PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام کنسول برای من بهتره؟

ben_2000
28-01-2014, 00:25
مهمترین چیز در بازی برای من 90% گرافیک و شفافیت تصویر هست. تو یوتوب که مقایسه xbox one و ps4 رو دیدم تصویر ها خیلی تفاوت داشت اگه تقلب نبوده باشه.حالا واقعا کدومشون گرافیک بیشتری داره و چطور میشه مطمعن شد؟چیزای دیگه دسته و شکل کنسول هست که زیاد برام مهم نیست.کدوم دسته خوشدست تره؟شکل کنسول xbox one خیلی یوغوره و شبیه دستگاه های قدیمی میمونه ولی با این حال که ps4 کوچیکتره از نظر من ps4 هم قشنگ نیست ایا در اینده اگه صبر کنم اسلیم یا در رنگ ها وشکل های دیگه میاد از کنسول های جدید یا این که نه صبر نکنم؟ رنگ سفید دسته ها موجود هست؟ خیلی ممنون دوستان لطفا راهنمایی کنید.:n16:

IRAN_KING
28-01-2014, 18:51
گرافیک ها فرقی ندارن !
ps4 ارزون تر هست شکل هم سلیقه ای هست.خوش دست بودن من دسته xbox دوست دارم .

mosicr77
03-02-2014, 11:12
داداش شک نکن ps4 بهتره و دسته هاشم فوق العاده خوش دست هستن
گرافیکم که شک نکن در آینده و بازی های انحصاری ps4 میترکونه و xbox one که هنوز نمیتونه 1080 بازی هارو اجرا کنه:n13:

-FOX-
03-02-2014, 20:15
به نظر من بی شک ps4 !
انحصاری های فوق العاده - گرافیک بیشتر - قیمت کمتر و ......!

ولی در کل باید ببینی به کدوم بازی ها علاقه داری . برای کسی که به ای پی های سونی علاقه داره کنسول سونی بهتره و کسی که ایپی های ماکروسافت رو دوست داره xbox میگیره

am2za
07-02-2014, 00:27
بدون ترديد پلي استيشن هم از نظر سخت افزاري برتره و هم با وجود بازي هاي انحصاريش آينده ي درخشاني رو خواهد داشت.

ben_2000
09-02-2014, 13:30
خیلی ممنون دوستان . این که میگن
xbox one هنوز نمیتونه 1080 بازی هارو اجرا کنه جریانش چیه ینی بعدا میتونه؟ میشه در بارش توضیح بدین؟ ممنون:n16:

ben_2000
17-02-2014, 00:51
داداش كسي نبود؟

mosicr77
17-02-2014, 19:04
داداش كسي نبود؟
اره مشکل رو داره ولی کلا این هارو بیخیال شو و در خرید ps4 نکن
الته وان هم کنسول خوبیه ولی اگه انتخاب بین ps4 و one باشه بی شک ps4

ziba12
17-02-2014, 19:46
مهمترین چیز در بازی برای من 90% گرافیک و شفافیت تصویر هست. تو یوتوب که مقایسه xbox one و ps4 رو دیدم تصویر ها خیلی تفاوت داشت اگه تقلب نبوده باشه.حالا واقعا کدومشون گرافیک بیشتری داره و چطور میشه مطمعن شد؟چیزای دیگه دسته و شکل کنسول هست که زیاد برام مهم نیست.کدوم دسته خوشدست تره؟شکل کنسول xbox one خیلی یوغوره و شبیه دستگاه های قدیمی میمونه ولی با این حال که ps4 کوچیکتره از نظر من ps4 هم قشنگ نیست ایا در اینده اگه صبر کنم اسلیم یا در رنگ ها وشکل های دیگه میاد از کنسول های جدید یا این که نه صبر نکنم؟ رنگ سفید دسته ها موجود هست؟ خیلی ممنون دوستان لطفا راهنمایی کنید.
:n16:

اینطور که امار ها نشون میده PS4 خیلی پرفروش تر بوده ، به اون عکس ها هم هیچ وقت اعتماد نکنید .

lionf3
18-02-2014, 16:38
من Ps4 رو پیشنهاد میدم به چند دلیل:
کلاک پردازنده Ps4 بالاترِ ( هر چند که میگن یه حقه تبلیغاتی بوده اما با این وجود بالاترِ!)
گرافیکش تقریبا میشه گفت بهتره (در حدِ ۲-۳٪)
طراحیش از نظر من جمع و جور تر و مدرن ترِ نسبت به One
تو ایران میشه گفت ۷۰٪ صرف اینه که Ps4 گرفت ( و از اونجا که بنظر میرسه حدِاقل تا سالِ آینده و شاید هم اصلا کرک نشه کرد دستگاه رو نشه کپی خورش کرد Ps4 بازی هاش
ارزون ترِ)
One نیازِ مبرمی به اینترنت داره تا بشه از تمامِ قابلیت هاش بهره برد(خیلی هاش هم که در ایران کاربرد نداره مثلِ Netflix و............)
در کل من خودم با وجودِ اینکه Xb Slim 250 دارم و یجورایی طرفدارِ مایکروسافت هستم اما طرفِ ژاپنی هارو میگیرم و به شما هم PS4 رو پیشنهاد میدم.
(البته مزیت های خاصی هم One نسبت به PS4 داره که باز انتخاب رو سخت میکنه!)

kian98
19-02-2014, 17:36
ps4 تازه به بازار اومده ولی از نظر کیفیت خیلی عالیه.

ولی اگه نظر من رو بخواید xbox1 بهتره .

فقط یه روز برید با xbox1 بازی کنید قید ps4 رو هم می زنید. اخر کیفیته. هر روز هم بازی براش ساخته میشه.

mmf66
19-02-2014, 20:33
فقط ps4 هرکی بگه x1 یا دختره یا گیمر حرفه ای نیست

V i r u s e r
20-02-2014, 00:01
فقط ps4 هرکی بگه x1 یا دختره یا گیمر حرفه ای نیست جالب شد. تعریف گیمر حرفه ای چیه؟

lionf3
20-02-2014, 06:30

زیاد موافق نیستم با حرفتون
برا ما که تو ایرانیم Ps4 بهتر جواب میده اما گیمر سافت کور و نیمه حرفه‌ای هم میدونه که Xbox live بهترنِ در زمینه خودش
بعد یه سوال دخترا نمیتونن گیمر باشن ؟!:n02:

ben_2000
22-02-2014, 15:55
کنسول های جدید به وایرلس دارن؟

lionf3
23-02-2014, 16:21
کنسول های جدید به وایرلس دارن؟

منظورتون اینه( به وایرلس نیاز دارن)؟
باید بگم xb one که طبق گفته مایکروسافت اگر به نت وصل نشه کلا کار نمیکنه! Ps4 هم کم و بیش به نت نیاز داره تا از همه قابلیت هاش بشه بهره برد.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

ben_2000
23-02-2014, 19:28
منظورم اینه که همینجوری به نت وصل میشه یا مثل 360 باید براشون جدا وایرلس بگیریم اگه بدون سیم وصل شیم؟

lionf3
23-02-2014, 20:10
منظورم اینه که همینجوری به نت وصل میشه یا مثل 360 باید براشون جدا وایرلس بگیریم اگه بدون سیم وصل شیم؟

کابل لن هم فکر کنم میخورن( هر دوتاشون)

ben_2000
23-02-2014, 21:58
بالاخره خودشون با وایرلس وصل میشن یا نه؟:n13:

lionf3
23-02-2014, 22:47
بالاخره خودشون با وایرلس وصل میشن یا نه؟:n13:

حقیقتا من نفهمیدم شما چی میگی :n02:
بله خودشون با وایرلسی که شما تو منزل داری به دنیای مجازی متصل میشن!

aminreza.star
24-02-2014, 10:37
صد البته PS4 .
البته ایکس باکس هم طرفدارای خودشو داره ولی PS4 یه چیزه دیگس :n06:

Layken
24-02-2014, 13:37
هر دو کنسول از سیستم وایرسل بهره مند هستند و هر دو کابل ورودی لن رو هم دارن.

منظورتون اینه( به وایرلس نیاز دارن)؟
باید بگم xb one که طبق گفته مایکروسافت اگر به نت وصل نشه کلا کار نمیکنه! Ps4 هم کم و بیش به نت نیاز داره تا از همه قابلیت هاش بشه بهره برد.

XONE دیگه نیازی به نت نداره و میشه بدون وصل شدن به نت باهاش کار کرد.

lionf3
24-02-2014, 15:35
هر دو کنسول از سیستم وایرسل بهره مند هستند و هر دو کابل ورودی لن رو هم دارن.

XONE دیگه نیازی به نت نداره و میشه بدون وصل شدن به نت باهاش کار کرد.

کی میگه نیاز نداره دوست من؟( البته من چند مدت هست اخبار رو دنبال نکردم)اما تا اونجایی که میدونم طبق گفته مایکروسافت اولین بار برای رجیستر و راه اندازی باید به نت وصل شه( اولین بار هم یک آپدیت الزامی میشه تا از قابلیت هاش بشه بهره برد)

pcgamer
24-02-2014, 15:41
کی میگه نیاز نداره دوست من؟( البته من چند مدت هست اخبار رو دنبال نکردم)اما تا اونجایی که میدونم طبق گفته مایکروسافت اولین بار برای رجیستر و راه اندازی باید به نت وصل شه( اولین بار هم یک آپدیت الزامی میشه تا از قابلیت هاش بشه بهره برد)

مثل اینکه یک اپدیت 500 مگی اولش داره و بعد دیگه نیاز نیست وصل بشی. البته دوست من خریده بود تو پکش بازی و دیسک فیزیکی نبود یک کد بود که اون کد را باید تو محیط لایو اکس وان بزنی و باش یک بازی رو مجانی دانلود کنی حجمش هم خیلی زیاد بود بالای 30 گیگ بود! قابلیت رزیوم هم نداشت!

alipsp
24-02-2014, 19:41
جهت اطلاع دوستان ps4 هم اولین بار که روشن میشه نیاز به آپدیت حدودا 339 مگی داره تا به آخرین ورژن به روز بشه البته من امتحان نکردم بدونه آپدیت میشه بازی کرد یا نه مستقیم به روزش کردم
و اینم بگم که ps4 یه idm تمام عیار هست.من outlast رو 3 شبه بدونه 1 مگا بایت کسر از ترافیک دانلود کردم.قابلیت رسیوم داره برای همه نوع دانلود.هم فایل سیستمی هم بازی.کلا خیلی سیستم سر به راهی داری

Layken
24-02-2014, 21:29

شما نوشته بودی که کلا کار نمیکنه و من گفتم که نه دیگه نیازی به نت نداره.
منظور من اتصال دائم بود چون که مایکروسافت اول گفته بود که برای کار کردن با X1 باید 24 ساعته به نت وصل باشید و بعد این مورد رو منتفی کرد و منظور من هم اون بود
وگرنه درسته برای شروع کار ابتدا لازمه که یک اپدیت های انجام بدیم.

lionf3
24-02-2014, 22:50
شما نوشته بودی که کلا کار نمیکنه و من گفتم که نه دیگه نیازی به نت نداره.
منظور من اتصال دائم بود چون که مایکروسافت اول گفته بود که برای کار کردن با X1 باید 24 ساعته به نت وصل باشید و بعد این مورد رو منتفی کرد و منظور من هم اون بود
وگرنه درسته برای شروع کار ابتدا لازمه که یک اپدیت های انجام بدیم.

حرف شمارو تایید میکنم( بعد این مورد رو منتفی کرد) گفتم تا اونجایی که اطلاع دارم به نت نیاز داره.
اما حالا همون بار اول فقط لازم هست که منظور من هم همین بود.

saeid199_p
06-03-2014, 16:43
با PS4 میشه بازی های PS3 یا PS2 رو بازی کرد؟چون بیشترین بازی که انجام میدم فوتبال PES13 هستش و فکر نکنم دیگه این فوتبال رو برای PS4 تولید کنن.
دوم اینکه بازی ها اول باید نصب بشن یا نه؟

sn98
06-03-2014, 18:18

ببخشید.یعنی بزرگترین کنسول بازی توی دنیا بدردنخوره که فقط دخترا یا مبتدی ها میرن طرفش. شما مثل اینکه چون فقط همیشه توی تلویزیون اسم ps اومده فکر می کنید فقط ps توی دنیا وجود داره و بغیر اون کنسول بازی دیگه ای نسیت.

lionf3
07-03-2014, 15:25
با PS4 میشه بازی های PS3 یا PS2 رو بازی کرد؟چون بیشترین بازی که انجام میدم فوتبال PES13 هستش و فکر نکنم دیگه این فوتبال رو برای PS4 تولید کنن.
دوم اینکه بازی ها اول باید نصب بشن یا نه؟

دوستِ من یه سرویس هست به اسم Play Now فکر میکنم.
با این سرویس میشه بازی کرد.
شما که فقط میخوای Pes13 بازی کنی چرا Ps4 میگیری؟
در ضمن نهایتا تا آبان سالِ جاری Pes2015 برای Ps4 فکر کنم بیاد.

saeid199_p
07-03-2014, 17:13
دوستِ من یه سرویس هست به اسم Play Now فکر میکنم.
با این سرویس میشه بازی کرد.
شما که فقط میخوای Pes13 بازی کنی چرا Ps4 میگیری؟
در ضمن نهایتا تا آبان سالِ جاری Pes2015 برای Ps4 فکر کنم بیاد.

چون pes14 به من حال نداد.بهرحال بعید میدونم بیشتر از یکی دو سال دیگه بشه از دستگاه های سری قبل مثل ایکسباکس 360 یا ps3 استفاده کرد.

lionf3
08-03-2014, 15:18
چون pes14 به من حال نداد.بهرحال بعید میدونم بیشتر از یکی دو سال دیگه بشه از دستگاه های سری قبل مثل ایکسباکس 360 یا ps3 استفاده کرد.
تا پایان سالِ ۲۰۱۵ پشتیبانی از Xbox 360 ادامه داره
منم با Pes14 زیاد حال نکردم.
اما شما بگیر Ps4 رو ۱۰۰٪ اگر مشکلی با هزینه‌هاش نداری (مخصوصا هزینه بازی هاش)

saeid199_p
08-03-2014, 16:09
تا پایان سالِ ۲۰۱۵ پشتیبانی از Xbox 360 ادامه داره
منم با Pes14 زیاد حال نکردم.
اما شما بگیر Ps4 رو ۱۰۰٪ اگر مشکلی با هزینه‌هاش نداری (مخصوصا هزینه بازی هاش)

میمونم اول اردیبهشت میگیرم تا یکم قیمتش افت کنه.حوصله بازیهای مرحله ای رو دیگه ندارم تا بخوام بخرم و تا آخر برم و بعد رو دستم بمونه.بازیهایی مثل ماشین یا فوتبال رو میخرم چون تا آخر رفتن نداره و همیشه استفاده میشه

V i r u s e r
08-03-2014, 19:00
میمونم اول اردیبهشت میگیرم تا یکم قیمتش افت کنه.حوصله بازیهای مرحله ای رو دیگه ندارم تا بخوام بخرم و تا آخر برم و بعد رو دستم بمونه.بازیهایی مثل ماشین یا فوتبال رو میخرم چون تا آخر رفتن نداره و همیشه استفاده میشه

پیشنهاد من به شما کامپیوتر به جای کنسوله
یه دسته ی ایکس باکس هم می خری میشینی بازی می کنی

lionf3
08-03-2014, 21:08
پیشنهاد من به شما کامپیوتر به جای کنسوله
یه دسته ی ایکس باکس هم می خری میشینی بازی می کنی

پیشنهادِ خوبی هست
اما فک کنم دوستمون ترجیح میدن با دستگاهی که صرفا برا گیم هست کار کنن تا یه کامپیوتر
(هر چند بحثش قبلا شده و من قبول دارم یه کیسِ گیمینگِ خفن میتونه فوق‌العاده خوب باشه اما هم هزینه داره و هم دردسر)

COD MW3
08-03-2014, 21:14
به نظرم کنسول واسه پولدارا یعنی کسی که بتونه هر ماه 2 تا بازی بخره که میشه حدود 400 - 500 تومن خوبه!

الان یه کنسول جدید 2 تومنه بازیشم 200 تومن حدود 2500 با 2 تا بازی..بعد بخای هرماه 2 تا بازی بخری همینجوری هزینش میره بالا تا 10 میلیون..

نظرم یه کیس گیمینگ با 3-4 تومن جمع کنید خیلی خوبه بازیها یکامپیوترم که تقریبا رایگانه میتونی از دوستت بگیری بریزی رو هارد :n01:

kian98
08-03-2014, 21:17
سلام.

پیشنهاد من یک XBOX1 هست.
اگه برید ببنید که چه بازی هایی براش ومده (فقط یکم گرونه)

راستی گزینه خرید لپ تاپ گیمینگ هم هست.اینجور لپ تاپ ها به خاط گرافیک و پردازنده قوی که دارند مخصوص بازی کردن هستند.

aligool21
09-03-2014, 06:35
به نظرم کنسول واسه پولدارا یعنی کسی که بتونه هر ماه 2 تا بازی بخره که میشه حدود 400 - 500 تومن خوبه!

الان یه کنسول جدید 2 تومنه بازیشم 200 تومن حدود 2500 با 2 تا بازی..بعد بخای هرماه 2 تا بازی بخری همینجوری هزینش میره بالا تا 10 میلیون..

