PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Forest Law _ قانون جنگل < اندروید >

Reza Azimy_RW
04-02-2014, 20:34
سلام
یه بازی جدید زدم خیلی روش کار کردم شب و روز بکوب بهش ور رفتم :n02:

بازی فکریه هر مرحله یه معمای جذاب هست که الکی چیده نشده و روش فکر شده که جذاب باشه
واسه اندروید
30 مرحله داره
نسخه دمو 5 مرحله ای
روند بازی اینجوریه که تو هر مرحله باید چند ستاره ( که مشخص شده ) رو بگیرین و وقتی نقطه پایان فعال شد برین اونجا و اروم اروم رو به سختی پیش میره و چیزهای جدید اضافه میشه

دوستان میخوام بازی هیچ ایرادی نداشته باشه اگه انتقاداتونو بگین ممنون میشم :n12:
شاتها :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسخه دمو (5 مرحله )

Reza Azimy_RW
05-02-2014, 11:49
امروز صبح سرعت خوب بود اپلود شد
بیخود به مملکت گلمون توهین کردیم :دی

ehsan_wwe
05-02-2014, 14:43
اوه اوه اوه عجب چیز شاخیه داداش
کلی خر کیف شدم خدایی ایول داری دمت گرم

Reza Azimy_RW
05-02-2014, 16:17
نوکرتم احسان چشات شاخ میبینه :n12:: دی

AMIR REZAs
05-02-2014, 19:47
خیلی ایده خوبیه فقط جا داره رو گرافیکش کار کنی و طبیعی ترش کنی

Reza Azimy_RW
05-02-2014, 19:55
مرسی امیر رضا آره امشب یکم روش کار میکنم ببینم چیکار میشه کرد . البته چون 30 مرحله چیده شده تغیر کلی نمیشه داد چون 30 تا مرحله رو باید دوباره تنظیم کنی :n09:

M0hsen3D
07-02-2014, 00:12
عجب چیزه خری شده ایول :دی از شاتا به نظر میاد خیلی بهر کار کردی روش نسبت به بازی های قبلی :n01:

Reza Azimy_RW
07-02-2014, 01:04
عجب چیزه خری شده ایول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از شاتا به نظر میاد خیلی بهر کار کردی روش نسبت به بازی های قبلی :n01:
چشات خر میبینه محسن جان :دی :n12: آره با قبلیا اصلا قابل مقایسه نیست :دی

احمد دات
09-02-2014, 01:19
رضا جان بازیت از نظر استاندارد گیم پلی و گرافیک خیلی خوبه و بدون کوچیک ترین باگ

فقط بازیت هیجان لازم رو زیاد نداره با موزیکهای ساده می تونی این هیجان رو ایجاد کنی بعد تله های که بیشتر از یک بار نمیشه روش رفت هم یکم واضح نیستن

در کل بازی قشنگیه مخصوصا که تعداد مراحلش زیاده

موفق باشی :n16:

3Dmajid
09-02-2014, 12:02
24 مگ یا حضرت نوح :n02: دانلود میکنم و یه نقد کوچیکی هم بهت تحویل میدم :n02:

parvizamd
09-02-2014, 14:09
کار رضا همیشه قشنگه ولی من اندورید ندارم میشه روی bluestack تست اش کرد؟

رضا بهتر نیست این شیدر تون رو بداری :n12:

یک دونه ای دور دونه ای.:n12:

Reza Azimy_RW
09-02-2014, 14:36
رضا جان بازیت از نظر استاندارد گیم پلی و گرافیک خیلی خوبه و بدون کوچیک ترین باگ

فقط بازیت هیجان لازم رو زیاد نداره با موزیکهای ساده می تونی این هیجان رو ایجاد کنی بعد تله های که بیشتر از یک بار نمیشه روش رفت هم یکم واضح نیستن

در کل بازی قشنگیه مخصوصا که تعداد مراحلش زیاده

موفق باشی :n16:

ممنون مرسی که زحمت کشیدی امتحان کردی :n12:
بازی چون فکری بود گفتم یه موزیک آرامبخش ( صدای جنگل ) واسش بزارم شاید بهتر جواب بده :دی

تله های که بیشتر از یک بار نمیشه روش رفت هم یکم واضح نیستن
میشه بیشتر توضیح بدی ؟ یعنی چی واضح نیستن ؟ یعنی مشخص نیست فقط یه بار میشه از روشون رد شد ؟

24 مگ یا حضرت نوح :n02: دانلود میکنم و یه نقد کوچیکی هم بهت تحویل میدم :n02:

