PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاسخ گویی به سوالات شما دوستان در خصوص برند های دوو، اسنوا، ال جی و سامسونگ تمامی محصولات

mohammadsony
24-01-2014, 19:37
با سلام و احترام
بنده به عنوان کارشناس فروش لوازم خانگی و صوتی تصویری اعلام آمادگی خود را در خصوص تمامی محصولات ذکر شده جهت مشاوره شما دوستان عزیز بدون هیچ تعصبی اعلام می نمایم. منتظر شما دوستان عزیز هستم.

anita.blue
27-01-2014, 11:28
من میخوام همه وسایل از یک برند باشه.اول میخواستم همه را سامسونگ بگیرم ولی با توجه به اینکه سامسونگ اجاق گاز نداره تصمیم گرفتم اسنوا بگیرم.ممنون میشم اگر بگید بین اسنوا و سامسونگ کدوم یکی ارزش خریدش بیشتره.نظرتون را درمورد یخچال و فریزر،ماشین لباسشویی،اجاق گاز بگید لطفا.اگر به نظرتون برندی با همین قیمتها هست که کیفیتش بهتره،ممنون میشم در موردش بگید.

mohammadsony
27-01-2014, 22:37
با سلام خرید محصولات بستگی بودجه شما می باشد و در بازار رقابتی امروز اکثر برند های مطرح محصولات خوبی دارند . ولی همیشه نمیتوان تمام محصولات را از یک برند گرفت و کیفیت خیلی خوبی داشت. در خصوص اسنوا عرض کنم که به تازگی جشنواره هایی شروع شده است یکی تخفیف محصولات از 100 هزار تومان تا 1 میلیون تومان است و دوم نیز پرداخت وام با کارمز 15 درصد تا سقف 10 میلیون تومان در جشنواره خرید طلایی اسنوا اگر به سایت اسنوا مراجعه کنید اطلاعات کاملی به دست خواهید آورد. اسنوا اجاق گاز های خوب، یخچال و لباس شویی های خوبی دارد ولی در زمینه ظرف شویی مایکروویو و یکمی هم جارو برقی نسبت به برند های دیگر ضعف هایی دارد. حتی سامسونگ نیز ظرف شویی های خوبی ندارد و اکثراً به مشکل خوردند ولی بقیه لوازم این شرکت کیفیت خوبی دارند. می توانید برند های دوو و ال جی را نیز بررسی کنید. در زمینه خدمات پس از فروش نیز دوو و اسنوا بسیار قوی عمل کرده اند که نسبت به برند های دیگر مزایای بیشتری دارند. اگر راهنمایی بیشتری نیاز داشتید لیست کالاهای خود و بودجه ای که در نظر دارید را بفرستید تا من مدل ها و قیمت های حدودی محصولات را به شما معرفی کنم. موفق باشید

Soroush-S
28-01-2014, 16:00
قیمت سینمای خانگی اسنوا چنده ؟ البته چندجا پرسیدم موجود نداشتن

arazboy
28-01-2014, 19:24
سینما خانگی اسنوا خیلی وقت هست که دیگر توی بازار نیست

arazboy
28-01-2014, 19:27
من میخوام همه وسایل از یک برند باشه.اول میخواستم همه را سامسونگ بگیرم ولی با توجه به اینکه سامسونگ اجاق گاز نداره تصمیم گرفتم اسنوا بگیرم.ممنون میشم اگر بگید بین اسنوا و سامسونگ کدوم یکی ارزش خریدش بیشتره.نظرتون را درمورد یخچال و فریزر،ماشین لباسشویی،اجاق گاز بگید لطفا.اگر به نظرتون برندی با همین قیمتها هست که کیفیتش بهتره،ممنون میشم در موردش بگید.

اجاق گاز اسنوا مدل والنتینو و آترینا خیلی خوب هستند
یخچال دوقلو ها هم خوب هست ولی به نظر من ساید نگیر جای کمی دارند

shkz
01-02-2014, 17:53
سلام
در حال حاضر بین برندهای ایرانی چی رو برای یخچال فریزر دوقلو پیشنهاد میدین؟ چرا؟
ممنون.

arazboy
01-02-2014, 21:50
دوقلو اسنوا خوبه , و توی تولیدات ایرانی هم بهتره هم جا دار تره و هم شیک تر
موتوراش در حد همان ال جی هست و...........
همان مدل را الکترو استیل را توی ایران زده نه در کیفیت اسنوا
فکر کنم پارس هم داره ولی به شیکی اسنوا نیست

mohammadsony
01-02-2014, 21:55
با سلام
برند های سینجر، الکترواستیل، یخساران،هیمالیا، امرسان و اسنوا دوقلو تولید کرده اند که اسنوا و سینجر همان طرح سامسونگ را استفاده کرده اند و همه محصولات خوبی هستند و تفاوت های ظاهری دارند ولی اسنوا به دلیل کیفیت مناسب تر، خدمات بهتر و تخفیف ویژه ای که در جشنواره برف در نظر گرفته و همچنین امکان دریافت وام از 2 تا 10 میلیون تومان برای خرید محصولات اسنوا بسیار می تواند محصول مناسبی باشد در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر به سایت اسنوا مراجعه فرمایید.

anita.blue
02-02-2014, 12:00
دوست عزیز میشه لطف کنید نظرتون را در مورد جارو برقی بگید؟این که کدوم برندها بادوام تر هستند و ارزش خرید بیشتری دارند و در ضمن در مورد پاکتی یا بدون پاکت بودن جارو(کدوم بهتر و بادوام تره) هم راهنمایی کنید.ممنونم:n16:

mohammadsony
02-02-2014, 20:03
با سلام جاروبرقی های بدون کیسه ویژگی های خوبی دارند مثل شست و شوی راحت محفظه آن، نیازی به صرف هزینه برای خرید کیسه یکبار مصرف نیست، با سیستم جدید جاروهای بدون کیسه ال جی و سامسونگ زبال ها فشرده می شوند و براحتی قابل دور ریختن هستند قیمت این جارو ها در برند سامسون بین 600 تا 800 تومن و ال جی نیز از 600 تا 1 میلیون تومان می باشد. ویژگی دیگری که هر دو جارو با کیسه و بدون کیسه دارند این است که فیلتر هایی دارند برای جذب گرد و غبار و آلودگی ها که اجازه ورود خاک کمتری به داخل موتور جارو می دهد که باعث افزایش طول عمر موتور و همچنین کم نشدن مکش جارو می شود.در مدل ها با کیسه هم ال جی ، سامسونگ ، پاناسونیک و در نهایت بوش آلمان همگی عالی هستند.

anita.blue
03-02-2014, 13:12
واقعا ازتون سپاسگذارم :n01:
در مورد اجاق گاز اسنوا ، مدل رومینا چه تفاوتهایی با مدلهای آترینا و والنتینو داره؟یه مدل رومینا گرفتم،میخوام اگه آترینا و والنتینو خیلی بهترن،عوضش کنم.

mohammadsony
03-02-2014, 20:02
خواهش می کنم از نظر ظاهری، تایمر دیجیتال، شعله زمان دار و ... که همان اجاقی که خریداری کرده اید بسیار مناسب است و به نظر من اگر می خواهید هزینه بیشتری کنید نسبت به خرید یک مایکروویو اقدام کنید. من در زیر عکس و مشخصات دو محصولی که شما سوال داشتید را قرار دادم. اگر برای خرید مایکروویو نیز سوالی داشتید بنده در خدمت شما هستم. براتون آرزوی خوشبختی می کنم.

اجاق گاز اسنوا سری والنتینو

5 شعله
مجهز به دماسنج عقربه‌ای (جهت نمایش درجه حرارت فر)
صفحه رو يك تكه حرفه اي با تكنولوژي جوش پلاسما
ولوم‌هاي ارگونوميك با سطح نرم از جنس باكاليت ايتاليايي
پوشش سلف كلين جهت نظافت آسان داخل فر
شيشه داخلي كشويي درب فر
فندك اتوماتيك براي تمام شعله‌ها، فر و گريل
داراي ولوم سلكتوري (چرخشي)
سامانه طبقاتی
شبكه چدني زيبا و كارآمد
داراي فن انتقال حرارت (در سري فن دار)
ابعاد : 80 * 64.5 * 90 cm
داراي دو سال گارانتي
تنوع4 رنگ در بدنه : رنگ سفید، قرمز، استیل و مشکی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آترينا کلاسيک

5 شعله
مجهز به شبکه چدني
داراي فندک دستي
مجهز به شيشه داخلي کشويي درب فر
داراي گرمخانه
مجهز به سامانه طبقاتي
مجهز به ولومهاي باکاليت ايتاليايي
داراي دو سال گارانتي

آترينا فول

5 شعله
مجهز به شبکه چدني
داراي فندک اتوماتيک
داراي تايمر ديجيتال و شعله زماندار
پوشش سلف کيلن
مجهز به شيشه داخلي کشويي درب فر
داراي گرمخانه
مجهز به سامانه طبقاتي
مجهز به ولومهاي باکاليت ايتاليايي
مجهز به کليد سلکتوري(چرخشي)
داراي دو سال گارانتي

arazboy
03-02-2014, 20:52
با سلام
برند های سینجر، الکترواستیل، یخساران،هیمالیا، امرسان و اسنوا دوقلو تولید کرده اند که اسنوا و سینجر همان طرح سامسونگ را استفاده کرده اند و همه محصولات خوبی هستند و تفاوت های ظاهری دارند ولی اسنوا به دلیل کیفیت مناسب تر، خدمات بهتر و تخفیف ویژه ای که در جشنواره برف در نظر گرفته و همچنین امکان دریافت وام از 2 تا 10 میلیون تومان برای خرید محصولات اسنوا بسیار می تواند محصول مناسبی باشد در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر به سایت اسنوا مراجعه فرمایید.

دوقلو سینجر یخساران هیمالیا و الکترو استیل نگیر هر کددام مشکلات خودشان را دارند
سامسنگ یا ااسنوا و امرسان خواستی بگیر

arazboy
03-02-2014, 20:57
واقعا ازتون سپاسگذارم :n01:
در مورد اجاق گاز اسنوا ، مدل رومینا چه تفاوتهایی با مدلهای آترینا و والنتینو داره؟یه مدل رومینا گرفتم،میخوام اگه آترینا و والنتینو خیلی بهترن،عوضش کنم.

البته فروشنده به همین راحتی عوض نمی کنه / مدل والنینو از مدل آترینا بهتره ( حتی یه مای تابه داره اگر فروشنده نپیچونده باشه ) فقط آترینا شیشه رو داره ولی والنتینو این شیشه رو دا نداره

بقیه اطلاعات که پیج قبلی گفتند

anita.blue
04-02-2014, 11:32
البته فروشنده به همین راحتی عوض نمی کنه / مدل والنینو از مدل آترینا بهتره ( حتی یه مای تابه داره اگر فروشنده نپیچونده باشه ) فقط آترینا شیشه رو داره ولی والنتینو این شیشه رو دا نداره

بقیه اطلاعات که پیج قبلی گفتند
آخه فروشنده آشناست از اين بابت مشكلي ندارم:n02:
بينهايت از لطفتون سپاسگذارم...

Mercedes-Benz
16-02-2014, 21:06
سلام دوست عزیز
راجب ساید بای ساید 30 فوت بنتلی ال جی نظرتون چیه؟
مامانم از طراحیش خیلی خوشش اومده، برا همینم همین روزا میخوایم اقدام به خرید کنیم ولی تازگیا از قیمت و جشنواره و تخفیف ال جی خبر نداریم.
میشه یکم در مورد نکاتی که در موقع خرید باید بهش توجه کنیم بگین؟ :n01:

anita.blue
17-02-2014, 11:07
سلام دوستان من باز اومدم سوال بپرسم.ببخشید مزاحم شدم.میشه لطف کنید نظرتون را راجع به LCD های خوب بازار البته با قیمت مناسب بگید؟نظرتون در مورد lcd اسنوا چیه؟:n16:

Mercedes-Benz
17-02-2014, 11:37
مثه اینکه دوستای کارشناسمون اینجا نیستن که جوابمونو بدن :n02:

Soroush-S
17-02-2014, 13:07
سلام دوستان من باز اومدم سوال بپرسم.ببخشید مزاحم شدم.میشه لطف کنید نظرتون را راجع به LCD های خوب بازار البته با قیمت مناسب بگید؟نظرتون در مورد lcd اسنوا چیه؟:n16:

من برای چندین نفر ال سی دی گرفتم. سامسونگ و الجی! ولی از نظر کیفیت هیچکدوم مثل ال سی دی صنام که واسه خودم گرفتم نمیشه! کنتراست به مراتب بالاتر از سامسونگ و الجی هست . البته با مقایسه ساده به این تفاوت پی میبرید:n01:

arazboy
17-02-2014, 21:48

ای جی بگیر
اگر نشد دوو
اگر نشد سامسنگ

ولی اولویت اولت ال جی باشه

ملا نصرالدین
17-02-2014, 22:51
lcd اسنوا رو ما داریم.به نسبت ایرانی بودنش خوبه.ازش راضی هستیم.ولی ال جی و سامسونگ خیلی بهترند

arazboy
18-02-2014, 06:44
پا نل ال سی دی اسنوا و دوو در حد ال جی می باشه
ولی ال جی برای بعضی هاش روی آن کاور انداخته

anita.blue
18-02-2014, 15:51
از همگی دوستان عزیزم سپاسگذارم که لطف کردید جواب دادید...:n01:

cami
23-02-2014, 01:42
با درود
دوستان یخچال فریزر حدود 2 تا 3 تومن چی پیشنهاد میدین؟
کلا ال جی بهتر از سامسونگ هست یا نمیشه گفت؟
نظرتون در مورد هایسنس چی هست؟

arseshystaspes
24-02-2014, 09:09
سلام دوستان می خواستم بدونم برند دلونگی دقیقا مال چه کشوری هست؟
آیا کالایی که می خرم با مارک دلونگی باید روش نوشته باشه ?
Made in xx

ممنون

Sent by myself, without help :))

mohammadsony
24-02-2014, 19:39
سلام بین 2 تا 3 میلیون تومان سامسونگ و ال جی سایز های کوچک می توانید خزیداری کنید که پیشنهاد من برند دوو است هم قیمت مناسبی داره هم اندازه و تنوع رنگ الان هم در جشنواره فروش تخفیف و قیمت خیلی خوبی داره.

arazboy
28-02-2014, 16:10
با درود
دوستان یخچال فریزر حدود 2 تا 3 تومن چی پیشنهاد میدین؟
کلا ال جی بهتر از سامسونگ هست یا نمیشه گفت؟
نظرتون در مورد هایسنس چی هست؟

دوو 2 مدل بزرگ داره که همین حدود هاست
برای مدل جدید که صحفه اول لوازم خانگی در مورد هست ( مدل 650 )
خیلی خوبه
مدل 821 هست که اون بزرگتر و جا ش بزرگتره در ضمن جایزه 550 تومانی هم داره

arazboy
28-02-2014, 16:11
سلام دوستان می خواستم بدونم برند دلونگی دقیقا مال چه کشوری هست؟
آیا کالایی که می خرم با مارک دلونگی باید روش نوشته باشه ?
Made in xx

ممنون

Sent by myself, without help :))

معمولا چینی هستند
فکر کنم دیگه وارد نمی شند

raz6024540
14-04-2014, 21:17
سلام
دوست عزیز اگر میشه در مورد تلوزیون اندرویدی دوو بگید؟؟ فردا می خوام برم بگیرم 42شو اما چون تازه اومده نمیدونم چطوریه؟ هنگ نداره؟ اندرویدش درست کار میکنه؟

mahdi-mo
25-04-2014, 21:50
سلام دوستان قصد خرید یه یخچال فریزر درست و حسابی رو دارم؟
نظر خودم بوش هست که یه مدلشو دیروز رفتم دیدم گفت 4 و نیم
میخواستم دوستان نظراتشون رو در مورد محصولات با کیفیت دیگه هم بگن؟
چه مدلی بگیرم؟
آیا ال جی و سامسونگ با توجه به اینکه قیمتشون کمتر از بوش ارزش خرید رو دارن؟
میدونم امکانات محصولات کره ای بیشتر و به روز تره و حجم بیشتری رو هم دارن؟
منتظر پیشنهادات دوستان هستم؟
در مورد AEG هم نظرتون رو بگین
من چون چندتا دیگه از محصولات خونه رو بوش گرفتم گفتم این رو هم بوش بگیرم ولی گفتم باز هم از شما عزیزان راهنمایی بگیرم

mahdi-mo
26-04-2014, 13:00
چه مدلی بگیرم؟
من چون چندتا دیگه از محصولات خونه رو بوش گرفتم گفتم این رو هم بوش بگیرم ولی گفتم باز هم از شما عزیزان راهنمایی بگیرم

کسی نیست؟؟؟؟

mahdi-mo
27-04-2014, 19:41
کسی نیست؟؟؟؟

دوستان فکر کنم اگه تاپیک جدا بزنم زودتر جواب بگیرم:n03:
پس با اجازه مدیران یه تاپیک جدا میزنم:n13:

shahrzadsharifi
11-08-2014, 10:50
سلام به نظر شما از بین این 2 مدل اجاق گاز کدوم رو بخرم بهتره؟؟
LOFRA CBBD 96 GGE/Ci
Indesit KP 9 F 96 S
:11::11::11::11::11:

arazboy
15-08-2014, 14:55
چه مدلی بگیرم؟
یخچال فریز های ال جی خوبه هست به روز هست هم وارداتی هست هم اینکه توی سر جان هم تولید میشه
دوو را هم در نظر بگیر مخصوصا مدل 650

arazboy
15-08-2014, 14:57
سلام به نظر شما از بین این 2 مدل اجاق گاز کدوم رو بخرم بهتره؟؟
LOFRA CBBD 96 GGE/Ci
Indesit KP 9 F 96 S
:11::11::11::11::11:

لوفرا خوبه گازهای تکنو گاز هم در نظر بگیر

mohammadsony
22-09-2014, 14:06
جشنواره فروش محصولات دوو و اسنوا تمديد شد
محصولات دوو تا 15 مهر ماه
محصولات اسنوا تا 30مهر ماه
لطفاً سوالات خودتان را در پيام خصوصي يا در اين تاپيك ارسال فرماييد. از تاخير پيش آمده در پاسخگويي عذر خواهي مي كنم.