نظرم یه کیس گیمینگ با 3-4 تومن جمع کنید خیلی خوبه بازیها یکامپیوترم که تقریبا رایگانه میتونی از دوستت بگیری بریزی رو هارد :n01:

کجا برای پولدار هستش .من خودم پلی 3 داشتم بازی اورجینال میخریدم انلاین بازی میکردم که خود انلاین یه دنیای دیگه هستش دیگه مشکل خرید چند تا dvd نصب کرک و نخوندن یکی از سی دی ها و pc قوی داشتن ... نداشتم .بازی هم که 200 میخری اگه جدید و همون روز اول و پلمپ بگیری این قیمته و میگیری بعد از بازی با 20 تومان تعویض میکنی با یه عنوان دیگه یا میفروشی با یه مقدار کمتر . اگه هم عجله نکنی میتونی بازی ها رو بعد از 1 ماه با قیمت خیلی پایین تر تهیه کنی .من خودم بازی ها رو بعد 2 ماه تهیه میکردم و بازی های قبل تر میگرفتم بعد از بازی هم به همون قیمت میفروختم بعضی ها هم بیشتر شده بود بازیش بخاطر کمیاب بودن .خلاصه بگم که بجز 2 3 بازی که از مغازه دار گرفتم ضرر نکردم بیشترشو سود هم کردم

اینا رو گفتم بخاطر اینه که پلی 4 هم مثل همین 3 اورجینال خوره

فکر این 200 تومان بازی نباش یک بار فقط میدی واسه بازی بعد عوض میکنی بازی هاتو . کنسول که میخری الان قیمتش 1700 پلی 4 رجین 1 بعضی موقع ها هم گرونتر میشه مثل پلی 3 بعد از خرید کنسول مثلا اگه -- بشه اون موقع نجومی میکشه که به این زودی ها یا اصلا -- نمیشه

saeid199_p
09-03-2014, 07:23
فرق ریجن 1 و 2 و 3 چی هستش که اینقدر اخلاف قیمت دارن؟کدومش بهتره؟

V i r u s e r
09-03-2014, 13:33
پیشنهادِ خوبی هست
اما فک کنم دوستمون ترجیح میدن با دستگاهی که صرفا برا گیم هست کار کنن تا یه کامپیوتر
(هر چند بحثش قبلا شده و من قبول دارم یه کیسِ گیمینگِ خفن میتونه فوق‌العاده خوب باشه اما هم هزینه داره و هم دردسر)

درسته. ولی با توجه به شرایط ایشون که می خواهند بازی قدیمی تر رو بازی کنند و این که خوبی پی سی این هستش که هر بازی که بخواید رو می تونید اوریجینال بازی کنید و اگر هم نخواید کرک شدش رو بازی می کنید. نکته ی دیگه این که یک کیس ۳ میلیونی تقریبا هم قدرت با یک کنسول نسل جدید هست و درسته گرون تر هست اما در عوض به شما امکانات بیشماری میده در استفاده های غیر بازی کردن و نظر شخصی خودم این هست که انحصاری های PC بهتر از کنسول ها هستند.
یک اشاره ای هم بکنم که کنسول های جدید از معماری شبیه کامپیوتر خونگی استفاده می کنند. این قضیه ۲ تا نکته ی مثبت برای PC داره:
۱. بازی های اینده مشکلات کمتری با PC خواهند داشت و دیگه با بازی های پر مشکلی مثل GTA IV مواجه نمیشیم.
۲. اگر در اینده کنسول نسل جدیدی -- شد میشه انتظار بوجود اومدن شبیه ساز هارو براشون داشت.

در کل هرکسی با یه چیزی حال می کنه.

saeidf1
09-03-2014, 15:49
دادا به نظر منps4بگیر که یه دونه بازی انحصاریش به صدتا کنسولx1می ارزه

lionf3
09-03-2014, 21:01
دادا به نظر منps4بگیر که یه دونه بازی انحصاریش به صدتا کنسولx1می ارزه

دوستِ من
الآن من خودم هم طرفدارِ PS4 هستم اما از انحصاری های XB1 هم نمیشه گذشت ( Titanfall-Forz-Hallo 5 ,................)

sony_W810i
02-04-2014, 10:17
دوستِ من
الآن من خودم هم طرفدارِ PS4 هستم اما از انحصاری های XB1 هم نمیشه گذشت ( Titanfall-Forz-Hallo 5 ,................)

دوست عزیز بنده ۳-۴ روزی میشه که PS4 خریدم. روزی که رفتم پایتخت همه میومدن از مغازه دار فیمت X1 رو میپرسیدن چون از محدودیت های این جدیده بی اطلاع بودن و فکر می کردن همون 360 هست که بهتر شده. X1 رو باید هر ۲۴ ساعت حداقل یک بار به اینترنت وصل کنید تا چک کنه ببینه -- ی چیزی نشده باشه کنسول. ضمنا قیمتش هم بالا تر هست( البته تو ایران این اختلاف خیلی کمتر هست چون قیمت PS4 رو زیاد میگن اینجا ) اندازه کنسول هم خیلی بزرگتر از PS4 هست (البته این واسه من مهم نیست) .علاوه بر این شما هر وقت خواستید میتونید هارد دیسک ۵۰۰ که روی PS4 هست رو با ید هارد ۱ ترابایت از نوع SSD یا HDD یا SSHD تعویض کنید تا هم فضا هم سرعت بیشتری داشته باشید که این قضیه رو X1 امکان پذیر نیست.

از نظر قدرت سخت افزار هم که PS4 قوی تره!:n02:

lionf3
05-04-2014, 17:12
دوست عزیز بنده ۳-۴ روزی میشه که PS4 خریدم. روزی که رفتم پایتخت همه میومدن از مغازه دار فیمت X1 رو میپرسیدن چون از محدودیت های این جدیده بی اطلاع بودن و فکر می کردن همون 360 هست که بهتر شده. X1 رو باید هر ۲۴ ساعت حداقل یک بار به اینترنت وصل کنید تا چک کنه ببینه -- ی چیزی نشده باشه کنسول. ضمنا قیمتش هم بالا تر هست( البته تو ایران این اختلاف خیلی کمتر هست چون قیمت PS4 رو زیاد میگن اینجا ) اندازه کنسول هم خیلی بزرگتر از PS4 هست (البته این واسه من مهم نیست) .علاوه بر این شما هر وقت خواستید میتونید هارد دیسک ۵۰۰ که روی PS4 هست رو با ید هارد ۱ ترابایت از نوع SSD یا HDD یا SSHD تعویض کنید تا هم فضا هم سرعت بیشتری داشته باشید که این قضیه رو X1 امکان پذیر نیست.

از نظر قدرت سخت افزار هم که PS4 قوی تره!:n02:

مبارکتون باشه
والا خیلی توضیح دادید :دی
من اصلا نگفتم کدوم یکی بهتره
فقط گفتم انحصاری های خوبی داره.
راستی چند قیمت خریدین؟
راضی هستین؟

assassino2
05-04-2014, 22:32
خطاب بهsony_w810i
توی چیزایی که گفتید دوتا اشکال کوچیک وجود داره:
1-اون قضیه ی 24 ساعت اینترنت اصلا وجود نداره(قرار بود باشه ولی به علت اعتراض کاربران مایکروسافت برش داشت).البته با اینترنت واقعا بهتره ولی اینترنت نباشه هم مهم نیس(به جز برای آپدیت اولیه)
2-قیمت بالای ایکس باکس(حدودا 200-300 تومن گرونتره)به علت اینه که همراهش کینکت هست یعنی اگر Ps4 را به همراه Ps Eye بخرید قیمتش با X1 فرقی ندارد.
همن الان خودم X1 دارم و میدونم هم که یه مقدار ضعیفت تر از Ps4 هستش اما سال دیگه(کریسمس)قراره یه آپدیت بیاد که بهش Directx 12 رو اضافه کنه که می گن میتونه قدرتش در اجرای بازی ها رو 40% افزایش بدهد.درضمن بعضی از دوستان گفتن که نمیتونه 1080p اجرا کنه ولی اینطور نیست بعضی از بازی ها رو میتونه بعضی ها رو نه ولی حتما این مشکلو بعدا حل می کنند.ولی یه اشکال کوچیکی که داره اینه که برای بعضی از بازی ها تصویر را کمی تیره نشان میدهد البته توی همه ی بازی ها به صورت نقطه ی ضعف دیده نمیشود بلکه توی بعضی از بازی ها باعث طبیعی تر شدن میشود.ولی جمعا بخوام بگم هرکدوم برا خودشون مزایا و معایبی دارند و بستگی به خودتون داره.اینجوری هم نباید گفت که مثلا انحصاری های Ps4 خیلی بالاتره یا به عکس چون هر کدوم طرفدارای خودشونو دارن.مثلا من خودم از انحصاری های X1 بیشتر خوشم اومده برا همین خریدمش.امیدوارم چیزایی که گفتم مفید بوده باشه:n02:

Layken
24-04-2014, 22:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:n02:

manya-atashin
02-05-2014, 19:22
دوستان ! من از آتاری شروع کردم! دهه شصتی هستم
بعد میکرو
بعد سگا
بعد پلی 1
بعد بازی رو pc
بعد پلی 2
بعد psp
دیگه متوقف شدم!

با ایکس باکس بازی کردم ولی دسته هاش فوق العاده اذیت میکرد منو ... ( منظورم یکی دو ساعت بود! چون ندارم )
دسته های ps رو ترجیح میدم بسیار بسیار!
راحته ...

حیف اون زمان ps3 بود 400-450 نگرفتیم گفتیم گرونه! الان که یا خدا 950 ت
چند وقت پیشم متوجه شدم ps4 اومده! دیدم زدن 1900
بعد با خودم گفتم نه! پلی 3 زیادم گرون نیست :دی

آقا این چرت و پرتا رو بی خیال !

واسه کسی که بخواد روزی یک ساعت تا دو ساعت بازی کنه!
چی پیشنهاد میدین؟
منظورم از بین پی اس 3 و ایکس باکس نیست :دی
چون تک تک کامنت ها رو خوندم همه با تعصب نظر میدادیم جز چند نفر :n02:

منظورم از بین پلی استیشن 3 و 4 هستش !

برم سه رو بگیرم؟
اگه آره ... بازی هاش هنوز گرونه یا ارزونم گیر میاد؟
چون میگم یه وقفه ای افتاد دیگه اصلا نرفتم طرف بازی !
اگه بگیر دست دو بگیرم یا نو؟

پولش هست واسه 4 هم
ولی نمیدونم
می ارزه واقعا یا نه !

senaps
03-05-2014, 12:53
سلام....
دوستان من زیاد بازی نمیکنم.... فقط و فقط سالی ! ماهی! یه بار، فوتبالی کال اف دیوتیی کشتی کجی چیزی بازی میکنم...
با سایر مدل بازی ها( ماشین و این روبات و ادم فضایی و اینا) هم اصلا حال نمیکنم و تو کامپیوتر به صورت مفتی هم بازی نمی‌کنم اینا رو! چه برسه به کنسول!!...

ولی تو کنسول، نسبت به پلی 1 قدیمی ام! خیلی چیزا زیاد شده...
یعنی دیگه ظاهرا بازی ها یه دی‌وی دی قرار دادن تو کنسول و روشن کردنش و بازی کردن نیست :(...
این توضیحات ریجن و این چیزا رو از کجا میشه گیر اورد که اساسا اینا چیه و چه فرقی میکنه؟؟؟

فوتبال و کشتی کج رو با دوستان و کال اف دیوتی رو انلاین من بازی میکنم( فقط و فقط)... البته رو سیستم جنرالز هم دارم...

مشکل اینه که کل این بازی ها، به گرافیکن... یعنی باید گرافیک رو بذاری رو فول و صدا و همه چیز رو عالی بذاری و بازی کنی و حالش رو ببری ولی سیستمی که این کارو بکنه ظاهرا این روزا 6-7 تومن هزینه میبره...

Layken
03-05-2014, 18:53
منظورم از بین پلی استیشن 3 و 4 هستش !

برم سه رو بگیرم؟
اگه آره ... بازی هاش هنوز گرونه یا ارزونم گیر میاد؟
چون میگم یه وقفه ای افتاد دیگه اصلا نرفتم طرف بازی !
اگه بگیر دست دو بگیرم یا نو؟

پولش هست واسه 4 هم
ولی نمیدونم
می ارزه واقعا یا نه !

الان بازی های 3 هم ارزون شده چون کنسول کپی خور شده است بنابراین فعلا شما 3 رو بخر چرا که کلی بازی های درجه یک داره که میتونی مدت ها باهاشون لذت ببری تا این که یک مدت بگذره بعد بری بفروشی و 4 بخری
کنسول های نسل جدید فعلا انچنان پیشنهاد نمیشه نه به خاطر کیفیتشون بلکه به خاطر عدم وجود یک بازی مناسب و در خور توجه.
پیشنهاد من اینه که شما PS3 بخری.

سلام....
دوستان من زیاد بازی نمیکنم.... فقط و فقط سالی ! ماهی! یه بار، فوتبالی کال اف دیوتیی کشتی کجی چیزی بازی میکنم...
با سایر مدل بازی ها( ماشین و این روبات و ادم فضایی و اینا) هم اصلا حال نمیکنم و تو کامپیوتر به صورت مفتی هم بازی نمی‌کنم اینا رو! چه برسه به کنسول!!...

ولی تو کنسول، نسبت به پلی 1 قدیمی ام! خیلی چیزا زیاد شده...
یعنی دیگه ظاهرا بازی ها یه دی‌وی دی قرار دادن تو کنسول و روشن کردنش و بازی کردن نیست :(...
این توضیحات ریجن و این چیزا رو از کجا میشه گیر اورد که اساسا اینا چیه و چه فرقی میکنه؟؟؟

فوتبال و کشتی کج رو با دوستان و کال اف دیوتی رو انلاین من بازی میکنم( فقط و فقط)... البته رو سیستم جنرالز هم دارم...

مشکل اینه که کل این بازی ها، به گرافیکن... یعنی باید گرافیک رو بذاری رو فول و صدا و همه چیز رو عالی بذاری و بازی کنی و حالش رو ببری ولی سیستمی که این کارو بکنه ظاهرا این روزا 6-7 تومن هزینه میبره...

پیشنهاد من اینه که شما اصلا طرف کنسول نرید.
کسی که سالی ماهی یک بازی میکنه نیازی به کنسول نداره یک PC مناسب شما هست و اون 7-8 تومن هزینه هم کلا صحبت نادرستیه
با نزدیک 2 تومن میتونی سیستمی جمع و جور کنی که به خوبی شما رو برای اون مقدار روزهایی که می خوای وقت گیم بزاری تامین کنه.

manya-atashin
03-05-2014, 19:03
ممنونم
فقط اینم بگین
نو بگیرم؟
چون دوستم دست دو داره میفروشه
یا تو اینترنت هستن سایتایی که میفروشن دست دو

Layken
03-05-2014, 22:10
ممنونم
فقط اینم بگین
نو بگیرم؟
چون دوستم دست دو داره میفروشه
یا تو اینترنت هستن سایتایی که میفروشن دست دو

اگه پول دارین که نو بگیرین چه بهتر ولی الان دست دو های وجود دارن که نه تنها قیمت خوبی دارن بلکه خیلی هم تمیز و قابل بازی هستن.
اگه مال دوستتون اوکی هستش چرا که نه حتما بگیرید.

manya-atashin
04-05-2014, 22:37
دوستان لطفا منو راهنمايي كنيد

الان تو دي جي كالا زده بود

ps3 slim 160 gig
قيمت: 899

ps3slim 320 gig
قيمت: 979

اول يه توضيح مختصر بدين كه slim چيه جريانش؟ چون بعضي از ps3 ها كه گزاشته بود slim نداشت ولي مثلا هارد زده بود 12 گيگ مثلا!
ولي باز قيمتش چندان فرقي نداشت ! مثلا 12 گيگ رو زده 900 تومن ...

اين از اين ...
دومين سوال اينكه 160 گيگ و 320 گيگ واسه چي هستش؟
يعني بازي هايي كه ميكنيم save بشه مراحلش؟ بخاطر اونه؟!:n13:

يه سوال ديگه ...
از كجا بفهميم اين يكي هاي سايت دي جي كالا كپي خور هست يا نه؟!
اگه نباشه چقدر هزينه داره كپي خور كنن؟

و شرمنده سوال آخر!
ما دو نفر هستيم
به جز دو دسته
ديدم بعضي از ps3 ها كه گزاشته بود يه چيزي اضافه داشت
مثلا يكي زده بود
Sony Playstation 3-320GB with Move Starter
اين وسايل اضافي كدومش بدرد ميخوره كه بخريم؟
جريان اين دوربينه چي بود
يه جا ديدم ps3 رو با دوربين گزاشته بودش!

manya-atashin
04-05-2014, 22:41
الان يادم اومد قديم به جز slim , يه مدل هم بود fat ميگفتن ...
فرق اين دو چيه؟ قيمتشون هم فرق ميكنه؟

Layken
06-05-2014, 12:56
دوستان لطفا منو راهنمايي كنيد

الان تو دي جي كالا زده بود

ps3 slim 160 gig
قيمت: 899

ps3slim 320 gig
قيمت: 979

اول يه توضيح مختصر بدين كه slim چيه جريانش؟ چون بعضي از ps3 ها كه گزاشته بود slim نداشت ولي مثلا هارد زده بود 12 گيگ مثلا!
ولي باز قيمتش چندان فرقي نداشت ! مثلا 12 گيگ رو زده 900 تومن ...

اين از اين ...
دومين سوال اينكه 160 گيگ و 320 گيگ واسه چي هستش؟
يعني بازي هايي كه ميكنيم save بشه مراحلش؟ بخاطر اونه؟!:n13:

يه سوال ديگه ...
از كجا بفهميم اين يكي هاي سايت دي جي كالا كپي خور هست يا نه؟!
اگه نباشه چقدر هزينه داره كپي خور كنن؟

و شرمنده سوال آخر!
ما دو نفر هستيم
به جز دو دسته
ديدم بعضي از ps3 ها كه گزاشته بود يه چيزي اضافه داشت
مثلا يكي زده بود
Sony Playstation 3-320GB with Move Starter

اين وسايل اضافي كدومش بدرد ميخوره كه بخريم؟
جريان اين دوربينه چي بود
يه جا ديدم ps3 رو با دوربين گزاشته بودش!

مدل های اسلیم بعد از مدل های FAT منتشر شدن که نسبت مصرف برق کمتر و خنک کنندگی بالاتری دارن ولی در کل هیچ فرقی در اسلیم و Fat سیستم ها وجود نداره.
اما توضیه میکنم حتما اسلیم بخرید، مدل های Fat بیش از حد قدیمی شدن و امکان این وجود داره که کنسولی که می خرید ایرادی داشته باشه، پس ریسک نکنید.

Move Starter یک وسیله مجزا از دسته هستش که بازی های مخصوص خودشو داره- توصیه من به شما اینه که از خرید این وسیله اضافی خودداری کنید- اینو از این بابت نمیگم که وسیله چرت و به دردنخوری هستش بلکه بیشتر به درد اهل گیمرهای حرفه ای و اون دوستان یمیخوره که حتا یک بازی هم از دست نمیدن. حتا دوربین هم به درد شما نمی خوره و شما همون کنسول ساده با دو تا دسته بخرید کافیه.

این که بفهمید کپی خور هست یا نه سادست 1- موقع خرید میپرسید کپی خوره فروشنده میگه بله و تمام.
برای درک بیشتر و بهتر وقتی بر روی کنسول شما تعداد زیادی بازی وجود داره که بدون نیاز به دیسک اون بازی میتونید بازیش کنید این یعنی این که کنسول کپی خوره.

