PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رایت ویندوز 8.1 به روی 2دی وی دی 4.7

masooyan
01-02-2014, 07:01
سلام دوستان من یه ویندوز دانلود کردم با حجم 5.1گیگ و برا رایتش dvdناین گرفتم ولی هنگام رایت تا 50%رفت و بعد دی وی دی رو داد بیرون و خراب شد 2بار با نرم افزار های مختلف تست کردم بازم همین مشکل بود من قبلا دی وی دی ناین زدم و رایتر من هم پلکستور هستش...

حالا میخاستم از دوستان خواهش کنم ببینم نمیشه ما این ویندوز رو 2تا 4.7گیگی رایت کنیم؟آیا عملی هستش؟

فلش هم فعلا موجود نیس پس این روش رو هم بیخیال شید...

akpa
01-02-2014, 09:06
احتمالا فایل هاون خرابه ولی همین فایل رو نمی تونین رو دوتا دی وی دی رایت کنید
میتونید از نرم افزار های ساخت ویندوز اختصاصی استفاده کنید nlite یکی از اونهاس که برای ویندوز xp و7 بود با یه سرچ می تونید نمونه 8 رو پیدا کنید اونوقت با اون نرم افزار فکر کنم بشه تنظیم کرد که روی 2 تا دی وی دی رایت بشه
در ضمن من همین 8.1 رو پیش کرک شده و اپدیت شده دانلود کردم 3.5 گیگ بیشتر نبود تو دانلود ویندوز بیشتر دقت کنید

smss.exe
01-02-2014, 10:20
سلام

میشه این کار رو کرد؛ یه نگاه به این لینک ها بندازی میتونی؛ اگر سوالی داشتی بگو تا راهنماییت کنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قابل توجه شما و اون دوست عزیزی که گفت نمیشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مثل همین لپ تاپ هایی که چندتا DVD رایت میکنه و Backup ویندوز رو توی چندتا DVD رایت میکنه

camel_60
01-02-2014, 14:58
دوست من بهترین کار این هست ویندوزت رو بریز تو فلاش مثل آب خوردن اگه خواسب بگو تا لینک برنامه رو بدم

masooyan
01-02-2014, 16:12
دوست من بهترین کار این هست ویندوزت رو بریز تو فلاش مثل آب خوردن اگه خواسب بگو تا لینک برنامه رو بدم

عزیزم گفتم که فلش فعلا موجود نیس...

masooyan
01-02-2014, 16:13
احتمالا فایل هاون خرابه ولی همین فایل رو نمی تونین رو دوتا دی وی دی رایت کنید
میتونید از نرم افزار های ساخت ویندوز اختصاصی استفاده کنید nlite یکی از اونهاس که برای ویندوز xp و7 بود با یه سرچ می تونید نمونه 8 رو پیدا کنید اونوقت با اون نرم افزار فکر کنم بشه تنظیم کرد که روی 2 تا دی وی دی رایت بشه
در ضمن من همین 8.1 رو پیش کرک شده و اپدیت شده دانلود کردم 3.5 گیگ بیشتر نبود تو دانلود ویندوز بیشتر دقت کنید

فایل isoویندوز توvmware چک شده ونصب شده مشکلی نداشته...

masooyan
01-02-2014, 19:14
سلام

میشه این کار رو کرد؛ یه نگاه به این لینک ها بندازی میتونی؛ اگر سوالی داشتی بگو تا راهنماییت کنم:

قابل توجه شما و اون دوست عزیزی که گفت نمیشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مثل همین لپ تاپ هایی که چندتا DVD رایت میکنه و Backup ویندوز رو توی چندتا DVD رایت میکنه

درود بر شما

اگه میتونی آموزششو اینجا بزار تا همه استفاده کنن...

smss.exe
01-02-2014, 23:38
سلام

در حال نوشتن آموزشش هستم؛ ان شاالله فردا پس فردا تمومش میکنم و میذارم؛ البته دیدم وقت گیره و جا هم زیاد میگیره برای تست دو تا آموزشش کردم. هم آموزش اضافه کرده Update و Feature های ویندوز به یک ایمیج ویندوز و هم خروجی اون ایمیج که قراره چندتا DVD و یا چندتا CD بشه با توجه به حجم زیادش.

smss.exe
04-02-2014, 08:40
سلام

آموزش رو تو این تاپیک گذاشتم، میتونید دانلود کنید و ببینید:

masooyan
04-02-2014, 13:03
سلام

آموزش رو تو این تاپیک گذاشتم، میتونید دانلود کنید و ببینید:

بسیار ممنون از شما :n16:...