دمت گرم لطف میکنی منتظرم :n12:
24 مگ که چیزی نیست :دی

کار رضا همیشه قشنگه ولی من اندورید ندارم میشه روی bluestack تست اش کرد؟

رضا بهتر نیست این شیدر تون رو بداری :n12:

یک دونه ای دور دونه ای.:n12:

نورکتم پرویر نظر لطفته :n12:

واسه چی برش دارم قشنگ تره که اینجوری :دی

Hotsun
09-02-2014, 20:33
دوستان میخوام بازی هیچ ایرادی نداشته باشه اگه انتقاداتونو بگین ممنون میشم

نکه خیلی هم انتقاد پذیری :n04:

3Dmajid
09-02-2014, 21:43
چرا من نمیتونم دانلود کنم ؟ :n03:

احمد دات
09-02-2014, 21:52

:n16:

Reza Azimy_RW
09-02-2014, 23:31
چرا من نمیتونم دانلود کنم ؟ :n03:

چرا ؟! :n13:
از اینجا که خیلی راحت دانلود میشه ؟ چه مشکلی پیش میاد ؟ از قیلتر شکن استفاده نمیکنی ؟ صبحا سرعت اپلودم خوبه فردا واست جایی دیگه اپلود میکنم اگه بازم نتونستی به نقدت نیاز دارم :دی

احمد جان گرفتم چی شد دمت گرم توجه کردی حتما یه کاری میکنم واضح تر بشه :n12:

3Dmajid
10-02-2014, 00:46
میگه 404 Not Found :n02:

Hotsun
10-02-2014, 01:06
فقط به این امید که تغییر کرده باشی :n07:یعنی این سری بخوای برام حرف در بیاری که میخواستم بازیتو خراب کنم و از این چرت و پرتا فحش رو میکشم بهت :n08: :n11:
از منو شروع میکنم:
1.صدایی که برای تاچ شدن گزینه ها گذاشتی مناسب نیست,یه صدای چوب مانند بذار نه صدای افتادن دسته کلید :n02:
2.منوی داخل بازی هم بد نیست صدا داشته باشه.
3.قسمت انتخاب مرحله هم روی فلش ها کلید میکنیم یه صدای متفاوت تر از صدای اصلی که پخش میشه اگه بشه خوب میشه,بازی X-Files بود اگه اشتباه نکنم,کلاً هر کدوم از گزینه هاش یه صدای متفاوت میداد که اینجا جواب نمیده همون 2 تا کافیه :n06:
4.برای خروج یه بله خیر بذاری بد نیست.
5.وقتی انقد کار کردی که شخصیت توی منو حرکت میکنه یجور درست کن بازیکن توی منو بمونه ببینه اولین بار خودم ندیدم چون یکراست میخواستم برم داخل بازی :n02:
6.اگه روی آدمه بزنیم یه اتفاقی هم بیوفته که دیگه فوق العاده جالب میشه برای بازیکن,حال میده کلاً :n06:
7.توی راهنما به جای راهنمایی داستان تعریف کردی :n04: اینجوریشو دیگه ندیده بودم :n02:

اما خود بازی:
8.نوشته های داخل بازی روی رزولوشن من که میدونی 1080ه معلوم بود شکسته شده و یه عکس گذاشتی,بازیکن نباید چنین حسی بهش دست بده نا خود آگاه تاثیر بد میذاره توی ذهنش.....
9.ستازه ای که اون بالا گذاشتی کنارش تعداد ستاره ها میاد رو یکم 3بعدی کن مثل اون ستاره هایی که توی لول داره میچرخه :n02:
10.یعنی قبول کن بازیتو جویدم برات که تونستم چنین چیزی در بیارم :