Ro mina
24-09-2014, 12:56
سلام دوستان
می تونید کمکم کنید
من می خوام ماشین لباسشویی بخرم و می خوام قیمت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ماشین لباسشویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بین 500 تا 1300 باشه، چی خوبه به نظرتون؟ بین برندهای الجی و سامسونگ ... بعد از ايندزيت بهترين ماشين لباسشويي ال جي است. از چند تا از دوستام پرسیدم میگن بوش...ولی بوش قیمتش خیلی بالاس!!:n16::n16:

mohammadsony
25-09-2014, 08:47
با سلام
با اين رنج قيمت لباس شويي از شركت هاي ايندوزيت، بوش را نميتوان خريداري كرد. در مورد ال جي هم اگر با گارانتي غير از گلديران باشه امكانش هست كه پيشنهاد نمي كنم خدمتتون، سامسونگ هم از رنج 1700 شروع ميشه.
با اين بودجه اگر جنس خوبي بخواهيد مي توانيد اول برند دوو، اسنوا، حاير، پاكشوما را انتخاب كنيد كه هم كيفيت خوب و هم قيمت مناسب با خدمات پس از فروش عالي هستند.
سوال ديگه اي بود در خدمتم

mohammadsony
25-09-2014, 08:47
سلام دوستان
می تونید کمکم کنید
من می خوام ماشین لباسشویی بخرم و می خوام قیمت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ماشین لباسشویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بین 500 تا 1300 باشه، چی خوبه به نظرتون؟ بین برندهای الجی و سامسونگ ... بعد از ايندزيت بهترين ماشين لباسشويي ال جي است. از چند تا از دوستام پرسیدم میگن بوش...ولی بوش قیمتش خیلی بالاس!!:n16::n16:
با سلام
با اين رنج قيمت لباس شويي از شركت هاي ايندوزيت، بوش را نميتوان خريداري كرد. در مورد ال جي هم اگر با گارانتي غير از گلديران باشه امكانش هست كه پيشنهاد نمي كنم خدمتتون، سامسونگ هم از رنج 1700 شروع ميشه.
با اين بودجه اگر جنس خوبي بخواهيد مي توانيد اول برند دوو، اسنوا، حاير، پاكشوما را انتخاب كنيد كه هم كيفيت خوب و هم قيمت مناسب با خدمات پس از فروش عالي هستند.
سوال ديگه اي بود در خدمتم

arazboy
25-09-2014, 20:02
سلام دوستان
می تونید کمکم کنید

اسنو و دوو مدل 7 کیلویی و ال جی شرکت گلد ایران بگیر حایر اصلان نگیر

rostamiani
07-10-2014, 14:58
سلام دوستان

یخچال فریزر دوو و اسنوا ساخت ایرانه یا فقط اینجا مونتاژ میشه؟ نسبت به ال جی چطوره؟
ال جی هم مونتاژ ایرانه یا نه؟

متشکرم

mohammadsony
07-10-2014, 17:11
سلام دوستان

یخچال فریزر دوو و اسنوا ساخت ایرانه یا فقط اینجا مونتاژ میشه؟ نسبت به ال جی چطوره؟
ال جی هم مونتاژ ایرانه یا نه؟

متشکرم
سلام
ساخت ايران نيست منتاژ هستند ولي بسته به نوع محصول درصد قطعات وارداتي آن متفاوت است. در برند دوو و ال جي تمامي قطعات وارداتي مي باشد.
ال جي هم منتاژ ايران است.
بسته به ظرفيت و بودجه اي كه در نظر داريد مي توانيد براي خريد اقدام كنيد.
كيفيت هر سه برند عالي مي باشد.

rostamiani
07-10-2014, 18:28
ظاهرا حدود چهار سال قبل شرکت ایرانی انتخاب شرکت دوو رو خریده. الآن قطعات رو در کره تولید میکنه و اینجا مونتاژ؟ مونتاژ کره هم داره و فروش خارجی هم داره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%83-%D8%B1%D8%A7-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF

mohammadsony
09-10-2014, 09:44
ظاهرا حدود چهار سال قبل شرکت ایرانی انتخاب شرکت دوو رو خریده. الآن قطعات رو در کره تولید میکنه و اینجا مونتاژ؟ مونتاژ کره هم داره و فروش خارجی هم داره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%83-%D8%B1%D8%A7-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF

ايران اين شركت كره اي را خريد اما به دليل تحريم ها و عدم حمايت هاي لازم اين كار انجام نشد و شركت ديگري در كره اين امتياز را خريداري كرد و در حال حاضر با مديريت جديد فروش و صادرات به 5 قاره را دارد.

mrs.melika
11-10-2014, 12:04
با سلام
من میخوام تا حدود 1700 یک ماشین بگیرم.در این رده معمولا 7 کیلویی و دور موتور 1400 هستند.الجی،سامسونگ و اسنوا در این محدوده گزینه خوبی هستند که طبق نظرات دوستان مثل اینکه الجی بهتره

الجی و سامسونگ هم مثل بوش انواع مختلف دارند؟مثلا بوش اسپانیا،بوش ترکیه
موتور بدون تسمه مزیت حساب میشه؟
امکانات مهم دیگه برای ماشین چه مواردی هست؟
ممنون

avril
11-10-2014, 22:56
سلام
قصد خرید ساید بای ساید سامسونگ مدل hm24 رو دارم و بعد از در نظر گرفتن نیازم و ابعاد و بودجه این مدل رو انتخاب کردم
اما در مورد این مدل حرف هایی شنیدم هم خوب و هم بعد خواستم ازتون کمک بگیرم که نظرتون رو بدونن بالاخره حداقل باید 10 سالی کار کنه
من رنگ سفید رو انتخاب کردم که به گفته بعضی فروشنده ها مونتاژ ایران هست به نظر شما درسته؟
اگه کسی این مدل رو داره یا از آشناهاش ممنون میشم در مورد خوب یا بد بودنش برام بگه

mohsen55555
12-10-2014, 16:27
با سلام من یک تلویزیون اسمارت مدل 6920 سامسونگ دارم هنگامی که از کابل hdmiجهت استفاده ----- بکار میبرم در قسمت تلویزیونهای دیجیتال امکان دیدن کانالی رو ندارم البته زمانی که ----- روشن هست این اتفاق می افتد از کابلهای av استفاده میکنم این مشگل رو ندارم پیغام دریافتی بد سیگنال میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید<br/>

mohammadsony
14-10-2014, 14:21
سلام
قصد خرید ساید بای ساید سامسونگ مدل hm24 رو دارم و بعد از در نظر گرفتن نیازم و ابعاد و بودجه این مدل رو انتخاب کردم
اما در مورد این مدل حرف هایی شنیدم هم خوب و هم بعد خواستم ازتون کمک بگیرم که نظرتون رو بدونن بالاخره حداقل باید 10 سالی کار کنه
من رنگ سفید رو انتخاب کردم که به گفته بعضی فروشنده ها مونتاژ ایران هست به نظر شما درسته؟
اگه کسی این مدل رو داره یا از آشناهاش ممنون میشم در مورد خوب یا بد بودنش برام بگه

سايد باي سايد هاي سامسونگ يكي از بهترين و پر فروشترين محصولات اين شركت مي باشد، لطفا به اين موضوع كه منتاژ ايران است زياد اهميت ندهيد چراكه تمامي قطعات وارداتي است و تحت ليسانس خود كره منتاژ مي شود اين مدل سايد جز زيباترين و در سايز خود پر فروش ترين مي باشد و در خريدش شك نكنيد.

mohammadsony
14-10-2014, 14:25
با سلام من یک تلویزیون اسمارت مدل 6920 سامسونگ دارم هنگامی که از کابل hdmiجهت استفاده ----- بکار میبرم در قسمت تلویزیونهای دیجیتال امکان دیدن کانالی رو ندارم البته زمانی که ----- روشن هست این اتفاق می افتد از کابلهای av استفاده میکنم این مشگل رو ندارم پیغام دریافتی بد سیگنال میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید<br/>

سلام
دوست عزيز لطفا مشكل خود را در بخش صوتي و تصويري سايت مطرح نماييد.
اينم لينكش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrs.melika
14-10-2014, 18:25
با سلام
من میخوام تا حدود 1700 یک ماشین بگیرم.در این رده معمولا 7 کیلویی و دور موتور 1400 هستند.الجی،سامسونگ و اسنوا در این محدوده گزینه خوبی هستند که طبق نظرات دوستان مثل اینکه الجی بهتره

الجی و سامسونگ هم مثل بوش انواع مختلف دارند؟مثلا بوش اسپانیا،بوش ترکیه
موتور بدون تسمه مزیت حساب میشه؟
امکانات مهم دیگه برای ماشین چه مواردی هست؟
ممنون
نظری ندارید؟

ملا نصرالدین
16-10-2014, 10:04
شما لطفا به این تاپیک در این صفحه یک نگاهی بیندازید پاسخ شما قبلا داده شده

mrs.melika
17-10-2014, 17:02
شما لطفا به این تاپیک در این صفحه یک نگاهی بیندازید پاسخ شما قبلا داده شده

متشکرم
طبق تجربه دوستان،بجز موارد سخت افزاری مثل ظرفیت،دور موتور و میزان مصرف انرژی آیا قابلیت مهم دیگری در خرید لباسشویی مهم هست که حتما بهش توجه کنیم و کاربرد مهمی داشته باشه یا خیر؟

ملا نصرالدین
18-10-2014, 09:31
صدای ماشین لباسشویی الان مسئله ی مهمی هست که برای خیلی ها مهمه
البته برای خود من اصلا اهمیتی نداره.من ترحیج میدم لباس هایم را خوب بشوره.هرچقدر هم که میخواد سر و صدا کنه

cyber861
19-10-2014, 13:28
بوش آلمانی بگیرید

mrs.melika
20-10-2014, 11:23
بوش آلمانی بگیرید
اگر منظور شما من بودم،بودجه ام بری بوش کمتره یعنی فعلا نمیخوام اینقدر خرج کنم.
مثل اینکه بوش ترکیه هم حدود 2500 هست.باید برم قیمت بازار رو ببینم.

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-10-2014, 14:28
سلام دوستان
یک اجاق گاز سه شعله ی معمولی که روی میز گذاشته میشه و شعله ی وسطش کباب پز باشه چنده تو ایران ؟
شبيه اين

avril
02-12-2014, 00:14
سلام
خواستم سوال کنم ببینم در مورد خرید اجاق گاز چه برندی خوبه ؟
من هر چی می پرسم دقیقا 50 درصد راضی و 50 درصد ناراضی اند موندم والا انتخاب خودم لوفرا ایرانی مدل C2S \ C2SF با گارانتی عادل گاز !!
بودجه هم 1300 بیشتر نیست لطفا راهنمایی کنید

mohammadsony
03-12-2014, 09:18
سلام
با اين بودجه اي كه حضرتعالي اعلام فرمودين اجاق گازهاي اسنوا، آلتون و لوفرا بهترين هاي بازار در بين ساير برند هاي ايراني هستند. انتخاب ها بيشتر سليقه اي است و شركت آلتون و لوفرا يكي هستند ولي با دو برند توليد مي كنند. خدمات پس از فروش خوبي دارند

arazboy
05-12-2014, 10:44
اجاق گاز اسنوا اورانوس بهتر دیگر مارکا تی این رنج قیمت

hmohammadi1367
06-12-2014, 22:33
ماشین لباسشویی دوو گیربکسی بهتر است یا تسمه ای؟

M-H2013
07-12-2014, 20:30
سلا م دوستان من یک تلویزیون حدود یک میلیون می خوام اینچش برام فرقی نمی کنه فقط فقط این که هارد یک ترابایت رو بدون هیچ مشکلی بالا بیاره (تعصب روی سامسونگ دارم چون عمر برام مهمه و می گن عمر تلویزیون های سامسونگ زیاده این تعصب درست است؟)

arazboy
10-12-2014, 22:08
ماشین لباسشویی دوو گیربکسی بهتر است یا تسمه ای؟

گیربکس صدای کمتری دارد ولی ایرادش اینکه باید لباس هارو باز باز بریزی داخل داستگاه بلانسی آن به هم می خورد که آن هم مهم نیست حودا 10 دقیقه بیشتر کار می کند

تسمه یکمی نه قبلی صدای بیشتری دارد / موتور دارده این مدل ولی قبلی موتور ندارد فقط روتر دارد

hmohammadi1367
15-12-2014, 20:35
نظرتون راجع به یخچال دوو 590 چی هستش؟
آیا نسبت به قیمتش می ارزه؟
کیفتش خوب هستش؟

arazboy
21-12-2014, 18:21
نظرتون راجع به یخچال دوو 590 چی هستش؟
آیا نسبت به قیمتش می ارزه؟
کیفتش خوب هستش؟

یخچال فریز اش حرف نداره
یخچال فریزهای دوو به غیر از 660 بقیه مدل بهترین های بازار هستند
قیمت اش را نمی دانم ولی کیفت اش حرف نداره

در لوازم خانگی لوازم خانگی مثل هندوانه در بسته می مونه و به شانس بستگی داره

mehrnazg
23-12-2014, 12:42
سلام دوستان
من صحبت های شمارو مطالعه کردم و از اونجایی که شما خوب راهنمایی میکنین میخوام ازتون کمک بگیرم!
من قصدم این بود ک لباسشویی آبسال(1500)،ظرفشویی موریس(2200)،یخچال فریزر دوقلوی الکترو استیل(3500) بخرم
اما الان به کل پشیمون شدم!:n03:
شما برای من چه پیشنهادی دارین؟
همه ی این وسایل رو به رنگ سفید،ساده،شیک و بادوام میخوام و هر کدوم هم تا سقف1ملیون میتونم بیشتر هزینه کنم
پیشنهادتون چیه؟:n01:چه مارکی و چه مدلی؟

arazboy
23-12-2014, 21:22
چند جا نوشتید ؟
در پست قیبی جواب داده شد

joopiter1
23-12-2014, 23:21
سلام جناب کارشناس؛
لطفاً پشنهاد خودتون رو در باره ماشین ظرف شویی ایستاده تا سقف قیمت 3 میلیون تومان بفرمایید.
البته اگر محصولی با قیمت اندکی بالاتر کیفیت بهتری داشته باشه رو هم ممنون میشم معرفی بفرمایید.
از ال جی و سامسونگ خیلی ها ناراضی هستند به خاطر شتشوی بد، خراب کردن ظروف، خط روی ظروف بعد از اتمام شستشو و ...
بوش و بلومبرگ هم که اصالتش آلمانیه همه چینی هستند. آیا زیمنس هم چینی داره یا اصله؟ در مورد فیکو که آمریکاییه چی؟
ماشین ظرفشویی آمریکاییش بهتره یا آلمانی؟
چی بگیرم که یه عمر بدون دردسر کار کنه؟
با تشکر

arazboy
25-12-2014, 21:03
سلام جناب کارشناس؛
لطفاً پشنهاد خودتون رو در باره ماشین ظرف شویی ایستاده تا سقف قیمت 3 میلیون تومان بفرمایید.
البته اگر محصولی با قیمت اندکی بالاتر کیفیت بهتری داشته باشه رو هم ممنون میشم معرفی بفرمایید.
از ال جی و سامسونگ خیلی ها ناراضی هستند به خاطر شتشوی بد، خراب کردن ظروف، خط روی ظروف بعد از اتمام شستشو و ...
بوش و بلومبرگ هم که اصالتش آلمانیه همه چینی هستند. آیا زیمنس هم چینی داره یا اصله؟ در مورد فیکو که آمریکاییه چی؟
ماشین ظرفشویی آمریکاییش بهتره یا آلمانی؟
چی بگیرم که یه عمر بدون دردسر کار کنه؟
با تشکر

جنس ها به شانس مشتری می مونه و به قسمت ات

دوو بگیر اگر از ال جی سامسنگ ناراضی هستی

hmohammadi1367
03-01-2015, 23:31
سلام نظرتون راجع به ماشین لباسشویی دوو چیست؟
به نظر شما گیرکسی بگیرم یا تسمه ای؟

hmohammadi1367
03-01-2015, 23:40
سلام نظرتون راجع به یخچال مدل 650 دوو چیست؟

shkz
04-01-2015, 09:56
سلام ؛
.......................

