PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : TP-Link 3G Modem MA-180 VS D-Link DWM-156/A7

09123456789
23-01-2014, 16:09
سلام به همه
بنده مودم 3جی دی لینک رو خریده بودم. که قابلیت های مکالمه با کامپیوتر و دریافت و ارسال اس ام اس حتی فارسی رو داشت و اینترنتش بد نبود (آنتن گاهی نوسان می زد ولی کم) به نا به عللی فروختمش. قیمت کنونیش هم 85 تومنه شایدم پایین تر
و دیشب هم مدل تی پی لینک خریدم اینم 95 تومن که گرون تر از اون یکیه. مشکل اینه که اس ام اس فارسی نه میفرسته و نه دریافت می کنه. و قابلت مکالمه نداره.

1.به نظر شما آیا ممکنه آپ دیتی باشه که بشه اس ام اس فارسی هم رد و بدل بشه و قابلیت مکالمه بهش اضافه بشه؟
2.به نظر شما آنتن دهی و قدرت تی پی لینک بهتره یا دی لینک؟
3.کلا به نظر شما نگهش دارم یا بفرشوم دی لینک بخرم؟ کلا با مودم های دی لینک هم حال نمی کردم ویه جورایی زیاد ادا می دادن (مودم ای دی اس ال منظورم بود) و محصولات تی پی لینک رو خوب تر می دیدم.

Altairezio
24-01-2014, 11:31
دوست من شما کار بدی که فروختی Dlinkــو !
من بنا به کارم خیلی با مودم وایرلس سیم کارت خور سرو کار دارم که به مشتریا میدم+سیم کارت!بیشتر مودمای Dlink برا سیم کارتا خوبن!(هم سرویس دهی و هم سرعت کانکشن و همسازی!)
بهتره بفروشینو همون Dlink ــو بخرین!

09123456789
24-01-2014, 12:53
دوست من شما کار بدی که فروختی Dlinkــو !
من بنا به کارم خیلی با مودم وایرلس سیم کارت خور سرو کار دارم که به مشتریا میدم+سیم کارت!بیشتر مودمای Dlink برا سیم کارتا خوبن!(هم سرویس دهی و هم سرعت کانکشن و همسازی!)
بهتره بفروشینو همون Dlink ــو بخرین!

سلام
اتفاقا گذاشتمش واسه فروش
اما نکته ای که یادمه این بود که مودم دی لینک دیر تر از تی پی لینک کانکت میشد. در هر بار کانکت هم ارور میداد و باید دی سی میشدم و دوباره کانکت می شدم.

این که میفرماید مودم های دیلینک واسه سیمک کارت خوبن میتونین یکم تجربیاتتونو بیشتر در اختیارم بزارین؟ (اما در مورد مودم های ای دی اس ال دی لینک من این نظرو ندارم. تی پی لینک ها بهتر عمل کردن به نظر من)

Altairezio
24-01-2014, 13:36
سلام
اتفاقا گذاشتمش واسه فروش
اما نکته ای که یادمه این بود که مودم دی لینک دیر تر از تی پی لینک کانکت میشد. در هر بار کانکت هم ارور میداد و باید دی سی میشدم و دوباره کانکت می شدم.

این که میفرماید مودم های دیلینک واسه سیمک کارت خوبن میتونین یکم تجربیاتتونو بیشتر در اختیارم بزارین؟ (اما در مورد مودم های ای دی اس ال دی لینک من این نظرو ندارم. تی پی لینک ها بهتر عمل کردن به نظر من)

بله در مورد مودمای ADSL تی پی لینک بهتریه!
در مورد کانکت شدن هم فک کنم مشکل از دستگاهتون باشه من خودم اوایل هر دو رو مقایسه کردم!:n06:

09123456789
24-01-2014, 22:09
بله در مورد مودمای ADSL تی پی لینک بهتریه!
در مورد کانکت شدن هم فک کنم مشکل از دستگاهتون باشه من خودم اوایل هر دو رو مقایسه کردم!:n06:

پس دوباره دی لینک رو میخرم
تی پی لینک گرون تر هم هس:n30:

09123456789
11-02-2014, 02:07
آپدتی برای یکی از این دو نیامده؟ بخصوص واسه تی پی لینک که مشکل اس ام اسش حل بشه؟