11.در مورد عکس بالائه بازم,ببین سمت راست و چپ صفحه سیاهه,در صورتی که باید با رزولوشن های 16:9 که 1920در 1080 هم جزوشونه همخونی داشته باشه.
12.من تو GTA San Andreas با بالاترین کیفیت لگ ندارم بعضی مواقع اینجا لگ داشتم یه بررسی شدید بکن ببین کجای کار مشکل داره :n10:
13.رنگ تله ها رو قرمز نکنی بهتره به رنگ بندی تصویر نمیاد یهو 4 تا چیز قرمز از زیر یه چیز سیاه بیان بیرون,فقط یکم ارتفاع تیغه ها رو ببر بالا معلوم شه چی هستن,یا اینکه یه کار بهتر,یه اسپرایت برق بذار مثلاً جریان برق توشونه,خیلی میخوای جنگلی باشه گیاه گوشت خوار بیاد بیرون بخوره بازیکن رو :n02:
14.به عنوان 5 مرحله اول طراحی خوب بود فقط آخرین مرحلش رو دوبار رفتم اونم به این خاطر بود که نصف لول دیده نمیشه از همون اول نمیشه تصمیم درست گرفت وگرنه فکری نبودن,فکر میکنم برای سازنده فکری تر بوده تا بازیکن,تجربه چنین چیزایی رو تو ساخت بازی RoboX دارم :n06:
15.راستی تو منو یه چیز فاجعه رو یادم رفت : وقتی روی گزینه ها کلیک میکنیم 2 تا صدای پرنده ناجور تکرار میشه و موزیک میره از اول :n02: یه موزیک کلی بذار دیگه :n06:در ضمن برای داخل بازی میتونی موزیک خوب بذاری,هر چند مرحله هم موزیک عوض بشه.
16.یه مورد دیگه در مورد منو: همیشه آخرین لولی که باز شده رو توی انتخاب مرحله میاره,شاید بخواد از اول بره بازی رو,یه بار میره از 1 تا 15 رو تموم میکنه خارج میشه و بعد از یه مدت طولانی میاد میخواد ادامه 15 رو بره ولی عدد روی 30 هست,میتونی یه ادامه بذاری با یه لول بعد از آخرین لولی که تموم شده :n06: دل بخواهیه دیگه :n02:
17.یه لول از اونا که فلش روی زمین داره هم میذاشتی توی دمو ببینیم چیه,اصلاً برای چی باید توی جنگل چنین چیزی باشه :n29:
10 درصد از سود بازیت رو مدیون منی,یادت نره ها :n08:
اگه فکر کردی چیزایی که گفتم بدردت خوردن خواستی چند تا لول دیگه هم بده تست کنم :n06: طراحی مراحل بازی RoboX به خاطر داشتن فیزیک و یه سری قابلیت های خاص میتونم بگم بشدت سخت تر از این 5 لولی بوده که دیدم,اگه خواستی تو طراحی لول هم میتونم کمکت کنم :n11:

تو میدونی نقدهام تموم نمیشن فقط خودم ادامه نمیدم,خلاصه اگه خواستی میتونم یه 10 مورد دیگه هم بنویسم,ولی قطعاً چیزای مهمی نخواهند بود :n02:

Reza Azimy_RW
10-02-2014, 11:13
میگه 404 Not Found :n02:

چه جالب :دی با کجا مشکل نداری ؟امورز فردا تو بازار تایید میشه از اونجا هم میشه گرفت هواسم نبود :دی

فقط به این امید که تغییر کرده باشی :n07:

تغیری نکردم من از اول همین مدلی بودم :دی

ممنون پیام دمت گرم بازیو جوییدی به قول خودت و وقت گذاشتی :n06: حتما رعایت میکنم مواردو . فقط این عکسی که گذاشتی :

چرا اون بالا تله و اینا اینجوریه ؟! یعنی مثه اینکه بعضی چیزا لود نشده ؟ چیکار کردی اینجوری شد ؟! :دی

12.من تو GTA San Andreas با بالاترین کیفیت لگ ندارم بعضی مواقع اینجا لگ داشتم یه بررسی شدید بکن ببین کجای کار مشکل داره :n10:
مشکلت کلا با بازیای سه بعدی یونیتی نیست ؟ چون منم تو هیچ بازی لگ ندارم فقط تو بازیای یونیتی لگ دارم !

14.به عنوان 5 مرحله اول طراحی خوب بود فقط آخرین مرحلش رو دوبار رفتم اونم به این خاطر بود که نصف لول دیده نمیشه از همون اول نمیشه تصمیم درست گرفت وگرنه فکری نبودن,فکر میکنم برای سازنده فکری تر بوده تا بازیکن,تجربه چنین چیزایی رو تو ساخت بازی RoboX دارم :n06:

درسته چند مرحله دیگشو اگه بری حربیف میتلبه این پنج مرحله که اصلا فکری نیست در اون حد که بخوای زیاد فکر کنی :دئ

واسه نسخه ای که قراره با کمک احسان بفرستم گوگل پلی همه این مواردو رعایت میکنم حتما ممنون وقت گذاشتی :n06:

Reza Azimy_RW
10-02-2014, 11:19
این عکسه که گذاشتی نکته ظریفی بود دمت گرم درستش کردم :n09:

M0hsen3D
10-02-2014, 11:45
مشکلت کلا با بازیای سه بعدی یونیتی نیست ؟ چون منم تو هیچ بازی لگ ندارم فقط تو بازیای یونیتی لگ دارم !

