PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با Joystick كامپيوتر

mpeg
23-04-2005, 00:20
سلام
من 1 Joystick مارك star چهار دكمه و usb دار هست خريدم من نميدونم چرا وقتي دارم بازي ميكنم بعد از مدتي از كار ميافته و تو divece manager كه ميرم اوننجا ميشناسه و game control هم كه ميرم اسمش هست ولي از اونجا هم كه تست ميكنم با اينكه اسمش هست ولي كار نميكنه
وبراي اينكه 2 باره كار كنه بايد فيش usb رو در بيارم و 2 باره جا بزنم
ويندوزم رو عوض كردم بازم فرقي نكرد رو كامپيوتر ديگه دسته مشكل نداره
و گفتم usb من خراب دوربين بهش وصل كردم هر دو تا جاش كار كرد اصلان هم قطهي نداره حالا به نظر شما مشكل از كجاست

saghy
23-04-2005, 03:32
سلام
اين مشكل بيشتر روي لوازم جانبي از قبيل كيبرد گيم پد هايي پيش مياد كه ارتباط يو اس بي خوبي ندارند و نامرغوب هستن . اطلاعات بيشتر رو دوستان بدين .

HamidFULL
23-04-2005, 21:44
عزيز شما با بازی های مختلف اين GamePad رو تست کن ولی به نظر من با وجود توضيحات شما اين ناهمخونی Motherboard با GamePad شماست که سعی کنيد Update Driver کنيد و اگه USB Motherboard سالم هست Gamepad USB رو چک کنيد

ولی تا اونجا ايی که من ديدم اين GamePad ها با بعضی بازی ها Colin McRay Ralley مثل مشکل دارن

EB00LI SIAH
03-03-2009, 06:13
مال منم همینطوره !

Kianoosh
03-03-2009, 07:56
سلام

احتمال زیاد مشکل از خود گیم پید و اتصالی پورتش هست!اینا دیگه باز کردن و تعمیرشون خیلی آسونه!نخواستی یکی دیگه بخر ارزون

هم هستند...

عزيز شما با بازی های مختلف اين gamepad رو تست کن ولی به نظر من با وجود توضيحات شما اين ناهمخونی motherboard با gamepad شماست که سعی کنيد update driver کنيد و اگه usb motherboard سالم هست gamepad usb رو چک کنيد

دوست من با مادربرد که فکر نمی کنم!همشون پلاگ اند پلی هستند!بعد اگه درایوری باشه و قدیمی آره شاید با آپدیت حل بشه ولی درسته بعضی از بازی ها با خیلی از مدلهای گیم پد مشکل دارن!