PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن لپ تاپ - كمك فوري لطفا

pepero2010
23-01-2014, 00:27
با سلام خدمت دوستان عزيز
من يه لپ تاپ لنوو z500 دارم . ديروز لپ تاپ رو خاموش كردم و امروز هرچي دكمه پاورش رو مي زنم روشن نميشه . تنها چراغ پاور روشن ميشه با دوتا چراغ هاي جلوش كه اونها هم بعد از چند ثانيه خاموش ميشه . در كل هيچي نشون نميده و حتي فن اش هم روشن نميشه . بردمش تعميرات ، تعميركار گفت از بايوسشه و بهتره ببرم گارانتي درستش كنن . من بايوسش رو جديدا دستكاري نكردم فقط حدود 2 ماه قبل آپديتش كردم با نسخه اي كه توي خود سايت لنوو گذاشته بود . از اون به بعد هم خيلي باهاش كار كردم و حتي ويندوز عوض كردم ولي مشكلي پيش نيومده و امروز اينطوري شده . مي خواستم ببينم از نظر دوستان ميتونه از آپديت كردن من باشه يا كلا از بايوسش ، چون مي ترسم ببرم گارانتي ، بخاطر آپديت من قبول نكنه گارانتيش رو و بگه دستكاري شده . خيلي ممنون مي شم دوستان زودتر به من پاسخ بدن .

khelane
23-01-2014, 21:03
اکثر مشکلات روشن نشدن به بایوس اول برمیگرده بعدا پیشرفته تر و حاد تر میشه اگه تعمیرکار دیده و نظر داده بهتره بدید گارانتی و بهتره شما هم حرفی نزدید بیخورد شر واسه خودت درست نکن بگو باهاش کار کردم اینطوری شد
بایوس اپدیت کردن در حالت عادی کاری نداره
انشالله درست میشه

امیر تتلو
23-01-2014, 22:11
اره الکی برای خودت داستان درست نکن اصلا حرف از بایوس نزن ببر بگو یهو اینطوری شد نمیفهمن