سلام
ماشین ظرفشویی از هر مارکی که باشه و کیفیت بدی هم که داشته باشه ولی خط روی ظرف نمیندازه چون فقط آب رو با کمی فشار روی ظرفها می پاشه.

arazboy
09-01-2015, 18:57
سلام نظرتون راجع به یخچال مدل 650 دوو چیست؟

مدل شیکی هست بهترین یخچال فریزر دوو هست

arazboy
09-01-2015, 19:01
سلام نظرتون راجع به ماشین لباسشویی دوو چیست؟
به نظر شما گیرکسی بگیرم یا تسمه ای؟

گیربگسی صدای کمنری دارد ولی لباس بعد بریزی روی بعضی از اعداد کم میکنه
تسمه ای یکی صدای بیشتری دارد
گیربگسی موتور ندارد ولی تسمه ای موتور دارد

rostamiani
13-01-2015, 15:46
سلام دوستان
یک ماشین لباسشویی خوب می خوام حدود 1.5 میلیون. چی بخرم؟

لباسشویی ال جی یا سامسونگ بخرم؟ مدل های مونتاژ ایران هم کیفیت خوبی دارند؟ ساخت کجا هستند؟
در ضمن، ظاهرا یه سری ماشین لباسشویی LG مونتاژ تایلند تو بازار هست با گارانتی ادنان. مونتاژ داخل بهتره یا اونا؟
LG 372 بخرم یا LG 378 ؟ فرقشون چیه؟

بعضی مدل های LG نوشته 1-7 کیلو ولی بعضی نوشته 7 کیلو. اینا فرق دارن؟

متشکرم

irajchevelle
13-01-2015, 16:04
با سلام...
بنده قصد خرید چند قلم از جهیزیه خودمو دارم...
1- یخچال فریز که انتخاب خودمو و همسرم رو دو مدل سامسونگه الف: samsung RT81KAEW 3.700 ب: samsung french 2s 3.990
(نهایت بودجه برای خرید 4 میلیون تومانه) ما از مدل french 2 سام خیلی خوشمون اومده... نظر جناب عالی چیه؟
شنیدم داخل یکی از سایت ها این مدل فرنج درب فرانسوی چینیه؟ درسته؟
2- لباسشویی اونم ما فعلا مدل samsung 1230 شش کیلیویی به قیمت 1.700 به رنگ سیلور (نهایت هزینه برای این وسیله هم همان 1.800تا 2.00 میلیون هست)
3- جارو برقی که زیاد مدل خاصی انتخاب نکردیم ولی از مدل های ال جی خوشمون اومده نهایت هزینه هم 500 هزار تومانه.
حالا به نظرتون این انتخابها خوبن یا نه؟ میشه به برند سامسونگ اعتماد کرد؟ من فقط میترسم خراب بشن و چون جهیزیه است حالا نمیشه تعویض کرد.
ممنون میشم راهمایی کنید
با تشکر

rostamiani
13-01-2015, 16:14
پست اشتباه زدم و نتونستم پاک کنم :)

arazboy
13-01-2015, 17:12
سلام دوستان

لباسشویی ال جی یا سامسونگ بخرم؟ مدل های مونتاژ ایران هم کیفیت خوبی دارند؟ ساخت کجا هستند؟
در ضمن، ظاهرا یه سری ماشین لباسشویی LG مونتاژ تایلند تو بازار هست با گارانتی ادنان. مونتاژ داخل بهتره یا اونا؟

متشکرم

ال جی خوب هست گارانتی اصلی بگیر
اسنوا دو هم خوبه

rostamiani
13-01-2015, 22:08
ال جی خوب هست گارانتی اصلی بگیر
اسنوا دو هم خوبه

خیلی متشکرم
در مورد در استیل یا پلاستیک چطور؟ ارزش داره 100-200 تومن اضافه بدم؟

aminkhan2014
18-01-2015, 09:37
سلام دوستان

متشکرم

سلام
با اين بودجه بايد دوروبر الجي و سامسونگ بگردين،الجي هاي گلديران مونتاژ ايرانه و قاچاق و گارانتي متفرقه هم در بازار هست كه كره اي تايلندي و چيني هستند..سامسونگ ها هم چيني هستند
فرق 372 با 378 در تعداد دورشون كه 372 فكركنم1200 و 378 هم 1400 دور هست. و گرنه موتور 7 كيليويي ها تماما 2100 وات بدون تسمه هست.اين لباسشويي ها سنسور وزن دارند كه منظور از1-7 هم اينه كه از 1 تا 7 كيليو لباس را ميشه باهاش شست وبسته به وزن لباس آب مصرف ميكنه

rostamiani
18-01-2015, 09:46
سلام
با اين بودجه بايد دوروبر الجي و سامسونگ بگردين،الجي هاي گلديران مونتاژ ايرانه و قاچاق و گارانتي متفرقه هم در بازار هست كه كره اي تايلندي و چيني هستند..سامسونگ ها هم چيني هستند
فرق 372 با 378 در تعداد دورشون كه 372 فكركنم1200 و 378 هم 1400 دور هست. و گرنه موتور 7 كيليويي ها تماما 2100 وات بدون تسمه هست.اين لباسشويي ها سنسور وزن دارند كه منظور از1-7 هم اينه كه از 1 تا 7 كيليو لباس را ميشه باهاش شست وبسته به وزن لباس آب مصرف ميكنه

خیلی متشکرم :)

372 و 378 هر دو 1200 دور هستند. یکی از فروشنده ها گفت 378 در استیل داره و برای همین گرون تره! نمی دونم در استیل فقط برای قشنگیه یا توی استحکام هم تاثیر داره.

متشکرم

aminkhan2014
18-01-2015, 13:38
خیلی متشکرم :)

372 و 378 هر دو 1200 دور هستند. یکی از فروشنده ها گفت 378 در استیل داره و برای همین گرون تره! نمی دونم در استیل فقط برای قشنگیه یا توی استحکام هم تاثیر داره.

متشکرم
درسته،حواسم نبود،یک برنامه انتخاب اضافی(آپشن)در378 بیشتر از 372 هست...

rostamiani
18-01-2015, 13:49
درسته،حواسم نبود،یک برنامه انتخاب اضافی(آپشن)در378 بیشتر از 372 هست...

می دونید اون آپشن چیه که اینقدر قیمت رو بالا برده؟
اگه ظاهر برام مهم نباشه، با توجه به حدود 200 هزار تومان اختلاف قیمت در استیل رو پیشنهاد می کنید؟

nili 1022
17-02-2015, 11:12
من ميخوام واسه جهيزيه ام يخچال فريزر دوو سري 660 بگيرم لطفا راهنماييم كنيد و بهم بگيد آيا اين سري يخچال دوو خوبه يا نه؟

arazboy
17-02-2015, 21:05
در پست قبلی جوابتان داده شد

Ramin52842
20-02-2015, 12:58
سلام دوستان .
قصد خرید یک ال ای دی رو دارم بین دو برند سامسونگ 5855و اسنوا s36 دو دلم لطفا اگر راهنمایم کنید ممنون میشم. ایا ال ای دی اسنوا بهتر است ؟

nili 1022
21-02-2015, 08:30
سلام
از لطفتون در پاسخگويي ممنون
من منظورم كيفيتش بود از نظر ابعادي مشكلي باهاش ندارم هم جايگاه رو توي آشپزخونه دارم و هم اينكه خودم مشكلي با ابعادش ندارم فقط ميخوام از نظر كيفي و اينكه واقعا قطعاتش خارجي هستش يا نه بدونم در چه سطحي قرار داره؟؟؟

arazboy
22-02-2015, 20:24
سلام دوستان .
قصد خرید یک ال ای دی رو دارم بین دو برند سامسونگ 5855و اسنوا s36 دو دلم لطفا اگر راهنمایم کنید ممنون میشم. ایا ال ای دی اسنوا بهتر است ؟

به بحش تلویزیون مراجعه کن

hamidrezaaf
27-02-2015, 02:20
سلام ، دوستان ما نیاز به یک فریزر تک داریم تا سقف 3 تومن می تونید زحمت بکشید یه فریزر خوب برام معرفی نمایید.
گفته اند ال جی فریزر تک تولید نمی کنه تو برندهای معروف می تونید یکی برای من معرفی نمایید.

ممنون و متشکر

abcdefgha
17-03-2015, 10:57
سلام.ما یک یخچال دوو دو دره داریم که بر اثر ضربه آب از آن می اید چه کار کنیم؟لطفا سریع پاسخ دهید

abcdefgha
17-03-2015, 11:48
سلام.ما یک یخچال دووداریم که هنگام جابه جایی آب از آن خارج شد.چه کار کنیم؟ممنون از سایت خوبتون

shahryar84
19-04-2015, 01:48
یخچال تک کوچک چه برندی پیشنهاد میکنید؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

mohammadsony
21-04-2015, 15:00
در بين ايراني ها يخچال پارس
امرسان
ايستكول

كه شركت ايستكول به صورت اختصاصي بر روي توليد و فروش يخچال كوچك فعاليت دارد.

برند خارجي هم دوو
مديا
سونيا
در بازار هستند.

shabnam1986
21-04-2015, 20:14
یخچال فریزر ال جی تا دو میلیون و 500 ک یخ ساز و آب سرد کن داشته باشه چ مدلی پیشنهاد میکنین؟

sa.saleh
25-04-2015, 13:31
سلااام دوستان خواهشا میشه کمکم کنین...
میخوام جهاز بخرم اما نمیدونم از چه برندی بگیرم هر کسی یه نظری داره..بین الجی و سامسونگ میشه بگین از هرکدوم چیش بهتره؟:n36:

arazboy
27-04-2015, 18:24
سلااام دوستان خواهشا میشه کمکم کنین...
میخوام جهاز بخرم اما نمیدونم از چه برندی بگیرم هر کسی یه نظری داره..بین الجی و سامسونگ میشه بگین از هرکدوم چیش بهتره؟:n36:

کدام وسایل را می خواهی ال جی خوبخ ولی اجاق گاز نداره

sa.saleh
28-04-2015, 09:26
هنوز هیچ وسیله برقی نگرفتم.. لوازم اشپزخانه..
لباسشویی- ظرفشویی- یخچال و.....

mohammadsony
14-05-2015, 07:38
تمام انتخابات شما بستگي به بوجه تعيين شده شما دارد. وقتي در بازار جست و جو مي كني نسبت به بودجه اي كه داري مي تواني لوازم برقي بزرگ و كوچك خودتان را انتخاب كنيد. به عنوان مثال ماشين هاي لباس شويي اگر الجي و سامسونگ بخواهيد 7 كيلويي و يا 8 كيلويي بسته به نوع و ساير امكانات بايد حدود 1800 تا 2500 هزينه كنيد.
اما با 1600 تا 2000 مي توانيد لباس شويي هاي ايراني و خارجي هاي ديگر را خريد كنيد. در بازار امروز به دليل رقابت زياد واقعا نميشه به صورت كاملا قطعي گفت كه بايد چه برندي خريد. در برخي برندها بعضي از لوازم بسيار عالي هستند و بعضي ديگر متوسط.
به نظر بنده يك ليست از اقلام بزرگ و كوچك خود تهيه كنيد و جلو هر كدام گزينه هاي انتخابي را بنويسيد به عنوان مثال يخچال
دوست داريد سايد باشد؟؟
يخچال فريزر دو قلو مي خواهيد
فريزر بالا و يا فريزر پايين دوست داريد؟؟
دنبال چه سايز و اندازه اي هستيد؟؟
رنگ مود نظرتان چيست؟؟
بعد دنبال برند هاي برتر كه با قيمت و بودجه شما سازگاري دارند باشيد.
بازهم موردي بود بنده در خدمت شما هستم
اينم ايميل بنده است
سوالي بود بفرماييد.
mr.taei@daewooir.ir

Sasar777
08-06-2015, 12:24
سلام خدمت کارشناس محترم,من ميخوام لباسشويي وظرفشويي دوو ک مونتاژ ايران هست رو بخرم لطفا بفرماييد ک از نظر کيفيت چطور هستند؟

mohammadsony
08-06-2015, 13:15
سلام خدمت کارشناس محترم,من ميخوام لباسشويي وظرفشويي دوو ک مونتاژ ايران هست رو بخرم لطفا بفرماييد ک از نظر کيفيت چطور هستند؟

با سلام
در انتخاب مدل هاي ماشين لباسشويي دوو موارد زير را لطفاً مد نظر قرار دهيد:
1- تمايل به خريد از مدل هاي با تسمه داريد و يا بدون تمسمه
مدل هاي با تسمه دوو در دورهاي خشك كن 1000 و 1200 در بازار موجود مي باشند و مدل هاي بدون تسمه در دورهاي 1400 هستند.
ظرفيت تمامي ماشين هاي لباس شويي دوو 8 كيلويي مي باشند.
و از نظر برنامه هاي شست و شو كامل هستند
همچنين 24 ماه ضمانت از تاريخ نصب دارند و اگر تا پايان خرداد ماه اقدام به خريد مدل هاي با تسمه كنيد مي توانيد از تخفيف 100 هزار توماني بهار دل انگيز دوو بهره مند شويد.
ظرف شويي هم مدل 1473 به تازگي وارد بازار شده است كه قيمت مناسبي هم دارد.
ظرفيت 14 نفره سه سبد(يك سبد مجزا براي شست و شوي قاشق و چنگال)
داراي 7 برنامه شست و شو ، شست و شو با نصف ظرفيت
وب سايت شركت هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مي باشد، كه مي توانيد اطلاعات كاملتري را دريافت كنيد.