اون مقداری های 120- 320 گیگ ظرفیت هارد کنسول هستن و ربطی به سیو ندارن.
هرچقدر ظرفیت هارد کنسول شما بیشتر امکان ریختن بازی ها داخلش زیاد تر هست و مثلا یک کنسول 160 گیگ 5 تا بازی میخوره و کنسول 320 گیگ 10 تا بازی
مثلا اگه شما کنسول 120 گیگ هاردی بخرید و کل ظرفیت کنسول رو پر کردید بعد از یک مدت که بازی هاشو تجربه کردید باید یک تعدادیشون رو پاک کنید تا برای بازی های جدید فضا باز بشه.

manya-atashin
06-05-2014, 13:03
يك دنيا سپاس ... خيلي خيلي كمكم كرد اين توضيحات :n16:

manya-atashin
06-05-2014, 13:46
شرمنده قيمت اينو بهم بگين مي ارزه:
چون قيمت بازار رو ندارم به جز سايت ديجي كالا
البته دست دو هست ديگه !

320 کپی خور نرم افزاری
تا بحال باز نشده
هارد پر بازی های انحصاری
تمیز هست (نمیگم نو ولی در حد نو هست .)
دسته اضافی ندارم
یک هفته مهلت تست میدم
پک موو+نویگیشن +دوربین
قیمت 1200

Layken
06-05-2014, 22:58
شرمنده قيمت اينو بهم بگين مي ارزه:
چون قيمت بازار رو ندارم به جز سايت ديجي كالا
البته دست دو هست ديگه !
320 کپی خور نرم افزاری
تا بحال باز نشده
هارد پر بازی های انحصاری
تمیز هست (نمیگم نو ولی در حد نو هست .)
دسته اضافی ندارم
یک هفته مهلت تست میدم
پک موو+نویگیشن +دوربین
قیمت 1200

من دقیق قیمت هارو نمیدونم ولی به نظ رکه میارزه فوقش 40-5 تومن بالا یا پایین باشه
ولی اگر تهران زندگی میکنید با همکارم Alex Fera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید در ارتباط باشید ایشون در کار خرید و فروش کنسول هستن و خیلی هم بهتر از دیجی کالا میتونن بهتون اطلاعات بدن.

ben_2000
27-07-2014, 15:03
ایا احتمال داره که قیمت کنسول های جدید پایین بیاد چون الان xboxone بدون کینکت هست و هم قیمت ps4 هست یا حالا حالا همین 399 میمونن؟ سپاس :n16:

سعید یاد
24-08-2014, 09:04
واسه ادمایی که زیاد بازی نمیکنند ps4 یا ایکس وان بهترین گزینه است چون هم تا سال های بیشتری عمر میکنند(اصلا به تعداد بازیا توجه نکنید)هم بازی اصل و با کیفیت بازی میکنند و**مثلا من هفته ای 3 یا 4 ساعت شاید بازی کنم پس یه بازی 6 ماهی منو سرگرم میکنه***
اما واسه کسی که زیاد بازی میکنه و وضع مالی انچنانی نداره همون نسل 7 بهتره اما دزدین...

سعید یاد
24-08-2014, 09:06
در مورد قیمت هم با یکی از دوستان صحبت کردم مثل اینکه پی اس 3 تا اواسط پاییز به 1 و100 میرسه...و ایکس وان هم به 1400خواخد رسید البته با کنیکت

farzad.1
26-08-2014, 19:53
سلام دوستان. میخواستم پلی 4 بگیرم. ریجن دو. این قضیه اپ دیتش چیه؟ چند گیگ هست؟ چون یکی هست 30 تومن بیشتر میگیره.میگه اون 30 تومن برا اپ دیتشه

SamGun
27-08-2014, 00:43
سلام دوست عزیز

آپدیت نرم افزاری دستگاه هست که یکسری مشکلات نرم افزاری رو بر طرف میکنه و امکانات بهینه و جدیدتری رو در اختیار کاربر قرار میده

شما خودت هم میتونی این کارو انجام بدی نیازی نیست بیرون بدی

AliHamdi
10-12-2014, 23:29
Faghat PS4

omidbooter
25-05-2015, 00:23
سلام به همه دوستان.
اقا من میخوام کنسول بگیرم.اهل بازی هستم زیاد بازی میکنم
اولا میخوام کنسول از لحاظ کیفیت گرافیک بازی ها بهترین باشه و بازیهاش متنوع و زیاد باشه.
قیمت برام زیاد مهم نیست.
من الان سیستم خیلی خوبی دارم و خودم چون با قطعات بخوبی اشنا هستم سیستم خوبی بستم و همه بازی های روز رو براحتی حتی با گرافیک بالا اجرا میکنه و مشکلی در بازی های PC ندارم
اما میخوام کنسول که میگیرم واقعا فرقشو در گرافیک و طبیعی بودن بازی و تصویر در مقایسه با PC احساس کنم.
البته مزیت های دیگه کنسول داره که سیستم نداره که میخوام کنسول بازی بگیرم.
الان بهترین کنسولها xbox one && ps4 هستن درسته؟؟
خب ممنون میشم کامل توضیح بدید اولا در مقایسه با سیستم که بازیها رو راحت اجرا میکنه این دوتا کنسول گرافیکشون بهتره و ارزش خرید دارن؟

بعد کامل توضیح بدن دوستانی که بخصوص دارن این کنسول هارو که فرق بین این دوتا ps4 و xbox one چیه؟گرافیک کدوم بهتره؟؟
بازیهای کدوم بیشترو متنوع و با کیفیت تره؟؟
این بازی انحصاری دقیقا یعنی چی؟
امکانات جانبی هر دو رو میشه نام ببرید و بگید مختصر هر کدوم چه کاربردی داره؟مثل کینکت
و اینکه هر کدوم رو که بهتر بود بخرم تا چند سال پشتیبانی میشن و کنسو جدیدتر چند سال بعد قراره بیاد؟
شرمنده زیاد شد سوالهام.
ممنونم ازتونم

Khan gholi
25-05-2015, 10:14
سلام به همه دوستان.
اقا من میخوام کنسول بگیرم.اهل بازی هستم زیاد بازی میکنم
اولا میخوام کنسول از لحاظ کیفیت گرافیک بازی ها بهترین باشه و بازیهاش متنوع و زیاد باشه.
قیمت برام زیاد مهم نیست.
من الان سیستم خیلی خوبی دارم و خودم چون با قطعات بخوبی اشنا هستم سیستم خوبی بستم و همه بازی های روز رو براحتی حتی با گرافیک بالا اجرا میکنه و مشکلی در بازی های PC ندارم
اما میخوام کنسول که میگیرم واقعا فرقشو در گرافیک و طبیعی بودن بازی و تصویر در مقایسه با PC احساس کنم.
البته مزیت های دیگه کنسول داره که سیستم نداره که میخوام کنسول بازی بگیرم.
الان بهترین کنسولها xbox one && ps4 هستن درسته؟؟
خب ممنون میشم کامل توضیح بدید اولا در مقایسه با سیستم که بازیها رو راحت اجرا میکنه این دوتا کنسول گرافیکشون بهتره و ارزش خرید دارن؟

بعد کامل توضیح بدن دوستانی که بخصوص دارن این کنسول هارو که فرق بین این دوتا ps4 و xbox one چیه؟گرافیک کدوم بهتره؟؟
بازیهای کدوم بیشترو متنوع و با کیفیت تره؟؟
این بازی انحصاری دقیقا یعنی چی؟
امکانات جانبی هر دو رو میشه نام ببرید و بگید مختصر هر کدوم چه کاربردی داره؟مثل کینکت
و اینکه هر کدوم رو که بهتر بود بخرم تا چند سال پشتیبانی میشن و کنسو جدیدتر چند سال بعد قراره بیاد؟
شرمنده زیاد شد سوالهام.
ممنونم ازتونم

بعضی بازی ها تا اینجا کار بروی PS4 با کیفیت 1080 اومده که بروی Xbox1 با کیفیت 900 اومده یا برابر همدیگه
در بعضی بازی ها جزییات بهتر بروی PS4
ولی به اون صورت تا حالا بهم باجی ندادن(از نظر اینکه هیچ کدومشون شاید هیچوقت نخریدم مثل نسل قبل)
X طرفداراش میگن شبکه انلاینش که اسمش Xbox live هست از PSN شرکت سونی خیلی بهتره.ولی اینو مد نظر داشته باشید که ایکس لایو پولی هست.PSN رایگان و پولی داره.
انحصاری همونطور که اسمش مشخصه بازی هست که منحصر شده به همون کنسول.مثل Ryse son of rome ,Sunset Overdrive اختصاصی XBOX1 و برای PS4 که عناوین The Order 1886 و blood borne اومدند.تعداد در سال برای هر کنسول شاید به انگشتان یک دست هم نرسه
امکانات جالبی خاصی ندارند و فقط برای خالی کردن بیشتر جیب مشتری هستند
برای پشتبانی هم دو رقیب مثل هم رفتار می کنند.اصولا شرکت های بازی سازی باید حمایت کنند که اگر الان رو نگاه کنید می بینید که بازی ها جدید برای اگر برای نسل هفت بخواد منتشر بشه برای هر دو کنسول 360 , PS3 میاد
من بودم PS4 چون تا اینجا کار هر چند زیاد چشم گیر نبوده تفاوتش ولی بازم از One بهتر بوده.

omidbooter
25-05-2015, 18:51
ممنون از جوابتون
بازیهای اتنحصاری دوتا رو میشه نام ببرید و بگیدتو گرافیک بازی کدوم بازیهاش بهتره؟
الان ps4 چندتا مدل داره؟اسلیم و.. نداره؟ نمیاد اسلیمش؟اسلیم فرقش چیه؟

ps4 ساخت کدوم کشورها الان تو بازار هست؟ژاپنش هست؟؟
باندل چیه دقیقا؟بازی همراهشه؟چندتا باندل داره؟
بازی اصلاش چنده؟؟هنوز کرک نشده و مشخصه کرک میشه یا نه؟

راستی هارد 500 گیگ کمه دارن برای چیه؟چون وقتی بازی ارجینال فقط میخوره هارد به چه درد میخوره؟
ممنونم

Khan gholi
26-05-2015, 05:15
ممنون از جوابتون
بازیهای اتنحصاری دوتا رو میشه نام ببرید و بگیدتو گرافیک بازی کدوم بازیهاش بهتره؟
الان ps4 چندتا مدل داره؟اسلیم و.. نداره؟ نمیاد اسلیمش؟اسلیم فرقش چیه؟

ps4 ساخت کدوم کشورها الان تو بازار هست؟ژاپنش هست؟؟
باندل چیه دقیقا؟بازی همراهشه؟چندتا باندل داره؟
بازی اصلاش چنده؟؟هنوز کرک نشده و مشخصه کرک میشه یا نه؟

راستی هارد 500 گیگ کمه دارن برای چیه؟چون وقتی بازی ارجینال فقط میخوره هارد به چه درد میخوره؟
ممنونم

تو پست قبلیم انحصاری ها رو گفتم .شما می تونید تفاوت گرافیکی با سرچ Screen shot بازی ها متوجه بشید.فقط با توجه به اینکه Ryse برای X1 2013 بوده و Order 2015 PS4برای همین گرافیک Order کمی بهتره.از این طرف عنوان Sunset Overdirve Xone نقدهای بهتری از Infamous second son PS4 گرفته همچنین گرافیک بهتری داره. این دوتا بازی رو با هم مقایسه کردم چون شباهت زیادی بهم دارند اگر نه هر بازی باید با سبک خاص خودش مقایسه بشه.
PS4 اسلیم نداره.شاید بیاد. بیادم فرقی نمی کنه چون همون قطعاته با مصرف برق کمتر و کوچیکتر شده (شاید).همش ساخت یکجاست.
ریجن بندی (منطقه بندی)داره که ریجن یک بخری مخصوص سفارش امریکاست.برای دانلود DlC (محتوای اضافی قابل دانلود) بهتره.
باندل چیزی که همراه کنسول میاد.می تونه بازی باشه.می تونه عکس بازی رو کنسول بازی.می تونه خدمات اینترنتی کنسول باشه
حدودای 200 تومان.کرک نشده و معطل شدنش نباش .این نسل خبری نیست(با توجه به اینکه 2سال گذشت).می تونی کرایه کنی روزی 5 تومان یا بخری بعدا 20-40 تومان بزاری روش با یک بازی روز تعویض کنی
درباره هاردم اطلاعی ندارم

omidbooter
26-05-2015, 06:10
بازم ممنونم جواب دادی.
خب پس گرافیک بازیها بستگی به سازنده بازی داره که گرافیک بالا یا پایین میسازه. چندتا سوال هست ممنون میشم بچها جواب بدن
1-بازی هایی که برای دوتا میان مثل فیفا یا ساکر کدوم کنسول گرافیک بهتری داره؟؟
2-راستی من یه سیستم قوی دارم گرافیکمم خوبه بازی های کال اف دیوتی گاست و بتلفیلد 3 رو با بالاترین گرافیک و 1080 اجرا کردم جواب میده میخواستم بپرسم ps4 گرافیکش کیفیتش با سیستم من چقد فرق داره؟جوری هست که ارزش خرید داشته باشه؟
سیستم من اینه>
cpu=intel i7 3770k 3.5 ghz
main-asus z77-v
ram=8 gig 2000mhz
graphik=Nvidia GTX 460 1g 256bit

3-گفتین ساخت کجاست ps4 ؟؟ژاپنش هست؟ چینش کیفیتش خوبه؟؟
4-بعد ریجن ها رو زذن اروپا و اسیا و امریکا و.. فرقش دقیقا چیه؟ میگن اروپا و امریکاش امکاناتش تو ایران جواب نمیده و نباید اصلا اینجا خریدش؟؟درسته؟
5-این دانلود dic چیه؟؟
6-بازی هاش در اینده ارزون نمیشه؟

ممنون

HOJ-JAT
26-05-2015, 08:58
ممنونم
ربطی ب اورجینال و غیر اورجینال نداره
شما هنگامی که دیسک را وارد میکنی دقیقا مثل pc شروع میکنه ب نصب کردن بازی ...و دیسک برای چک کردن لایسنس بازی هست یعنی اینکه بازیت اصل هست یا نه؟
.
.
ببین برتری کنسول ها نسب به pc ها که منو مجبور به خرید کنسول کرد ایناست:
۱.قدیمی نمیشن و تا ۱۰ سال هر بازی که بیاد رو بالا میارن (مثلا گرافیک شما الان خیلی ضعیف هست و cod:aw را متوسط بالا میاره)
۲.میشه باهاشون انلاین بازی کرد (با pc میشه ولی بازی اورجینال خیلی کم گیر میاد)
۳.درد سر نرم افزاری ندارن هی بخوای ویندوز عوض کنی پچ بریزی و....

HOJ-JAT
26-05-2015, 09:06
ریجن بندی (منطقه بندی)داره که ریجن یک بخری مخصوص سفارش امریکاست.برای دانلود DlC (محتوای اضافی قابل دانلود) بهتره.
ریجن کنسول هیچ ربطی به بازی و dlc نداره اون ریجن اکانت هست که برای دانلود dlcباید با بازی یکی باشه

3-گفتین ساخت کجاست ps4 ؟؟ژاپنش هست؟ چینش کیفیتش خوبه؟؟
4-بعد ریجن ها رو زذن اروپا و اسیا و امریکا و.. فرقش دقیقا چیه؟ میگن اروپا و امریکاش امکاناتش تو ایران جواب نمیده و نباید اصلا اینجا خریدش؟؟درسته؟
هیج فرقی ندران و اینا همش چرت محضه...
دستگاهی که برای امریکا میفرستند میشه ریجن ۱ برای اروپا و خاورمیانه میشه ریجن ۲ برای اسیا ریجن ۳ استرالیا ریجن ۴
و هیچ فرقی ندارند فقط ریجن ۳ ژابن جای x و o در منو فرق داره پیشنهاد میشه ۳ ژاپن نخیرید

5-این دانلود dic چیه؟؟
محتوای اضافی بازی مانند یک اسلحه یک ماشین یک نقشه و...

