PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین جا توی مشهد واسه خریدن ps3 کپی خور کجاست؟

Farbod.Dev
24-01-2014, 02:13
سلام. من تقریبا تصمیم گرفتم یه ps3 slim 320 کپی خور بگیرم. دقیقا نمیدونم تو مشهد از کجا بخرم. دیروز رفتم سعدی، ولی نمیدونم کنسول و لوازم جانبیش اصله یا نه. اگه کسی فروشگاه آشنایی تو مشهد سراغ داره که کنسول کپی خور صفر کیلومتر داره، لطفا معرفی کنه. من که نه خودم چیز زیادی از ps3 سر در میارم و نه فروشگاه آشنایی سراغ دارم. آدم منصف پیدا کردنم که کار سختیه. بعضیا قیمتاشون خیلی زیاده. کپی خور خریدنم که یکم ریسک داره. :n27:
دمتون گرم. :n12:

aref_Him_777
28-07-2014, 14:54
سلام. من تقریبا تصمیم گرفتم یه ps3 slim 320 کپی خور بگیرم. دقیقا نمیدونم تو مشهد از کجا بخرم. دیروز رفتم سعدی، ولی نمیدونم کنسول و لوازم جانبیش اصله یا نه. اگه کسی فروشگاه آشنایی تو مشهد سراغ داره که کنسول کپی خور صفر کیلومتر داره، لطفا معرفی کنه. من که نه خودم چیز زیادی از ps3 سر در میارم و نه فروشگاه آشنایی سراغ دارم. آدم منصف پیدا کردنم که کار سختیه. بعضیا قیمتاشون خیلی زیاده. کپی خور خریدنم که یکم ریسک داره. :n27:
دمتون گرم. :n12:

من یكی خریدم از تو سعدی ، تازه فروشنده هم چند سالی بود میشناختمش . دستش بد بود جعبش مال خودش نبود دفترچه نداشت كابل هاشم اصلی نبود پسش دادم . رفتم یكی از دیجیكالا نو خریدم رفتم سعدی یه كبری روش گزاشتم یه هارد seagate expansion هم گرفتم خیلی هم حال میده تازه از فابریكیشم لذت میبرم.

Masoud King
29-07-2014, 12:14
تو ملک آباد، وقتی از سه راه خیام میری به سمت پارک اولین کوچه بعد از سه راه خیام(فک کنم ملک آباد 19 میشه) رو برو داخل یه صد یا دویست متر که بری مغازش رو میبینی. آدم مطمئن و منصفی هست.