رضا یه چیزی بگم ,منو نمیزنی؟ :دی
چرا این تبلت کلا با بازی های یونیتی لگ میزنه هر کاریشم کردم من فرقی نکرد منم فروختمش و فعلا بی اندرویدم :دی (بازی های یونیتی با تبلت های دیگه مث nexus اینا مشکل نداشتن یا یا galaxy tab 8)

Reza Azimy_RW
10-02-2014, 14:53
رضا یه چیزی بگم ,منو نمیزنی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا این تبلت کلا با بازی های یونیتی لگ میزنه هر کاریشم کردم من فرقی نکرد منم فروختمش و فعلا بی اندرویدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (بازی های یونیتی با تبلت های دیگه مث nexus اینا مشکل نداشتن یا یا galaxy tab 8)
بیخیال واسه یه تست ساده که میشه کمک گرفت ازش کافیه همین :دی

Hotsun
10-02-2014, 16:47

نه؛همین الان چند تا تست از بازی های خودم روی گوشیم دارم مشکل نداره,تازه بازی Bladeslinger رو برو ببین اندازه بازیای PS3 گرافیک داره :n04: با یونیتیه و من هیچ مشکلی باهاش ندارم.....

نکته اینجاست که Unity موقع Import تکسچر, Automatic Compression استفاده میکنه دهن پردازنده رو موقع Decompress آسفالت میکنه,برو یه 10 تا مقاله 500 صفحه ای بخون ببین Import تکسچر برای موبایل روی بهترین حالت چی میتونه باشه بعد با یونیتی پیاده سازی کن که مشکل نخوری.

یه بازی 2.5 بعدی داریم کار میکنیم برای موبایل توش برنامه نویسمون رفته کد اضافه زده طوری کار بهینه بشه که حتی مصرف باتری گوشی بین 10 تا 60 درصد تو جاهای مختلف کم شه که بازیکن مدت زمان بیشتری بازی کنه :n05: دیگه سیستم های بهینه کردن اجرای بازی بماند که فیزیک قوی در کنار شیدرهای سنگینی مثل Parallax و Reflect و Self Illumination روی گوشی های 2 هسته هم راحت اجرا میشن :n04: برای 4 هسته ای ها هم که کلی Post Process فوق سبک ردیف کردیم :n06:
به نظرم اگه میخوای حالا حالاها بازی بسازی برای موبایل با یونیتی باید بجای ساختن خود بازی,مثل ما اول چند ماه زیر ساخت درست کنی بعد تند تند بهینه ترین بازی ها رو میتونی عرضه کنی :n06: البته ممکنه نسبت وقتی که میذاری به فروشش نیارزه که دیگه اون به مدیریت و توانایی های خودت بستگی داره :n09:

Reza Azimy_RW
10-02-2014, 17:15
دوباره تحویلش گرفتم جو گرفتش :دی
پیام جان اینجایی که تو داری الان میلیسی رو ما قبلا تف میزدیم :دی

Hotsun
10-02-2014, 21:16
دوباره تحویلش گرفتم جو گرفتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

متوجه نشدی مثل اینکه :n02:
به این کار من میگن هایپ:n04:

Reza Azimy_RW
12-02-2014, 18:49
مشکل افت فریم حل شد . یه چیز نا هماهنگ افتاده بود تو بازی :دی
پارتیکل ریختن برگ درختا هم اضافه شد بهش
نقدشم اومد :دی :

Hotsun
14-02-2014, 16:55
نقدشم اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
:

زد له کرد بازیتو :n02: ولی نمره خوب داد :n06:
این همه گفتی خیلی روی طراحی مرحله کار شده و بازی جذاب شده ,آخرش دقیقاً همینا رو بزرگترین ایراد کار دونستن,امیدوارم درس گرفته باشی از این قضیه که دفعه بعد بری با کسایی که تو این زمینه تجربه داشتن مشورت کنی.....
ولی خوبه حتماً وقتی عرضه بشه خودم میخرم ببینم بقیه مراحل چی داره برامون :n01: :n11:

احمد دات
14-02-2014, 18:23
ولی من این نقد رو منصفانه نمی دونم این بازی با طراحی برنامه نویسی یک نفر انجام شده به نظر من تو بازی های که انفرادی ساخته میشه خیلی عالیه

نباید نقد این بازی رو با بازی های که توسط یک تیم ساخته میشه یکی کرد

از اون تیکه مزخرفه ته نقد هم ناراحت شدم که نوشته بازی با قیمت کمتری باید بفروش میرفت

اصلا اینها دشمن بازی سازی هستن نباید بازی هاتون رو اینجا نقد کنید

آخه 2000 تومان هم پوله یک دلار 2500 تومانه

به جای که بگه بازی 5000 ارزش داره و برحسب شرایط بد و زمینهای نا درست بازی ساز مجبوره بازی رو با 3000 تخفیف ارزه کنه ....