6-بازی هاش در اینده ارزون نمیشه؟
بازی ها بر اساس دلار هستند ۶۰ دلار معمولشه !
ولی بازی های قدیمی الان خیلی ارزونن زیر ۷۰ تومن هستند الان

omidbooter
27-05-2015, 02:24
حجت جان ممنون دمت گرم عالی بود.شرمنده سوال زیاد میپرسم
فقط چندتا سوال دیگه
اخه من فک میکردم عین پی اس 1 و 2 مستقیم از دیسک بازی رو لود میکنمه پس باید نصب شه.
1-پس میگید هارد واسه اینه که چون عین pc بازی باید نصب بشه نیاز به فضا که هارد هست داره.خب اینجوری بعدش همیشه باید برای بازی کردن بازم دیسک بازی رو بزاریم؟؟و وقتی هارد پر شه یعنی متلا 8 تا بازی نصب شد دیگه نمیشه بازی جدید بازی کرد مگر اینکه بازی قبلی رو پاک کنید.درسته؟
خب بعد سوال دیگه اینکه اگه لازمه دیسک همیشه باشه تا بازی بالا بیاد این دیسک ها خش نمی افتن؟؟یا خراب نمیشن؟
2-نگفتین الان تو بازار ساخت کدوم کشور هستش؟
3-این ریجن 3 ژاپن که گفتین یعنی ساخت ژاپنه؟ این دکمهای X و O که گفتین میشه جابجا کرد دیگه؟زبانهای غیر ژاپنی هم هست در این ریجن؟اانگلیسی؟چون ریجن ژاپن زبان کنسول هم ژاپنی هست دیگه درسته؟
4-رو جعبه عکس بازی باشه مثلا GTA یعنی باندل gta هست و بازی gta داخلش هست؟البته قیمتش بالاتره درسته؟ چون یکی میگفت مغازه دار یه ps4 که رو جعبه عکسgta بوده گفته باندل هست اما گفته بازی نداره داخلش؟؟؟؟

بازیهای قدیمیps4 الان چنده؟
سوال اخر اینکه هنگام خرید به چه چیزی توجه کنم که دسته دوم نندازن؟
جعبه پلمپ خاصی داره؟ اونجا تست خاصی باید بکنم؟
خیلی ممنونم

HOJ-JAT
27-05-2015, 10:27
1-پس میگید هارد واسه اینه که چون عین pc بازی باید نصب بشه نیاز به فضا که هارد هست داره.خب اینجوری بعدش همیشه باید برای بازی کردن بازم دیسک بازی رو بزاریم؟؟و وقتی هارد پر شه یعنی متلا 8 تا بازی نصب شد دیگه نمیشه بازی جدید بازی کرد مگر اینکه بازی قبلی رو پاک کنید.درسته؟
خب بعد سوال دیگه اینکه اگه لازمه دیسک همیشه باشه تا بازی بالا بیاد این دیسک ها خش نمی افتن؟؟یا خراب نمیشن؟
میتونی هاردش را تا ۲ ترا افزاریش بدی هارد ۳.۵ اینچی معمولی لپتاپی میخوره
البته باید خیلی پولدار باشی که ۸ تا بازی ۲۰۰ تومنی روش نصب کنی معمولا ی بازی میخری تمومش کردی میفروشیش و یکی دیگه میخری
دیسک هم بلوری بسیار با کیفیت هست که خش نمیگیره و حالت نرم داره
البته من خودم اکانت میخرم مثلا دو روز پیش یکی خریدم بازی اردر با فارکرای توش بود قیمت ۱۰۰ تومن ...اکانت دیگه نیازی ب دیسک نداری و دیتا بازی را باید دانلود کنی و بریزی رو کنسول که خیلی ساده هست

2-نگفتین الان تو بازار ساخت کدوم کشور هستش؟
همه چین هستند و توی ی کارخونه البته جدیدا ساخت ژاپن هم هست ولی فرقی ندران

3-این ریجن 3 ژاپن که گفتین یعنی ساخت ژاپنه؟ این دکمهای X و O که گفتین میشه جابجا کرد دیگه؟زبانهای غیر ژاپنی هم هست در این ریجن؟اانگلیسی؟چون ریجن ژاپن زبان کنسول هم ژاپنی هست دیگه درسته؟
خیر برای ژاپن زدن میشه عوض کرد ولی تو بازی بر عکس میشن
وقتی که کنسول رو روشن میکنی ازت زبان رو میپرسه و ربطی ب ریجن نداره
ولی بازم میگم ۳ ژاپن نخر درد سر زیاد داره

4-رو جعبه عکس بازی باشه مثلا GTA یعنی باندل gta هست و بازی gta داخلش هست؟البته قیمتش بالاتره درسته؟ چون یکی میگفت مغازه دار یه ps4 که رو جعبه عکسgta بوده گفته باندل هست اما گفته بازی نداره داخلش؟؟؟؟
باندل یعنی بازی هم روی دستگاه هست روی بعضی ها دیسک و روی بعضی ها کد دیجینالی مثل کارت شارژ که واردش میکنی و شروع میکنه ب دانلود
ب دیلیل کلاش بودن فروشنگان پشنهاد میکنم باندل نخری چون بازی رو بر میدارن ولی پول باندل رو میگیرن

بازیهای قدیمیps4 الان چنده؟
سوال اخر اینکه هنگام خرید به چه چیزی توجه کنم که دسته دوم نندازن؟
جعبه پلمپ خاصی داره؟ اونجا تست خاصی باید بکنم؟
last of us-black flag-killzone
شماره سریال جعبه با کنسول یکی باشه
تاریخ ساختش از ۲۰۱۴ به بالا باشه (سرچ بزن تاریج ساخت ps4 نشون میده چجوری باید پیداش کنی)
بله پلمپ داره روی جعبه اش اصلا و ابدا ویترنی نخری حتما پلمپ باشه
مهلت تست بگیر
باید تو خونه -۶ ساعت بازی کنی ببینی افت فریمی چیزی نداری داغ نمیشه
سعی کن بازی های که مشکل دارند نگیری مثلا unity چون افت فریم داره و مشخص نمیشه
برای شروع مینونی کرایه کنی

omidbooter
27-05-2015, 13:32
حجت جان دمت گرم ممنون

نگفتین باید برای اجرا همیشه دیسک تو دستگاه باشه؟
این اکانت که گفتین از کجا میخرین و قضیش چیه؟
هر اکانت 100 تومنمه و بازیهاش مشخص نیست شانسی توش بازی هست؟؟
ظرفیت بازی های دانلودی چند گیگه؟من نت سرعت دانلود 250 کیلو دارمم میخوام ببینم میتونم دان کنم

خب پس اگه دانلود کنی دیسک نمیخواد.خب یه سوال پیش اومد برام که خب چطوری چک میکنه ارجیناله بازی یا نه؟بعد تا همیشه تو هارد هست بازی؟این فرقش با کپی خور چیه؟

راستی اگه خراب باشه دستگاه همین افت فریم رو چطوری میشه فهمید؟؟
ممنون

HOJ-JAT
27-05-2015, 15:53
نگفتین باید برای اجرا همیشه دیسک تو دستگاه باشه؟
بله

این اکانت که گفتین از کجا میخرین و قضیش چیه؟
هر اکانت 100 تومنمه و بازیهاش مشخص نیست شانسی توش بازی هست؟؟
ظرفیت بازی های دانلودی چند گیگه؟من نت سرعت دانلود 250 کیلو دارمم میخوام ببینم میتونم دان کنم
سایتهای مختلف دارند
خیر شانسی نیست و خودت قبلش میتونی ببنی چی توشه و همه هم ۱۰۰ تومن نیستد
مانیا سافت رو ببیند
از ۳۰ گیگ به بالا

خب پس اگه دانلود کنی دیسک نمیخواد.خب یه سوال پیش اومد برام که خب چطوری چک میکنه ارجیناله بازی یا نه؟بعد تا همیشه تو هارد هست بازی؟این فرقش با کپی خور چیه؟

لایسنس بازی یا انلاین چک میشه و یا برای همیشه توی دستگاهت ذخیره میشه (بحث شرینگ که خیلی طولانیه)

راستی اگه خراب باشه دستگاه همین افت فریم رو چطوری میشه فهمید؟؟
بازی مثل درایو کلاپ رو کرایه کن و اپدیت کن بعدش اگر دیدی تیکه تیکه نشون میده افت فریم داره و دستگاهت خرابه

omidbooter
27-05-2015, 20:51
بازم ممنون .
منظور از افت فریم همون تیک زدنه پس.اوکی ممنونم.
سایتهای ایرانیه برای خرید اکانت؟معتبره؟

بازی که دانلود میشه برای همیشه رو هارد هست؟بعد اگه بخئای بدی کسی دیگه بازی کنه میشه؟؟چطوری؟

منچرسیدم مغازه ریجن 2 اروپا رو دارن.خوبه بگیرم؟1400 قیمت دادن
بعد سال ساخت 2015 باشه بهتره؟هرچی جدیدتر باشه بهتره؟
یه روش گفتن که عدد سریال نامبر رو 5 عدد سمت راس نشون دهنده سال و ماهه ساخت هست درسته ای روش؟

چند نفری میگفتن تو یسری بازی ها دستگاه هنگ میکنه و باید از برق بکشن و بعدش هم سیوهاشون پاک شده.
البته میگفتن بازی بتلفیلد4 باگ داره که با اپدیت بهتر شده اما میخواستم ببینم هنگ داره؟خود کنسول باگ داره؟
و اینکه بازی های سنگین هنگ یا خیلی داغ میکنه؟
ممنون

HOJ-JAT
27-05-2015, 21:56
سایتهای ایرانیه برای خرید اکانت؟معتبره؟
سایت خارجی که میشه همون پی اس استور و گران قیمت!
من خودم زیاد خرید داشتم ازش عالیه

منچرسیدم مغازه ریجن 2 اروپا رو دارن.خوبه بگیرم؟1400 قیمت دادن
بعد سال ساخت 2015 باشه بهتره؟هرچی جدیدتر باشه بهتره؟
یه روش گفتن که عدد سریال نامبر رو 5 عدد سمت راس نشون دهنده سال و ماهه ساخت هست درسته ای روش؟
قیمت رو نمیدونم ولی هرچی جدید تر باشه بهتره
روش درسته

چند نفری میگفتن تو یسری بازی ها دستگاه هنگ میکنه و باید از برق بکشن و بعدش هم سیوهاشون پاک شده.
البته میگفتن بازی بتلفیلد4 باگ داره که با اپدیت بهتر شده اما میخواستم ببینم هنگ داره؟خود کنسول باگ داره؟
و اینکه بازی های سنگین هنگ یا خیلی داغ میکنه؟
ممنون
من تاحالا اینطوری نشدم ولی هنگ کردن توی یک بازی که بقیه راحت بازی میکنن عادی نیست
شما حتما برای بار اول یک بازی روون مثل لست اوف اس یا درایوکلاپ کرایه کن
داغ شدن عادی هست سخت افزار بسیار قوی هست

omidbooter
28-05-2015, 02:14
ممنون.

از سایت خارجی با مستر کارت خرید میکنید؟؟

شما تو هیچ بازی و کلا هیچ وقت هنگ ندیدین از دستگاتون؟ریجن چنده مال شما؟
بتلفییلد 4 بازی کردین؟میگن باگ داره خود بازی چند نفر گفتن یجا بخصوص هم گیر میکنه که از خود بازی هست.

سخت افزار هم چون خودم اشنایی کامل با قطعات pc و سخت افزار دارم دیدم اره خیلی قوی هست 8 هسته با فرکانس 1.6که فناوری جدید amd یعنی APU هست و گرافیک قوی و رم 8 گیگ با فرکانس 5500 دماش بالا میره و طبیعی هست اما منظورم اینه که کولینگش خوبه و تو بازیهای سنگین و مدت زمان زیاد روشن باشه میتونه خوب خنک کنه جوری که به مشکل نخوره.چون میگن بعضی بازیها مدت زیاد بازی کنی صدای فن خیلی زیاده
خنک کننده جدا براش نیست؟عین کول پد های لبتاپ زیرش میزاری.همین کول پد های لبتاب نمیشه بزاریم زیرش؟هم با فنش خنک کنه هم رو زمین و فرش که پرز و خاک داره نباشه بهتر نیست؟؟

حالا قیمتش پایین تر نمیاد؟ به نظرتون بگیرم؟نظرتون درمورد ایکسباکس وان چیه؟به جز کینکت خوبش و جدا از ضعف سخت افزاری بازی های انحصاریش میگن به کیفیت پی اس4 نیست و دسته هاشم خوشم نیومد خودم.اینده کدوم کنسول بهتره با اپدیت ها و وسایل جانبی و بازی انحصاری؟
ممنون

HOJ-JAT
28-05-2015, 16:24
از سایت خارجی با مستر کارت خرید میکنید؟؟

من خرید نکردم ولی دوستان با گیف کارت که قیمت هاش ب دلار نزدیکه

شما تو هیچ بازی و کلا هیچ وقت هنگ ندیدین از دستگاتون؟ریجن چنده مال شما؟
بتلفییلد 4 بازی کردین؟میگن باگ داره خود بازی چند نفر گفتن یجا بخصوص هم گیر میکنه که از خود بازی هست.

بتل ۴ تقریبا اول بازی بود که برای ps4 اومد و خیلی راحت اجرا میشه بله من بازی کردم انلاین و افلاین هیچ گاه دستگاه هنگ نکرد
اگر بازی خراب باشه بازی هنگ میکنه دستگاه نباید هنگ کنه

خنک کننده جدا براش نیست؟عین کول پد های لبتاپ زیرش میزاری.همین کول پد های لبتاب نمیشه بزاریم زیرش؟هم با فنش خنک کنه هم رو زمین و فرش که پرز و خاک داره نباشه بهتر نیست؟؟
سیتیم کولینگش عالی هست شما باید بزاریش روی میز که دو طرف و پشتش هیچی نباشه هرگز نباید روی فرش بزاریش چون تقریبا از همه جاش باد میشکه داخل و از پشتش میده بیرون
نگران داغ شدنش نباشید مشکلی بوجود نمیاد

حالا قیمتش پایین تر نمیاد؟ به نظرتون بگیرم؟نظرتون درمورد ایکسباکس وان چیه؟به جز کینکت خوبش و جدا از ضعف سخت افزاری بازی های انحصاریش میگن به کیفیت پی اس4 نیست و دسته هاشم خوشم نیومد خودم.اینده کدوم کنسول بهتره با اپدیت ها و وسایل جانبی و بازی انحصاری؟
ممنون
قیمتش بر اساس دلار هست ولی احتمالا بعد از تعطیلی مدارس میره بالا
ببین ایکس باکس نه میشه اکانکتی خرید نه میشه بازی دس دو خرید (چون هیچ کی ایکس باکس نداره) کلا بدرد ایران نمیخوره چون خیلی خیلی کم) تو ایران ایکس باکس دارند
شاید از بین ۱۰ تا ps4 یک نفر ایکس باکس داشته باشه
کینکتش هم بدرد بچه ۵ ساله میخوره رو بروش بالا پایین بپره!!!

omidbooter
28-05-2015, 17:49
ممنون..
اقا زنگ زدم به فروشنده گفت جعبه پلمپ نداره اصلا فقط خود دستگاه پامپ داره!!!
البته گفتم پلمپ گرد براق رو جعبه داره گفت اره اما به اون که پلمپ نمیگن!! گفتم خب همون مهمه برام.گفت خود دستگاه پلمپ داره.خود دستگاه چطور پلمپی داره؟؟؟؟؟؟
سال ساخت رو هم گفتم چه سالی؟ گفت سال 2014 و 2015 هست که گفتم من 2015 جدیدترینشو میخوام گفت جدیدترین دارم که نیاز به اپدیت نداره..
مگه میشه نیاز به اپدیت نداشته باشه؟یعنی کارخونه ای اپدییت شده یا خود فروشندها اپدیت میکنن؟
جالب اینکه گفت یه دستگاه 2014 رو روش بازی 2015 گزاشتن که جواب نداده!!
همچین چیزی میشه؟؟؟
گفت بدون اپدیت اصلا جواب نمیده بازی!!!!
ددرمورد پلمپ و اپدیت اینها توضیح کامل میدی
فردا میرم بگیرم میخوام کلاه سرم نره
درضمن ریجن 2 قیمت 1250 داد

HOJ-JAT
28-05-2015, 18:08
جالب اینکه گفت یه دستگاه 2014 رو روش بازی 2015 گزاشتن که جواب نداده!!
کاملا چرت محضه
پس من الان نمیتونم بازی های ۲۰۱۵ رو بازی کنم؟:n09::n09::n09::n09:
اپدیت ۲۵۰ مگ بیشتر نیست شما کافی وصل کنی ب نت خودش پیام اپدیت میده و باقی ماجرا
برخی از بازی ها اگر نسخه فریمور قدمی باشع از روی دیسک اپدیت میکنن یعنی فایل اپدیت رو دیسک بازی هست
اخرین اپدیت فک کنم توی فروردین امسال بود طبیعتا اگر ساخت کنسول از اون ب بعد باشه اپدیت هست
البته و صد البته شما تا ۱۰ سال دیگه شاید ۱۰۰ بار کنسول را اپ دیت کنی پس خیلی مساعله سختی نیست
برای انلاین بازی کردن حتما باید کنسول و بازی اپیدت باشن
اپدیت کنسول هم هیجی نیست الکی پول بابتش ندی
فقط یک نت و ۲۵۰ مگ ترافیک میخواد...

omidbooter
28-05-2015, 19:43
ممنون.نه اپدیت که خودم ای تی میخونمو کارم ایناست ممیدونم اپدیتش کاری نداره اما اینکه گفت بهم این بود که دستگاه که اپدیت نباشه بازی جدید جواب نمیده که خب اگه طبق گفتش که دستگاه جدیدو نیاز به اپدیت نداره که پس باید همه بازیا رو جواب بده دیگه.
اپدیتو خودم میکنم فقط سوالم اینه که اگه قبل فروردین باشه و نیاز به اپدیت داشته باشه دیسک بازی بزاریم باید جواب بده دیگه البته افلاین رو میگم.چوون موقع خرید باز میکنم و تست میکنم که سالم باشه بعد یارو احتمالا میگه اپدیت نیست و باید خودش اونجا اپدیت کنه تا بازی جواب بده..که گفتین اینجوری اصلا نیست و چچرت گفته درسته؟بازی قدیمو جدید هم فرقی نداره باید جواب بده درسته؟

پس همونجا باز میکنم و بازی میزارم حالا قدیم یا جدید2015 اگه بالا اورد و جواب داد دیگه سالمه.درسته؟
بعد اینکه که گفتین بعضی بازیهای قدیم باید اپدیت بشه یعنی چی؟یعنی اول باید بازیزی رو اپدیت کنم بعد بالا میاد؟

در مورد پلمپ خود دستگاه راستی نگفتین چطوره؟
مال شما جعبه و دستگاه پلمپ داشت و چطوری بود؟
اگه عکسی باشه که خیلی عالیه
حجت جان ممنون وقت میزاری
اولین نفر تورو تو دستگاه انلاینم اد میکتنم :D

HOJ-JAT
29-05-2015, 08:58
ببین من اولش اپدیت نبوذ فروشنده دیسک کال اف جدید رو گزاشت اپدیت شد البته نه ب اخرین ورژن ولی اپدیت شد.
باید مهلت تست بگیری مثلا یک روز اونجا نمیتونی تست کنی باید ۶ ساعت ی کوب بازی کنی
اگر بخوای بازی رو انلاین بازی کنی باید حتما انلاین باشه
در کل اپدیت بازی ها باعث میشخ باگ یا هر چیز دیگه ای اگر داشته باشن بر طرف بشه
مال من ی چسپ دایره ای روی جعبه اصلیش بود و خود کنسول هم توی یک پلاسیتک سفید پلمپ شده بود

omidbooter
29-05-2015, 16:37
بازم ممنون دارم میرم بخرمش
فقط سوال اخر :D
سریال ناممبرپشت دستگاه که باید یکی باشه میشه عکس بزارید
چون چندتا عکس ضدو نقیض دیدم گیج شدم
ممنون
اون data cod پشت دسنگاه هم گفتن دو تا رقم هست یک عدد و یک حرف که عدد نشون دهنده سال ساخت و حروف ماه ساخت هست مه متلا5A باشه یعنی 2015 و سه ماهه اول سال هست اره درست گفتم؟
ممنون

در نهایت بازی دوتا میخوام بگیرم یک فوتبال و یه بازی شوتر
فیفا بهتره تو ps4 یا ساکر؟
دوتنا شم بازی کردم 2015 رو pc خوشم اومده بخصوص ساکر عالی بود.حالا کدومو بگیرم؟
بازی تفنگی هم که advance warfare بگیرم؟؟ چنده؟؟

omidbooter
29-05-2015, 18:51
سلام منتظر جوابم که بخرم.تو بازارم.ممنونکاگه جواب بدید.

