PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک دارم از دوستان بابت بازی زیبای microsoft flight simulator (شبیه ساز هواپیما)

aligoodbeh
28-01-2014, 18:46
سلام.تو تاپیک خودش سوال کردم کسی جوابمو نداد و پست هاشم قدیمی شده.
این بازی 5 دی وی دی هست و موقع اجرا می گه حتما باید دی وی دی اول تو دستگاه باشه و چون این بازی مال دوستمه نمیشه ازش بگیرمش.
اولین کاری که کردم این بود که با نرافزار deamon tools از دی وی دی اولش که تو کامپیوترم کپی شده یک درایو مجازی گرفتم و بازی رو اجرا کردم ولی اجرا نشد و گفت که فقط باید دی وی دی خودش باشه.
دومین کاری که باید می کردم این بود که از رو دی وی دی اولش یکی رایت کنم و کردم.بعد اونو گزاشتم و بازی رو اجرا کردم و در کمال تعجب باز هم بازی رو اجرا نکرد و گفت که باید دی وی دی خودش باشه و قفل شده.
دیگه موندم چیکار کنم.از طرفی خیلی دوس دارم بازیش کنم و از طرفی هم نمیشه خوب :n02:
اگه دوستان راهی چیزی بلدن که قفل این بازی بشکنه ممنون می شم.
در ضمن این بازی فارسی هست و به دست ایرانی ها قفل شده پس فکر کنم راهی باشه درست شه

milad_gta
28-01-2014, 21:29
سلام

اتفاقا دوستان هموطن در اینگونه موارد بسیار قوی تر عمل میکنند، در ابتدا پیشنهاد میکنم بازی رو بخرید تا از عزیزانی که روش کار کردن و وقت گذاشتن حمایت کرده باشید برای ایجاد محصولات با کیفیت بیشتر و ...

در ادامه موقع رایت کردن یا ایمیج گرفتن تو note ها خطا وجود نداره؟ شاید یک فایل برای اجرا ضروری باشه ولی تو کپی هایی که گرفتید کپی نشده. عموما از همین تکنیک ها استفاده میکنند.
سعی کنید از disk مد نظرتون توی linux یک image بگیرید یا رایتش کنید. ضمن اینکه دیسک رو در همون درایوی بزارید که بازی رو باهش نصب کردید.

Meysam Raz
28-01-2014, 23:06
با نرافزار deamon tools از دی وی دی اولش که تو کامپیوترم کپی شده یک درایو مجازی گرفتم

منظورت چیه؟ دی وی دی رو کپی کردی توی سیستمت بعد ازش درایو مجازی ساختی؟ اگر منظورت اینه که اول دی وی دی رو کپی کردی تو سیستمت بعد از اون کپی رفتی ایمیج ساختی کلا اشتباه کردی .
ببین شما باید با یک نرم افزار خوب اول از خود دی وی دی اصلی ( نه کپی توی سیستمت ) یک ایمیج بگیری
برای این کار توی همین ویندوز خودت بهتره از نرم افزار clone dvd استفاده کنی و بعد ایمیج گرفته شده رو یا باهمون clone یا با
deamon tools توی درایو مجازی برنامه بازش کنی . یادمه قفل بعضی از سی دی ها رو با این clone باز میکردیم و کپی میگرفتیم .
یا میتونی توی نت دنبال یک پچ و کرک خوب برای بازی بگردی که نیازی به دی وی دی اول نباشه .
موفق باشی

سعی کنید از disk مد نظرتون توی linux یک image بگیرید یا رایتش کنید.

گرچه ویندوز خیلی خوبیه اما خدایی خیلی کار سختیه پیدا کردن سیستم لینوکس دار و کسی که بتونه باهاش کار کنه :n02:

milad_gta
28-01-2014, 23:23
کاری نداره که! یک نسخه گنو/لینوکس کم حجم و لایو دانلود میکنید، فلشتون رو باهاش bootable میکنید و سیستم رو بالا میارید و تمام...

aligoodbeh
28-01-2014, 23:43
[QUOTE=Meysam Raz;8085343]منظورت چیه؟ دی وی دی رو کپی کردی توی سیستمت بعد ازش درایو مجازی ساختی؟ اگر منظورت اینه که اول دی وی دی رو کپی کردی تو سیستمت بعد از اون کپی رفتی ایمیج ساختی کلا اشتباه کردی .
خوب برا این که یه درایو مجازی ساخته بشه باید ایمیجشو از قبل داشته باشیم دیگه. به خاطر همین دی وی دی اولو هر چی توش بود کپی کردم تو کامپیوتر و ازش یه ایمیج گرفتم بعدشم با دیمون تولز درایو مجازی از روش ساختم ولی بازم نشد . کمک لطفا:n30:

MUSK£T££R
28-01-2014, 23:46
اگه منظورتون Microsoft Flight Simulator X هست این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .rar) NO CD Fix رو تست کنید ...!

aligoodbeh
28-01-2014, 23:50
اگه منظورتون Microsoft Flight Simulator X هست این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .rar) NO CD Fix رو تست کنید ...!
چطوری دانلود میشه این؟

aligoodbeh
28-01-2014, 23:56
سلام

اتفاقا دوستان هموطن در اینگونه موارد بسیار قوی تر عمل میکنند، در ابتدا پیشنهاد میکنم بازی رو بخرید تا از عزیزانی که روش کار کردن و وقت گذاشتن حمایت کرده باشید برای ایجاد محصولات با کیفیت بیشتر و ...