Reza Azimy_RW
14-02-2014, 20:09
این همه گفتی خیلی روی طراحی مرحله کار شده و بازی جذاب شده
من گه خوردم گفتم بازی جذاب شده
در ضمن تو هم یکم اگه غیرت تو وجودت بودو اینقد بی بخار نبودی وقتی یکی ادم حسابت نمیکنه دوباره خودتو نمیداختی جلو
رو شعورت کار کن من خوشهالترم لازم هم نیست بازی رو بخری

آخه 2000 تومان هم پوله یک دلار 2500 تومانه

به جای که بگه بازی 5000 ارزش داره و برحسب شرایط بد و زمینهای نا درست بازی ساز مجبوره بازی رو با 3000 تخفیف ارزه کنه ....

نورکتم داداش منم خیلی موافقم :n12: بهشون ایمیل میزنم میگم این قضیه رو واسه این بازی که نه ولی در کل واسه بقیه بازیها

احمد دات
14-02-2014, 20:30
رضا جان بهشون توضیح بده مراحل تولید بازی رو (البته شما از من استاد تر هستی )

1. تهیه داستان بازی و تایین سبک بازی ...
2. ساخت مدل کاراکتر اصلی بازی (الان اگه شما بخوای برای بازیت یه کارکتر با انیمشن مورد نظرت سفارش بدی برات بسازن از 35000 تومان هست تا 360000 تومان شاید هم بیشتر )
3. ساخت کاراکتر های دیگه همراه با تکسچر و انیمیشن و غیره ( اینها هم از 20000 تومان شروع میشه به بالا )
4.ساخت اشیا و مدلهای دیگه همراه با تکسچر و غیره (از 10000 تا 250000 )
5.آماده کردن پلت فورم و اسکریپت نویسی ( دقیق نمی دونم ولی می تونید سوال کنید که مثلا یه برنامه نویسی چقدر میگیره یه بازی ساده یا پیچیده اسکریپت بزنه )
6. طراحی و گرافیک شامل منوها آیکون لوگو ... ( من فقط لوگو رو اشاره میکنم 6000 ت 40000 )
....

من فقط ارزش گذاری کردم و فرض رو گذاشتم که شما تمام قسمتها رو سفارش دادید ( شاید یک نفر گرافیکش خوب باشه قسمت گرافیک رو بزنه ولی دلیل بر این نیست که هزینه حساب نشه )

حالا خودتون محاسبه کنید یه بازی با یک کاراکتر اصلی و 6 کاراکتر فرعی و 100 مدل و آیتم .... چقدر هزینه داره

Reza Azimy_RW
14-02-2014, 20:35
بازی منتشر شد :

خدا رو شکر فروششم خوبه انگار انتظارشو نداشتم :دی

Reza Azimy_RW
14-02-2014, 20:37
رضا جان بهشون توضیح بده مراحل تولید بازی رو (البته شما از من استاد تر هستی )

1. تهیه داستان بازی و تایین سبک بازی ...
2. ساخت مدل کاراکتر اصلی بازی (الان اگه شما بخوای برای بازیت یه کارکتر با انیمشن مورد نظرت سفارش بدی برات بسازن از 35000 تومان هست تا 360000 تومان شاید هم بیشتر )
3. ساخت کاراکتر های دیگه همراه با تکسچر و انیمیشن و غیره ( اینها هم از 20000 تومان شروع میشه به بالا )
4.ساخت اشیا و مدلهای دیگه همراه با تکسچر و غیره (از 10000 تا 250000 )
5.آماده کردن پلت فورم و اسکریپت نویسی ( دقیق نمی دونم ولی می تونید سوال کنید که مثلا یه برنامه نویسی چقدر میگیره یه بازی ساده یا پیچیده اسکریپت بزنه )
6. طراحی و گرافیک شامل منوها آیکون لوگو ... ( من فقط لوگو رو اشاره میکنم 6000 ت 40000 )
....