Sasar777
08-06-2015, 13:47
خيلى ممنون,شما لباسشويي بدون تسمه پيشنهاد ميکنيد يا با تسمه؟همچنين بفرماييد ک هم لباسشويي وهم ظرفشويي دوو از نظر دوام وکارايي در چه حد هستند؟منظورم اينه ک کارشون خوب ورضايت بخش هست ومهمون 2روزمون نيستن؟ببخشيد کامل توضيح بديد من وسواس دارم

mohammadsony
08-06-2015, 13:58
خيلى ممنون,شما لباسشويي بدون تسمه پيشنهاد ميکنيد يا با تسمه؟همچنين بفرماييد ک هم لباسشويي وهم ظرفشويي دوو از نظر دوام وکارايي در چه حد هستند؟منظورم اينه ک کارشون خوب ورضايت بخش هست ومهمون 2روزمون نيستن؟ببخشيد کامل توضيح بديد من وسواس دارم

بدون تسمه داراي صدا و لرزش كمتر و ضمانت 130 ماهه موتور مي باشد. بنده پيشنهاد مي كنم از اين مدل ها يكي را تهيه كنيد 8114،8214 و يا 8314 كه بيشتر از نظر ظاهري تفاوت دارند هر سه مدل رنگ سفيد و نقره اي دارند. بنده هم لباسشويي دوو و از مدل بدون تمسه دارم كه راضي هستم. الان در حدود 1 سال است كه استفاده مي كنم.
ظرف شويي هم در چند ماه اخير فروش بسيار بالايي داشته و من سوالي كه از دوستان خدمات داشتم موردي جهت خرابي بسيار كم و محدود بوده است. و در تمامي برند ها مواردي به صورت موردي پيدا مي شود و هيچ وقت،‌هيچ برندي نمي تواند ادعا كند كه من هيچ وقت خرابي ندارم.
از نظر دوام نيز مطمن باشيد مشكلي نخواهيد داشت، و خدمات 24 ساعته دوو در صورت بروز هرگونه مشكلي در خدمت شما خواهد بود.
لطفا بفرماييد كدام شهر هستيد تا نزديكترين نمايندگي را به شما معرفي كنم. تا محصول مورد نظر شما با قيمت مناسب خدمت شما ارايه نمايند.

aminkhan2014
08-06-2015, 14:47
چرا نمونه های بدون گارانتی معرفی نمیشه؟؟؟یعنی حتی از مونتاژایران هم بی کیفیت تره؟؟

mohammadsony
08-06-2015, 16:01
[QUOTE=aminkhan2014;8643316]چرا نمونه های بدون گارانتی معرفی نمیشه؟؟؟یعنی حتی از مونتاژایران هم بی کیفیت تره؟؟[/QUOT
نمونه هاي بدون گارانتي در بعضي مدل ها و برندها مشابه در ايران ندارند و حتي در بعضي موارد با سيستم برق ايران هماهنگي ندارند. ما در اينجا برندهايي را معرفي مي كنيم كه اصلي هستند و داراي ضمانت نامه معتبر هستند و مي توانيم اطلاعات كاملي را خدمت دوستان ارايه كنيم. و از كالاهي بدون گارانتي اطلاعاتي در اختيار نداريم.

Sasar777
08-06-2015, 18:36
بدون تسمه داراي صدا و لرزش كمتر و ضمانت 130 ماهه موتور مي باشد. بنده پيشنهاد مي كنم از اين مدل ها يكي را تهيه كنيد 8114،8214 و يا 8314 كه بيشتر از نظر ظاهري تفاوت دارند هر سه مدل رنگ سفيد و نقره اي دارند. بنده هم لباسشويي دوو و از مدل بدون تمسه دارم كه راضي هستم. الان در حدود 1 سال است كه استفاده مي كنم.
ظرف شويي هم در چند ماه اخير فروش بسيار بالايي داشته و من سوالي كه از دوستان خدمات داشتم موردي جهت خرابي بسيار كم و محدود بوده است. و در تمامي برند ها مواردي به صورت موردي پيدا مي شود و هيچ وقت،‌هيچ برندي نمي تواند ادعا كند كه من هيچ وقت خرابي ندارم.
از نظر دوام نيز مطمن باشيد مشكلي نخواهيد داشت، و خدمات 24 ساعته دوو در صورت بروز هرگونه مشكلي در خدمت شما خواهد بود.
لطفا بفرماييد كدام شهر هستيد تا نزديكترين نمايندگي را به شما معرفي كنم. تا محصول مورد نظر شما با قيمت مناسب خدمت شما ارايه نمايند.

ممنون از راهنماييتون,بنده ساکن شيراز هستم

aminkhan2014
09-06-2015, 05:44
نمونه گارانتی دار کجا اصلی هست،وقتی داره در ایران مونتاژ میشه؟مثلا نفاوت لباسشویی 1496 الجی با 380 مونتاژ ایرانی توی چی هست؟یا مثلا تی وی ها؟گارانتی مگر به تعهداتشون عمل میکنند؟

alirezaaminitabar
18-06-2015, 23:02
سلام
لطفا نظرتون رو درباره محصولات بکو بگید (یخچال و لباس شویی) و با کدوم برند دیگه می شه مقایسه کردش؟
ممنونم

majid_306
25-06-2015, 12:42
سلام
میخوام برای مادرم یخچال فریزر 30 فوت بگیرم که مارک ال جی مدنظرم هست. سه مدل مشابه با قیمتهای متفاوت توی بازار موجوده. لطفا در انتخاب بهترین گزینه راهنمایی کنید:
1- مدل 3029 رنگ سفید مونتاژ ایران با گارانتی گلدیران قیمت 3.800.000
2- مدل 329 رنگ سفید مونتاژ ایران با گارنتی گلدیران قیمت 4.380.000
3- مدل 832 رنگ سفید ساخت کره با گارانتی ادنان سرویس قیمت 3.900.000
رنگ استیل مورد آخر هم فقط 80 هزار با سفید تفاوت قیمت دارد.

من هر چی توی نت در خصوص ادنان سرویس گشتم چیزی پیدار نکردم!!!!!
لطفا راهنمایی کنید

atyamee
25-06-2015, 17:46
سلام لطفا بفرمایید کدام یک از این دو مدل کیفیت بهتری دارند و به طور کلی کدوم بهترند؟
1.
Snowa SLD-58S36BLD2.
Samsung 58H5885 LED TV[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aminkhan2014
26-06-2015, 05:03
سلام
میخوام برای مادرم یخچال فریزر 30 فوت بگیرم که مارک ال جی مدنظرم هست. سه مدل مشابه با قیمتهای متفاوت توی بازار موجوده. لطفا در انتخاب بهترین گزینه راهنمایی کنید:
1- مدل 3029 رنگ سفید مونتاژ ایران با گارانتی گلدیران قیمت 3.800.000
2- مدل 329 رنگ سفید مونتاژ ایران با گارنتی گلدیران قیمت 4.380.000
3- مدل 832 رنگ سفید ساخت کره با گارانتی ادنان سرویس قیمت 3.900.000
رنگ استیل مورد آخر هم فقط 80 هزار با سفید تفاوت قیمت دارد.

من هر چی توی نت در خصوص ادنان سرویس گشتم چیزی پیدار نکردم!!!!!
لطفا راهنمایی کنید
من تجربه هیچکدام نداشتم ولی درمورد گارانتی
مورد3 از مواردی هست که قاچاق وارد میشه و گارانتیشون هم اکثرا پشتیبانی قوی مثل گلدیران نداره،بگردین شاید نمونه بدون گارانتی اش را 100-200 تومان کمتر بخرین

Soroush-S
26-06-2015, 11:23
سلام لطفا بفرمایید کدام یک از این دو مدل کیفیت بهتری دارند و به طور کلی کدوم بهترند؟
1.
Snowa SLD-58S36BLD

2.
Samsung 58H5885 LED TV

اسنوا کیفیت خوبی داره (جایزه و گارانتی معتبری هم داره) از پنل LG هم استفاده میکنه - راستش اصلا از سری 5 سامسونگ خوشم نمیاد بنظرم کیفیت اصلی سامسونگ از سری 6 به بالاست!

sama.m
26-06-2015, 17:16
سلام وقت بخیر
من میخوام برای جهیزیه یخچال ساید بای ساید هیتاچی مدل R-W720F رو بخرم ولی نمیدونم با توجه به مشخصات خوبی که براش گفته شده واقعا کیفیتش چطوریه ممنون میشم اگه خیلی زود جواب بدین.در ضمن اگه تو این رنج قیمت مدل بهتری هم مد نظر دارین بهم معرفی کنین.بازهم ممنون

a6543210
08-07-2015, 11:33
دوستان كسي از وسايل dewoo اطلاعات داره.من مي خوام لباس شويي با يخچالشو بخرم.. ممنون مي شم تجربشو بگيرين.
شنيدم دوو تو اصفهان توليد مي شه و يه شركت كره اي امتيازش رو تو ايران گرفته كه هم دوو مي ده بيرون هم اسنوا!!!

دوتاشو هم صادرات خارج از كشور هم داره!

:n13:

arazboy
08-07-2015, 21:18
دوستان كسي از وسايل dewoo اطلاعات داره.من مي خوام لباس شويي با يخچالشو بخرم.. ممنون مي شم تجربشو بگيرين.
شنيدم دوو تو اصفهان توليد مي شه و يه شركت كره اي امتيازش رو تو ايران گرفته كه هم دوو مي ده بيرون هم اسنوا!!!

گلا هر دوتاشام مونتاژ ایران هست
یخچال فریز دوو مدل 831 یا 650 یا 631 یا 590 این ها در بازار حرف ندارند این مدل ها مثل خر کار می کنند
لباسشویی هم فقط تسمه ای بگیر

Soroush-S
08-07-2015, 22:57

آره دوو داخل اصفهان توسط گروه انتخاب تولید میشه! بهتره بگیم که شرکت ایرانی امتیاز تولید محصولات دوو در ایران گرفته! البته گروه انتخاب دوو الکترونیک خریده بود که نزاشتن مالکیتش به ایران برسه:n01:

khaxar
16-07-2015, 12:23
سلام - من یه ال ای دی از ..... خریدم LG LT660-H تو سایت خود ال جی هست ولی تو سایت گلدیران نیست و کلا تو ایران نیست فک کنم
هنوز روشن نکردمش ، کسی میتونه اطلاعاتی بهم بده ببینم این مدل خوبه یا نه؟
ردش کنم یا نگهش دارم؟
اصلا این سری LT تو هیچ سایتی نیست:n36::n36:

لطفا کمک کنید:n28::n28::n28:

aminkhan2014
17-07-2015, 05:29
گلدیرانی ها مونتاژ ایرانه و کدش مختص ایرانه

a6543210
19-07-2015, 10:31
لباسشویی هم فقط تسمه ای بگیر
همه از تسمه اي بد تعريف مي كنند!!!
مي گن صدا و لرزشش زياده!
در واقع لرزش زياد هم باعث كم شدن عمر دستگاه و تاثير روي قطعات ديگه مي شه!

arazboy
19-07-2015, 19:40
همه از تسمه اي بد تعريف مي كنند!!!
مي گن صدا و لرزشش زياده!
در واقع لرزش زياد هم باعث كم شدن عمر دستگاه و تاثير روي قطعات ديگه مي شه!

نه چنین چیزی نیست عمر دستگاه کم میشه مشتری هست 6 سال داره تسمه اس استفاده می کنه و مشکلی نداشته

ایرادات گیر بکس ها
لباس باید یه اندازه - باز باز باید باشد گره خورده نباشد - در بعضی مواقع روی اعداد 11 22 33 44 گیر می کند

فقط یکمی صدای کمی نسبتا به تسمه ای ها دارد

gmd
23-07-2015, 16:18
سلام
یکی از دوستان حدود یک ماهه ماشین لباسشویی اسنوا گرفته که تا حالا دو بار خراب شده هر دفعه هم با کلی التماس برای تعمیر آن مراجعه کرده اند !!!

arazboy
23-07-2015, 20:54
سلام
یکی از دوستان حدود یک ماهه ماشین لباسشویی اسنوا گرفته که تا حالا دو بار خراب شده هر دفعه هم با کلی التماس برای تعمیر آن مراجعه کرده اند !!!

????????? از کجای ایران هستی

gmd
24-07-2015, 14:07
دوستم تهرانه.

shamim1363
25-07-2015, 16:31
سلام می خوام یه تلویزیون ال ای دی دوو ۴۹ اینچ بخرم به نظرتون خوبه اگر خوب نیست چه مارکی رو پیشپهاد میدین مارک جی وی سی چه جوریه خوبه?ممنون

Soroush-S
25-07-2015, 18:27
سلام می خوام یه تلویزیون ال ای دی دوو ۴۹ اینچ بخرم به نظرتون خوبه اگر خوب نیست چه مارکی رو پیشپهاد میدین مارک جی وی سی چه جوریه خوبه?ممنون

خوبه - آشنایان گرفتن و راضین!

arazboy
29-07-2015, 19:37

بعضی مدل هاش تحت آندروید

Emir1
01-08-2015, 17:56
سلام،
دوستان در مورد ال ای دی های دوو کسی اطلاع داره؟
اینکه کیفیت تصویرشون چطوره و کلا خریدشون مصلحت هست یا نه؟
مدلهای مد نظر هم فعلا اینا هستن:
49F800
42F8100
49F4100
و یکی هم 39E4800

Soroush-S
02-08-2015, 12:53
سلام،
49F800
42F8100
49F4100
و یکی هم 39E4800

همگی ساخت ایران هستند ولی کیفیت قابل قبولی دارن البته قیمتشون هم نسبتا بالاست!:n01:

Emir1
02-08-2015, 19:12
همگی ساخت ایران هستند ولی کیفیت قابل قبولی دارن البته قیمتشون هم نسبتا بالاست!:n01:
آره قیمت دو تای اول 3 تومن، سومی 2.700 و آخری هم 2 تومنه. نمیدونستم ساخت ایرانن! پس شاید بهتره بیخیال بشم :n02: اینا در مقایسه با تلویزیونهای ال جی در این رنج قیمت کیفیت و تکنولوژیشون خیلی پایینتره؟
من کلا راجع به برند دوو هیچ اطلاعی ندارم، به نظر شما ارزش خرید داره؟ یکی هم به نظرتون اسنوا بهتره یا دوو؟ البته میدونم سوالم کلی هستش و هر کدومشون محصولات متفاوت با کیفیت مختلفی دارن، منظورم اینه در این رنج قیمت یعنی حدود 3 تومن، از دوو و اسنوا کدومشون محصولات بهتری دارن؟
ممنون :n40:

Soroush-S
02-08-2015, 22:45
آره قیمت دو تای اول 3 تومن، سومی 2.700 و آخری هم 2 تومنه. نمیدونستم ساخت ایرانن! پس شاید بهتره بیخیال بشم :n02: اینا در مقایسه با تلویزیونهای ال جی در این رنج قیمت کیفیت و تکنولوژیشون خیلی پایینتره؟
من کلا راجع به برند دوو هیچ اطلاعی ندارم، به نظر شما ارزش خرید داره؟ یکی هم به نظرتون اسنوا بهتره یا دوو؟ البته میدونم سوالم کلی هستش و هر کدومشون محصولات متفاوت با کیفیت مختلفی دارن، منظورم اینه در این رنج قیمت یعنی حدود 3 تومن، از دوو و اسنوا کدومشون محصولات بهتری دارن؟
ممنون :n40:
اکثر برندهای صوتی و تصویری مونتاژ داخل هستند ! خودم هم از برند داخلی استفاده میکنم که از نظر کیفیت چیزی از برندهای خارجی کم نداره!

انتظار شما از تلویزیون چیه؟
اسنوا محصولاتشو با برندهای مختلف وارد بازار میکنه بخاطر تفکر مردم! یعنی دوو با اسنوا با تکنو از نظر کیفیت تفاوت خاصی ندارن شاید از نظر امکانات مقداری متفاوت باشن!
البته 49 اینچ دوو یکی از آشناها داره و راضیه

aminkhan2014
03-08-2015, 16:41
اسنوا مگه همون دوو نیست؟چون یادمه گارانتی هردو انتخاب هست ویک زمانی توسط اسنوا خریده شد
با این بودجه چرا بدون گارانتی الجی کره ای یا مصری نمیخرین؟

Emir1
04-08-2015, 16:31
اکثر برندهای صوتی و تصویری مونتاژ داخل هستند ! خودم هم از برند داخلی استفاده میکنم که از نظر کیفیت چیزی از برندهای خارجی کم نداره!

انتظار شما از تلویزیون چیه؟
اسنوا محصولاتشو با برندهای مختلف وارد بازار میکنه بخاطر تفکر مردم! یعنی دوو با اسنوا با تکنو از نظر کیفیت تفاوت خاصی ندارن شاید از نظر امکانات مقداری متفاوت باشن!
البته 49 اینچ دوو یکی از آشناها داره و راضیه
خب انتظار از تلویزیون مشخصه، چیزی که در واقع همه انتظار دارن، کیفیت تصویر خوب و در حد امکان تکنولوژیهای روز رو داشته باشه و البته از نظر پورتها هم کم و کاست نداشته باشه.
ببینید بعضی از این تفکرات مردم کاملا بجاست و حق دارن چون آگاهی دارن و میدونن که تکنولوژیهای برند خارجی به مراتب بهتر و فراتر از تکنولوژیهاییه که تو داخل استفاده میشه و مسلما همه پول میدن که جنس باکیفیت بخرن پس لزومی نداره که از بین دو جنس با قیمت تقریبا برابر کالایی که کیفیت و تکنولوژی بالاتری داره رو ول کنن و جنس نامرغوبتر رو بخرن!