omidbooter
29-05-2015, 22:15
سلام.اقا رفتم گشتم کنسولا همه بدون پلمپ بود اما طاهر نو داشت تو یه پلاستیک دستگاهه سریال جعبه دستگاشو چک کردم یکی بود سال ساختشم 2014 این مدل cuh-1100A ریجن 3 ژاپن خریدم دیگه بلاخره.همون که گفتی نخرین:D
اما رو کا تن زده made in japan رو کنسول هم زده ژاپن که جالب بود.تست کرد بازی ساکر 15 و بازی تفنگی بالا اومد بازی کردم.48 ساعت هم تست گرفتم.ساکرو و یه بازی دیگه خریدم
اخرم چون ژاپن بور 170 گرونتر بود.
به نطرتون چطوره؟؟حالا با بازی تست کنم فقط؟در صمن رو دستگاه پشتش حتما باید سال ساخت باشه؟؟هنوز دقیق ندیدم اما یه نگاه دیدم نداشت؟؟؟

HOJ-JAT
29-05-2015, 22:27
مبارک باشه
بعضی از مدل سال ساختشون فرق داره که دقبق نمیدونم چطوریه
بله بازی کن و بازی کردنت طولانی باشه ببین مشکل افت فریم نداری و دسته مشکلی در اتصال نداره اگه نداشت دیگه اوکی هست
راستی ساکرو دیگه چ بازیه؟؟:n13:

omidbooter
29-05-2015, 22:41
پرو اولوشین ساکر همونPES2015 رو میگم.قربونت حجت جان از طرف بچها شیرینشم خوردم خودم:n09:
سری ژاپن که ساخت خود ژاپن باشه هست مگه؟؟چون شنیده بودم فقط چین میزنه.
اینpes15 هم گرافیکش خوبه بازی کنم ببینم افت فریم داره یا نه؟؟

HOJ-JAT
29-05-2015, 22:42
البته pes بازی سبکی هست
پشنهاد میکنم gta v بگیری...چون خیلی سنگینه

omidbooter
30-05-2015, 03:06
سلام البته بازی infamous هم گرفتم که البته اول بازی هستم.این گرافیکش چطوره؟
راستی دستگاه اپدیت 2.3 روش نثبه.جدیده اپدیتش مال 3 ماه پیشه حدودا

درضمن ببخشید اشتباه گفتم من ریجن 2 ژاپن گرفتم.این ریجن چطوره؟cuh-1100A
روش چندجا بصورت حک شده japan زده منوش هم ژاپنی بود انگلیسی کردم
رو جعبه هم همش ژاپنی نوشته و یجا انگلیسی زده فقط برای فروش در ژاپن
در ضمن اولش فروشنده با یک بازی واچس داگ دست دوم تست کرد که البته انگار دیسک خراب بود نیومد بالا بعد بازی دیگه گزاشت اومد.اما همون بازی خراب دیسکش بیرون نمیومد تا از برق جدا کرد د,وباره روشن کرد اومد بیرون.مشکل دیسک باشه اینجوری گیر میکنه یا از دستگاهه؟
ممنون

HOJ-JAT
30-05-2015, 08:42
سعی کن زیاد دیسک رو بیرون و داخل کنی تو این مهلت تست
شما ساخت ژاپن هست ریجن ژاپن نیست که خیلی خوبه
بازی های قدیمی خریدی ولی اشکالی نداره تموم شدن بفروش جدید بگیر در ضمن همیشه دس دو بخر چون حدود ۷۰-۸۰ ارزون تر در میاد مثلا همین اینقاموس دس دو الان حدود ۸۰ هست
ورژن اخر ۲.۵۱ هست که باید اپدیت کنی بهش

omidbooter
30-05-2015, 18:30
سلام.اینفموس زیاد بازی کردم افت فریم اصلا نداشته.اره ساخت ژاپنه ریجن 2 هست.امروز gta یاcod advance warfer میگیرم.کدوم بازی سنگین ترین گرافیک داره بگیرم؟؟
دیسک راحت میاد بیرون مشکلی تا الان نداشتم
اپدیت 2.51 هم کردم امکانات جدید اضافه شد
رو خودش نسخه 2.3 بود

omidbooter
30-05-2015, 22:38
اقا یه سوال
تو بازی pse2015 و کلا فوتبال چگونه دو نفری بازی کنیم؟البته میدونم چطوریه منظورم دسته هست که چطوری بشناسونیم به کنسول؟
دوتا دسته دارم که تکی هرکدوم کار میکنن درستن اما همزمان وصل نمیشن.تو تنظیمات هم دوتا دسته شناخته اما تو بازی یه دسته میشناسه فقط
بعد سطح سختی و اسانی بازی ها رو از تو بازی باید تعیین کرد یا کنسول؟
چون تنظیمات کنسول یجا level داره از 1 تا 11
اون چیه؟
مممنون

HOJ-JAT
30-05-2015, 22:51
اون لول رده بندی سنی هست فک کنم
در مورد دسته زیاد اطلاع ندارم میتونی توی انجمن همسایه که مخصوص پلی ۴ هست بپرسی
ب ا ز ی س ن ت ر
بازی اردر رو بگیر واقغا گرافیک داره!!!!
البته gta هم فوق العاده هست

omidbooter
31-05-2015, 01:47
سلام.ممنون.gta گیر نیومد در عوض cal of duyt advance گرفتم بازی کنم برا تست.کال اف ادونس رو یه نیم ساعت بازی کردم بعد یجا تو مرحله اول صفحه قفل شد استوپ صفحه کرد که دکمه Ps زدم اومد تو منو بعد بازی رو close کردم که یه اروری هم نوشت و بعد بست دوباره رفتم تو بازی.موقع استوپ صفحه دکمه option هم کار نمیکرد
این استوپ صفحه مال بازی بوده یا کنسول؟

HOJ-JAT
31-05-2015, 09:42
سلام.ممنون.gta گیر نیومد در عوض cal of duyt advance گرفتم بازی کنم برا تست.کال اف ادونس رو یه نیم ساعت بازی کردم بعد یجا تو مرحله اول صفحه قفل شد استوپ صفحه کرد که دکمه Ps زدم اومد تو منو بعد بازی رو close کردم که یه اروری هم نوشت و بعد بست دوباره رفتم تو بازی.موقع استوپ صفحه دکمه option هم کار نمیکرد
این استوپ صفحه مال بازی بوده یا کنسول؟
بازی رو اپدیت کن
ولی چون کنسول هنگ نکرده نمیتونه از کنسول باشه
منم این بازی رو بازی کردم ولی هنگی ندیدم

omidbooter
31-05-2015, 18:38
نه کنسول ماشالاه هنگی نداشته اصلا.بازی اینفموس هم خیلی بازی کردم مشکلی نداشت ساکر هم نداشت فقط این اونجا یبار اینطوری شد که کنسول کار میکرد راحت
دیسک بازیها رو زیاد وارد و خارج کردم مشکل نداره راحت میره و میاد بیرون
کال اف هم دوباره یساعت بازی کزدم دیگه گیر نداشت اصلا افت فریم هم نداشتم
اپدیت بازی DLS هست اره؟پولیه؟
راستی اکانت خود سونی ساختم با ریجن امریکا.
الان چه اکانتهای دیگه باید بسازم و برای چه کارهایی هست؟

در ضمن الان کال اف خواستم بازی کنم دیدم اول بازی یهو میره تو اپدیت خودکار شروع به اپدیت کرده البته فکنم خودم زدم چک کنه برا اپدیت که یه فایل 2.6 گیگی داره دانلود میکنه:n04:
اپدیت کال اف حدود 2 ونیم گیگه؟خب این رایگانه مگه؟

HOJ-JAT
02-06-2015, 13:28
اپدیت بازی رایگان هست و مشکلات و باگ های بازی رو برظرف میکنه
دی ال سی بحثش جداست
همون اکانت ریجن ۱ کافی هست
ولی اگر ژاپن بسازی میتونی پلاس رایگان ۱۴ روزه بگیری

omidbooter
02-06-2015, 17:16
سلام برادر حجت
دقت کردی تاپیک شخصی 2 نفره شده.کسی نیست دیگه اصلا :D
ممنون.پس اپدیت با dls جداست و dls مثلا مرحله اضاف میکنه و امکانات میده اره؟
خب پس چطور برای pes15 3 گیگ اپدیت شد اما پچ ریخت که شامل کفش و ...میشد
ریجن ژاپن یعنی کشور ژاپن انتخاب کنم؟
بعد این برای همه رایگانه یا کنسولای ریجن ژاپن فقط؟

بازی بتلفیلد هارد لاین گرفتم و درایو کلای.چطورن؟؟
راستی اسمت تو ps4 چیه چطوری باید تو فرندام بیارمت؟

ممنون حجت جان

HOJ-JAT
02-06-2015, 22:16
البته بعضی از اپدیت ها مثل gta ممکنه مرحلع باز کنن در کل اپدیت جزو بازی هست و مجانی هست
بله کشور رو زاپن بزن ادرس هم چرت پرت
کلا ریجن کنسول و محل ساختش هیج فرقی نداره تو هیچ جا
چون سونی ژاپنی هست این یک حالت هدیه داره واسه ژاپنی ها که نوسط هم وطنان غیور کشف و مورد سو استفاده قرار گرفته:n02:
هارد لاین رو بازی نکردم ولی درایو کلاپ رو اره خیلی روی اعصابیه ادمه راه میره
شما حتما اردر رو بگیر حتما حتما حتما the order 1886
برای دوست هم برو توی فرندات بزن اد بعدش ایدی طرف رو بزن و ادش کن
hojjjat هستم البته چون اکانت خریدم فعلا با اکانت خودم انلاین نمیشم
در ضمن دوست عزیز پیشنهاد میکنم حتما gta و farcry رو بازی کنی

omidbooter
03-06-2015, 04:46
سلام.
بتلفیلد هارد لاین رو باری کردم الان خیلی قشنگه عین سریال پلیسی هست گرافیکشم عالیه 50 گیگ ظرفیتشه.فقط حیف 1 نفرست
درایو کلاب هم خوبه گرافیکش خوبه
کاش زودتر میگفتی فارکرای و اردر میگرفتم.البته میگیرم به زودی
راستی اکانت که گفتی خریدی یعنی چی؟چرا بخری؟اکانت psn؟ خب مگه مجانی نمیشه بسازی؟

الان این بازیهای بتلفیلدو درایو کلاب و ایفموس و کال اف ادونس و ساکر15 بازی کردم اما اصلا افت فریم و هنگ و هیچی نداشتم
کنسول دیگه ردیفه ان شااله؟
در ضمن تو فرومها بچها میگفتن بعضیا کع تو بازی های سنگین کنسول گرم میشه و فنش خیلی دور بالا میره حتی صدای فنش تا بیرون اتاقش میره!!!اما من که کنسول روزی 12 ساعت روشنه یسره و بازی هم میکنم اما اصلا یه ذره صدا نداره داغ هم نشده تو این تابستونی.اتاقمم اتفاقا خیلی گرمه
کنسول ساخت ژاپن اگه باشه که نباید اخ بگه دیگه
مهلت تستمم تموم شده امروز دیگه خیالم راحت باشه؟

HOJ-JAT
03-06-2015, 10:36
اگه مشکلی نداری دیگه اوکی هست
در مورد صدای فن هم بازی های که داری از ۲۰ درصد قدرت ps4 هم استفاده نمیکنن
اکانت هم که خریدم یعنی یک نفر یک اکانت میسازه بعدش توی اکانت بازی میخره و بازی میکنه تموم که شد میفروشدش با قیمتی خیلی پایین تر !
یعنی بجای دیسک بازی رو از پلی استور میخره و دیتاش هم باید دانلود بشه
درایپ کلاپ هم اپدیت کن وضعیت اب و هوا اضافه میشه (بارونی و....)

omidbooter
04-06-2015, 04:56
دمتتتتتتتت گرممممممممممم حجت جان
درایو کلاب رو 10 گیگ اپدیت داره:n04::n35: که گزاشتم ایشالا سال بعد همین موقع دیگه اپدیت شده:n09:
بتلفیلد هارد لاین هم اپدیت شد کال اف هم اپدیت شد اینفموس هم اپدیت شده راضیم از بازی ها و اپدیت ها بخصوص برای pes که امکانات اضافه میشه عالیه

خب خرید بازی و اینکه با اکانت بازی کنی و بعد بفروشی منظورت دقیق نفهمیدم.بازی دیجیتالی نیست مگه؟بدون اکانت نمیشه بازی کردش؟بعد باید همیشه موقع بازی به نت وصل باشی؟
مگه دیجیتالی بخری نباید ظرفیت بازی رو دانلود کنی؟مثلا برای کال اف حدود 40 گیگ باید دانلود بشه درسته؟
خب بعد دیتای بازی میاد رو هارد کنسول دیگه بعد چطوری یکی دیگه بفروشی میخواد بازی کنه وقتی دیسک و دیتای بازی دانلود نکرده؟
بعدشم مگه دیجیتالی بخری باید با اکانت خاصی وصل شی؟
یه توضیح میدی؟
اینا که میخرن چطور میخرن بازی دیجیتالی یعنی با چه کارتی؟مستر کارت و پیپال میخواد/؟
استور پی اس 4 از بانک صادرات و ملت و بخصوص موسسه ها پشتیبانی نمیکنه مگه:n31::n19: اخه معتبر تر از اینا تو دنیا هست مگه؟
جدی چطوری میخرن؟
بعد این اکانت ها مدت مصرف نداره؟
و سوال مهم این که اول قیمت اکانتها که بازی های روز دارن چنده؟اختلاف با خرید دیسک چقده؟
الان مثلاgta قیمت دیسک 180 هست با اکانت دیجیتالی چقد میشه؟

زحمت کشیدی حجت جان جواب دادی این مدت راهنمایی خوبی هم کردی ممنونم این شعر هم برای شما

چون لاله به نوروز قدح گیر به دست -- با لاله رخی اگر تو را فرصت هست
می نوش که این چرخ کهن -- ناگه تو را چو خاک گرداند پست

HOJ-JAT
04-06-2015, 10:42
سه نوع اکانت دیجیتالی داریم
ظرفیت اول که قانونی نیست و اگر انلاین بشی بن میشی یعنی ی قفل میاد جلو بازی بدرد بازی های افلاین میخوره مثلا اردر یا ویچر که بخش انلاین ندارن قیمت هر بازی ۳۰ تومن غیر قابل فروش هست و یک حالت یک بار مصرف داره یعنی اگر به نت وصل شی بن میشی
ظرفیت دوم که توی اکانت خودت بازی میکنی و میشه افلاین و انلاین بازی کرد قیمت ۱۱۰ تومن
ظرفیت سوم باید توی اکانتی که میخری بازی کنی و همیشه هم انلاین باشی قیمتش هم ۶۰ تومن
برای فروشش هم ب فروشنده میگی که من میخوام بفروشم خودش کارای انتقالش رو میکنه

دیتا بازی با نرم افزار psx از کامپیوتر به کنسول انتقال داده میشه بعضی سایتها هم دیتا ها رو میفروشن
باید دیتاش دانلود بشه بلاخره ...چون من نتم پرسرعت هست هر شب ۱۰ گیگ میگیرم
برای خرید از استور قبلا هم گفتم باید ی نوع کارت اعتباری بخری که اکثرا سایتهای ایرانی دارند و بلافاصله پس از پرداخت اکتیوش میکنن و یک کد برات میفرستن اونو وارد میکنی و اکتیو میشی
.
.
یک نکته وقتی بازی رو دیجیتالی میخری کلا ب دیسک نیازی نداری به هیج وجه حتی برای دیتا ....دیتا مخصوصی داره
نکته بعدی قبلا هم گفتم دیسک نو نخر بگرد دس دو پیدا کن همین جی تی ای دس دوش الان ۱۴۰ هست
نکته بعدی کار با نرم افزار psx را یاد بگیر و ازش برای دانلود اپدیت ها استفاده کن کنسول برای ۱۰ گیگ روشن بمونه عمرش کم میشه

omidbooter
04-06-2015, 20:21
سلام.ممنون.
1-از کجا میشه فهمید اکانت نوع چندمه؟؟
2-الان بازی متال گر فکنم دانلود زده بود دانلود کردم اما جلوش عکس قفله.این همون مدل که نباید انلاین بوده؟؟چطور رایگان دانلود شده؟؟
3-ظرفیت دوم برام بهتره قابل فروش هم هست خوبه.این مدل رو چطوری بشناسم؟؟پس اول باید کارت مخصوص بخرم بعد با اون خرید کنم و بعد هم دانلود کنم و بدون نت هم میتونم بازی کنم درسته؟؟
این کارت پس فکنم یعنی یکی با اکانتش با کارت مستر خرید کرده کد بازی تو اون اکانته من اکانت رو میخرم که توش بازی هست یا پول برای خرید از استور؟؟
اسم این کارت برای خرید چیه؟؟گیف کارت؟؟

HOJ-JAT
04-06-2015, 21:39
البته من می بایس میگفتم بازی ظرفیت ۱۲۳ نه اکانت
اگر بازی رو اکانت خودت بیاد یا ۱ هست یا ۲(که فروشنده بهت میگه)
اگر توی اکانتی که فروشنده بهت بده میشه ظرفیت ۳
متال گیر این ماه برای دارنگان پلاس مجانی هست و باید انلاین باشی تا بشه بازی کرد یا ممکنه پلاست تموم شده چون برای بار اول سونی ۳ روز پلاس بهت میده
ببین اگه میخوای یک بازی دیجیتالی بخری بعدش بفروشی باید از فروشنده معتبر خرید کنی شما اگر یک کارت ۶۰ دلاری بازی بخری فقط روی اکانت خودت میمونه و نمیتونی بفروشی فروشندگان با تکنیک های این بازی ها رو خرید و فروش میکنند البته کارشون ساده هست ولی چون شما تازه کاری در گیرت نمیکنم
این کار بهش میگن شرینگ یعنی ی بازی هم زمان به ۳ نفر فروخته میشه پس قیمتش تقسیم بر ۳ میشه و خیلی بصرفه تر است
در حقیقت فروشنده یک اکانت جدید میسازه و توش ی بازی میخره (یا با مستر کارت یا گیف کارت یا دلار هکی یا....)بعدش این اکانت رو میفروشه به ۳ نقر (user-pass میده)که میشه ظرفیت ۱-۲-۳ برای هر کدوم از این ظرفیت های باید کار خاصی کرد که فعال بشه که اینجا جاش نیست بگم

omidbooter
04-06-2015, 23:07
ممنون ججت جان.
1-بین 3 نفر شیر میشه بعد مشکلی برای انلاین بازی کردن و ...خلاصه مشکلی پیش نمیاد.قانونیه؟؟تا چند نفر میشه شیر کرد؟؟
2-یعنی یه اکانت رو هم زمان میتونن باهاش وارد بشن؟؟
3-وقتی بازی میخری یا اکانت که توش بازی داره میخری هم میشه مستقیم با کنسول دانلود کرد هم با سیستم با نرم افزارpsx اره؟؟
4-خب تا اینجا فهمیدم اصل اکانته که ما میخریم که یا توش شارج برای خرید بازی هست یا بازی خریداری شده هست درسته؟؟خریداری شده باشه فقط میمونه دانلودش اره؟شارج هم باشه که هرچی خواستیم باهاش از استور میخریم درسته؟
بعد اگه بازی پاک شد مثلا دوباره با همون اکانت که بازیو خریدیم میشه دوباره دانلودش کرد؟؟منظور محدودیت برای نصب بازی و دانلود دیتا نداره؟؟؟
ممنونم بازم وقت میزاری جواب میدی.انشالاه با حوریا تو بهشت محشور بشی :D

