PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام کنسول برای من بهتره؟

ben_2000
28-01-2014, 00:18
مهمترین چیز در بازی برای من 90% گرافیک و شفافیت تصویر هست. تو یوتوب که مقایسه xbox one و ps4 رو دیدم تصویر ها خیلی تفاوت داشت اگه تقلب نبوده باشه.حالا واقعا کدومشون گرافیک بیشتری داره و چطور میشه مطمعن شد؟چیزای دیگه دسته و شکل کنسول هست که زیاد برام مهم نیست.کدوم دسته خوشدست تره؟شکل کنسول xbox one خیلی یوغوره و شبیه دستگاه های قدیمی میمونه ولی با این حال که ps4 کوچیکتره از نظر من ps4 هم قشنگ نیست ایا در اینده اگه صبر کنم اسلیم یا در رنگ ها وشکل های دیگه میاد از کنسول های جدید یا این که نه صبر نکنم؟ رنگ سفید دسته ها موجود هست؟ خیلی ممنون دوستان لطفا راهنمایی کنید.:n16:

nini bad
10-07-2014, 21:15
مهمترین چیز در بازی برای من 90% گرافیک و شفافیت تصویر هست. تو یوتوب که مقایسه xbox one و ps4 رو دیدم تصویر ها خیلی تفاوت داشت اگه تقلب نبوده باشه.حالا واقعا کدومشون گرافیک بیشتری داره و چطور میشه مطمعن شد؟چیزای دیگه دسته و شکل کنسول هست که زیاد برام مهم نیست.کدوم دسته خوشدست تره؟شکل کنسول xbox one خیلی یوغوره و شبیه دستگاه های قدیمی میمونه ولی با این حال که ps4 کوچیکتره از نظر من ps4 هم قشنگ نیست ایا در اینده اگه صبر کنم اسلیم یا در رنگ ها وشکل های دیگه میاد از کنسول های جدید یا این که نه صبر نکنم؟ رنگ سفید دسته ها موجود هست؟ خیلی ممنون دوستان لطفا راهنمایی کنید.:n16:

از نظر گرافیک PS4 بهتره و همچنین خوش دست بودن دسته ... اما اگر در کنار هم مقایسه بشه شکل ظاهری Xbox one خاص تره طراحی کاملا پیچیده ایی داره ...Xbox one نسخه titanfall سفید هست ... من خودم Xbox one دارم در مقایسه با سونی فکر نمیکنم در حالت طبیعی و حتی گیمر ها هم با گرافیک این دستگاه مشکل داشته باشند.

lionf3
10-07-2014, 23:14
هر دوشون از بهترین گزینه ها برا خرید هستن.
من خودم شخصا Xb One رو میپسندم اما با شرایط کنونی خرید PS4 منطقی تره
راستی شما با قیمت بازی هاشون میتونی کنار بیای؟
اگر صبر کنی شاید ۲ سال یا شاید هم ۳ سال دیگه مدل اسلیم رو بدن بیرون.

keihan7
21-08-2014, 14:49
شماکه طراحیps4برانگیزترین. دیگه فک نکنم کنسولی باپسند شمابیاد
هردو خوبن اگه باگیم پدps4راحتی بخرش

hwak sea
27-09-2015, 15:01
سلام
به نظر ps4 بخرید بهتره چون الان بیشتر ps4در بازار فروش رفته به طبع بازییاش هم در بازار بیشتره. بیشتره بازی ها رو هم 1080pاجرا میکنه
اگر میخواهید صبر کنید مدل اسلیم بیاد فکر نکنم فرق چندانی بکنه فقط احتمالا کوچکتر میشن