اسنوا مگه همون دوو نیست؟چون یادمه گارانتی هردو انتخاب هست ویک زمانی توسط اسنوا خریده شد
با این بودجه چرا بدون گارانتی الجی کره ای یا مصری نمیخرین؟
این مشاوره رو برای یکی از دوستانم انجام میدم چون میخواد اژ فروشگاهی که مخصوص ارگانشون هست و بهشون با اقساط بلند مدت لوازم خانگی میفروشه خرید کنه و تلویزیون یکی از لوازمی هست که قراره بخره و هیچ اطلاعی در این زمینه نداره، من خودمم کم و بیش در مورد برند ال جی اطلاع دارم و بقیه برندها رو خوب نمیشناسم به همین خاطر خواستم اینجا مطرح کنم تا از اطلاعات دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن استفاده کنم، ظاهرا فروشگاهشون ال جی و سامسونگ نداره، میگفت اسنوا و دوو و جی وی سی و یکی هم یه برند دیگه که یادم نمونده چی بود اینا رو داره.

راستی به نظرتون با توجه به شرایط فعلی و لغو تحریمها چقدر احتمال داره لوازم الکتریکی در آینده نزدیک افت قیمت داشته باشه؟ هرچند خودم فکر نمیکنم اگرم باشه، افت محسوسی داشته باشه.
:n40:

aminkhan2014
05-08-2015, 05:18
خب انتظار از تلویزیون مشخصه، چیزی که در واقع همه انتظار دارن، کیفیت تصویر خوب و در حد امکان تکنولوژیهای روز رو داشته باشه و البته از نظر پورتها هم کم و کاست نداشته باشه.
ببینید بعضی از این تفکرات مردم کاملا بجاست و حق دارن چون آگاهی دارن و میدونن که تکنولوژیهای برند خارجی به مراتب بهتر و فراتر از تکنولوژیهاییه که تو داخل استفاده میشه و مسلما همه پول میدن که جنس باکیفیت بخرن پس لزومی نداره که از بین دو جنس با قیمت تقریبا برابر کالایی که کیفیت و تکنولوژی بالاتری داره رو ول کنن و جنس نامرغوبتر رو بخرن!

این مشاوره رو برای یکی از دوستانم انجام میدم چون میخواد اژ فروشگاهی که مخصوص ارگانشون هست و بهشون با اقساط بلند مدت لوازم خانگی میفروشه خرید کنه و تلویزیون یکی از لوازمی هست که قراره بخره و هیچ اطلاعی در این زمینه نداره، من خودمم کم و بیش در مورد برند ال جی اطلاع دارم و بقیه برندها رو خوب نمیشناسم به همین خاطر خواستم اینجا مطرح کنم تا از اطلاعات دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن استفاده کنم، ظاهرا فروشگاهشون ال جی و سامسونگ نداره، میگفت اسنوا و دوو و جی وی سی و یکی هم یه برند دیگه که یادم نمونده چی بود اینا رو داره.

راستی به نظرتون با توجه به شرایط فعلی و لغو تحریمها چقدر احتمال داره لوازم الکتریکی در آینده نزدیک افت قیمت داشته باشه؟ هرچند خودم فکر نمیکنم اگرم باشه، افت محسوسی داشته باشه.
:n40:
والا بنظرمن اصلا هیچی قابل پیش بینی نیست ولی احتمال کاهش کمه،چون شایعه شده بود که تعرفه لوازم خانگی که از کره بیاد میخاد از5 تا80%زیادبشه!!!ارز هم که قرار نیست زیاد ارزان بشه
در کل در خوشبینانه ترین حالت نهایت کاهش قیمت بنظرم10%بیشتر نیست
من باشم سامسونگ و الجی را به برندهای ایرانی ترجیح میدهم،هم خدماتش بیشتره و هم حداقل برندش معتبره،(کلا از اسنوا خوشم نمیاد،یکی به خاطر کیفیت بد مونتاژش که در اجاق گاز و کولرآبی 7سال پیش دیدم و اینکه اصلا از مدیر عاملش که چند بار توی پایش نشون داد خوشم نمیاد)هرچند همین الجی و سام هم توی ایران مونتاژ میشه و مثل الجی مونتاژ ایرانی ها قطعاتش مربوط به کره و..هست

rezamug
09-08-2015, 01:52
سلام خسته نباشید من یک یخچات فریزر دوو مدلfr-590 دارم فریزرش کار میکنه ولی یخچالش نه

Soroush-S
10-08-2015, 13:18
دوستان لطفا یه نگاه به جاروبرقیتون بندازین ببینید داخل اون هم مثل جاروبرقی ما خاکی شده ؟ این خاکی شدن عادیه؟
*
جاروبرقی قبلی که الجی بود همینطوری بود ولی خیلی بیشتر خاکی میشد .

arazboy
10-08-2015, 19:47
سلام خسته نباشید من یک یخچات فریزر دوو مدلfr-590 دارم فریزرش کار میکنه ولی یخچالش نه

شما دستگاه را چند سالی میشه دارید
بایدیک روز نصفی از برق بکشی تا درست شود
سرما از قسمت فریزر به یخچال میاد و راه کانل آن گرفته شده از برق بکش و در ها را نصفه باز بگذار بعد یه روز نصفی بزن به برق درست میشه

- - - Updated - - -

شما دستگاه را چند سالی میشه دارید
بایدیک روز نصفی از برق بکشی تا درست شود
سرما از قسمت فریزر به یخچال میاد و راه کانل آن گرفته شده از برق بکش و در ها را نصفه باز بگذار بعد یه روز نصفی بزن به برق درست میشه

arazboy
10-08-2015, 19:57
سلام،
49F800
42F8100
49F4100
و یکی هم 39E4800

مونتاژ ایران هست بعصی مدل ها خوب هستند تحت آندروید هست

rezamug
11-08-2015, 12:23
این کارو کردم حتا یک هفته از برق کشیدم ولی جواب نداد

Soroush-S
19-08-2015, 18:58
دوستان لطفا یه نگاه به جاروبرقیتون بندازین ببینید داخل اون هم مثل جاروبرقی ما خاکی شده ؟ این خاکی شدن عادیه؟
*
جاروبرقی قبلی که الجی بود همینطوری بود ولی خیلی بیشتر خاکی میشد .

یعنی کسی داخل خونش جاروبرقی نداره؟!!!!!

gmd
20-08-2015, 09:58
بله دیدم همینجوری بود.

Soroush-S
20-08-2015, 11:34
بله دیدم همینجوری بود.

متشکر - جاروبرقی شما از چه برندیه ؟

MehranVB
20-08-2015, 23:15

دوست عزیز، جارو برقی ما بوش هست و همیشه خیلی عالی کار میکنه، اما یک بار این اتفاق براش افتاد.
زمانی بود که دیوار خونه رو کنده بودیم و گچ و خاک روی زمین که حجم زیادی هم داشت رو خواستیم با جارو برقی تمیز کنیم. فکر کنم کیسه هم پر شده بود و ما متوجه نشدیم.
وقتی جارو رو باز کردم تمیز کردنش واقعاً اذیت کرد!
شاید شما هم حجم زیادی از خاک چوب، گچ یا چیز مشابهی رو تمیز کردید.

- - - Updated - - -

دوست عزیز، جارو برقی ما بوش هست و همیشه خیلی عالی کار میکنه، اما یک بار این اتفاق براش افتاد.
زمانی بود که دیوار خونه رو کنده بودیم و گچ و خاک روی زمین که حجم زیادی هم داشت رو خواستیم با جارو برقی تمیز کنیم. فکر کنم کیسه هم پر شده بود و ما متوجه نشدیم.

Soroush-S
20-08-2015, 23:50

بله درسته - بعد از تعمیر خونه از دستگاه استفاده کردیم . در شرایط عادی استفاده نکردم از دستگاه تا ببینم بازم داخلش خاک میره یا نه!
ولی جاروبرقی الجی قبلی ما که درحین تعمیرات خونه موتورش سوخت داخلش پر خاک بود - چندین برابر جاروبرقی اسنوا فعلی ما ! نمایندگی هم گفت که ایراد در تولید هست و نمیشه ایرادشو برطرف کرد!!

gmd
21-08-2015, 17:39
مازکش AEG هست. الجی هم همینطور بود.

a6543210
25-08-2015, 17:40
سلام
دوستان يخچال اسنوا مدل combi 810 داريم .بعضي موقع كه فك كنم داره عمل سر كردن يخچال رو شروع مي كنه به مدت يك دقيقه يه صداي خيلي زياد از پشت يخچال مي ياد و باز قطع مي شه! به نظرتون مشكل كجاست.اگه كسي تعمير كار هست لطفا جواب بده! :n12:

shabnam1986
05-10-2015, 19:57
واسه من دفترچه راهنمای ال ای دی سامسونگ رو میذارین؟

arazboy
08-10-2015, 21:08

معمولا در بازار نیست باید از شرکت اش بگیرید

- - - Updated - - -

معمولا در بازار نیست باید از شرکت اش بگیرید

arazboy
08-10-2015, 21:11
سلام
دوستان يخچال اسنوا مدل combi 810 داريم .بعضي موقع كه فك كنم داره عمل سر كردن يخچال رو شروع مي كنه به مدت يك دقيقه يه صداي خيلي زياد از پشت يخچال مي ياد و باز قطع مي شه! به نظرتون مشكل كجاست.اگه كسي تعمير كار هست لطفا جواب بده! :n12:

این طور شما می گید احتمالا فن کنداسور اش هست به شرکت مرکزی زنگ بزنید زود بیان برایتان برسی کنند
احتتمالا فن هست کل هزینه اتون هم فکر کنم 50 تومان بشه اگر گارانتی نداشته باشه

pilevar.m
20-10-2015, 16:53
سلام،
من برای جهیزیه میخام ماشین لباسشویی و ظرفشویی دوو بخرم، ولی نمیدونم برنده خوبی برای این دو هست یا نه؟
برای جارو برقی چطور؟ مارک خوبیه؟
خیلی برام مهمه، لطفا اطلاعات کافی و دقیق بهم بدید
اگه مارک خوبی نیست، توو رنج قیمت دوو، چی بهتره؟

arazboy
26-10-2015, 21:31
سلام،
من برای جهیزیه میخام ماشین لباسشویی و ظرفشویی دوو بخرم، ولی نمیدونم برنده خوبی برای این دو هست یا نه؟

سوال اولت مارک خوبی هست فقط با گارانتی انتخاب سرویس بگیر
جاروز برقی بوش بردار
اسنوا دوو تکنو گاز یکی هست

- - - Updated - - -

سلام،

سوال اولت مارک خوبی هست فقط با گارانتی انتخاب سرویس بگیر
جاروز برقی بوش بردار
اسنوا دوو تکنو گاز یکی هست

aminkhan2014
27-10-2015, 09:03
دوستان اینجا یعنی یک نفر لباسشویی بدون گارانتی الجی هم نداره؟واقعا جای تعجبه

Переклад не
03-11-2015, 17:30
آقا این مارک teka چطوره؟ من یه ماکروویو و فر شو خریدم روی هم شد 5 تمن ! واسم جای سواله که کلاهی چیزی بوده میتونم زود پسشون بدم

Behnazi@
06-11-2015, 17:30
سلام وقتتون بخیر
یه سوال داشتم .خواستم بدونم لوازم برقی با مارک سرجیو خوبند و اینکه من ماشین لباسشویی پاکشوما خریدم ولی حالا پشیمون شدم بنظرتون خوبه یا نه؟؟؟؟ نزدیک 2 میلیونم پول دادم :n30:

as sa
08-11-2015, 16:49
با سلام و احترام
بنده به عنوان کارشناس فروش لوازم خانگی و صوتی تصویری اعلام آمادگی خود را در خصوص تمامی محصولات ذکر شده جهت مشاوره شما دوستان عزیز بدون هیچ تعصبی اعلام می نمایم. منتظر شما دوستان عزیز هستم.

سلام
با عرض ادب
یخچال دوقلو میخوام بخرم
ایرانی بهتره یا خارجی؟
جواب هرچی بود کدوم مدل بهتره؟

Ghazaalmr
25-11-2015, 10:39
سلام دوستان

من بین خرید لباس شویی الجی 7 کیلویی و دوو 8 یا 9 کیلویی موندم .
قیمت ها شون تقریبا توی یه رنجه . هر دو بدون تسمه و به اصطلاح دایرکت درایو هستند . الجی 1200 دور موتورشه و دوو 1400 . هر دوتاشون هم سیستم ضد چروک دارند, البته 9 کیلویی دوو ضد چروک نیست . آیا ضد چروک خیلی آپشن مهمیه؟ کسی از این آپشن استفاده می کنه ؟

به نظرتون الجی 7 کیلویی رو بگیرم یا دووی 8 یا 9 کیلویی ؟ تا 2200 هم می تونم هزینه کنم .

کیفیت کدومشون بهتره ؟ اگر یکیه 8 دوو رو بگیرم . اگه نه همون الجی . چون الجی و اطرافیانم دارن صد درصد راضین ولی از دوو هیچ شناختی ندارم

Ghazaalmr
30-11-2015, 12:07
ایز در انی وان تو انسر می؟

tanha2011
24-12-2015, 21:47
لباسشویی سامسونگ 8کیلو چه مدلش خوبه ؟

dokhtare_darya
20-02-2016, 21:16
سلام الان در حال حاضر بهترین یخچال برا خرید کدوم مدل و از چه برندی هستش ؟
لطفن بیاید صحبت کنید بچه ها ممنون

Pr0m3en
04-03-2016, 12:46
درود
برای خرید تلویزین دیجیتال(ریسیور ایرانی) چی رو پیشنهاد میدید؟

dokhtare_darya
11-03-2016, 07:41
چرا کسی توی این قسمت فعالیتی نمیکنه ؟
یخچال ساید چه مارکی الان بهترینه ؟

Javdan74
17-05-2016, 17:09
باسلام و خسته نباشید
قصد خرید لباسشویی و یچال را دارم
دز بیین یخچال ها بین سامسونگ و ال جی دو دلم
بین لباسشویی بوش ۹کیلویی و سامسونگ ۱۲کیلویی
بوش بخواطر کیفیت و سامسونگ بخاطر حجم بالا(که من علاقه زیادی به حجم بالا دارم )
لطفا راهنمایی کنید

Javdan74
17-05-2016, 17:12
باسلام و خسته نباشید
قصد خرید لباسشویی و یچال را دارم
دز بیین یخچال ها بین سامسونگ و ال جی دو دلم
بین لباسشویی بوش ۹کیلویی و سامسونگ ۱۲کیلویی
بوش بخواطر کیفیت و سامسونگ بخاطر حجم بالا(که من علاقه زیادی به حجم بالا دارم )
لطفا راهنمایی کنید

come
28-05-2016, 22:43
سلام. میخوام یخچال دوقلو بگیرم ولی تو مدلش موندم،قیمت هم اصلا مهم نیست فقط میخوام چندسال بدون دردسر ازش استفاده کنم.نظرتون چیه؟

متین66
24-06-2016, 15:22
سلام و خسته نباشيد من برای خرید جهیزیه دیروز این اقلام و گرفتم اما الان پشيمونم که چرا خارجی نگرفتم آل حی و سامسونگ... اصلا مارک اسنوا خوبه یا نه
یخچال فريزر 280 فريزر پایین 3 تومن
گاز فردا اسنوا1550
لباسشویی 840 هشت کیلویی 2100
لطفا سریع راهنماییم کنید که اگه دیر نشده پس بدم ممنونم یا با این پول اصلا چی بخرم بهتره

Soroush-S
25-06-2016, 00:07
سلام و خسته نباشيد من برای خرید جهیزیه دیروز این اقلام و گرفتم اما الان پشيمونم که چرا خارجی نگرفتم آل حی و سامسونگ... اصلا مارک اسنوا خوبه یا نه
یخچال فريزر 280 فريزر پایین 3 تومن
گاز فردا اسنوا1550
لباسشویی 840 هشت کیلویی 2100
لطفا سریع راهنماییم کنید که اگه دیر نشده پس بدم ممنونم یا با این پول اصلا چی بخرم بهتره

پشیمونی چرا ؟! سال 84 یه لباسشویی اسنوا گرفتیم پارسال یه ایراد پیدا کرد زنگ زدیم خدمات بعد چندساعت اومد تعمیرکرد و رفت . خدمات اسنوا واقعا عالیه کارکردشم خوبه نگران نباشید

Soltani13
05-07-2016, 14:06
سلام. خسته نباشید من برای جهیزیه یخچال دوو 660 رو میخوام بگیرم
نظرتون راجع بهش چیه؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

bleu2u4u
05-07-2016, 20:36
بزرگترین سایز یخچال های ساید بای ساید چنده؟هرکدوم که من تو خونه دوست و آشنا دیدم ظرقیت یخچال و فریزرش با هم اندازه یه بخچال بوده و به هیچ وجه نیاز یه خانواده 4 نفره ی پرمصرف رو برطرف نمیکنه

ne555
05-07-2016, 21:03
خسته نباشید،
برای یک خانواده 5 نفره آیا ماشین لباسشویی 8 کیلویی اسنوا کافیه؟ (گرچه خیلی کم پیدا میشه اونطور که گشتم فروشگاه ها رو)
آیا خدمات و کیفیتش راضی کننده هست در حال حاضر؟

ardalan1997
10-07-2016, 16:50
دوست عزیز سلام ببخشید میخواستم یخچال فریزر بگیرم 2تا برند دیدم هایر و تکنو گاز به نظر شما از نظر کیفیت و دوام کدوم بهتره....مرسی:n16:

سمیرا ...
10-08-2016, 15:20
سلام
مي خوام يخچال فريزر بخرم.بين دو مدل B2014PW و BF-214PW الجي موندم. نمي دونم کدومش بهتره کسي تجربه اين دو مدل رو داره.
بدنش زنگ نميزنه؟ صدا و مصرف برق موتورش چطور؟در کل راضي هستين؟
لطفا کمک کنید.