HOJ-JAT
05-06-2015, 09:16
بله بین ۳ نقر هست الیته قانونیش بین ۲ نفر هست
ببیند ظرفیت ۱-۲ توی اکانت خودت میاد و ظرفیت ۳ توی اکانت فروشنده پس هم زمان وارد نمیشید فقظ ظرفیت ۳ وارد اکانت میشه
بله شما هرچی رو که قابل دانلود شدن باشه میتونی با psx دانلود کنی
خیر شازژ برای بازی نیست! فقط بازی توش هست...
دوست عزیز پاسخ های منو با دقت نمیخونی پست بالا کامل توضیح دادم
شما میری ی بازی سفارش میدی بعدش فروشنده بهت میگه چکار کنی تا بازی واست اکتیو بشه!
ظرفیت ۱ اگر پاک بشه غیر قابل برگشت هست
ظرفیت ۲ باید با فروشنده هماهنگ کنی و احتمالا ی هزینه ناچیزی داره
ظرفیت ۳ خیلی راحت برمیگرده بدون هزینه

omidbooter
05-06-2015, 21:52
ممنون
میخواستم شارج کنم اکانتمو فروشنده میگفت شارج میکنی بعد باهاش هرچی بخوای میخری از جمله بازی
مثلا 50 دلاری شارج کنم تا 50 دلار خرید میکنم دیگه.اینجوری نیست؟
الان شارج کنم اکانتمو بعد خودم بخرم میشه ظرفیت چند؟
باpsx هم کار کردم دانلود هم کردم یاد گرفتم راحته.ممنون

راستی یه سوال کنسول من زده ساخت ژاپن پشتشم زده سریالشم با کارتنش یکی هست.بعد شنیدم میگفتم اصلا ژاپن تولید نکرده کنسول مال چینه.یعنی الکی زده ژاپن؟
مگه میشه کنسولا که مخصوص فروش در ژاپن هم هست دروع بزنه ساخت ژاپن؟
یه سوال دیگه ایینکه تاریخ ساخت رو پشت کنسولا بصورت کد میزنن که تو نت نگاه کردم عکسارو دیدم کنسولا سال2013 ریجن 2 ژاپن تاریخ داشت اما کنسولا 2014 که(از روکارتن فهمیدم چون زدده بود 2014) تاریخ ساخت نداره کنسول من و چندتا دیگه کعه همین ریجن 2 ژاپن 2014 خریدن تاریخ نداره چرا؟
یکی میگفت پاکش کردن؟مگه میشه؟جاش هم مشخص نیست که پاک شده باشه
مشکلی داره که تاریخ ساخت پشتش نداره؟
ممنون

HOJ-JAT
05-06-2015, 22:27
بله درسته اگر ۵۰ دلار شارژ کنی میتونی هر بازی بخوای بخری ولی فروشش سخت میشه چون باید اکانت شخصی خودت رو بفروشیی و لیست دوستات و کاپ ها میپرن
فروشنده ظرفیت ها چون میخوان ب ۳ نقر بفروشن پس باید بدونن که چی توی اکانت هست و از قبل بازی یا بازی هاش مشخصه
در ضمن ۵۰ دلار زیاد بدرد نمیخوره بازی ها ۶۰ دلاری هستند
اگه از این روش بخری دو حالت داره
اگر اکانت پرایمری باشه میشه ظرفیت ۲ اگر نباشه (مثلا ژاپن ساختی واسه پلاس رایگان )میشه ظرفیت ۳ و باید انلاین بشی تا چک بشه
در مورد تاریخ ساخت زیاد نمیدونم چی ب چی هست اون موقع من خریدم کلا ژاپن نبود.
ولی اگر مشکلی با دستگاه نداری خیلی در گیر این جور چیزا نشو

omidbooter
05-06-2015, 22:44
سلام ممنون بازم
اکانت ژاپن پلاس رایگان باید حتمات نت چک بشه؟
مگه بازی های دیگه که بخرم با اکانت پلاس که خریدم نیاز به نت نداره؟
خب با یه اکانت دیگه که چیزی توش ندارم میخرم که موقع فروش مشکلی نداشته باشم
خب دو تا 502 دلاری بخرم میشه 100 دلار بعد میتونم دیگه؟یا نه باید یدونه مثلا 60 یا 100 دلاری بخرم؟فرقی داره؟

یچیز و نفهمیدم که وقتی با اکانتم بازی میخرم و دیتا دانلود میکنم موقعی که بخوام بفروشم یا به کسی بدم بازی کنه دیتاشو باید دانلود کنه بعد برای دانلود نیاز به اکانتی هست که بازی باهاش خریده شده درسته؟

HOJ-JAT
05-06-2015, 23:04
اکانت ژاپن باید پرایمری بشه تا بتونی از پلاسش روی اکانت اصلیت استفاده کنی
کلا هر اکانتی پرایمری بشه میشه از بازی ها و پلاس هاش رو اکانت اصلیت استفاده کرد
قیمت شارژ بستگی به بازی که میخری داره اگر ۶۰ دلاری میخوای یک ۵۰ با یک ۱۰ بخر
وقتی اکانتت رو میفروشی به طرف در واقع یوز و پس ورد رو میدی ،طرف وقتی اینا رو زد توی کنسولش وارد اکانتت میشه و ایکون بازی توی لایبراری میاد روش که کلیک کنه شروع میکنه به دانلود و پس از دانلود میتونه بازی کنه
حالا اگر طرف دوستت باشه میتونی دیتا ها رو بهش بدی که دیگه دانلود نکنه

omidbooter
05-06-2015, 23:33
اها فهمیدم .پرایمری هست اکانتم
اما نکته اخر همون که دیتا به دوستم میدم بازم باید با اکانت خریداری شده لاگین بشه؟پس همیشه نیاز هست برای بازی کردن بازی های دیجیتالی نت وصل شی اولش چک کنه؟
بعد دیگه نیاز نیست نت قطع شه مشکلی نیست؟

الان میخوام شارج کنم و باهاش بازی اردر یا جی تی ا بگیرم.
کدوم گرافیکش بهتره؟
خب 50 دلاری قیمتش حدود 175 هست که قیمتش همون قیمت دیسک هست تازه دانلودم داره.اما اگه 2 نفری بخوایم استفاده کنیم همزمان هم میشه و پولشم تقسیم بر 2 میشه که به صرفه تره درسته؟
خب پس بازی از فروشنده بخرم که به یکی دیگم فروخته باید نصف قیمت باشه اره؟؟

اونم فهمیدم ییوزر پس اکانتو میددم طرف باهاش لاگین شه بعد با اکانت چون بازیو خریدم میتونه دانلودش کنه که گفتی محدودیت دانلود نداره درسته؟
ممنون

HOJ-JAT
06-06-2015, 08:32
بله بازی دیجیتالی حداقل بک بار باید ب نت وصل شی
اگر ظزفیت ۳ رو بدی ب دوستت باید همیشه وصل باشه ظرفبت ۲ فقط هنگام نصب بازی نیاز هست
اردر گرافیکش بالاتر ولی گیم پلی کوتاهی داره ۶ ساعتع ولی جی تی ای خداقل ۳۰ ساعت گیم پلی داره
ار فروشنده بخری ظرفیت ۲ ۱۱۰ تومنه ظرفیت ۳ ۶۰ تومن ظرقیت ۱ ۳۰ تومن
محدودتی در دانلود و فروش اکانت نیست شما میتونی بی نهایت بار یک اکانت رو بفروشی
ماشالله مگه چقدر بازی میکنی در طول روز اونای که خریدی تموم کن تا بعد:n02:
من یک اکانت دارم اردر و فار کرای و تمام دی ال سی های داریو کلاپ توش هست فک کنم تا ۱ تیر تمومشون کنم اگه عجله نداری صبر کن من تموم کردم اونو بهت بدم قیمتش مناسبه ۱۰۰ خریدم دس دو از یک نفر

omidbooter
06-06-2015, 18:12
سلام.نه عجله ندارم اتفاقا از یکی مثل تو بگیرم بهتره.قیمتشم خوبه دمت گرم.ولی بشین زودتر تمومش کن دیگه:D
.این سایتا که زدن فروش دیتای بازی ها چجوریه؟
یعنی دیتا بازی دیجیتالی رو دانلود کرده و روی dvd ریخته بعد میفرسته برام؟
بعد باید نصب کنم همین؟ بعد این ظرفیت چند میشه؟
اکانت بازی جی تی ا , .. از کجا تهییه کنم?.ظرفیت 2 هم قیمتش خوبه و امکاناتش که بازی میاد رو اکانت خودمو بعد میشه فروخت.
در مورد بازی هم بیشتر میخوام الان بازی گرافیک بالا بگیرم ببینم کنسول وقتی بهش فشار بیاد چطور کار میکنه
حیف نرم افزار نصب نمیشه روش یا من شاید نمیدونم/میشه نرم افزار نصب کرد؟پسوند خاصی داره؟نرم افزاراش چیا هست؟زیاده؟
من سیستم هم که عوض میکنم اولش تست های سنگین قطعات میگیرم فشار میارم ببینم چطوریه.
اخه علاقم قطعات هست هر چی دستم بیاد اول دقیق تست میکنم:D
کارت گرافیکمو که msi هست با اینکه کولینگ قوی توین فروز2 داره و دماش خیلی پایین هست با تست ها دماش که تو بازی های کرایسیس نهایت به 55 میرسید به 85 رسوندم دستمو میزاشتم رو کارت میسوخت کامل میچسبید بهش:D
این کنسول هم باید از تستهای من عبور کنخ:D

HOJ-JAT
06-06-2015, 18:42
اونا فقط دیتا هستند و باید اکانت بخزی
یعنی بدرد کسی میخورن که نمیخواد دانلود کنه
الان تمام سایت های بازی رو بستن نمیدونم چرا؟؟؟
من از یکی میخرم که خیلی مورد اعتماد هست ببینم اگه پیداش کردم پ خ میدم
هنوز زوده بازی بیاد که از ۱۰۰ درصد کنسول کار بکشه باید اخرای نسل منتطر این بازی بود حدود ۶ سال دیگه

omidbooter
07-06-2015, 02:21
دمت گرم اگه مورد اعتماد هست خب حتما بگو بازی بگیرم ازش.مرسی بازم
خبر این و هم اکانت خودتو هم بده حجت جان.
ممنون

rezaf748
07-06-2015, 09:11
سلام...یه سوال داشتم .اگه دوستان زحمت بکشن راهنمایی کنن ممنون میشم-یه پسر ۸ساله دارم که میخوام براش کنسول بازی بگیرم.زیاد هم تو این مقوله وارد نیستم.حالا نمیدونم براش تبلت بگیرم یا کنسول یا چه نوع و مدلی بگیرم ....؟؟ممنون

omidbooter
07-06-2015, 17:57
سلام...یه سوال داشتم .اگه دوستان زحمت بکشن راهنمایی کنن ممنون میشم-یه پسر ۸ساله دارم که میخوام براش کنسول بازی بگیرم.زیاد هم تو این مقوله وارد نیستم.حالا نمیدونم براش تبلت بگیرم یا کنسول یا چه نوع و مدلی بگیرم ....؟؟ممنون

سلام.والا تبلت یه کارایی داره و کنسول یجور کارایی
تبلت تقریبا کامپیوتر کوچک هست که البته خیلی ضعیفتره اما واسه اینکه متوجه شین میگم که کارایی های زیادی از جمله اینترنت بازی فیلم نرم افزار و...
اما برای بازی فقط بخواین به چند دلیل کنسول بهتره
چون کار باهاش راحتره و بازی رو دیسکشو میزاری و بازی میکنی اما تبلت بعضی بازی ها مراحل نصب سخت دارن که اگه وارد نیستین مشکل بر میخورین
بعضی بازیهاشم فقط با اینترنت هست
و البته بازی تو کنسول کیفیت بیشتری داره .
کنسول بگیرید و به نظر من اگه پسرتون زیاد از کنسولها سر در نمیاره و براش مهم نیست هزینه هم نمیخواین بکنید یک کنسول playstation2 که مخففشps2 هست بگیرید قیمت مناسب.
اگه هم کیفیت بیشتر میخواین playstation 3 که همون ps3 هست بگیرید بازیهاش با کیفیت تره و جدیدتره نسبتا

قیمتps3 حدود 900 هست البته قیمت دقیق ندارم و البته مدلهای مختلف داره شما مدل اسلیم بگیرید که جدیدتره و مصرفش کمتره.ps3 کپی خور هم شده که شما عین کامپیوتر میتونید بازیها رو رو هاردش بریزید و دیسک هاشم قیمتش نسبت به کنسول های جدید خیلی ارزون تره و راحت تهیه میشه
تتبلت هم یهی خوبیهایی داره مثلا همراهه و نیاز به تلویزیون برای بازی نداره و کارهای دیگه هم میمشه کرد باهاش

بستگی به کارایی شما داره بازم

هرکدوم انتخاب کردین بگید تا راهنمایی بیشتری کنیم برای خرید

ms368
13-06-2015, 22:40
من این چند صفحه رو خوندم اما نفهمیدم یه چیزایی رو

کلا برای بازی کردن و فروختن یه بازی مثه Gta-v چقدر باید هزینه کرد ؟
بازی رو حتما باید تموم کنی که بفرشیش؟ اگه بازی رو بفروشی٬ دیگه نمیتونی بازیش کنی و باید دوباره اکانت اون بازیو بخری یا اینکه بازی تا ابد توی سیستمت میمونه و میتونی بازم بازیش کنی ؟
من کلا گیج شدم
من فقط یه اکانت میخام که بدون مشکل بتونم یه بازی رو بخرم و بعدا ازم بخرنش یا با یه بازی دیگه تعویض کنم

HOJ-JAT
13-06-2015, 22:59
اگه بخواي دسيكش رو بخري الان دس دو ١٤٠ هست ميتون الان بخري دو سه هفته دگه بفروشيش نهايت ١٠تومن ضرر ميكني روش
در مورد اكانت و ديسك شما هر موقع كه بخواي ميتوني بفروشيش ميتوني اصلا بازي نكني يا ده سال نگهش داري ولي اگه فروختي ديگه نميتوني بازي كني چه اكانت چ ديسك ! البته واقع گرايانه نگاه كنيم بعد از تموم كردن يك بازي اگه اهل انلاين بازي كردنش نباشي ديگه نيازي به نگه داري بازي نيست !
قيمت بازي هاي شرينگي صفحات پيش گفتم اين بازي ها رو ميشه پس از خريد دو باره فروخت
گروه هاي خريد و فروش زيادي در واتس أب وايبر و ... هست كه خيلي از اين بازي ها را خريد و فروش ميكنند
خريد و فروش ديسك دس دو هم خوبه درد سر هاي انتقال ديتا و ....رو نداره ولي بازي ها جديد خيلي افت قيمت. ميخورن

a.kho
18-06-2015, 00:15
سلام دوستان من می خام یه پی اس فور بگیرم
کارنامه 19/36 :n26:
عالیه 1 میلیون و 700 هزار هم بود جه دارم :n10:
همه کاراش رو هم کردم ولی یه مشکل تا مرداد نمی تونم تلوزیون عوض کنم تلوزیون هم 720P :n04:
تا اونجا که UNBOXING دیدیم اکثرا 1080P هستن البته PS4 از 480P به بالا رو ساپورت می کنه :n30:
موندم با این حساب بازی های 1080P هم رو تلوزیون 720P اجرا می شن یا نه:n13:

omidbooter
18-06-2015, 01:31
سلام.اگه تلویزیون 720p هست اره اجرا میشه اما به اندازه رزولویشن تلویزیون کیفیت رو میاره پایین.مشکلی نیست.
اما بعدا اگه ful hd بگیری خیلی بهتره.

a.kho
18-06-2015, 15:27
سلام.اگه تلویزیون 720p هست اره اجرا میشه اما به اندازه رزولویشن تلویزیون کیفیت رو میاره پایین.مشکلی نیست.
اما بعدا اگه ful hd بگیری خیلی بهتره.
خیلی ممنون میشه بگید از کجا خریدید و راضی هستید یا نه

Alex Fera
19-06-2015, 02:27
در تلویزیون های زیر 40 اینچ تفاوتی توی 720 و 1080 نیست.............

mehdi 78
19-06-2015, 02:41
سلام دوستان من می خام یه پی اس فور بگیرم
کارنامه 19/36 :n26:
عالیه 1 میلیون و 700 هزار هم بود جه دارم :n10:
همه کاراش رو هم کردم ولی یه مشکل تا مرداد نمی تونم تلوزیون عوض کنم تلوزیون هم 720P :n04:
تا اونجا که UNBOXING دیدیم اکثرا 1080P هستن البته PS4 از 480P به بالا رو ساپورت می کنه :n30:
موندم با این حساب بازی های 1080P هم رو تلوزیون 720P اجرا می شن یا نه:n13:
یه سر بزن به تاپیک اصلی(360) کارت دارم

omidbooter
19-06-2015, 05:56
خیلی ممنون میشه بگید از کجا خریدید و راضی هستید یا نه

سلام.کنسول رو میگی از کجا گرفتم؟
از مشهد.اره در کل راضیم عالیه.
از چه لحاظی منظورتون هست؟؟

اگر میخوای ps4 بخری بگو تا راهنمایی کنم چیزای مهمی که باید توجه کنی هنگام خرید.
موفق باشی

a.kho
19-06-2015, 16:30

موفق باشی
لطفا نگید شنبه یک شنبه می ریم بخریم

a.kho
19-06-2015, 16:31

موفق باشی
غلط املایی بود بگید بگید

omidbooter
21-06-2015, 15:18
غلط املایی بود بگید بگید

سلام.ببخشید من نبودم چند روز
برای خرید ps4 بهتره ریجن 1 یا 2 اروپا بگیرید.
شماره سریال جعبه و پشت کنسول دقت کن یکی باشه.
مهلت تست بگیر حداقل 3 روز.
بازی گرافیک بالا بگیر برای تست که ببینی مشکل نداشته باشه کنسول.
تو همین تاپیک به نظرم یا تاپیک های دیگه در موردps4 با عکس توضیح دادم سریال رو چک کنی.

