PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا چنین برنامه ای هست؟

galaxy_110
24-08-2006, 19:37
دوستان عزیز سلام

من یه سری اطلاعات داخل فولدرهای مختلف دارم(حدودا 120 گیگ). حالا میخوام اینا رو رو دی وی دی رایت کنم.

آیا برنامه ای هست که خودش اینا رو sort کنه به انداره حجم دی وی دی و یکی یکی شروع به رایت کنه و فقط از من بخواد که دی وی دی blank بزارم. منظورم اینه که همه رو پشت سر هم رایت کنه و هر وقت یکی رو رایت کرد بگه دی وی دی بعدی رو بزار. :blush:

Cheers

Kolang
24-08-2006, 20:07
آره هست
دست آخر میاد ماچت هم میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوخی کردم گالاکسی جان. اما بعید میدونم باشه!!!

galaxy_110
24-08-2006, 20:17
یعنی این همه فایلو خودم باید به انداره حجم دی وی دی دونه دونه مرتب کنم و بعدش شروع به رایت کنم؟ :ohno:

galaxy_110
25-08-2006, 00:56
دوستان خواهشا یکی کمک کنه.

Cheers

AK1
25-08-2006, 01:12
galaxy_110 جان دقيق نمي دونم ولي تو نرو تو تب آخر براي رايتآنجاي كه سرعت رو تنظيم مي كنيم يه گزينه هيت كه فكر كنم مربوط به اين مي شه كه تو چند تا ديسك بزاره اگه لازم شد
من قبل يه نرمافزار براي اين كار داشتم اسمش يادم نيست
ولي يه راه حل اينكه با نرتون گاست يه ايميج از پارتيشنت بگيري چون تو اين نرمافزر اين قابليت هست كه تعداد ديسك هاي لازم رو هم مي گه
بازم مي گردم اگه پيدا كردم مي گم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Modarresi
25-08-2006, 01:14
akmfad1
جان اين چيزايي كه گفتي از شما بعيد بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
25-08-2006, 01:18
akmfad1
جان اين چيزايي كه گفتي از شما بعيد بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا مگه چه مشكلي داره :ohno:

J A V I D
25-08-2006, 01:22
تو کامپیوتر هر کاری می شه کرد برای هر کاری برنامه ای وجود داره شاید یه روز یه برنامه ای هم ساختن که ماچتم بکنه !!!

:)

shahabmusic
25-08-2006, 08:51
حالا نميشه اول يه برنامه بسازن كه اول ماچش بكني؟

منم ديدم اينجوري برنامه اي ؛يعني باهاش كار كردم ولي اسمش يادم نيست.

galaxy_110
25-08-2006, 13:00
galaxy_110 جان دقيق نمي دونم ولي تو نرو تو تب آخر براي رايتآنجاي كه سرعت رو تنظيم مي كنيم يه گزينه هيت كه فكر كنم مربوط به اين مي شه كه تو چند تا ديسك بزاره اگه لازم شد
من قبل يه نرمافزار براي اين كار داشتم اسمش يادم نيست
ولي يه راه حل اينكه با نرتون گاست يه ايميج از پارتيشنت بگيري چون تو اين نرمافزر اين قابليت هست كه تعداد ديسك هاي لازم رو هم مي گه
بازم مي گردم اگه پيدا كردم مي گم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز اینی که شما گفتی مربوط به تعداد کپی میشه نه اون چیزی که من میخوام. :blush:

از همه دوستان ممنون. ولی کاش یکی یه راه حل میداد . :sad:

Cheers