من فقط ارزش گذاری کردم و فرض رو گذاشتم که شما تمام قسمتها رو سفارش دادید ( شاید یک نفر گرافیکش خوب باشه قسمت گرافیک رو بزنه ولی دلیل بر این نیست که هزینه حساب نشه )

حالا خودتون محاسبه کنید یه بازی با یک کاراکتر اصلی و 6 کاراکتر فرعی و 100 مدل و آیتم .... چقدر هزینه داره

دمت گرم داداش زحمت کشیدی :n12: حتما میگم بهشون کلا اینا از قضیه پرتن :دی

Reza Azimy_RW
14-02-2014, 20:46
یکم در مورد قیمتها اشتباه میکنی احمد جان :

(الان اگه شما بخوای برای بازیت یه کارکتر با انیمشن مورد نظرت سفارش بدی برات بسازن از 35000 تومان هست تا 360000 تومان شاید هم بیشتر )

3
. ساخت کاراکتر های دیگه همراه با تکسچر و انیمیشن و غیره ( اینها هم از 20000 تومان شروع میشه به بالا )

فکر کنم حده اعقل قیمتی که یکی قبول کنه برای ساخت یه کاراکتر ساده با انیمیشن دیگه زیر 60000 نباشه !

در کل ممنون بابت پستت دقیقا موارد پستتو کپی کردم براشون :n02::n12:

احمد دات
14-02-2014, 21:48
یکم در مورد قیمتها اشتباه میکنی احمد جان :

3

فکر کنم حده اعقل قیمتی که یکی قبول کنه برای ساخت یه کاراکتر ساده با انیمیشن دیگه زیر 60000 نباشه !

در کل ممنون بابت پستت دقیقا موارد پستتو کپی کردم براشون :n02::n12:

رضا جان من حدودی گفتم شاید بالاتر یا کمی پایین تر باشه :n16:

وتازه من اصلا اشاره ای به ساخت موزیک اول بازی موزیک منوها صدا پیشه برای تهیه صدا برای کاراکتر کلا صدا گذاری نکردم

Reza Azimy_RW
14-02-2014, 21:55
رضا جان من حدودی گفتم شاید بالاتر یا کمی پایین تر باشه :n16:

وتازه من اصلا اشاره ای به ساخت موزیک اول بازی موزیک منوها صدا پیشه برای تهیه صدا برای کاراکتر کلا صدا گذاری نکردم

اره درسته به هر حال ممنون وقت گذاشتی :n12:

راستی من اهنگسازی هم بلدم ولی به صرفه نیست ساختنش نصبت به زمانی که صرف میشه واسه این بازیا . از هر انگشتم یه هنری میریزه :دی

Hotsun
15-02-2014, 17:10
من گه خوردم گفتم بازی جذاب شده
در ضمن تو هم یکم اگه غیرت تو وجودت بودو اینقد بی بخار نبودی وقتی یکی ادم حسابت نمیکنه دوباره خودتو نمیداختی جلو
رو شعورت کار کن من خوشهالترم لازم هم نیست بازی رو بخری

عجب بی شعوری هستی تو....
دو بار تو پست اول گفتی جذاب کار شده بازی:

بازی فکریه هر مرحله یه معمای جذاب هست که الکی چیده نشده و روش فکر شده که جذاب باشه

یوبی سافت و مایکروسافت با اون عظمت هاشون که تو 10 سال هم فکر کنی 1 درصدش رو نمیتونی درک کنی رفتن بازی Fighter Within رو زدن میانگین نمرش تو کل سایتا شده 1 از 10 رکورد بدترین بازی تاریخ رو زدن انقدر ناراحت نشدن,حالا من تو رو بازیتو حساب کردم میگم با کمال میل میخرم ببینم چی داره 2 تا شکلک چشمک و دوستی هم گذاشتم که نقد افتضاح اونا رو به دل نگیری بعد تو اینجوری برداشت میکنی :n29:
واقعاً نمیفهمی یا خودتو میزنی به نفهمی؟!؟
مردیکه من اگه 4 تا نکته مثبت بازیمو میام میگم قبلش حضوری به 10 نفر نشون میدم میپرسم اگه خوب شدن میام در همون حد تعریف میکنم,تو یه مشت مرحله چرت و پرت زدی اومدی میگی شب و روز کار کردم و الکی جو میدی,همین میشه دیگه,من فقط گفتم بری ببینی کسی تجربه داره بازیش اینجوری نقد شده بری ازش استفاده کنی,فکر کردی کی هستی که از هیچ کس نمیخوای مشورت و کمک بگیری؟!؟ :n27:
رفتار خودت از همه زشت تره بعد به من میگی بی شعور.
یعنی واقعاً هر چی میخوام کمکت کنم خودت نمیخوای درست شی,حقت بود با اون همه باگ افتضاحی که من برات در آوردم نقد میکردن بازیتو بفهمی نمره چقدر زیاد دادن بهت.
حتماً خودتم فکر کردی خیلی غیرت داری که حتی حاضر نیستی از کسایی که کمکت میکنن یه تشکر ساده بکنی یا اینکه اینجور الفاظ رو توی فروم استفاده کنی و یا خیلی حرکتای زشت دیگه که ازت سر زده بخوام بگم از نقد بازیات هم بدتر میشه,اینا غیرت نیست بچه جون,بچه بازیه,برو اول خودتو درست کن بعد بیا از دیگران ایراد بگیر.