Mohammad Hosseyn
10-08-2016, 18:23
سلام ... میخواستم بدونم لباسشویی بین اسنوا و دوو کدوم در کل کیفیت بهتری دارند؟

مدل مورد نظرم تو اسنوا SNOWA OCTA-SWM-840 - 8kg هست که فکر میکنم بهترین مدل این شرکته. تو همین رنج قیمت یعنی حدود 2تومن دوو چطور هست مدل هاش؟

lx0ve
19-08-2016, 13:09
سلام خدمت دوستان لطفا منو راهنمایی کنین برام خیلی مهمه ...

میخوام ماشین لباسشویی بخرم موندم بین این دو مدل

Snowa Octa swm 840

LG WM 527W

درمورد اسنوا من خیلی خوشم اومده بود تا یه هفته پیش واقعا پسندیده بودمش وقتی رفتم برا خریدش فروشندگان زدند تو سر این محصول و گفتن بده و کیفیتش پایینه و خراب میشه و گارانتیش معتبر نیستو اینجور چیزا ...

درمورد LG رفتم پسندیدم ولی تو سایت دیجیکالا رده انرژیش زده A+++ ولی رفتم تو سایت گلدیران زده A++ و بازم رفتم تو سایت خود LG زده بود A+++ خلاصه نفهمیدم کدومشه مصرف انرژیش کسی میدونه کدومه ؟؟؟

میخواستم کمکم کنین کدومو بخرم ممنون میشم ..

snowa رو برام 1960 میارن ... و LG رو 2150 قیمت این دوتا زیاد اهمیت نداره فقط میخوام بین این دوتا بهتره شو بخرم که برام کار کنه ... کمک کنین ممنونم ...

ne555
20-08-2016, 23:33
باعث خجالته که از شرکت اسنوا کسی نیست بیاد توی فروم عضو بشه و نظر بده!
من یه ایمیل 10 روز پیش فرستادم به بخش روابط عمومی اسنوا یکی بیاد جواب سوالات مردم رو توی این تاپیک بده.
یکی از دلایل پیشرفت شرکت های نظیر LG اینه روابط عمومی بالایی دارن.

با سلام، بعنوان یه ایرانی دوست دارم از محصولات ایرانی استفاده کنم و به همین خاطر یه پیشنهاد داشتم برای ترویج بیشتر محصولات اسنوا
پیشنهادم اینه واحد فضای مجازی شرکت توی فروم ها و شبکه های اجتماعی فعالیت بهتر و چشم گیرتری داشته باشه، الان یه فروم در اینترنت هست که کاربران در مورد محصولات ایرانی و بخصوص اسنوا سوال میپرسند ولی کسی نیست که جواب بدهد. ( لینک زیر)

aminkhan2014
21-08-2016, 17:01
سلام خدمت دوستان لطفا منو راهنمایی کنین برام خیلی مهمه ...

Snowa Octa swm 840

LG WM 527W

درمورد اسنوا من خیلی خوشم اومده بود تا یه هفته پیش واقعا پسندیده بودمش وقتی رفتم برا خریدش فروشندگان زدند تو سر این محصول و گفتن بده و کیفیتش پایینه و خراب میشه و گارانتیش معتبر نیستو اینجور چیزا ...

درمورد LG رفتم پسندیدم ولی تو سایت دیجیکالا رده انرژیش زده A+++ ولی رفتم تو سایت گلدیران زده A++ و بازم رفتم تو سایت خود LG زده بود A+++ خلاصه نفهمیدم کدومشه مصرف انرژیش کسی میدونه کدومه ؟؟؟

میخواستم کمکم کنین کدومو بخرم ممنون میشم ..

snowa رو برام 1960 میارن ... و LG رو 2150 قیمت این دوتا زیاد اهمیت نداره فقط میخوام بین این دوتا بهتره شو بخرم که برام کار کنه ... کمک کنین ممنونم ...

بنظرم اگر روی گارانتی نداشتن حساس نیستین،نمونه بدون گارانتی الجی را بخرین،1496 تایلندی 8 کیلویی که مشابه 380 گلدیران هست،با 1.500 حدودا میشه خرید
خودم سنوا گاز و کولر آبی اش را داریم کلا ضعیف مونتاژ میکنه
خودم هارداستون ایرانی7کیلو تسمه ای فقط بخاطر تخفیف و گارانتیش خریدم1.200 ولی بنظرم الجی بدون گارانتی بهتره

fatemeh_sz
08-10-2016, 18:19
با سلام و احترام
سلام وقتتون بخیر
من میخوام یخچال سایدو لباسشویی و تلوزیون و گاز صفحه ای بگیرم
بودجه من 10 تومنه و کارت های اعتباری حاتم رو تهیه کردم و بین مارک های دوو و اسنوا نمیدونم کدومو انتخاب کنم
اکثر فروشنهده ها میگن اسنوا و دوو تو یه جا دارن تولید میشن و دوو 7 درصد گرونتره
بعضیا هم میگن لوازم دوو از کره میاد و ولی اسنوا همه چیش ایرانیه
یه نمایندگیه دوو هم گفت دوو خیلی بهتره
ممنون میشم سریعتر راهنمیاییم کنید چون وقت زیادی ندارم

gmd
09-10-2016, 18:48
[QUOTE=lx0ve;8869836]سلام خدمت دوستان لطفا منو راهنمایی کنین برام خیلی مهمه ...

Snowa Octa swm 840

LG WM 527W

کاملا درست گفتن اصلا به درد نمیخوره.

Soroush-S
09-10-2016, 19:58
سلام وقتتون بخیر
من میخوام یخچال سایدو لباسشویی و تلوزیون و گاز صفحه ای بگیرم
بودجه من 10 تومنه و کارت های اعتباری حاتم رو تهیه کردم و بین مارک های دوو و اسنوا نمیدونم کدومو انتخاب کنم
اکثر فروشنهده ها میگن اسنوا و دوو تو یه جا دارن تولید میشن و دوو 7 درصد گرونتره
بعضیا هم میگن لوازم دوو از کره میاد و ولی اسنوا همه چیش ایرانیه
یه نمایندگیه دوو هم گفت دوو خیلی بهتره
ممنون میشم سریعتر راهنمیاییم کنید چون وقت زیادی ندارم

دوو و اسنوا در یه جا تولید میشن و حتی بعضی از محصولات کاملا شبیه هم هستن.
بنظر من اسنوا تهیه کنید بهتره چون گران بودن دوو بخاطر برندش هست و در بعضی محصولات مثل تلویزیون اطمینان کامل دارم که قطعات از کره جنوبی وارد نمیشه!

asalas
17-10-2016, 13:05
سلام دوستان
من قصد دارم یه ماشین لباسشویی برند بوش بخرم لطفا راهنمایی ام کنید کدوم مدلش بهتره و دوستان تجربه کار باهاش رو دارن

مررررررسی

matr!x_2008
06-11-2016, 22:34
سلام. ما تازه یه لباسشویی سامسونگ مدل(Q 1420 S) خریدیم. ولی دکمه و اینچزا زیاد داره.. برای شستشو باید رو چه حالتی بزاریم؟ میخام اتومات باشه و فقط لباسو رو بریزیم تو مخزن و اتومات بشوره.. راهنمایی بفرمایدد

Shadi.kh
18-12-2016, 01:15
سلام.من میخواستم برای جهازم لباسشویی،ظرفشویی،یخچال ساید و ماکروفر دوو رو بخرم.میخواستم بینم انتخاب درستی هستش یا خیر؟
با تشکر

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-12-2016, 01:34
سلام.
من میخواستم برای جهازم لباسشویی،ظرفشویی،یخچال ساید و ماکروفر دوو رو بخرم.
میخواستم بینم انتخاب درستی هستش یا خیر؟
با تشکر
سلام و خوش آمد به شما . به مبارکی و شادی
تولیدات دوو باکیفیت هست به شرطی که توی بازارِ آلوده ی ایران تقلبی نداشته باشه یعنی اصل باشه
از خیلیها شنیدم حتی از فروشنده ها که بعضی تولید کننده ها در ایران مارکهای معروف رو کپی میکنند و به ساده لوحها و بی دقتها و کم دقتها و کم تجربه ها و طمعکارها به قیمتِ کمتر از اصلی میفروشند
نمیدونم دوو رو هم هدف قرار داده اند یا نه . اما دوو اصل باکیفیته و سالهای سال خراب نمیشه خصوصاً اگر که توسط آدمهای چیزنگهدار استفاده بشه
=======================================
این تاپیکها رو هم اگر دوست داشتین تدریجاً بخونین چون محتوی کلی پول و آسایش و آرامش هست و به مدریتِ مالیِ خانواده کمک میکنه

Shadi.kh
18-12-2016, 01:43
من چطور باید تشخیص بدم که اصل هستش یا نه؟
اصلا راهی هست یا بسته به شانسه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-12-2016, 01:53
من چطور باید تشخیص بدم که اصل هستش یا نه؟اصلا راهی هست یا بسته به شانسه؟
از نمایندگیش بخرین که ضمانتنامه ی اصل میده
همین چند روز پیش هم آگهیش رو توی تلوزیون دیدم . میگه دوو فقط با ضمانتِ ..... (یادم نیست اسمش چیه )
ظاهراً سایت رسمیش اینه اگر کلاهبرداری نباشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن , بنده مطلبم در صفحه ی قبل رو ویرایش کردم . اگر مایل بودین دوباره بخونینش . ضرر نمیکنید

Shadi.kh
18-12-2016, 01:56
سپاس از شما بابت راهنماییتون.

Shadi.kh
19-12-2016, 10:45
سلام.یک سوال دیگر برای بنده پیش امد.
من میخوام از فروشگاه ارتش(اتکا) خرید کنم.امکان تقلبی بودن این اجناس در اونجاهم هست؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-12-2016, 13:35
سلام. یک سوال دیگر برای بنده پیش امد.من میخوام از فروشگاه ارتش(اتکا) خرید کنم.امکان تقلبی بودن این اجناس در اونجاهم هست؟سلامازشون بپرسین گارانتیش با کدوم شرکته . شماره تلفنش رو بگیرین و زنگ بزنین بهش و ازش بپرسین آیا این فروشگاه رو میشناسند ؟ , آیا قبولش دارند ؟ , درضمن جنس تقلبی کیفیتش و بسته بندیش با اصل تفاوت داره , ارزانتر هم فروخته میشه تا زود فروش بره پس اگر تفاوت قیمت دیدین باید شک کنین به تقلبی بودنش
در خرید عجله نکنین . کالاهای مورد نظرتون رو یادداشت کنین و بازار رو بگردین و ببینین مغازه های دیگه چند میفروشند و با چه شرایطی و اونها رو با هم مقایسه کنین
شکل ظاهری و بسته بندیهاشون رو هم با دقت با همدیگه مقایسه کنین .
کالاهای تقلبی از پلاستیک کم کیفیت استفاده میکنند که بوی بدی داره (بوئی شبیه کفشها و شیلنگهای صنعتی چینی و ایرانی و هندی). کالاهای باکیفیت بوی بد نداره

در نت هم روشهای بیشتری برای شناسائی تقلبی نوشته شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%D8%B2%D9%85.%D8%AE%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C.%D8%A A%D9%82%D9%84%D8%A8%DB%8C.%D8%B1%D8%A7.%D8%AA%D8%B 4%D8%AE%DB%8C%D8%B5.%D8%AF%D9%87%DB%8C%D9%85&spell=1&sa=X

u-cant30me
24-12-2016, 20:31
سلام دوستان عزیز قصد خرید یخچال مدل کمبی یا اصطلاحا بالا پایین دارم...
از یخچال هیچی سر در نمیارم
ولی با تحقیقات اینو متوجه شدم که امرسان تو کالاهای ایرانی خوبه اونم فقط ظاهر داره... آیا این درسته؟؟

در ضمن بودجه خرید من تا 25،000،000 ریال هست

یه سری برندهای چینی هم مد نظر دارم نظیر
هایسنس
میدیا
هایر
و نمیدونم تو بازار ایران باشه یا نه TCL

ممنون میشم راهنماییم کنید چون این یخچال رو برای خونه و مادرم عزیزم میخوام...

u-cant30me
24-12-2016, 20:32
ولی با تحقیقات اینو متوجه شدم که امرسان تو کالاهای ایرانی خوبه اونم فقط ظاهر داره... آیا این درسته؟؟

هایسنس
میدیا
هایر

neg@rin
04-01-2017, 20:19
سلام ویرایش شد.

alibaba24
13-01-2017, 20:19

هایسنس
میدیا
هایر

از سایت دیجی کالا خرید نکنین قیمت هاشون خیلی بیشتر از بیرونه

کلا از سایتها و کانال های تلگرام خرید نکنید

فقط از بازار و فروشنده شخصی و حتما فقط از مغازه و فروشگاههای معتبر خرید کنید و جنس رو ببینید و حتما از فروشنده فاکتور با مشخصات کامل کالا رو درخواست کنید

شبها چیزی خرید نکنید سعی کنید خریدهاتونو در روز روشن انجام بدید

در خرید هیچ چیز عجله نکنین , سایتهای مختلف رو چک کنید تا حدود قیمت دستتون بیاد بعدش بازار رو بگردین

و در مورد لوازم برقی حتماً ببینین گارانتیش با چه شرکتیه , زنگ بزنین بهشون تا مطمئن بشین تقلبی نیست و گارانتیش معتبره

AhmadiiiiiAfshin
17-01-2017, 01:17
سلام من میخوام یخچال ساید بای ساید بوش بخرم.اما میگن بکو بهتر از بوش است... درسته یانه؟

النای من
22-02-2017, 20:28
سلام من میخوام‌ماشین ظرفشویی بگیرم و نمیدونم از بین برمد های زیادی که تو بازار هست کدومو انتخاب کنم واقعا جنس تقلبی خیلی خیلی زیاده شما کدام برند و کدام مدل رو پیشنهاد میدین رنج بودجه ام ۲ میلیون تا ۳ میلیون هست
۱۴ نفره میخوام و محصولی که خدمات پس از فروشش خیلی خوب باشه جنس مطمئنی باشه
راه تشخیص تقلبی یا اصل بودن رو هم میگین لطفا
پیشنهاداتی که به من دادن بکوو مدل ۶۱۴۸ و الجی و دوو بوده جنس ایرانی هم نمیخوام

mohamad skystar
22-02-2017, 23:30
سلام من میخوام‌ماشین ظرفشویی بگیرم و نمیدونم از بین برمد های زیادی که تو بازار هست کدومو انتخاب کنم واقعا جنس تقلبی خیلی خیلی زیاده شما کدام برند و کدام مدل رو پیشنهاد میدین رنج بودجه ام ۲ میلیون تا ۳ میلیون هست
۱۴ نفره میخوام و محصولی که خدمات پس از فروشش خیلی خوب باشه جنس مطمئنی باشه
راه تشخیص تقلبی یا اصل بودن رو هم میگین لطفا
پیشنهاداتی که به من دادن بکوو مدل ۶۱۴۸ و الجی و دوو بوده جنس ایرانی هم نمیخوام

از بهترین ماشین های ظرفشویی برند LG هست
برای خرید جنس اصلی از طریق نمایندگی اقدام کنید
جنس رو با ضمانت تحویل بگیرید و میان براتون نصب میکنن

Neda.sd
25-02-2017, 14:10
سلام
من میخام لباس شویی برا جهیزیه ام بگیرم
۸ کیلویی و بدون تسمه
_بین سه برند ال جی ،دوو و اسنوا کدوم بهتره؟؟هم بخاطر میفیت و همینطور خدمات پس از فروشش
_اینکه میگن تو بازار ال جی داریم ساخت چین و اسم کره روشه درسته؟چطور میشه اطمینان کرد؟
_و اینکه علت اختلاف قیمت لباس شویی اسنوا در بازار و سایت اسنوا بخاطر چیه؟!!!که تو بازار گرونتره
توی شهرستان ما فقط ال جی نمایندگی داره!

amir_t6262
29-03-2017, 18:53
سلام
من میخام لباس شویی برا جهیزیه ام بگیرم
۸ کیلویی و بدون تسمه
_بین سه برند ال جی ،دوو و اسنوا کدوم بهتره؟؟هم بخاطر میفیت و همینطور خدمات پس از فروشش
_اینکه میگن تو بازار ال جی داریم ساخت چین و اسم کره روشه درسته؟چطور میشه اطمینان کرد؟
_و اینکه علت اختلاف قیمت لباس شویی اسنوا در بازار و سایت اسنوا بخاطر چیه؟!!!که تو بازار گرونتره
توی شهرستان ما فقط ال جی نمایندگی داره!