در ضمن حتما حتما سال ساخت 2014 و به بعد باشه. سال 2013 نخر.
2015 هم باشه بهتر
پپشت کنسول سال ساخت رو نوشته بصورت یه حرف و یک عدد .جلو نوشه data cod سال ساخت رو نوشته. عدد سال ساخت رو نشون میده و حرف ماه ساخت رو.مثلا 4D که عدد 4 یعنی 2014 و حرف d سه ماهه چهارم سال.
A سه ماهه اول و B سه ماهه دوم و C سه ماهه سوم و 4 هم سه ماهه چهارم
اگه 2015 باشه بهتره که نوشه 5A یا 5B
دقت کن سال 2013 نخر یعنی نوشته بود مثلا3D و... عدد 3 سال 2013 هست که نخری بهتره.
بعد خرید هم سوالی بود من در خدمتم

mohsen_2015
29-06-2015, 16:31
ps4 از لحاظ ساپورت بازی بهتره

Silent TR
29-06-2015, 18:51
یدونه ریجن 1 پیدا کردم طرف میگه 1.320 ! میگه تولید سه ماهه دوم 2014

خیلی خوب میگه قیمتو سر همین آدم شک میکنه

پشت شهرداری امروز بودم ریجن 1 که خیلیییی کم بود ولی اگرم بود 1.430 اینا بود، فقط یه مغازه بود ریجن 2 میداد 1.340
ولی اینکه ریجن 1 رو میگه 1.320 خیلی خوبه ، دسته اضافی هم میگه 150 !

راهیی داره آدم از خرید مطمعن باشه ؟

پشت شهرداری امروز بودم ریجن 1 که خیلیییی کم بود ولی اگرم بود 1.430 اینا بود تا 1.500 فقط یه مغازه بود ریجن 2 میداد 1.340

راهیی داره آدم از خرید مطمعن باشه ؟ میخوام برم همین 1.320 تومنیه رو بگیرم

omidbooter
29-06-2015, 23:32

پشت شهرداری امروز بودم ریجن 1 که خیلیییی کم بود ولی اگرم بود 1.430 اینا بود، فقط یه مغازه بود ریجن 2 میداد 1.340

راهیی داره آدم از خرید مطمعن باشه ؟

پشت شهرداری امروز بودم ریجن 1 که خیلیییی کم بود ولی اگرم بود 1.430 اینا بود تا 1.500 فقط یه مغازه بود ریجن 2 میداد 1.340

راهیی داره آدم از خرید مطمعن باشه ؟ میخوام برم همین 1.320 تومنیه رو بگیرم

سلام.
والا قیمت که شک برانگیز هستش اما بازم نمیشه فقط بخاطر 100 تومن ارزونتر شک کرد و گفت حتما مشکل داره.
خب دستگاه اکبند هست؟
اگه اکبند هست و البته خودت باید ببینی و نکات ریزی رو توجه کنی که مشخص بشه واقعا اک هست و مشکل نداره.
اما اگه کارکرده هست که خب خیلی هم گرون میده.
یسری توضیحات نوشته بودم برای دوست دیگمون که میخواست بخره در مورد سریال و سال ساخت و .. چک کن ببین دستگاه دزدی نباشه و شماره دستگاه و کارتن یکی باشه
بعدشم دسته 150 هم واقعا ارزون گفته.
اما اینم بگم که کلی کسی خریده باشه حتی ارزونتر هم میتونه بده.و البته تا 1 ماه پیش مشهد 1350 بود قیمت ریجن 1 و 2 اروپا. به نظرم قیمت کنسول اگه اک باشه مشکوک نیست.
برای بفهمی اک هست خب ظاهر دستگاه باید دقیق ببینی خط و خشی و.. نداشته باشه یا جای ضربه ای چیزی نباشه. یه نکته دیگ که هست قسمت پشت جای پورتHDMI رو دقت کن.پورت های پشت دستگاه مثل اینترنت و برق و HDMI براق هستن و اگه دستگاه استفاده شده باشه و بخصوص HDMI وصل شده باشه مشخص میشه چون سر سوکت فلز هست اگه وصل شده باشه قسمت براق خش دار میشه.... البته نکته بگم که مثلا یکی دوبار خواسته برای مشتری تست کنه هم خش میوفته و نمیشه گفت دست دومه.این کلی بود گفتم
یا جای پیچ هاش که روش برچسب مشکی خورده نباید خش یا موردی داشته باشه که باز شده باشه.
یچیز دیگم که شاید خنده دار باشه اما وسایل برقی وقتی اک باشه توجه کردین بوی خاصی میده:n02:
جدا از ظاهرش باید به نظرم همونجا تست کنی نیم ساعت باهاش بازی کنی ببینی هنگی افت فریمی... نداشته باشه یا داغ نکنه
بعدشم مهلت تست حد اقل 3 یا 4 روز بگیر و بشین زیاد بازی کنی بازیهای گرافیک بالا بعد اگه مشکلی نداشت دیگه خیالت راحت
چون اگه دستگاه پلمپ از جای مطمن هم بگیری و بدشانس باشی 10 روزم تست کنی سالم باشه بعد روز 11 هم میبینی مشکل دار میشه.
در مورد ریجن هم به نظرم هر ریجنی باشه فرقی نداره فقط مهم سالم بودن و سال ساختش هست که 2013 نباشه بهتره.2014 هم سه ماهه اول یا دوم یا سوم هم زیاد مهم نیست.همین که 2014 باشه خوبه

خلاصه قیمت خیلی خوبیه اگه مشکل نداشته باشه بگیرش و بجای ماهم بازی کن حالشو ببر:n06:

hamed m2m
30-06-2015, 04:14
دوستان ps4ریجن 2 را می گوید 1,100
دست دوم است و میگوید کم کار کرده
مشکوک است آیا؟
میگه سال ساخت2014
روی کنسول و دسته برچسب بازی last of us رو چسبونده.قابل جدا شدن هستن برچسبا؟؟؟
راهنمایی لطفا:n16:

Silent TR
30-06-2015, 11:40
سلام.
والا قیمت که شک برانگیز هستش اما بازم نمیشه فقط بخاطر 100 تومن ارزونتر شک کرد و گفت حتما مشکل داره.
خب دستگاه اکبند هست؟
اگه اکبند هست و البته خودت باید ببینی و نکات ریزی رو توجه کنی که مشخص بشه واقعا اک هست و مشکل نداره.
اما اگه کارکرده هست که خب خیلی هم گرون میده.
یسری توضیحات نوشته بودم برای دوست دیگمون که میخواست بخره در مورد سریال و سال ساخت و .. چک کن ببین دستگاه دزدی نباشه و شماره دستگاه و کارتن یکی باشه
بعدشم دسته 150 هم واقعا ارزون گفته.
اما اینم بگم که کلی کسی خریده باشه حتی ارزونتر هم میتونه بده.و البته تا 1 ماه پیش مشهد 1350 بود قیمت ریجن 1 و 2 اروپا. به نظرم قیمت کنسول اگه اک باشه مشکوک نیست.
برای بفهمی اک هست خب ظاهر دستگاه باید دقیق ببینی خط و خشی و.. نداشته باشه یا جای ضربه ای چیزی نباشه. یه نکته دیگ که هست قسمت پشت جای پورتHDMI رو دقت کن.پورت های پشت دستگاه مثل اینترنت و برق و HDMI براق هستن و اگه دستگاه استفاده شده باشه و بخصوص HDMI وصل شده باشه مشخص میشه چون سر سوکت فلز هست اگه وصل شده باشه قسمت براق خش دار میشه.... البته نکته بگم که مثلا یکی دوبار خواسته برای مشتری تست کنه هم خش میوفته و نمیشه گفت دست دومه.این کلی بود گفتم
یا جای پیچ هاش که روش برچسب مشکی خورده نباید خش یا موردی داشته باشه که باز شده باشه.
یچیز دیگم که شاید خنده دار باشه اما وسایل برقی وقتی اک باشه توجه کردین بوی خاصی میده:n02:
جدا از ظاهرش باید به نظرم همونجا تست کنی نیم ساعت باهاش بازی کنی ببینی هنگی افت فریمی... نداشته باشه یا داغ نکنه
بعدشم مهلت تست حد اقل 3 یا 4 روز بگیر و بشین زیاد بازی کنی بازیهای گرافیک بالا بعد اگه مشکلی نداشت دیگه خیالت راحت
چون اگه دستگاه پلمپ از جای مطمن هم بگیری و بدشانس باشی 10 روزم تست کنی سالم باشه بعد روز 11 هم میبینی مشکل دار میشه.
در مورد ریجن هم به نظرم هر ریجنی باشه فرقی نداره فقط مهم سالم بودن و سال ساختش هست که 2013 نباشه بهتره.2014 هم سه ماهه اول یا دوم یا سوم هم زیاد مهم نیست.همین که 2014 باشه خوبه

خلاصه قیمت خیلی خوبیه اگه مشکل نداشته باشه بگیرش و بجای ماهم بازی کن حالشو ببر:n06:

راستش یک نفر خیلی شک انداخت تو ما که مغازه دار ها معلوم نیست از تو جعبش چیاشو بر میدارن و تو پشت شهرداری هم که اصن چیزی به اسم پلمپ 100درصد معنی نداشت.
دو هفته دیگه نسخه 1 ترابایت ps4 تو آلمان میاد ، به نظرتون اگه از اونجا بگم برام بگیرن بفرستن بهتر نیست ؟ که دیگه مطمعن باشم همه چیز اصله ؟ دسته های تو بازارم شنیدم از یه نفر میگفت همش های کپیه ولی این دیگه هه چیزش اصل میشه اگه بخوان از اونجا بگیرن...
به نظرم اگه از اونجا دستگاه گرفته بشه ریجن 2 حساب میشه، حالا میشه روی این ریجن 2 اکانت پلاس امریکا زد و استفاده کرد ؟ ( دستگاه نسخه 1 ترابایتش اگه اونجا خریده بشه 1480 میوفته و دسته اضافی هم 200 میوفته)

دیجی کالا هم زده بود نسخه 1 ترابایت پلی استیشن 4 با قیمت نسخه قبلی یعنی همین نسخه 500 گیگ میاد ، یعنی احتمالش هم هست دیجی کالا هم تا سه چهار هفته دیگه با قیمت خوب بیارتش ولی از اونجایی که تو ایران هر چیزی وارد میشه قیمت واقعیش نیست به نظر میاد با این وضعیت یک ترابایتش کمه کم 2 تومن باشه، مگر اینکه اون اول کار واقعا دیجی کالا یا قیمت خوب بیاره

omidbooter
30-06-2015, 23:55
راستش یک نفر خیلی شک انداخت تو ما که مغازه دار ها معلوم نیست از تو جعبش چیاشو بر میدارن و تو پشت شهرداری هم که اصن چیزی به اسم پلمپ 100درصد معنی نداشت.
دو هفته دیگه نسخه 1 ترابایت ps4 تو آلمان میاد ، به نظرتون اگه از اونجا بگم برام بگیرن بفرستن بهتر نیست ؟ که دیگه مطمعن باشم همه چیز اصله ؟ دسته های تو بازارم شنیدم از یه نفر میگفت همش های کپیه ولی این دیگه هه چیزش اصل میشه اگه بخوان از اونجا بگیرن...
به نظرم اگه از اونجا دستگاه گرفته بشه ریجن 2 حساب میشه، حالا میشه روی این ریجن 2 اکانت پلاس امریکا زد و استفاده کرد ؟ ( دستگاه نسخه 1 ترابایتش اگه اونجا خریده بشه 1480 میوفته و دسته اضافی هم 200 میوفته)

دیجی کالا هم زده بود نسخه 1 ترابایت پلی استیشن 4 با قیمت نسخه قبلی یعنی همین نسخه 500 گیگ میاد ، یعنی احتمالش هم هست دیجی کالا هم تا سه چهار هفته دیگه با قیمت خوب بیارتش ولی از اونجایی که تو ایران هر چیزی وارد میشه قیمت واقعیش نیست به نظر میاد با این وضعیت یک ترابایتش کمه کم 2 تومن باشه، مگر اینکه اون اول کار واقعا دیجی کالا یا قیمت خوب بیاره

سلام
این نسخه 1 ترابایتی که میگید من هنوز مشخصات دقیقشو نمیدونم اما اگه به جز هارد 1 ترا فرقی دیگه نداشته باشه که فک نکنم هم داشته باشه به نظرم فقط واسه هارد 1 ترا بخوای از المان بگیری اشتباهه.
تمامی کنسول های ps4 که در دنیا هست از جمله در امریکا و اروپا و اسیا در چین در یک کارخانه و زیر نظر سونی با کیفیت مشابه و خوب تولید میشه.
از لحاظ اینکه المان بگیری جنسش بهتره به نظرم اینطور نیست.
اره المان ریجن 2 میشه و ریجن ها اصلا فرقی از لحاظ کیفیت و امکانات ندارن و اصلا رو ریجن حساس نباش فقط گفتم سال ساخت 2014 و به بعد باشه مهمه.حالا ریجن 2 یا 1 بگیر فرقی نداره
ریجن دستگاه برای بازی و اکانت و کلا هیچحا هیچ اهمیتی نداره.کلا ریجن دستگاه ربطی به ریجن بازی و اکانت نداره.دستگاه با هر ریجنی رو میشه روش هر اکانتی با هر ریجنی استفاده کرد و همپنین هر بازی با هر ریجنی.
اون که مهمه ریجن بازی و ریجن اکانت باید یکی باشه اونم برای کارهای خاص مثل دانلود dlc وگرنه اون هم اهمیتی نداره.
در مورد این که گفتی از تو جعبه وسیله برمیدارن هم باید بگم تمامی کنسولهای با هر ریجنی تو همه دنیا تو جعبشون یه کنسول ساخت چین هست با یه دسته و یه عدد کابل شارج دسته و کابل برق و یه هدست کوچیک برای چت صوتی.همیناست فقط.مگه اینکه کنسول باندل باشه و مثلا بازی همراهش باشه که البته پول بازی هم رو کنسول حساب میشه.دروبین رو هم باید جداگانه تهیه کنید
کیفیت کنسولها همه دنیا یکی هست همه ریجن ها هم کیفیتشون یکی هست.
اگه حساسی و از المان برات بدون دردسر و مطمن میفرستن و قیمتش به صرفه هست بگیر اما اگه از من میپرسی از همینجا بگیر هیچ فرقی نداره.
برای هارد هم خودت بعد میتونی هارد با ظرفیت 1 یا 2 ترا بندازی روش که خیلی هم اسونه.
خودم دارم هاردمو عوض میکنم و یه هارد 1 یا 1.5 ترا میندازم روش.
البته امکان داره محتویات جعبه مثل دسته رو بردارن و یکی دیگه بزارن جاش که اونم چون دسته قلابی نداریم بازم فرقی نداره همه دستها یه کیفیت هستن و چینی هستن.فقط باید دقت کنی مثلا دسته کارکرده نزاشته باشه.کابل برق و شارج و هدست هم که دیگه نیازی نیست بردارن یا عوض کنن چیز خاصی نیستن.
در مورد پلمپ هم باید بگم همه کنسولها بدون پلمپ هستن تو ایران.البته پلمپ دار هم هست که یه برچسب شیشه ای مانند پلاستیکی گرد رو کارتن هست یا برچسب خود سونی روش ارم پلی استیشن هست که خب خودت میدونی دیگه زدن و کندن برچسب مثل اب خوردنه و میتونن 10 تا برچسب برات بزنن خودشون.
من خودم وقتی خریدم فروشنده هم البته ادم خوبی بود ولی بدون پلمپ رو گرفتم.فروشنده هم گفت میخوای برات پلمپ کنم گفتم نه:n02:
اینکه پلمپ هم ندارن بخاطر این هست وقتی کلی فروشنده میخره یا حتی جزی فروش ها باز میکنن تست میکنن که خراب نباشه. اما کارکرده باشه خب مشخصه.رو پلمپ هم حساس نباش.اتفاقا بدون پلمپ بگیر که فروشنده برای پلمپ پول الکی نگیره و نگه این پلمپ کارخونه ایهه و بقیه استفاده شده هستن و خلاصه از اینجور چرت و پرت ها.
حتی کنسول های ساخت ژاپن هم گفته میشه در چین تولید میشه و فقط به سفارش ژاپن چون هست میزنه ساخت ژاپن
درضمن یه بنده خدایی تو المان بود اتفاقا پارسال کنسول ps4 گرفته بود بعد 2 هفته خراب شده بود فرستاده بود گارانتی که خب اونجا گارانتی داره اما ایران نداره. میخوام بگم اگه بخواد خراب بشه تو المان و امریکا هم خراب میشه.اگه شنیده باشی اتفاقا قبلا ریجن 1 امریکا خرابی داشت که البته 2013 بود ساختش بعدش دیگه 2014 مشکل حل شده.
به نظرم از همینجا بگیر ولی خوب دقت کن هنگام خرید و مهلت تست 1 هفته بگیر که تو فاکتور قید شده باشه.موفق باشی

hamed m2m
01-07-2015, 00:21
دوستان ps4ریجن 2 را می گوید 1,100
دست دوم است و میگوید کم کار کرده
مشکوک است آیا؟
میگه سال ساخت2014
روی کنسول و دسته برچسب بازی last of us رو چسبونده.قابل جدا شدن هستن برچسبا؟؟؟
راهنمایی لطفا:n16:

میشه جواب منم بدین لطفا مرسی

omidbooter
02-07-2015, 04:01
میشه جواب منم بدین لطفا مرسی

اگه کم کارکرده و سال ساخت 2014 هست که باید خودت چک کنی ببینی 2014 باشه و تعمیری نباشه و سالم باشه قیمتش خوبه.
برچسب ها هم میشه جدا کرد.من شخصا نزدم هنوز ولی میدونم جدا میشن
فقط دقت کن برچسب نباید کنارهای دستگاه که تهویه دستگاه هست رو بپوشونه.کناره ها باید باز باشه تا تهویه انجام بشه و هوا راحت وارد شه.اگه کناره ها برچسب پوشونده باید اون قسمت رو جدا کنی.وقتی تهویه خوب انجام نشه تو بازی های معمولی و مدت زمان کم فن دستگاه به شدت با صدای زیاد کار میکنه که این نشون میده فشار رو دستگاهه و این باعث داغ شدن و در دراز مدت صدمه میزنه به دستگاه و عمر دستگاه رو کم میکنه.