در ضمن تاپیک خودت رو داری به گند میکشی,اینم یه نمونه بچه بازی دیگه.

برو حالشو ببر :n06:

در ضمن در مورد قیمتایی هم که فرستادی براشون,برا ناشرشم بری اینا رو بگی میگه ولش کن,آخرش کل بازیت چند,کلی هم میزنه تو سرش قیمت پایین بخره,حالا این که منتقده کلاً حسابت نمیکنه,فقط نقد میکنه سایتش به روز باشه.
گیمر هم از اون بدتر,میره یه DVD دو هزار تومنی میگیره 10 تا بازی HD و کلی بازی دیگه توشه بعد انتظار داری بیان 2 تومن بازی تو رو بخرن :n04:

parvizamd
15-02-2014, 17:50
این یک واقعیت تلخ تو ایرانه بازی های خارجی با بهترین کیفیت میرسه دست شما فقط 5 هزارتومن .در حالی همین بازی در آمازون به قیمت 59 دلار فروخته میشه
خیلی ها اینو نمی دونن ولی از یک مجله واقعا انتظار نمی ره بگه 1800 گرونه!!!
واقعا منصفانه نیست .
ولی این نکته هست بازیکن یا منتقد کاری نداره چند نفره یا چند روز یا چند سال روش کار کردند ولی نقدی می کنند شاید منصفانه نباشه ولی در کل نقد بازیکن برای ما ها از همشون درد ناک تره

در مورد ایراد های که پیام می گیره به نظر خیلی خوبه ولی کاش تو نقدهاش هی نمی گفت ماکروسافت یوبی سافت
و ...
رضا یک نفر از کجا می دونی ماکروسافت ناراحت نمیشه بعدشم ماکروسافت یک نفر دو نفر نیست که
یک جووونه که می خواهد از علاقه اش پول دربیاره نقد خوب وقتی که با کمال احترام و در کنار بیان کردن نکات مثبت باشه

با تشکر و احترام

Reza Azimy_RW
15-02-2014, 18:17
یوبی سافت و مایکروسافت با اون عظمت هاشون که تو 10 سال هم فکر کنی 1 درصدش رو نمیتونی درک کنی رفتن بازی Fighter Within رو زدن میانگین نمرش تو کل سایتا شده 1 از 10 رکورد بدترین بازی تاریخ رو زدن انقدر ناراحت نشدن,حالا من تو رو بازیتو حساب کردم میگم با کمال میل میخرم ببینم چی داره 2 تا شکلک چشمک و دوستی هم گذاشتم که نقد افتضاح اونا رو به دل نگیری بعد تو اینجوری برداشت میکنی :n29:
واقعاً نمیفهمی یا خودتو میزنی به نفهمی؟!؟
مردیکه من اگه 4 تا نکته مثبت بازیمو میام میگم قبلش حضوری به 10 نفر نشون میدم میپرسم اگه خوب شدن میام در همون حد تعریف میکنم,تو یه مشت مرحله چرت و پرت زدی اومدی میگی شب و روز کار کردم و الکی جو میدی,همین میشه دیگه,من فقط گفتم بری ببینی کسی تجربه داره بازیش اینجوری نقد شده بری ازش استفاده کنی,فکر کردی کی هستی که از هیچ کس نمیخوای مشورت و کمک بگیری؟!؟ :n27:
رفتار خودت از همه زشت تره بعد به من میگی بی شعور.
یعنی واقعاً هر چی میخوام کمکت کنم خودت نمیخوای درست شی,حقت بود با اون همه باگ افتضاحی که من برات در آوردم نقد میکردن بازیتو بفهمی نمره چقدر زیاد دادن بهت.
حتماً خودتم فکر کردی خیلی غیرت داری که حتی حاضر نیستی از کسایی که کمکت میکنن یه تشکر ساده بکنی یا اینکه اینجور الفاظ رو توی فروم استفاده کنی و یا خیلی حرکتای زشت دیگه که ازت سر زده بخوام بگم از نقد بازیات هم بدتر میشه,اینا غیرت نیست بچه جون,بچه بازیه,برو اول خودتو درست کن بعد بیا از دیگران ایراد بگیر.

