PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر كه ميتونه كمك كنه هيسيتيه فوووووووووووووووووووووري

حسین_313
24-08-2006, 22:45
با سلام

با این که تازه عضو شدم ولی قبلا از بینندگان پرو پا قرصتون بودم اگه زحمتی نیست به این سوالام جواب بدین

درpremeire 7 یا 5.1 یا 0.2 pro :

1-چی جوری میشه 2 تا تصویر رو تو هم گذاشت که تصویر رویی کناره هاش تار بشه :rolleye:
2-میشه از اینترنت title هم گرفت البته متحرک ;
3-بنده حقیر سرا پا تقصیر نرم افزار ( 0.6 و 1.5 hollywood fx ( رو دارم ولی بر ای نصب رو premiere نیاز به یه فایلی داره.
یه زحمت بکشید اگه میتونید ... :blush:
4- یه کلیپی دارم که تصویری آبی در پایین صفحه در حال چرخشه آیا میشه فیلمی رو توش گذاشت (تو صفحه آبی)

از زود خودمونی شدنم هم ببخشیید ;)

matrix10
26-08-2006, 07:13
در مورد سئوال 4 شما بگم كه اگر نمي خواهي كه تصوير همراه صفحه آبي بچرخه كه با كروماكي اين كار را مي كني ولي اگر مي خواهي كه همراه چرخش صفحه آبي ، آن همه بچرخد چاره اي جز اين كه با موشن فريم به فريم آن را بچرخاني ، چاره اي نداري.

Aftabgardan-cc
26-08-2006, 13:33
سلام؛

در حالت اول از "ماسك" استفاده كنيد!
چون آموزش ميكس در چند خط مشكله، من پيشنهاد مي‌كنم اين آموزش كه يكي از دوستان زحمتشو كشيده نگاهي بندازيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با اينكه در يوليد آموزش داده شده، اما گزينه‌هاي مشابه به راحتي در پريمير پيدا مي‌شن...

جواب سئوال دومتون اگه اشتباه نكنم "بله" هست!
چون پريمير تايتل رو به صورت مجزا ذخيره مي‌كنه و قابل انتقال هست ;)
3- نمي‌دونم منظورتون چيه، اما در تاپيك "معرفي نرم‌افزارهاي ميكس" (تاپيك‌هاي صدر همين انجمن) مي‌تونيد نسخه مناسب از هاليوود (همراه با كرك) رو دانلود كنيد..

مورد آخر رو هم كه دوستمون گفتن...

حسین_313
26-08-2006, 16:00
3- نرم افزار ( 0.6 و 1.5 hollywood fx ( رو دارم ولی بر ای نصب رو premiere نیاز به یه فایلی داره.

در مورد سوال 3 :
منظورم پلاگيني هست كه در پريمير. hollywood fx را بشناساند
يعني وقتي به افكتهاي پريمير وارد بشوي كل نرم افزار هاليوود رو ببيني

خيلي سعي كردم به شما سوالمو بفهمونم

حسين از شيراز :blush:

Aftabgardan-cc
26-08-2006, 16:06
حسين آقا، بعضي نسخه‌هاي هاليوود روي نسخه‌هاي مختلف يوليد و ... نصب نمي‌شن!
سعي كنيد نسخه‌هاي 4.6 يا 4.8 يا اوني كه در بالا آدرس دادم رو امتحان كنيد.. :wink:

حميد از ساوه :)

matrix10
27-08-2006, 07:33
حميد آقاي عزيز
بگذريم از سئوالاتي كه كردم و جوابي نگرفتم :blush:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي اگر در مورد دو افكت premiere pro 1.5 در effect video\ video داشته باشم كه اين دو افكت چه كار مي كنند جوابم را مي دهيد. خوشحال مي شوم. ( چون سئوالم حيثيتي بود در اين تاپيك سئوال كردم) :rolleye:

Aftabgardan-cc
27-08-2006, 16:12
سلام؛

جواب سئوالي كه جواب داده نشده رو تا اونجا كه من خودم فهميدم، در تاپيك خودش دادم،
دو افكت بخش Video هم يكي براي تنظيمات رنگ يك كليپ هست كه با تغيير گزينه‌هاي مربوط به افكت، نتايج مختلفي مي‌گيريد، فكر نمي‌كنم چيز خاصي داشته باشه!

و افكت Field Interpolate اين طور كه من تست كردم، نوعي Blur هست كه براي كم كردن Noiseها به كار مي‌ره...
يعني رنگ‌هاي نزديك به هم رو به اصطلاح خودش "در هم مي‌پيچونه" و نقاط ريز بين اون‌ها رو حذف مي‌كنه.

توي يه سايت خارجي هم كار اين افكت رو اينطور نوشته بود:

Field Interpolate

The Field Interpolate effect recreates a missing field (usually the odd or even scan lines, common to television or interlaced monitors, that have been dropped during capture) by using line averages. This effect can be useful for full-screen output, where a missing field is likely to be noticeable

موقع كپچر احتمالا خطوطي مانند نويز بين فيلم ديده مي‌شه كه اين افكت مي‌تونه تا حدودي اون‌ها رو حذف كنه....

براي اطلاعات بيشتر جستجوي گوگل رو دنبال كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matrix10
28-08-2006, 07:22
سلام
به هر حال من به شما يك تشكر جانانه بدهكارم.
از اين كه اين سئوال و سئوال قبلي من را جواب داديد سپاسگزارم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aftabgardan-cc
28-08-2006, 08:00
خواهش مي‌كنم، وظيفه بود...

میکس ومونتاژ
29-08-2006, 01:55
از هاليو ود 4.7 استفاده كن اگر پر يمير را نشاخت داخل برنامه هاليود برو و از داخل پوشه از محل پلاگينها يك پلاگين بنام پر يمير است از روي ان كپي بردار ودر پوشه پر يمير در قسمت پلاگين هاي كپي را انتقال بده

حسین_313
29-08-2006, 06:24
با سلام مجدد

من دراين تاپيك چند سوال پرسيدم ولي نميدونم مثل اينكه اينجا شده محل بحث در مورد سوالاي خودشون

اگه يكي بلده از رئيسهاي سايت يا كسان ديگر من سوالامو دوباره مطرح ميكنم جوابمودرست بديد

1.نرم افزار hollywood fx در يكي از پوشه هاش به نام Host Plugins بايد يك فايلي به نام پريمير داشته باشد كه ما با كپي كردن اين فايل به پريمير بتونيم از اين نرم افزار در پريمير هم استفاده كنيم

من اين فايل رو ميخام

حالا چه در ورژن 0.6 يا در ورژن 5.1 حالا اگه ورژنه ديگه از اين نرم افزار سراغ داريد بذاريد (البته به شرط اجرا در پريمير پرو يا 1.5 يا 7)

ممنون ميشم ميخام فيلم مشهد رو ميكس كنم به همين دليل خيلي عجله دارم

ياعلي