PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اس ام اس دوستم بعد از 70 روز به دستم رسید!!!؟؟؟

TATU_TATY
25-01-2014, 01:23
با سلام خدمت استاد بزرگوار

آقا کلی از همراه اول شاکیم اساس

اس ام اس هام پس و پیش میره ...میره دیگه نمیاد ... ؟؟ اس ام اس ها با یه اس ام اس دیگه ترکیب میشه به نام یکی میده میاد .. مثلا شما فر ض کنم یه اس ام اس فارسی یا یه اس ام اس انگلیسی نصفه از هر کدوم ترکیب میشه به نام یکی از مخاطبا بهم میرسه ؟؟؟

تا حالا دو تا گوشی موتورولا v3i . e8 این اتفاق برام افتاده برای دوستم هم این اتفاق براش افتاده ایشون نوکیا داشتن ...

جالبه هیچ کس از دور و بریامون از این موضوع اس ام اس در هم شکایتی نداره .. انگاری فقط واسه ما دو نفر این اتفاق میفته

و شاهکار آخری که دیدم این بود که اس ام اسی که دوستم حدود بیش از 70 روز پیش برام فرستاده بود امروز به دستم رسید ؟؟؟ آیا جایی برای پیگیری و شکایت برای این موضوع وجود داره ؟؟؟

اصلا مگه نمیگن اس ام اس ها بیش از دو روز تو کش سرور باقی نمیمونه ..پس این کجا بوده این همه مدت ؟؟؟ من گوشیم رو تو این مدت بیش از 10 بار ریست کردم باتری شو در آوردم سیم کارت در آوردم ... !!!1

آقا اگر کسی از این دست اتفاقات براتون افتاده ممنون میشم اطلاع رسانی کنید تا متوجه بشم که مشکل از طرف من هست

این دسوتم که میگم اتفاقا مثلا بعضی اوقات اس ام اس هامون تو روزاری خلوت بوده مواقعی که با 2 روز تاخیر به دست طرف رسیده ...تاخیر چند ساعته و چند دقیقه ای که کاملا چیز طبیعی هست برای من !!!

دوستم هم گوشی نوکیا داره هم نکسوس 4 ... تاریخ ارسال توسط دوستم ( 12 نوامبر 2013 ) تاریخ دریافت امروز ؟؟؟؟

آقا اصلا من از کسی شکایتی ندارم یکی منطقی و علمی توضیح بده این اس ام اس من تو این 70 روز کجا بود ..این شرایط رو هم در نظر بگیرید گوشی دوستم در زمان فرتسادم اس ام اس برای من نوکیا بود و الان حدود 1 ماه هست که سیم کارتش توی نکسوس 4 انداخته ....

Atghia
25-01-2014, 02:38
سلام
دوست گرامی من مشکلی داشتم تقریبا مشابه!
در ابتدا من هر اس ام اسی که به یک مخاطب خاص میفرستادم به اینصورت بهش میرسید که یا بجای پیام جدیدم یک پیام مربوط به چند روز قبل بهش میرسید و یا اینکه ترکیبی از پیام قدیمی و جدید من بهش میرسید!!

در مرحله بعدی دوتا دیگه از مخاطبین من تقریبا هرچند وقت یکبار وقتی بهم پیام میزدن هرپیامشون دوبار میرسید بهم

و شاهکار قضیه وقتی بود که یک پیامی که برای یکی از دوستانم 9ماه قبل برام فرستاده بودم ((چون مربوط به یک ایمیل بود قضیش تاریخش دقیق یادم بود)) دوباره براش فرستاده شده بود!!!

این که شد دیگه طاقتم تموم شد زنگ زدم همراه اول برام پرونده تشکیل دادند با دوتا اپراتور مختلفشون حرف زدم توضیح دادم متاسفانه خیلی جوابهای بی ربطی گرفتم!
یکی که اصرار میکرد گوشیم ویروسی هست من گفتم خانم محترم گوشی ویروسی چه ارتباطی داره؟ من حتی گوشیم رو هم عوض کردم باز مشکل پابرجا بود بعد گفتم چطور ممکنه مشکل از گوشی باشه وقتی پیام یک بنده خدایی بعد از9ماه دوباره از طرف من براش فرستاده شده در حالی که من حتی اون پیام رو در گوشی خودم ندارم!

خلاصه سرتون رو درد نیارم بعد از 15 روز بهم اطلاع دادند که پیگیری های ما نتیجش این شد که شما

1- گوشیتون رو عوض کنید یا ویروس یابی کنید
2-اگر باز هم مشکل پابرجا بود به مرکز مخابرات مراجعه کنید سیم کارتتون رو تعویض کنند!

من هم برگشتم به اون اپراتورش گفتم : جواب شما بعد از 15 روز اینه واقعا؟

در نهایت بعد از گذشت چندماه مشکل خودبه خود برطرف شد!!!

mehrabooni
25-01-2014, 02:42
ایرانسل هم اینطوریه

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

TATU_TATY
25-01-2014, 02:46
من دیگه حرفی ندارم ........

soroosh_cz
25-01-2014, 02:47
مشکل از شبکه اس...
مسیجی که من برای یکی از دوستام روز 11 آوریل فرستاده بودم و کاملا از روی گوشی هامون پاک شده بود، دوباره چند روز پیش رسیده دستش.:n24:

mehrabooni
25-01-2014, 02:56
مال من قاطی میره
ترکیبی از مسیج های چند روز پیش

ha88an
25-01-2014, 11:55
دقیقا من هم همین مشکلات شما رو داشتم.
هم برای ایرانسل هم همراه اول، این مشکل حدود 3 ماه پیش واسه شروع شد و این قضیه تا یه ماه ادامه پیدا کرد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد از یه ماه این مشکل خود به خود برطرف شد، به احتمال زیاد این مشکل توی اون بازه زمانی فقط واسه شهری که من توش زندگی میکردم بوده.
گوشیم هم گوشی Nokia 101 بود که البته به نوع گوشی فک نکنم هیچ ربطی داشته باشه.
فقط باید صبر کنید

احمد1379
25-01-2014, 16:55
70 روز!!!!:n08::n08::n08:
به سلامتی شرکت مخابرات همگی هورا:n09::n09::n08:

khafan8288
30-01-2014, 21:07
چه جالب
منم وقتی اسمس برام میفرستن ترکیبی از اسمس های قبلی میاد واسه م
فک میکردم مشکل از گوشیمه!!!!

gelayor14
01-02-2014, 19:29
بقیه اش هیچی ولی این اینکه اس بعد از 70 روز سالم به مقصد برسه

شیرینی می خواد ؟نمی خواد؟چشم و دلت روشن:n02:

mehrabooni
02-04-2014, 22:57
همچنان مشکل برام هست
فقط بیک مخاطبا

Iloveu-ALL
02-04-2014, 23:40
به اپراتور زنگ زدی؟ زنگ بزن ببین اونا چی میگن
این مشکل رو فقط با یه گوشی داشتی؟

mehrabooni
03-04-2014, 09:14
نه دادا
چرا ز بزنم ، یک مشت بی سواد اپراتور شدن فقط بلدن چرت بگن ، جای اینکه کار مردمو راه بندازن صورت مساله رو پاک میکنن