saeid.saeid20
07-07-2015, 21:31
سلام
من تازه میخوام بخرم
یه سوال این ps4 مثل xbox از این کنیکت داره این دوربین برای بازی حرکتی
چطوره ؟

majid gamer
08-07-2015, 08:47
سلام. میگم بازی های ps4 رو میشه راحت پیدا کرد؟! قیمت بازی های xb 1 و ps4 فرق میکنه؟! و میشه ps4 رو به مانیتور به وسیله تبدیل HDMI به VGA متصل کرد ؟ چون من گاهی اوقات یکم زیاد بازی میکنم و بعضی اوقات هم بعضی بازی ها...... دارن!! خودتون که میدونید!! و یه سوال دیگه هم این که ps4 رو حالت عمودی هم میشه رو میز قرار داد؟

HOJ-JAT
08-07-2015, 11:15
سلام
من تازه میخوام بخرم
یه سوال این ps4 مثل xbox از این کنیکت داره این دوربین برای بازی حرکتی
چطوره ؟
اسمش camera هست و مطلقا کار کینکت رو نمیکنه پس اگر بازی های سبک کینکتی دوس دارین سراغ پلی ۴ نیایین

HOJ-JAT
08-07-2015, 11:18
سلام. میگم بازی های ps4 رو میشه راحت پیدا کرد؟! قیمت بازی های xb 1 و ps4 فرق میکنه؟! و میشه ps4 رو به مانیتور به وسیله تبدیل HDMI به VGA متصل کرد ؟ چون من گاهی اوقات یکم زیاد بازی میکنم و بعضی اوقات هم بعضی بازی ها...... دارن!! خودتون که میدونید!! و یه سوال دیگه هم این که ps4 رو حالت عمودی هم میشه رو میز قرار داد؟
بله پیدا میشن میتونی شرینگی بخری قیمت یک سوم میشه
وصل کردنش بستگی ب مانیتوزت داره ولی اصولا نمیشه
حالت عمودی میشه قرار داد یک پایه مخصوص ب قیما ۱۵۰ تومن میحواد

omidbooter
09-07-2015, 06:58
اسمش camera هست و مطلقا کار کینکت رو نمیکنه پس اگر بازی های سبک کینکتی دوس دارین سراغ پلی ۴ نیایین
سلام حجت جان.
فقط میخواستم بگم کسایی که به قول حجت سبک کینکت دوس دارن درسته ایکسباکس دوربینش(کینکت) از ps4 خیلی بهتره اما با اومدن عینک مورفیوس سونی همه چیز عوض خواهد شد و دیگه کینکت تک تاز بازی های حرکتی با دوربین نخواهد بود.
فعلا که تو مرحله نهایی ساخت هست تصاویری که ازش اومده چیز خوبیه.گفته شده امکانات دیگه ای هم اضافه میشه و رفته رفته کاملتر میشه.

sadeghbb
03-08-2015, 09:05
این خرید از بین ps4 , xbox one هم واقعا سخت شده ها !
قبلا 360 داشتم و کلا با پدش خیلی حال میکنم ... مخصوصا برا فیفا و ... /// یجورایی شاید سالی 3-4تا عنوان بگیرم که یکی فیفا هست
الان موندم از بین خرید ps4 و وان !!!
نظر شما چیه دوستان ؟!
HOJ-JAT
03-08-2015, 10:08
این خرید از بین ps4 , xbox one هم واقعا سخت شده ها !
قبلا 360 داشتم و کلا با پدش خیلی حال میکنم ... مخصوصا برا فیفا و ... /// یجورایی شاید سالی 3-4تا عنوان بگیرم که یکی فیفا هست
الان موندم از بین خرید ps4 و وان !!!
نظر شما چیه دوستان ؟!
بازی های انحصاری پلی ۴ بنظر من قابل مقایسه با وان نیستند
انچارتد.لست اوف اس.بلادبرن.و.....
وان هم که در سال سوم عمرش نمیتونه بازی ها را۱۰۸۰ اجرا کنه :n09:
نکته بعدی خرید وان در ایران خیلی پول بازی میخواد چون تعداد خیلی کمی وان دارند برای فروش بازی دست دو ب مشکل میخوری بماند که مثل پلی ۴ از شرینگ و یک سوم شدن قیمت بازی های پشتیبانی نمیکند

omidbooter
06-08-2015, 00:09
سلام.با حجت موافقم درسته.اما خب بازم امکاناتی چون کینکت و سلیقه بازی حرکتی و.. بستگی به طرف داره اما در کل با توجه به اینکه کیفیت ps4 بازیهاش و انحصاریهاش بهتره عینک مورفیوس عرضه بشه رقیب کینکت خواهد بود و من شخصا ps4 پیشنهاد میدم

omidbooter
06-08-2015, 00:15
بازی های انحصاری پلی ۴ بنظر من قابل مقایسه با وان نیستند
انچارتد.لست اوف اس.بلادبرن.و.....
وان هم که در سال سوم عمرش نمیتونه بازی ها را۱۰۸۰ اجرا کنه :n09:
نکته بعدی خرید وان در ایران خیلی پول بازی میخواد چون تعداد خیلی کمی وان دارند برای فروش بازی دست دو ب مشکل میخوری بماند که مثل پلی ۴ از شرینگ و یک سوم شدن قیمت بازی های پشتیبانی نمیکند

وان مگه بازی دست دوم قبول میکنه؟؟!

matr!x_2008
06-08-2015, 01:01
بازیهای نسل جدید رو میشه دانلود کرد؟ یعنی اکانت ps4 داشته باشم میشه بازی رو دانلود کنم روش پول ندم؟

HOJ-JAT
06-08-2015, 11:35
وان مگه بازی دست دوم قبول میکنه؟؟!
بله چرا که نه؟؟؟

HOJ-JAT
06-08-2015, 11:36
بازیهای نسل جدید رو میشه دانلود کرد؟ یعنی اکانت ps4 داشته باشم میشه بازی رو دانلود کنم روش پول ندم؟
بلع میشه دانلود کرد اما ب معنای رایگان در امدن بازی نیست باید لایسنسش رو بخری که با طرح اشتراکی خیلی ارزون تر از دیسک در میاد

matr!x_2008
06-08-2015, 19:34
بلع میشه دانلود کرد اما ب معنای رایگان در امدن بازی نیست باید لایسنسش رو بخری که با طرح اشتراکی خیلی ارزون تر از دیسک در میاد

مثلا بعضی اکانتها تو نت هست میگه اگانت ps4 با 4 تا بازی..... اون بازی ها که خریده شده رو میشه استفاده کرد دیگه؟ حجم بازیها چقدره؟:n02:

matr!x_2008
06-08-2015, 19:37
...........................................

HOJ-JAT
06-08-2015, 19:59
مثلا بعضی اکانتها تو نت هست میگه اگانت ps4 با 4 تا بازی..... اون بازی ها که خریده شده رو میشه استفاده کرد دیگه؟ حجم بازیها چقدره؟:n02:
بله میشه بازی کرد
حجم بازی ها از ۱۵ گیگ تا ۵۴ گیگ هست (بازی های درست و حسابی منظورم هست و گر نه بازی ۲۰۰ مگی هم داریم)
حتما نباید با کنسول دانلود کنی با pc هم میشه و حتی میتونی دینا رو بخری

Amir-Rainman
15-08-2015, 17:08
دوستان بنظرتون خرید PS4 بهتره یا خرید یه کیس با گرافیک GTX 970????
هدف اینه که تا 4-5 سال آینده مشکلی از بابت بازی کردن نباشه.

majid gamer
15-08-2015, 22:45
سلام, میگم به نظر شما بهتره برم ps4 بخرم یا اینکه xbox 360 خودم رو داشته باشم؟ :n13:واقعا سر دو راهی موندم, ممنون میشم کمکم کنید.:n28::n28:
اگه سریعتر یکی جواب بده ممنون میشم T_T

HOJ-JAT
15-08-2015, 23:22
من میگم کنسول
همون انچارتدش ب ۱۰۰ تا گرافیک gtx 970 می ارزه بلابرن و لست اوف اس و انلاین بازی کردن اینا بماند
اخه شما پی سی بگیری که چی بازی کنی؟
اگر gta v نبوید خدا وکیلی کدوم بازی pc خیلی خفن بود؟

HOJ-JAT
15-08-2015, 23:24
سلام, میگم به نظر شما بهتره برم ps4 بخرم یا اینکه xbox 360 خودم رو داشته باشم؟ :n13:واقعا سر دو راهی موندم, ممنون میشم کمکم کنید.:n28::n28:
بستگی داره ب شما که چقدر بازی میکنی و بازی کردن بازی های جدید رو دوس داری یا نه صرفا میخوای بازی کنی؟

omidbooter
31-08-2015, 05:11
خب این گرافیکی که میگی چند مدل داره و بهترینش هم با مارک خوب هم باشه البته گرافیک خیلی خوبیه اما چند تا نکته در نظر داشته باش.اول اینکه برای این گرافیک باید پاور و مادربرد و رم و سی پی یو و حتی هارد عالی بگیری و حتی کیس خوب که حدود 8 تومن حداقلش در میاد تا بتونی از گرافیک با کیفیت کامل استفاده کنی.خب قیمت رو بسنجی نسبت به کنسول نهایت 2 میلیونی میبینی خیلی کنسول به صرفه تره و امکانات جانبی که حجت هم توضیح ممختصری داد بماند مثل انلاین و بازی انحصاری و نداشتن دردسر کرک کردن و همچنین عینک مخصوص ps4 که در راهه خیلی عالیه.جدا از اینها gtx970 هم به کیفیت ps4 نیست.پس شک نکن کنسول خیلی بهتره و تا 5 سال اینده هم به راحتی در اوج بازی میکنی.

خب به نظرم اگه با کنسولت مشکلی نداری و بازیهای انحصاری کنسول خودتو دوس داری میخوای پولتم صرفه جویی بشه و لازم داریش که نیاز نیست اما اگه بازی های انحصاری و کیفیت گرافیکی و بازی های جدید و امکانات جانبی مهمه برات حتما ps4 بگیر شک نکن.و البته مهمتر از همه اگه از نظر مالی مشکلی نداری دیگه فکر کردن نداره که برو بخر.

chaharnazm
18-10-2015, 15:06
روز خوش
یه مدت رفتم تو فکر خرید ps4. همه صفحه های این تاپیک رو خوندم. یه چند تا پرسش برام پیش اومده:
1- من اینترنت خانگی ندارم و همیشه هر دانلودی داشته ام از اینترنت محل کارم گرفته ام. آیا با این تفاسیر، پس از خرید دستگاه به مشکل برمیخورم؟
2- در صورت منفی بودن پاسخ پرسش بالا، آیا میشه فایلهای آپدیت رو با فلش روی دستگاه پیاده کنم و به روز رسانیهای دستگاه رو انجام بدم؟
تصمیمم اینه که بازیها رو از فروشگاههای بیرون بخرم و هر بار اونها رو با بازیهای دیگه معاوضه کنم چون با نداشتن اینترنت خانگی امکان دانلود در محل کار نشدنیه.

HOJ-JAT
18-10-2015, 16:30
روز خوش
یه مدت رفتم تو فکر خرید ps4. همه صفحه های این تاپیک رو خوندم. یه چند تا پرسش برام پیش اومده:
1- من اینترنت خانگی ندارم و همیشه هر دانلودی داشته ام از اینترنت محل کارم گرفته ام. آیا با این تفاسیر، پس از خرید دستگاه به مشکل برمیخورم؟
2- در صورت منفی بودن پاسخ پرسش بالا، آیا میشه فایلهای آپدیت رو با فلش روی دستگاه پیاده کنم و به روز رسانیهای دستگاه رو انجام بدم؟
تصمیمم اینه که بازیها رو از فروشگاههای بیرون بخرم و هر بار اونها رو با بازیهای دیگه معاوضه کنم چون با نداشتن اینترنت خانگی امکان دانلود در محل کار نشدنیه.
1.خیر
.۲بله
کلا هرچی که با ps4 دانلود شدنی باشه میشه با رایانه دانلودش کرد و ریخت رو هارد اورد خونه روی پلی استیشن نصب کرد

alex_pk
08-12-2015, 17:55
سلام دوستان
من قصد خرید یه کنسول دارم
حالا دقیق نمیدونم ایکس باکس وان بگیرم یا PS4 مزیت های هر کدوم در چیه؟
البته من با دسته های PS4 چون شبیه سری های قبلیشه راحت ترم تا ایکس باکس.
کنسولی هم که میخرم قراره به Samsun H 6490 48 Inch وصل بشه.

خودم مد نظرم PS4
بازی های انحصاری خوبی داره منتها هنوز دو به شکم
طوری نشه فردا که Ps4 خریدم بعد رفتم خونه یکی xbox رو دیدم پشیمون بشم که چرا xbox رو نخریدم.

از لحاظ قیمتی کدوم کنسول گرونتره؟

مرسی.

HOJ-JAT
09-12-2015, 00:07
سلام دوستان
من قصد خرید یه کنسول دارم
حالا دقیق نمیدونم ایکس باکس وان بگیرم یا PS4 مزیت های هر کدوم در چیه؟
البته من با دسته های PS4 چون شبیه سری های قبلیشه راحت ترم تا ایکس باکس.
کنسولی هم که میخرم قراره به Samsun H 6490 48 Inch وصل بشه.

خودم مد نظرم PS4
بازی های انحصاری خوبی داره منتها هنوز دو به شکم
طوری نشه فردا که Ps4 خریدم بعد رفتم خونه یکی xbox رو دیدم پشیمون بشم که چرا xbox رو نخریدم.

از لحاظ قیمتی کدوم کنسول گرونتره؟

مرسی.
سلام
اگر همین تاپیکو بخونی خیلی چیزا دستت میاد
مهمترین دلیل من برای خرید پلی ۴ قیمت بازی هاش بود
پلی ۴ میشه از طریق شرینگ بازی هاش رو خیلی ارزون تهیع کرد گاهی حتی هم قیمت بازی های کرک شده pc
حتی اگر دیسک هم بخوای بخری بفروشی چون تعداد کسانی که پلی ۴ دارن بیشتر هست خیلی راحت و سریع میتونی این کار رو انجام بدی
این ویدوو سایر موارد رو بررسی میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت ایکس باکس گرون تر هست ی ۲۰۰-۳۰۰ تومنی

Mr.AiDiN
21-11-2016, 14:02
بنظر منpsخیلی بهتره
گرافیک بهتر ظاهرش خیلی بهتر از xbox.دسته های خوش دستی داره
تازه شما میتونید از طریق اینترنت به دوستانتون وصل بشید و باهم بازی کنید

Mr.AiDiN
21-11-2016, 14:12
بروpsبخر شک نکن

ali yazdi
22-12-2016, 14:13
دوستان عزیز سلام قصد خرید کنسول پلی استیشن 4 رو دارم فقط نکته اخلاقی انتخاب بین مدل معمولی با اسلیم هست تفاوت قیمت کمی هم دارن باهم نظر شما دوستان که استفاده کمردید برام خیلی مهمه برای انتخاب بهتر ارادتمندشماعلی یزدی:n16:

Layken
23-12-2016, 19:36
دوستان عزیز سلام قصد خرید کنسول پلی استیشن 4 رو دارم فقط نکته اخلاقی انتخاب بین مدل معمولی با اسلیم هست تفاوت قیمت کمی هم دارن باهم نظر شما دوستان که استفاده کمردید برام خیلی مهمه برای انتخاب بهتر ارادتمندشماعلی یزدی:n16:

خب حتما مدل اسلیم رو بخر
مصرف برق کمتر و وجود رخی قابلیتها و خنک کنندگی بهتری داره

Capitan karimi
07-03-2017, 15:51
1 الآن بخریم بهتره یا بعد از عید؟؟
2 قیمت روزش رو کسی میدونه مجا میشه پیداکرد؟(سایتی کانالی چیزی)
3 بین ویدیوهایی که من دیدم خیلی مات بودن بازیهای ps4 در واقعیتم همینه؟
4 آنلاین بازی کردنش بستگی به داشتن نت در خانه داره یا نه؟
5 بین مدل ها کدومو پیشنهاد میدید؟(بین 1100.1200.2000.7000)و تفاوتشون چیه؟

لطفا به همه ی سوالا جواب بدین با تشکر............ممنون:n16:

esmiz
07-03-2017, 22:52
مطمئنا خرید نسخه اسلیم بهتره هم به روز تره و هم تغییراتی برای کارایی بهتر روش اعمال شده اگه بتونی بیشتر هزینه کنی و نسخه پرو رو بخری که بهتره ولی بین نسخه عادی و اسلیم شک نکن و اسلیم بخر

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

HiGhBoM
17-06-2017, 18:29
1 الآن بخریم بهتره یا بعد از عید؟؟
2 قیمت روزش رو کسی میدونه مجا میشه پیداکرد؟(سایتی کانالی چیزی)
3 بین ویدیوهایی که من دیدم خیلی مات بودن بازیهای ps4 در واقعیتم همینه؟
4 آنلاین بازی کردنش بستگی به داشتن نت در خانه داره یا نه؟
5 بین مدل ها کدومو پیشنهاد میدید؟(بین 1100.1200.2000.7000)و تفاوتشون چیه؟

لطفا به همه ی سوالا جواب بدین با تشکر............ممنون:n16:

پرو هر مدل > اسلیم هر مدل > سری مات معمولی > سری براق معمولی

karikator
17-10-2017, 21:27
سلام ایا خرید ps4 ارزش داره؟ نسل بعدی کی قراره معرفی بشه ؟
و اینکه بهترین ورژن کدومه ؟ ی سری راهنمایی کنیند ممنون میشم

engaligholami
11-03-2018, 19:54
به نقل از بعضی از دوستان بازی های انحصاری ps4 خیلی بهتر از xbox هستش

radarz
26-03-2018, 20:49
همیشه سعی کنید به جیبتونم نگاه کنید بازی های ایکس باکس ارزونتر !!!

Alireza. Mm
29-05-2018, 20:30
سلام

1_باید به دوستانی که میگن دسته ایکس باکس خوش دست نیست باید بگم تو تمام مسابقات جهانی از دسته ایکس باکس استفاده میشه اما دسته ps4 باعث میشه بعد از یک ساعت دست خسته بشه

2_کنسول xbox one s با ps4 pro مقایسه چه برسه به ps4 slim درمورد xbox one x هم باید بگم این کنسول الان از همه لحاظ برترین کنسول جهان هست از نظر سخت افزار و گرافیک و...

3_اگه میخواین آنلاین بازی کنید حتی یه بچه گیمر هم میدونه که xbox live قدرتمند تر از آنلاین ps4 است

ایرانی ها از بچگی با پلی استیشن بازی کردن و فکر میکنن الان هم بهترین کنسوله و کاملا اشتباه میکنن