بازیتون گذاشتم

احمد دات
09-02-2014, 01:14
مهندس جان بازیت رو دانلود کردم

بازی خیلی خوبی هست از نظر استاندار و مدل گیم پلیش

همه چیش خوب بود فقط به نظر من بازی یکم هیجان لازم داره که با اضافه کردن یه موزیک ساده میشه این هیجان رو بهش داد

بعد اگه بادکنک ها رو بزرگتر می کردی با تعداد کمتر بهتر بود

می خواستم بازی رو آپلود کنم ولی باید تبلتم رو روت کنم یکم کار داره بعد گفتم شاید شما هم راضی نباشی :n26:

Hotsun
10-02-2014, 00:24
خوشم اومد :n06:
حالا چون کار اولته که رفته اونجا کسی نمیشناسه زیاد انتظار دانلود نداشته باش که امکانش هست نا امید بشی,ولی همینکه تونستی بفرستی نشون میده از خیلیا جلوتری :n06:

ehsan_wwe
10-02-2014, 03:12
تاریخم که میزون بود
ویروس هم با ند 32 اسکن شد نداشتم
همون فکر کنم تحریم باشه

شرمندم داداش دیگه واقعا بی تقصیرم

مهندس جان بازیت رو دانلود کردم

بازی خیلی خوبی هست از نظر استاندار و مدل گیم پلیش

همه چیش خوب بود فقط به نظر من بازی یکم هیجان لازم داره که با اضافه کردن یه موزیک ساده میشه این هیجان رو بهش داد

بعد اگه بادکنک ها رو بزرگتر می کردی با تعداد کمتر بهتر بود

می خواستم بازی رو آپلود کنم ولی باید تبلتم رو روت کنم یکم کار داره بعد گفتم شاید شما هم راضی نباشی :n26:

ممنونم احمد جون
برای آهنگ دو سه ماه دنبالش گشتم هیچی پیدا نکردم لا کردارو
خاستی آپلود کنی بکن آتفاقا بهتر چون این نسخه تبلیغ توش باز میشه و برای من دانلودش خیلی ارزش داره ( البطه ایران تحریمه تبلیغ توش باز نمیشه )

خوشم اومد :n06:
حالا چون کار اولته که رفته اونجا کسی نمیشناسه زیاد انتظار دانلود نداشته باش که امکانش هست نا امید بشی,ولی همینکه تونستی بفرستی نشون میده از خیلیا جلوتری :n06:
به به به پیام جان افتخااااااااااااااااااااا ااار دادی
ممنونم
حتما زود نا امید نمیشم

dragonboy
10-02-2014, 03:35
منم تبریک میگم احسان جان نگفته بودی در حال ساخت بازی هستی ناقلا :n20:

aliscan
10-02-2014, 08:57
ــــــلام:n01:
ایول احسان جان،منم بهت تبریک میگم:n16:

واسه گذاشتن بازی پولی مشکلی نداری؟!:n13:
بعد واسه تبلیغات داخل بازی چیکار کردی؟ما بخواهیم بزاریم چه مراحلی رو باید طی کنیم؟:n25:

:n12:GOOD LUCK:n12:

احمد دات
10-02-2014, 13:48
ممنونم احمد جون
خاستی آپلود کنی بکن آتفاقا بهتر چون این نسخه تبلیغ توش باز میشه و برای من دانلودش خیلی ارزش داره ( البطه ایران تحریمه تبلیغ توش باز نمیشه )

راستش من هم با آهنگ مشکل دارم و برای تهیه موزیک اگه آماده نبود از ملودی های که تو سایتهای ساخت موزیک میزارن دانلود میکنم و با کمی برش و میکس یه آهنگ ازش در میارم

ولی من تو تبلتم اجراش کردم و رو تبلیغها هم کلیک کردم و باز شدن (البته من مجهز بودم ....) تا مرحله 1-4 هم رفتم که جلوش دیوار داره ...

اگه تونستم آپلود میکنم چون گوگل فایلها رو تو روت مخفی میکنه یکم سخته

:n16::n16:

ehsan_wwe
10-02-2014, 17:35
منم تبریک میگم احسان جان نگفته بودی در حال ساخت بازی هستی ناقلا :n20:

سلام من 10 ساله یه ریز دارم بازی میسازم :n12: این یکی از بازی های آرشیوم بود که 3 سال پیش تموم شده بود ( یادته که تو مجموعه بازی های مستقل گذاشته بودمش )
الان حدودا 50 تا بازی دیگه دارم که باید تبدیل شن به اندروید

ــــــلام:n01:
ایول احسان جان،منم بهت تبریک میگم:n16:

واسه گذاشتن بازی پولی مشکلی نداری؟!:n13:
بعد واسه تبلیغات داخل بازی چیکار کردی؟ما بخواهیم بزاریم چه مراحلی رو باید طی کنیم؟:n25:

:n12:GOOD LUCK:n12:

سلام بیا یاهو برات توضیح میدم تایپ فارسی انگلیسی خیلی سخته بیا یاهو یه ضرب برات فینگلیش میکنم

ممنونم احمد جون

راستش من هم با آهنگ مشکل دارم و برای تهیه موزیک اگه آماده نبود از ملودی های که تو سایتهای ساخت موزیک میزارن دانلود میکنم و با کمی برش و میکس یه آهنگ ازش در میارم

ولی من تو تبلتم اجراش کردم و رو تبلیغها هم کلیک کردم و باز شدن (البته من مجهز بودم ....) تا مرحله 1-4 هم رفتم که جلوش دیوار داره ...

اگه تونستم آپلود میکنم چون گوگل فایلها رو تو روت مخفی میکنه یکم سخته

:n16::n16:

این کارا اسپیکر یا هدفون خوب می خواد من کامپیوتر ندارم سرور دارم
سرورمم کارت صدا نداره یه چیزه USB بهش وصل کردم ولی نه کیفیت داره نه قدرت پراسس برای میکس و ...