PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ادیتور رایگان من برای کرک x32 " آزمایشی"

piremard
25-08-2006, 00:57
این تبلیغ نیست اشتباه نکنید چون نه نرم افزار تجاری است و نه من دنبال شهرت کرکی !
این نرم افزار بر مبنای دلفی 2006 نوشته شده ; پک نشده ; با کمک نرم افزارها و اسکریپت های دو برنامه نویس روسی و انگلیسی به این مرحله رسیده و شاید بعد ها سورس آنرا برایتان بگذارم بالاخره سواد شما ممکنه بیشتر باشه

قوانین کاربرد این برنامه :

اولا تجاری نیست

دوما برای کارهای شیطانی ازش استفاده نکنید ، لطفا

سوما : این نرم افزار هیچ ارتباطی با سایت فناوری دات کام نداره و تنها در آنجا هاست می شود چون من با مسوول بخش فارسی آنجا آشنا هستم

از اینجا دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad Modarresi
25-08-2006, 00:59
x32 ؟ چيه اونوقت ؟

ebrahim_cid
25-08-2006, 01:37
این تبلیغ نیست اشتباه نکنید چون نه نرم افزار تجاری است و نه من دنبال شهرت کرکی !
این نرم افزار بر مبنای دلفی 2006 نوشته شده ; پک نشده ; با کمک نرم افزارها و اسکریپت های دو برنامه نویس روسی و انگلیسی به این مرحله رسیده و شاید بعد ها سورس آنرا برایتان بگذارم بالاخره سواد شما ممکنه بیشتر باشه

قوانین کاربرد این برنامه :

اولا تجاری نیست

دوما برای کارهای شیطانی ازش استفاده نکنید ، لطفا

سوما : این نرم افزار هیچ ارتباطی با سایت فناوری دات کام نداره و تنها در آنجا هاست می شود چون من با مسوول بخش فارسی آنجا آشنا هستم

از اینجا دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
يه جاي بهتر نميتونيد آپ كنيد خيلي سرعتش پايينه
مرسي
باي

piremard
25-08-2006, 07:07
x32 ؟ چيه اونوقت ؟

خب معلوم مبتنی بر آی بی ام پی سی 86 سی و دو بیتی
این نرم افزار هر نوع کامپایلر دلفی دات نت و ویژوال و غیره را در صورتی که پک نشده باشد اکسپلورر می کنه
البته مزایایی نسبت به نسخه های خارجی داره :

1 - اینکه از زبان فارسی در ری کامپایل حمایت می کنه که به درد فارسی سازها می خوره

2 - اینکه دارای ادیتوری مشابه ادیتور مایکروسافته که خیلی واضحه و همینطور برای ادیت تصویر

3 - سیستم ایمپورت قابل قبول تری داره

4 - دیتا تیبل ها را هم هر نوعی که باشند نمایش می ده که این قابلیت در مثلا " ریسورس هکر " وجود نداره

يه جاي بهتر نميتونيد آپ كنيد خيلي سرعتش پايينه
مرسي
باي

ممنون دوست عزیز از نظرتون
راستش من در ضمینه ی هاست های شیرینگ بی سوادم نه کاملا ولی خوب اونا برای ایمیل باکسم هی اسپم می فرستند
دلیل کندی دانلود چک هاست اس اس ال برای مجوز دانلود اچ تی تی پیه
اما با همه ی اینها شما که ما شا ا... خودت استادی به این نرم افزارها احتیاج نداری
من بدلیل فیلترینگ نمی تونم peid رو دانلود کنم ، ببین چقدر شوتم

ebrahim_cid
25-08-2006, 12:36
شما با اين پانيشر و Ahteam قرداد بستيد
برنامه تونو نصفه ونيمه آنپك كردم ولي هنوز IATش مونده
با اين ميس فانا كه نسبتي نداريد ان شا الله ولي برنامه براي سايته فناوري هست :-/
من از Xn و رسورس تونر استفاده ميكنم
باي

piremard
25-08-2006, 18:54
شما با اين پانيشر و Ahteam قرداد بستيد
برنامه تونو نصفه ونيمه آنپك كردم ولي هنوز IATش مونده
با اين ميس فانا كه نسبتي نداريد ان شا الله ولي برنامه براي سايته فناوري هست :-/
من از Xn و رسورس تونر استفاده ميكنم
باي

دوست عزیز چرا اینقدر ناراحت شدی !
این نرم افزار چه ارتباطی با ای اچ تیم داره ؟!
هر نوع نرم افزاری که با دلفی نوشته شده باشه و با پانیشر پک بشه ، امکان نداره که حتی تحت سرویس پک دو اجرا بشه می تونید خودتان امتحان کنید :blink:
نرم افزار هم مال فناوری نیست بلکه به سبب هاستینگ به نام فناوریه اصلا اینا مهم نیستند ، چون برنامه about نداره :puke:

ebrahim_cid
27-08-2006, 13:17
دوست عزیز چرا اینقدر ناراحت شدی !
این نرم افزار چه ارتباطی با ای اچ تیم داره ؟!
هر نوع نرم افزاری که با دلفی نوشته شده باشه و با پانیشر پک بشه ، امکان نداره که حتی تحت سرویس پک دو اجرا بشه می تونید خودتان امتحان کنید :blink:
نرم افزار هم مال فناوری نیست بلکه به سبب هاستینگ به نام فناوریه اصلا اینا مهم نیستند ، چون برنامه about نداره :puke:
پكر پانيشر براي گروه AHTeam هست
كارشم تمومه :evil:
برو بچ آنريل رو هنوز نشناختين شما
راستي ويندوز من مديا سنتر هست با سرويس پك 2 و برنامه اجرا كه چي بگم آنپك هم ميشه :biggrin: :rolleye:
باي