سلام. در مورد لباس شویی. خیلی از مدلهای لباس شویی سامسونگ و lg مونتاژ ایران هستند.
برخی مدلها هم مونتاژ ویتنام، چین.
شما برچسب پشت لباس شویی یا برچسبی که روی قسمتی که در قرار میگیره را نگاه کن که روی آن نوشته باشه made by LG یا Made by Samsung که در این صورت مونتاژ دیگر کشورها، بغیر از کره است
و اگر Made in Korea داشت که مونتاژ کره است.

ضمن اینکه با جستجوی مدل های مختلف متوجه میشی که برخی از مدلها فقط در سایت گلدیران موجود است و در سایت خود Lg وجود نداره که آنها مونتاژ داخل هستند.

sd.ahmadi69
15-04-2017, 09:25
سلام دوست عزیز
من یه سوال داشتم اگه امکانش هست بنده رو راهنمایی بفرمایید
من میخوام ماشین لباسشویی و یخچال ال جی برای جهیزیه ام بگیرم
در مورد ماشین لباسشویی آیا بین الجی ساخت کره با دیگر کشورها مثلا تایلند از نظر کیفیت تفاوتی وجود داره؟ ساخت تایلند فقط مونتاژه یا قطعاتش رو هم خودش می سازه؟ شما خرید لباسشویی ساخت تایلند رو پیشنهاد میکنید یا نه؟
و اینکه آیا در مورد یخچال هم این قضیه وجود داره یا یخچال فقط در کره ساخته میشه؟

استراتژیست
04-05-2017, 10:26
با سلام
دوستان من یه پروژه کلاسی دارم در رابطه با برند اسنوا. آمیخته بازاریابی اش ،استراتژی ها و خصوصا راهبردهای تبلیغاتی اش و وضعیت عملکردش از گذشته تا حالا....
هرچی هم سرچ میکنم کمتر به نتیجه میرسم. با شرکت هم تماس گرفتم ولی گفتن باید حضوری باشه که من چون شهرستانم امکانش نیست ممنون میشم اگه اطلاعات مستند و معتبری در رابطه با این برند دارید در اختیارم قرار بدین.

Soroush-S
05-05-2017, 10:24
با سلام
دوستان من یه پروژه کلاسی دارم در رابطه با برند اسنوا. آمیخته بازاریابی اش ،استراتژی ها و خصوصا راهبردهای تبلیغاتی اش و وضعیت عملکردش از گذشته تا حالا....
هرچی هم سرچ میکنم کمتر به نتیجه میرسم. با شرکت هم تماس گرفتم ولی گفتن باید حضوری باشه که من چون شهرستانم امکانش نیست ممنون میشم اگه اطلاعات مستند و معتبری در رابطه با این برند دارید در اختیارم قرار بدین.
بنظرم اگه ارشد میخونی برو تا کاخونه اسنوا
اگه لیسانس هستی برو تا نمایندگی های اسنوا

The Big Bang Th
06-05-2017, 19:42
دوستان من میخوام یه یخچال ساید بای ساید تا 10 تومن بخرم ، به نظرتون کدوم برند تو این زمینه موفق تر عمل کرده و مدلی هم پیشنهاد در ذهن دارید ؟

متشکرم

amir_t6262
07-05-2017, 15:20
سلام دوست عزیز
من یه سوال داشتم اگه امکانش هست بنده رو راهنمایی بفرمایید
من میخوام ماشین لباسشویی و یخچال ال جی برای جهیزیه ام بگیرم
در مورد ماشین لباسشویی آیا بین الجی ساخت کره با دیگر کشورها مثلا تایلند از نظر کیفیت تفاوتی وجود داره؟ ساخت تایلند فقط مونتاژه یا قطعاتش رو هم خودش می سازه؟ شما خرید لباسشویی ساخت تایلند رو پیشنهاد میکنید یا نه؟
و اینکه آیا در مورد یخچال هم این قضیه وجود داره یا یخچال فقط در کره ساخته میشه؟

در مونتاژ اکثر قطعات توسط همان LG تامین میشه.
الان لباس شویی LG در ایران هم مونتاژ میشود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]افتتاح-کارخانه-تولید-لباسشویی-Direct-Drive---بدون-تسمه--در-کاسپین-قزوین

در خصوص یخچال هم شما برچسب داخل یخچال را نگاه کن و ببینید مونتاژ یا ساخت کجاست.

The Big Bang Th
13-05-2017, 16:26
اشتباه ارسال شد ، لطفا حذف شود.

a.g g.a
17-05-2017, 14:36
سلام دوستان

قصد دارم یک یخچال فریزر دو قلو با بودجه حدود شیش میلیون تومن بگیرم
فعلا یک مدل از سامسونگ و یک مدل از ای جی مد نظرم هست ال جی مدل LF25FLW LF25FLTS (یخچال و فریزر) قیمت رنگ سفیدش با حجم 690 لیتر توی سایت ها 7300 هست و نمایندگی شهرمون با تخفیف جشنواره 6800 میده ، سامسونگ مدل RR20PN RZ20PN (رنگ نقره ای و حجم 625 لیتر )یکی از سایت های مشهور میده 5900 (و ارسال رایگان )
توی این محدوده قیمت مدل بهتری هم پیدا میشه ؟ (دو قلو نباشه هم عیبی نداره)

جالبه دو مدل از یخچال هارداستون هست که قیمت حدودا کمتر از دو سوم این مدل ها رو داره و حجم بیشتری هم داره ، اگه اطلاعاتی درمورد این برند(هارداستون) و میزان قابل اطمینان بودنش دارید ممنون میشم راهنمایی کنید،به نظر میرسه حداقل نسبت به برند های وطنی مثل اسنوا و الکترواستیل برتری داشته باشه....

مدل های بانه ای چه طورن ؟ میشه اعتما کرد ؟ مثلا سامسونگ RR35 RZ28 هست با حجم 654 لیتر و گارانتی 18 ماهه 4800 تومن ...

pardazandeh
31-05-2017, 00:16
دوستان نظرتون در مورد ظرفشویی دوو چی هست ؟

جنس خوبی هستش ؟

دیگه کره اصل نداریم برای مارک دوو ؟ تو ایران تولید میشه دیگه ؟

کیفیت ایرانیش چطوره ؟

من چند مدل دوو دیدم با چند مدل ال جی واقعا سردرگم هستم از لحاظ انتخاب

هردوتا یه سری امکانات دارن ولی قیمتهاشون خیلی باهم فرق میکنه

میشه راهنمایی بفرمائید

raheleh.kh
06-06-2017, 18:57
با سلام و احترام

سلام من راهنمایی میخاستم میخام برای جهاز اینارو بخرم میشه راهنماییم كنید و چن مدل بهم بگید باكیفیت و رنج قیمتی ك نوشتم
یخچال دوو fr-650 تا سه ملیون

لباسشویی ال جی m71nt تا دو تا دوملیون نیم

تلویزیون دو ملیون تا دوملیون نیم؟

گاز؟یك تا یكو نیم

amirsagheb
21-06-2017, 12:37
سلام،من میخواستم تلوزیون بخرم،نسبتا از ال جی اطلاعات کمی دارم،ولی نمیدونم تلوزیون های دوو، چطوری ان از لحاظ کیفیت، خدمات، کارایی، مقرون به صرفه بودن،امکانات،احتمال خرابی!! و حتی زیبایی ش
سایز مورد نظرم بین 48تا52 اینچ هست
اگر میشه اطلاعاتی در بازه تلوزیون های دوو بم بدین،بودجه ای که براش در نظر گرفتم،بین3/5میلیون تا ،ممکنه5میلیون باشه
یه مقایسه ای برام بکنین لطفا
سپاس 96/03/31

فاطمه زینب
21-06-2017, 17:04
سلام.طاعات و عبادات قبول.قصد خرید ماشین لباسشویی و جاروبرقی برند ایرانی دارم میشه لطفا کمکم کنید. از کارشناس سپاسگذارم

YOYO 88
24-07-2017, 23:45
سلام
من میخوام سه تا از لوازم خانگی شرکت دوو رو بخرم که شامل ساد بای سایدمدل 3100SS و لباس شویی 8 کیلویی 8714S و ظرف شویی 15 نفره 1584T می باشد لطفا نظرتون رو بگید اگه پیشهادی داری لطفا بگید
با تشکر

fatemeh7173
24-08-2017, 09:20
سلام
من تلویزیون و یخچال دوو خریدم ولی راضی نیستم
تلویزیون که مدام هنگ میکرد و باید کلید اصلی پشت سیستم رو خاموش روشن میکردیم
ابتدا فکر کردم این تنها مشکل LEDماست اما با چندنفر دیگه هم صحبت کردم انها هم همین مشکل را داشتند
--------------------------------
یخچال هم گفتن فقط 2ماه اول صدای بلند داره و بعد خوب میشه ولی الان 3ساله داریم هنوز صدای بلندی داره حتی گاهی صدای جاروبرقی میکنه
مدل یخچال ما از انهای است که فریزر پایینه در طبقات بالای یخچال مواد غداییمون کپک میزنه

hasti12345
14-10-2017, 22:28
سلام. من لوازم ال جی خریدم ولی هیچ تخفیفی به من نداد فروشنده و گفت محصولات ال جی تخفیف ندارد. میخواستم بدونم درسته ؟

amir_t6262
14-10-2017, 23:24
سلام. من لوازم ال جی خریدم ولی هیچ تخفیفی به من نداد فروشنده و گفت محصولات ال جی تخفیف ندارد. میخواستم بدونم درسته ؟
سلام.
الان جشنواره پا به پای LG برقرار است که توضیحاتش را میتوانی در لینک زیر ببینی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پابه-پای-پاییز-

ملا نصرالدین
18-10-2017, 15:53
سلام
من میخوام سه تا از لوازم خانگی شرکت دوو رو بخرم که شامل ساد بای سایدمدل 3100SS و لباس شویی 8 کیلویی 8714S و ظرف شویی 15 نفره 1584T می باشد لطفا نظرتون رو بگید اگه پیشهادی داری لطفا بگید
با تشکر

من از لباسشویی دوو کاملا راضی ام.8 ساله دارم.یک مقدار پر سر و صدا تر از ال جی و سامسونگ هست ولی هیچ مشکلی باهاش نداشتم

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-10-2017, 07:28
سلام دوستان

توصیه مهم
برای طول عمر لباسشوئی این کارها خیلی ضروری هست :
1- وقتی کار نمیکنه باید حتماً درش همیشه نیمه باز باشه . بسته بودنش باعث زنگ زدگی و باکتری زدنش میشه
2- با آب خیلی داغ لباس نشورید
3- حتما جیبهای همه لباسها رو بگردید و خالی کنین . خصوصاً سکه و کلید و دستمال کاغذی
4- لباسهایی که زیپ فلزی و یا دکمه فلزی داره وارونه کنین و زیپش و دکمه رو هم حتماً ببندید
5- از لباسشوئی برای انبار کردن لباسهای کثیف استفاده نکنین چون باعث باکتری زدن ماشین و لباسها میشه . لباسهای کثیف باید در یک سبد پارچه ای یا حصیری انبار بشه تا دائماً هوا بخوره
6- شستن لباسها برای مدت طولانی باعث بالا رفتن استهلاک دستگاه و مصرف آب و برق زیاد و صدمه دیدن الیاف لباسها میشه چون خیلی روی هم ساییده میشند .
7- بیشتر از ظرفیتش لباس نریزین توی ماشین بلکه همیشه کمتر از ظرفیتش باشه . معمولاً میگن دو سوم محفظه پر باشه و یک سومش از سقفِ محفظه خالی باشه
8- از لباسهاتون مراقبت کنین که کمتر کثیف بشه . مثلاً موقع غذا خوردن مراقب باشید غذا روی لباس نریزه .موقع تعمیرات و نقاشی و مکانیکی لباس کار یا لباس کهنه ی از رده خارج شده بپوشین .
9- لباسهایی که فقط بوی بدن و عرق میده زود شسته میشه . یک بار شیتشو با پودر یا مایع کم و 2 بار هم آبکشی کافیه
10 - لباسها رو حتی الامکان قبل از ریختن توی ماشین بتکونین تا خاکش دربیاد . این کار باعث میشه پودر و مایع کمتر مصرف بشه و بهتر هم شسته بشه
11- وقتی کف خیلی زیاده یعنی پودر یا مایع بیش از حد ریختین . با استکان, استانداردش رو پیدا کنین . کف باید فقط 3 یا 4 سانت باشه . اگر اصلاً کف نمیکنه پس پودر و مایع کمه . در آبی که املاح و گچ و آهکش زیاده , پودر و مایع بیشتری لازم هست تا کف کنه .
12- وقتی در مرحله اول , پودذ یا مایع با آب و لباسها 3 دقیقه چرخید ماشبن رو موقتاً خاموش کنین تا 10 یا 15 دقیقه . این کار باعث صرفه جوئی در برق و استهلاک ماشین و بهتر تمیز شدن لباسها میشه چون مواد پاک کننده فرصت بیشتری پیدا میکنه برای ترکیب شدن با کثیفیها خصوصاً روغن و چربی
13- دریچه ی زیرش رو هر دو سه مرتبه یک بار باز کنین و تمیز کنین چون تار و پود لباسها و هر چیزی که توی جیب لباسها باشه میره اونجا جمع میشه . بنده در خانه های اقوام ودوستان ازش کلید و سکه و فلاش مموری و تکه های دستمال کاغذی و گیره ی سر و اینها درآوردم
14- برای لباسشوئی روکش پلاستیکی نخرین چون باعث حبس شدن رطوبت در اون میشه و پوسیدگی میاره و باکتری میزنه
15 - پایه هاش تنظیم باشه تا کاملاً افقی و مستقیم باشه و لق هم نزنه .
16 - اگر میخواین در مصرف برق و استهلاک ماشین بیشتر صرفه جوئی کنین پس وقتی شستشو تمام شد و داره میچرخه تا لباسها رو خشک کنه , فقط یک دقیقه یا 90 ثانیه بچرخه کافی هست و دیگه خاموشش کنین چون حدود 90% از آبکشی در همون 90 ثانیه اول انجام میشه . البته وقتی عجله دارین برای زودتر خشک شدنِ لباسها پس باید بیشتر بچرخه تا بیشتر آبکشی بشه .
17- حتماً برای ساختمان (بعد از کنتور آب) یک فیلتر شفاف 5 میکرون نصب کنین . اگر امکانش نیست که بعد از کنتور باشه پس برای واحدتون نصب کنین و اگر اون هم امکانش نیست پس برای ورودی آبگرمکن نصب کنین و به لباسشوئی هم از لوله آب گرم آب بدین تا برق مصرف نکنه برای گرم کردن آب . یعنی لوله ی آب سردِ لباسشوئی رو وصل کنین به لوله آب گرم خانه . اگر اون هم ممکن نیست پس برای ورودی لباسشوئی و ظرفشوئی فیلتر نصب کنین .
اما یادتون باشه باید درجه آبگرمکن همیشه تا حدی کم باشه که بدون مخلوط کردنِ آب سرد و گرم از آب گرم استفاده کنین برای حمام و ظرف شستن و لباسشوئی و غیره .
این کار کلی مزیت داره (استهلاک کم آبگرمکن , مصرف گاز یا برق کم , سرد و گرم نشدنِ آب در حمام )
اطلاعات بیشتر در مورد فیلتر آب :
اطلاعات بیشتر در مورد آبگرمکن:
اطلاعات بیشتر در مورد صرفه جوئی در هزینه های زندگی

