PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درد دل و سوال در مورد تصرف عدوانی پارکینگ اختصاصی اپارتمان

BEST 2
30-01-2014, 12:41
با درود

من در اپارتمان 4 طبقه زندگی میکنیم.و واحد ها همه پارکینگ اختصاصی با سند تفکیکی قید شده محدوده و متراژ دارند از جمله خود من.پارکینگ بغلی من خیلی ادم بی ادب و بی قانونیه.همیشه نصف ماشینش توی محدوده پارکینگ منه دو تا موتور هم داره که میزنه بغل ماشینش .یعنی کلی بیشتر از محدوده پار کینگش تصرف کرده سوای اون کلی خرت و پرات میزاره باز بغل پارکینگش.تازه یه چرخ هم داره که قفل کرده به در انباریش که بغل انباری منه و کلا جلو در انباری من رو گرفته.خلاصه همه جوره قانون شکنی میکنه.با تدکر هم اصلا توجه نمیکنه.سوای اون چون بالای اپارتمان ما هستند خیلی سر صدا دارند همیشه وسیله با سر و صدای زیاد دارن جا به جا میکنن تا ساعت پایانی شب .با تدکر هم جواب میده 4 دیواری اختیاری همسایه های دیگه میگن ولش کن چون ادم بی ادب و قانون شکنی و حرف حساب حالیش نیست لج کنه اینه ماشینت رو شب یواشکی میاد میشکونه یا سیم انتنت رو میبره و در کل مزاحمت برات ایجاد میکنه.منم گفتم یعنی انقد مملکت باید بی قانون باشه که هر کی هر کاری خواست انجام بده . خواستم سوال کنم برای شکایت از تصرف و ایجاد مزاحمت از این اقا باید چه کار کنم؟در کل هر کی مشکلی مثل من داشته برای این که حال همچین اشخاص بی تربیت و بی خانواده ای رو گرفت باید چه کار کنیم به نظر شما؟؟؟؟

sabammm
03-02-2014, 20:12
سلام

از نظر بنده، با توجه به اینکه اوشون با تذکر، تأدیب نشدند، میتونید شکایت نامه ای رو مبنی بر عنوان «تصرف عدوانی پارکینک شخصی و نیز عدم رعایت قوانین مربوط به زندگی آپارتمان نشینی» علیه اوشون تنظیم کرده و به کلانتری محل یا دادسرای عمومی و انقلاب تحویل بدید.

ادله شما، مدیر ساختمان و همسایگان هستند که میتونند در این زمینه به سود شما شهادت بدند. همچنین بعد از اینکه انشاالله کار مراحل قانونی سپری شده و رأی به سود شما صادر شد کتباً به مراجع قانونی اطلاع بدید که بعد از این اگر به اموال شخصی من و به ویژه خودروی بنده، آسیبی رسید، مظنون درجه اول اوشون خواهد بود تا مراجع قاونی هم این موضوع را به اون آقا اطلاع بدهند و از مزاحمت ها و تلافی های بعدی اوشون جلوگیری کنند.

در پناه حق