در ضمن تاپیک خودت رو داری به گند میکشی,اینم یه نمونه بچه بازی دیگه.

برو حالشو ببر :n06:

در ضمن در مورد قیمتایی هم که فرستادی براشون,برا ناشرشم بری اینا رو بگی میگه ولش کن,آخرش کل بازیت چند,کلی هم میزنه تو سرش قیمت پایین بخره,حالا این که منتقده کلاً حسابت نمیکنه,فقط نقد میکنه سایتش به روز باشه.
گیمر هم از اون بدتر,میره یه DVD دو هزار تومنی میگیره 10 تا بازی HD و کلی بازی دیگه توشه بعد انتظار داری بیان 2 تومن بازی تو رو بخرن :n04:

خوب باشه . الان سانسور شده توسط تیم مدیریت دیگه لطفا

این یک واقعیت تلخ تو ایرانه بازی های خارجی با بهترین کیفیت میرسه دست شما فقط 5 هزارتومن .در حالی همین بازی در آمازون به قیمت 59 دلار فروخته میشه
خیلی ها اینو نمی دونن ولی از یک مجله واقعا انتظار نمی ره بگه 1800 گرونه!!!
واقعا منصفانه نیست .

بهشون گفتم گفتن تو بازیهای بعد حتما در مورد قیمت تجدید نظر میکنن و قیمت بالاتری رو در نظر میگیرن :n01:

Hotsun
15-02-2014, 18:21
خوشم اومد حرف دلم رو زدی :n11:

کاش تو نقدهاش هی نمی گفت ماکروسافت یوبی سافت

ببین من میگم باید از این بزرگان یاد بگیریم,قصد من همینه فقط,بعدشم منظور من از ناراحتی این بود مثل رضا بره به منتقدا جواب سر بالا بده.....

خوب باشه . الان سانسور شده توسط تیم مدیریت دیگه لطفا

اینم باز شعورش رو نشون داد :n21: دقیقاً بچه 4-5 ساله که تازه
سانسور شده توسط تیم مدیریت
و لطفاً رو یاد گرفتن ترکیب میکنن با هم :n07:
الان هم فقط چون پرویز جواب داده بود زیر کامنت من اومدم جواب دادم,دیگه با تو و تاپیک هات هم کاری ندارم(اگه دوباره جواب ندی)

Reza Azimy_RW
15-02-2014, 18:22
دیگه با تو و تاپیک هات هم کاری ندارم
لطف میکنی :n12:

3Dmajid
15-02-2014, 19:19
ایشالا منم سعی میکنم بازیتو بخرم. :n01:

ما کماکان منتظر یه نمونه کار خیلی ساده از داش پیام عزیز هستیم که چار پنج ساله رو مخه :n08:

Reza Azimy_RW
15-02-2014, 19:49
نوکرتم مجید جان :n12::n02:

2lombe
15-02-2014, 19:50
اقا ببخشید من پریدم وسط ولی این حرف ها در خور شخصیت خوب فروم نیست لطفا تمومش کنید شرمنده!:n16:

اقا تخفیف نمیدی مشتری شیم!!:n02:

ولی امروز فردا پیگیری میکنم میخرم!!:n26:

Reza Azimy_RW
15-02-2014, 22:57
نوکرتم تلمبه جان فدا مدا :n12::n02:

Reza Azimy_RW
15-02-2014, 23:00
راستی پایان بازی هم داستانش اینه :

:n08::n08::n08:

ehsan_wwe
16-02-2014, 03:51
رضا اون شهیدو کاش بر میداشتی یه عوضی اگه بخاد میتونه سرش پا پیچت شه ( تجربشو داشتم ) ولی خیلی حال کردم با ایده آخرش عیول

parvizamd
16-02-2014, 10:12
من هم کاملا با احسان موافقم . ولی خیلی خنده بود :n02::n09:

Reza Azimy_RW
16-02-2014, 12:40
اون با ترامادول خودشو شهید کرد اشاره به اهنگ ترامادول شاهین.ن داره ولی درسته شهیدو برش میدارم :n02:

Reza Azimy_RW
19-02-2014, 16:28
اقا یه سو تفاهمی شده بحث دعوای منو پیام اصلا ربطی به انتقاد پذیر بودن یا نبودن من نبود همونطور که میدونید چند صفحه قبل یک صفحه مشکلات بازی من رو گفت و من خوشهال هم شدم ( باید بشم )