- - - Updated - - -

سلام دوستان

توصیه مهم
برای طول عمر لباسشوئی این کارها خیلی ضروری هست :
1- وقتی کار نمیکنه باید حتماً درش همیشه نیمه باز باشه . بسته بودنش باعث زنگ زدگی و باکتری زدنش میشه
2- با آب خیلی داغ لباس نشورید
3- حتما جیبهای همه لباسها رو بگردید و خالی کنین . خصوصاً سکه و کلید و دستمال کاغذی
4- لباسهایی که زیپ فلزی و یا دکمه فلزی داره وارونه کنین و زیپش و دکمه رو هم حتماً ببندید
5- از لباسشوئی برای انبار کردن لباسهای کثیف استفاده نکنین چون باعث باکتری زدن ماشین و لباسها میشه . لباسهای کثیف باید در یک سبد پارچه ای یا حصیری انبار بشه تا دائماً هوا بخوره
6- شستن لباسها برای مدت طولانی باعث بالا رفتن استهلاک دستگاه و مصرف آب و برق زیاد و صدمه دیدن الیاف لباسها میشه چون خیلی روی هم ساییده میشند .
7- بیشتر از ظرفیتش لباس نریزین توی ماشین بلکه همیشه کمتر از ظرفیتش باشه . معمولاً میگن دو سوم محفظه پر باشه و یک سومش از سقفِ محفظه خالی باشه
8- از لباسهاتون مراقبت کنین که کمتر کثیف بشه . مثلاً موقع غذا خوردن مراقب باشید غذا روی لباس نریزه .موقع تعمیرات و نقاشی و مکانیکی لباس کار یا لباس کهنه ی از رده خارج شده بپوشین .
9- لباسهایی که فقط بوی بدن و عرق میده زود شسته میشه . یک بار شیتشو با پودر یا مایع کم و 2 بار هم آبکشی کافیه
10 - لباسها رو حتی الامکان قبل از ریختن توی ماشین بتکونین تا خاکش دربیاد . این کار باعث میشه پودر و مایع کمتر مصرف بشه و بهتر هم شسته بشه
11- وقتی کف خیلی زیاده یعنی پودر یا مایع بیش از حد ریختین . با استکان, استانداردش رو پیدا کنین . کف باید فقط 3 یا 4 سانت باشه . اگر اصلاً کف نمیکنه پس پودر و مایع کمه . در آبی که املاح و گچ و آهکش زیاده , پودر و مایع بیشتری لازم هست تا کف کنه .
12- وقتی در مرحله اول , پودذ یا مایع با آب و لباسها 3 دقیقه چرخید ماشبن رو موقتاً خاموش کنین تا 10 یا 15 دقیقه . این کار باعث صرفه جوئی در برق و استهلاک ماشین و بهتر تمیز شدن لباسها میشه چون مواد پاک کننده فرصت بیشتری پیدا میکنه برای ترکیب شدن با کثیفیها خصوصاً روغن و چربی
13- دریچه ی زیرش رو هر دو سه مرتبه یک بار باز کنین و تمیز کنین چون تار و پود لباسها و هر چیزی که توی جیب لباسها باشه میره اونجا جمع میشه . بنده در خانه های اقوام ودوستان ازش کلید و سکه و فلاش مموری و تکه های دستمال کاغذی و گیره ی سر و اینها درآوردم
14- برای لباسشوئی روکش پلاستیکی نخرین چون باعث حبس شدن رطوبت در اون میشه و پوسیدگی میاره و باکتری میزنه
15 - پایه هاش تنظیم باشه تا کاملاً افقی و مستقیم باشه و لق هم نزنه .
16 - اگر میخواین در مصرف برق و استهلاک ماشین بیشتر صرفه جوئی کنین پس وقتی شستشو تمام شد و داره میچرخه تا لباسها رو خشک کنه , فقط یک دقیقه یا 90 ثانیه بچرخه کافی هست و دیگه خاموشش کنین چون حدود 90% از آبکشی در همون 90 ثانیه اول انجام میشه . البته وقتی عجله دارین برای زودتر خشک شدنِ لباسها پس باید بیشتر بچرخه تا بیشتر آبکشی بشه .
17- حتماً برای ساختمان (بعد از کنتور آب) یک فیلتر شفاف 5 میکرون نصب کنین . اگر امکانش نیست که بعد از کنتور باشه پس برای واحدتون نصب کنین و اگر اون هم امکانش نیست پس برای ورودی آبگرمکن نصب کنین و به لباسشوئی هم از لوله آب گرم آب بدین تا برق مصرف نکنه برای گرم کردن آب . یعنی لوله ی آب سردِ لباسشوئی رو وصل کنین به لوله آب گرم خانه . اگر اون هم ممکن نیست پس برای ورودی لباسشوئی و ظرفشوئی فیلتر نصب کنین .
اما یادتون باشه باید درجه آبگرمکن همیشه تا حدی کم باشه که بدون مخلوط کردنِ آب سرد و گرم از آب گرم استفاده کنین برای حمام و ظرف شستن و لباسشوئی و غیره .
این کار کلی مزیت داره (استهلاک کم آبگرمکن , مصرف گاز یا برق کم , سرد و گرم نشدنِ آب در حمام )
اطلاعات بیشتر در مورد فیلتر آب :
اطلاعات بیشتر در مورد آبگرمکن:
اطلاعات بیشتر در مورد صرفه جوئی در هزینه های زندگی

Vhid1397
26-02-2018, 14:37
اسنوا تلویزیون پنجاه اینچ سری 50s44bld فوق‌العاده هست، هم کیبورد مثل کامپیوتر داره هم موس، ورودی کامپیوتر و اچ ام ال و تمام ورودیهاش کامله، مثلا"ورودی صداکامپیوتر با تصویرش جداو... برای اینترنت دار شدن فقط کافی سیم تلفن رو بهش وصل کنی، خودش می شه مودم، دایرکت هم داره یعنی از موبایل و هروسیله دیگه اینترنت می گیره، با کابل شبکه هم به اینترنت وصل می تونه بشه LAN rg45, خلاصه اسنوا سری44 پنجاه اینچ فوق العدست ورودی و خروجی ها و امکاناتی که داره رو سامسونگ های سه بعدی هوشمند بالای دوازده میلیون تومان هم نیست، خلاصه با تجاربی که من رو اسنوا و سامسونگ های اندرویدی و ساسونگ های سه بعدی داشتم اسنوا s44bld50inchیه شاهکاره با اون قطمتش و امکاناتش، کیفیتfullHD

Vhid1397
26-02-2018, 14:48
تلوزیون 50inchS44bld اسنوا غوغا کرده، ما دوتا سامسونگ سه بعدی و دومی هوشمند گرفتم پدرمارو در آوردن، نه کیبورد داشتن نه موس و هیچی، هوشمندشم بمحض تموم شدن گارانتی، برداش می سوزه، اما سری اس44اسنوا شاهکاره، هم نلویزیونه، هم کامپیوتر، تمام ورودی های ویژه گرافیک کامپیوتر با صداش، ام اچ ال برای موبایل و تبلت، و کل ورودی خروجی ها رو با کطبورد و موس داره، هم با یه فیش تلفن خالی مودم می شه، هم از همه گساطل خونه با دایرکت شدن اطنترنت می گیره هم از طریق کابل شبکه LAN، خلاصه کنم براتون اسنوا یه شاهکار رو دست سامسونگ و ال جی و دوو و سونی زده با کمترین قیمت

DariushGreat
12-05-2018, 22:37
سلام
بین ماشین ظرفشویی اسنوا و الجی فارق از تعصب کدوم بهتره؟ کیفیت شستشو برام مهمه. اسنوا خوب هست اصلا؟
سپاس برای راهنمایی

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-05-2018, 13:05
سلامبین ماشین ظرفشویی اسنوا و الجی فارق از تعصب کدوم بهتره؟
کیفیت شستشو برام مهمه. اسنوا خوب هست اصلا؟سپاس برای راهنمایی

سلام
ال جی اگر ساخت کارگاههای اطراف تهران و کرج غیره نباشه و ساخت کارگاههای تقلبی سازی چین و غیره نباشه و واقعاً ساخت کارخونه LG باشه خیلی بهتر از اسنوا هست
=================================== صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

Goldman2013
15-05-2018, 11:14
سلام دوستان من چطور باید سوال بپرسم

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-05-2018, 21:13
سلام دوستان من چطور باید سوال بپرسم ؟ علیک سلام
همونطوری که این سوال رو پرسیدین

shs776
31-07-2018, 09:50
سلام وقت بخیر
من میخوام اجاق گاز بخرم اما نمیخوام خیلی هزینه کنم
میخوام نظرتئن درباره فرگاز تاکنو ، دوو، اسنوا بدونم و شما کدومشو توصیه میکنید؟
با تشکر

MagicPC
14-06-2019, 12:08
با عرض سلام خدمت همه عزیزان
قصد خرید لوازم خانگی اعم از یحچال ساید بای ساید - ماشین لباسشویی - ماشین ظرفشویی - تلویزیون را دارم
نظر دوستان در مورد برند ها با این وضعیت الان (خرداد 1398) چیه ؟
در مورد یخچال و ماشین لباسشویی برند دوو رو تعریف شنیدم و قیمت ها بین خارجی ها یکم (البته یکم) مناسب تره .
نظر شما عزیزان چیه ؟

mhroozbeh
15-06-2019, 16:03
کسی اینجا دیگه جواب هم میده؟ آخریش ماله یه سال پیشه!
بهرحال من میخواستم بین دوو و اسنوا بدونم کدوم واسه خرید یخچال مناسب تره؟ با تشکر از دوستان

MagicPC
15-06-2019, 21:48
کسی اینجا دیگه جواب هم میده؟ آخریش ماله یه سال پیشه!
بهرحال من میخواستم بین دوو و اسنوا بدونم کدوم واسه خرید یخچال مناسب تره؟ با تشکر از دوستان

دقیقا بنده هم سوالی پرسیدم و منتظر جواب هستم
قصد خرید لوازم خانگی اعم از یحچال ساید بای ساید - ماشین لباسشویی - ماشین ظرفشویی - تلویزیون را دارم
نظر دوستان در مورد برند ها با این وضعیت الان (خرداد 1398) چیه ؟
در مورد یخچال و ماشین لباسشویی برند دوو رو تعریف شنیدم و قیمت ها بین خارجی ها یکم (البته یکم) مناسب تره .
نظر شما عزیزان چیه ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
16-06-2019, 04:04
سلام

دوو اگه واقعاً دووی کره باشه خیلی خوب هست
.
ضمناً قبلاً هم نوشته ام که علم و دانش مردم در موردِ استفاده ی صحیح از وسایل و سرویسِ اصولی و به موقع و تعمیر اصولی و به موقع خیلی تاثیر داره در دوام وسایلی که میخریم
بعضیها گرانترین و باکیفیت ترین مارکها رو میخرند ولی چون درست ازش استفاده نمیکنند و به موقع سرویسش نمیکنند زود داغون و فرسوده میشه و یا به فنا میره
.

===================================
میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی
.

MagicPC
16-06-2019, 11:37
سلام

دوو اگه واقعاً دووی کره باشه خیلی خوب هست
.
ضمناً قبلاً هم نوشته ام که علم و دانش مردم در موردِ استفاده ی صحیح از وسایل و سرویسِ اصولی و به موقع و تعمیر اصولی و به موقع خیلی تاثیر داره در دوام وسایلی که میخریم
بعضیها گرانترین و باکیفیت ترین مارکها رو میخرند ولی چون درست ازش استفاده نمیکنند و به موقع سرویسش نمیکنند زود داغون و فرسوده میشه و یا به فنا میره
.

===================================
میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی
.

حرف شما صحیح و متین ...
بر فرض استفاده اصولی و درست از هر برندی کدوم محصول رو بیشتر ستاره دار میدونید ؟
مثلا یخچال ساید سامسونگ یا ماشین لباسشویی ال جی ؟ یا ... ؟
یه سوال دیگه از کجا بفهمیم دوو خریداری شده اصل و کره ای است ؟ از نمایندگی بخریم فقط یا باید جای خاصی رو نگاه کنیم که هک شده باشه؟

silvermanhhh
16-06-2019, 12:08
حرف شما صحیح و متین ...
بر فرض استفاده اصولی و درست از هر برندی کدوم محصول رو بیشتر ستاره دار میدونید ؟
مثلا یخچال ساید سامسونگ یا ماشین لباسشویی ال جی ؟ یا ... ؟
یه سوال دیگه از کجا بفهمیم دوو خریداری شده اصل و کره ای است ؟ از نمایندگی بخریم فقط یا باید جای خاصی رو نگاه کنیم که هک شده باشه؟

والا این تجربه شخصی هست،اما بنظرم محصولات ال جی یه جوری کیفیت ساختشون خیلی مضخرفه،از یخچال و کولر بگیر تا گوشی موبایل ،انگاری ساخت ایرانه همش،پلاستیک استفاده میکنن،انگاری دست بش میزنی میخاد بشکنه و وا بره،پیشنهاد نمیدم،حداقل یه چی مثل سامسونگ و برند چینی معلومه که تو همون چین ساخته میشن،با اینکه سامسونگم خیلی تقلبی داره

abbas-t
30-11-2019, 15:15
سلام دوستان
قصد خرید یخچال دوقلو دارم مدل 2000 دوو را خیلیا تعریف می کنند اما قیمتش بالاست، یه مدل اسنوا
را پسند کردم بنام slf-er1800-ti، میخوام بدونم کسی این مدل یخچالو داره
، ارزش خرید داره؟ یا مدل بهتری اگه هست ممنون میشم بهم معرفی کنید.
راستی یحچال اسنوا به مانند دوو سیستم گردش هوای سه بعدی داره؟

abbas-t
08-12-2019, 20:58
سلام دوستان
قصد خرید یخچال دوقلو دارم مدل 2000 دوو را خیلیا تعریف می کنند اما قیمتش بالاست، یه مدل اسنوا
را پسند کردم بنام slf-er1800-ti، میخوام بدونم کسی این مدل یخچالو داره
، ارزش خرید داره؟ یا مدل بهتری اگه هست ممنون میشم بهم معرفی کنید.
راستی یحچال اسنوا به مانند دوو سیستم گردش هوای سه بعدی داره؟

چرا انجمن سوت وکوره؟

HOSIN2
02-03-2020, 00:22
سلام. قصد خرید ماشین لباسشویی دارم. نظر خودم ماشین لباسشویی بدون تسمه و 8 کیلویی هست....اول از همه برام کیفیت و دوام مهمه،نمیخوام هر دفعه یک جاش خراب بشه..نکته بعدی که خیلی برام مهمه صدا و لرزش بسیار کم هست...خیلی برام مهمه.. بودجه هم حدود 6500 الی 7 تومن هست... ال جی و سامسونگ که نمیتونم بخرم چون که خیلی گرون ترن....میمونه محصولاتی مثل دوو... حقیقتش دلم زیاد سمت مخصولات ایرانی نیست...حداقل این خارجی ها مونتاژ هستن. اکر لطف کنید توی خرید راهنمایی کنید.

hamed_korn
06-06-2020, 12:09
تسمه ای بخرید بهتر هست اگه خراب بشه هزینه تعمیرش کمتر هست.
لباسشویی ها با این قیمت الان همه ایرانی چینی هستند. اکثرا هم صدا دار هست.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Amin.P30
04-12-2020, 20:19
سلام

از لباسشویی های این سایت کدوم رو پیشنهاد میکنید خرید کنم ؟ چون قسطی میده از این سایت میتونم بخرم

اسنوا یا دوو