در ادامه موقع رایت کردن یا ایمیج گرفتن تو note ها خطا وجود نداره؟ شاید یک فایل برای اجرا ضروری باشه ولی تو کپی هایی که گرفتید کپی نشده. عموما از همین تکنیک ها استفاده میکنند.
بازی 5 دی وی دی هست پولش زیاد میشه بابا :n02: خوب چه کاریه بخرم دوستم دارش دیگه
موقع رایتشم خطا نداد حجم خود دی وی دی اول با اون چیزی که کپی کرده بودمم یکی بود یعنی فک نکنم چیزیش از قلم افتاده باشه

MUSK£T££R
29-01-2014, 00:15
چطوری دانلود میشه این؟
اگه دانلود منیجر دارین روی این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .rar) کلیک راست کنید و روی گزینه Download With IDM کلیک کنید ..!

aligoodbeh
29-01-2014, 00:19
اگه دانلود منیجر دارین روی این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .rar) کلیک راست کنید و روی گزینه Download With IDM کلیک کنید ..!
خوب دان کردم ولی یه صفحه ی اینترنتیه بازشم که می کنم همین فروم میاد

MUSK£T££R
29-01-2014, 00:28
شما چی رو دانلود میکنید ..؟
این آدرس رو تو دانلود منیجرتون بذارید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aligoodbeh
29-01-2014, 00:47
شما چی رو دانلود میکنید ..؟
این آدرس رو تو دانلود منیجرتون بذارید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود کردم حالا چیکارش کنم؟بریزم تو محل نصب بازی؟

Meysam Raz
29-01-2014, 04:23
خوب برا این که یه درایو مجازی ساخته بشه باید ایمیجشو از قبل داشته باشیم دیگه. به خاطر همین دی وی دی اولو هر چی توش بود کپی کردم تو کامپیوتر و ازش یه ایمیج گرفتم بعدشم با دیمون تولز درایو مجازی از روش ساختم ولی بازم نشد . کمک لطفا:n30:
1.ببین حالا راهی کهMUSK£T££R داره میگه رو برو . همون پچیه که گفتم ،خیلی بهتره و دیگه نیازی به ایمیج بازی نداری .

میریزیش توی پوشه بازی و جایگزینش میکنی با فایل های اصلی .
2.در مورد ایمیج : اگر خواستی اول دی وی دی اصلی رو بزار توی دی وی دی رام
بعد با یک نرم افزار مثل اونایی که گفتم ازش ایمیج بگیر
بعد هم با درایو مجازی بازش کن
کپی کردن و اینا رو هم ول کن چون اگر قرار بود با کپی کردن دی وی دی توی سیستم بازی اجرا بشه چه کاری بود بازیساز بیاد این کلک رو برای حفظ محصولش بزنه

aligoodbeh
29-01-2014, 09:08
1.ببین حالا راهی کهMUSK£T££R داره میگه رو برو . همون پچیه که گفتم ،خیلی بهتره و دیگه نیازی به ایمیج بازی نداری .

میریزیش توی پوشه بازی و جایگزینش میکنی با فایل های اصلی .
2.در مورد ایمیج : اگر خواستی اول دی وی دی اصلی رو بزار توی دی وی دی رام
بعد با یک نرم افزار مثل اونایی که گفتم ازش ایمیج بگیر
بعد هم با درایو مجازی بازش کن
کپی کردن و اینا رو هم ول کن چون اگر قرار بود با کپی کردن دی وی دی توی سیستم بازی اجرا بشه چه کاری بود بازیساز بیاد این کلک رو برای حفظ محصولش بزنه
ریختم تو محل نصب بازی ولی بازم نشد که نشد حتما دی وی دی خودشو می خواد :n28:
این عکسه اروره دیگه خستم کرده ببینید اینو : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد ایمیج گرفتنم که گفتی باید بگم درست می گی ولی چیزی که منو متعجب می کنه اینه که یه ایمیجم از رو خود دی وی دی اصلی بازی با برنامه virtual .... (دقیقا نمی دونم اسمشو:n02:) دوستم گرفت و به من داد ولی بازم کار نکرد و همین ارور توی عکسو زد :n04:

aligoodbeh
29-01-2014, 12:35
کسی نیست به من ....... کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