PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نداشتن صدا در ویندوز 8.1

farary11
24-01-2014, 16:18
دوستان بعد از نصب کردن ویندوز 8.1 یک روز بعدش صدا قطع شد.الان هرکار میکنم صدا نمیاد مینویسه اسپیکر یا هدفونی وصل نیست با اینکه وصله!چیکار کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein e
28-01-2014, 10:10
سلام دوستان منم همین مشکلو دارم با ویندوز 8.1 یعی در ظاهر تمام درایورا رو شناخته ولی میگه هیچ device به پورت صدا وصل نیست.فک میکنم مشکل از ویندوز باشه

milad_gta
28-01-2014, 12:30
- روی آیکون تنظیم صدا کنار ساعت کلیک راست و گزینه Playback devices رو انتخاب کنید.
- تو پنجره باز شده روی گزینه مد نظرتون Speakers یا Headphones کلیک کنید تا دکمه Properties فعال بشه سپس رو Properties کلیک کنید.
- در پنجره باز شده به تب Advanced برید و روی Restore Defaults کلیک کنید سپس Apply و Ok.

باید مشکلتون حل شده باشه ولی احتمالا موقع وصل کردن مجدد اسپیکر یا هدفن باید این راه رو دباره طی کنید.

اگر لپ تاپ HP دارید سعی کنید مجددا درایور هاتون رو نصب کنید.

pedram.sistani
17-03-2014, 01:36
دوستان عزیز بنده هم دقیق همین مشکل دارم
توی تنظیمات BIOS هم دو گزینه هست
Azaliya و HD AUDIO
نمیدونم مشکل از کجاست

ali_joon882000
29-08-2015, 01:41
- روی آیکون تنظیم صدا کنار ساعت کلیک راست و گزینه Playback devices رو انتخاب کنید.
- تو پنجره باز شده روی گزینه مد نظرتون Speakers یا Headphones کلیک کنید تا دکمه Properties فعال بشه سپس رو Properties کلیک کنید.
- در پنجره باز شده به تب Advanced برید و روی Restore Defaults کلیک کنید سپس Apply و Ok.

باید مشکلتون حل شده باشه ولی احتمالا موقع وصل کردن مجدد اسپیکر یا هدفن باید این راه رو دباره طی کنید.

اگر لپ تاپ HP دارید سعی کنید مجددا درایور هاتون رو نصب کنید.

آقا یعنی خیلی دمت گرم. گل کاشتی. با یه روش ساده تونستی مشکل خیلیا رو حل کنی. خدا خیرت بده..

boy3030
23-06-2016, 11:12
اقا خیلی گلی با reset کردن مشکلم حل شد دمت گرم مرسی
:n12::n12::n12::n12::n12:

سید پدرام میرفخرای
09-03-2017, 10:43
سلام من گزینه advanced را ندارم

saeed.bp
20-08-2017, 11:10
منم به چنین مشکلی بر خوردم .یا از ویندوزه یا کارت صدارو کامل نصب نکردین. اگر جواب نگرفتیم با این تست ها مادربوردتو ایراد پیدا کرده و مشکل سخت افزاری هستش