PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید کادو - 13 سالگی

pakbakhteh
22-01-2014, 23:47
سلام ..
برای یه آقا پسر 13 ساله چه کادویی رو پشنهاد می دین.
اطلاعاتی که ممکنه کمک کنه
رشته ورزشی مورد علاقه : بوکس
موبایل ولب تاب وmp3 player داره
مناسبت : موفقیت درسی
بودجه : 200 تومن
دیگه همینا - چی بنظرتون میرسه واسش بگیرم
با تشکر
:»:»:»

ملا نصرالدین
23-01-2014, 09:57
یکی از اقوام ما که پسرش به بوکس علاقه داشت براش یه کیسه بوکس بزرگ و حسابی خرید. کیسه بوکس داره؟

به نظر من ساعت هدیه ی مناسبی هست

ha88an
23-01-2014, 10:31
میتونی با این بودجه یه تبلت SmartTouch Life TD7017508 واسش بخری.
کیسه بوکس فک کنم داشته باشه! اگه نداره کیسه بوکس هم خوبه.
چون ورزش کاره میتونی از این ساعت هایی که گام شمار، ضربان قلب و میزان کالری که میسوزونه رو بهت نشون میده بخری. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مثه Beurer AS50 Activity Sensor
البته بچس فک نکنم زیاد به کارش بیاد! ولی خب شیک و قشنگه بازم خودت میدونی.
موفق باشی ...

Atghia
23-01-2014, 11:10
یک کیف لب تاپ اسپورت و شیک((از اینا که میتونه به عنوان کوله پشتی هم استفاده کنه)

ساعت مچی اسپورت (همونطور که دوستان گفتن با امکانات ورزشی)
من نظرم به دستکش بوکس هست :دی اگر هم داشته باشه از یک جفت تازش خوشحال خواهد شد:n18:

اگر اهل دستبند و گردنبند هم باشه با توجه به ماه تولدش میشه از این دستبند/گردنبند های ترکیبی چرم و فلز تهیه کرد

pakbakhteh
23-01-2014, 18:26
یکی از اقوام ما که پسرش به بوکس علاقه داشت براش یه کیسه بوکس بزرگ و حسابی خرید. کیسه بوکس داره؟

به نظر من ساعت هدیه ی مناسبی هست

کیسه داره
ساعت پیشهاد خوبیه لطفا چند مدل ساعت که شیک و با دوام باشه مناسب این سن بهم پیشنهاد کنید.
با تشکر

pakbakhteh
23-01-2014, 18:30
میتونی با این بودجه یه تبلت SmartTouch Life TD7017508 واسش بخری.
کیسه بوکس فک کنم داشته باشه! اگه نداره کیسه بوکس هم خوبه.
چون ورزش کاره میتونی از این ساعت هایی که گام شمار، ضربان قلب و میزان کالری که میسوزونه رو بهت نشون میده بخری. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مثه Beurer AS50 Activity Sensor
البته بچس فک نکنم زیاد به کارش بیاد! ولی خب شیک و قشنگه بازم خودت میدونی.
موفق باشی ...

تبلت با این قیمت فک نکنم چیز با کیفیتی پیدا کنم !
ساعت خوبه
مرسی از شما دوست خوبم

pakbakhteh
23-01-2014, 18:32
یک کیف لب تاپ اسپورت و شیک((از اینا که میتونه به عنوان کوله پشتی هم استفاده کنه)

ساعت مچی اسپورت (همونطور که دوستان گفتن با امکانات ورزشی)
من نظرم به دستکش بوکس هست :دی اگر هم داشته باشه از یک جفت تازش خوشحال خواهد شد:n18:

اگر اهل دستبند و گردنبند هم باشه با توجه به ماه تولدش میشه از این دستبند/گردنبند های ترکیبی چرم و فلز تهیه کرد
پیشنهادهای خوبیه
فک کنم شما خیلی با تجربه باشی در خرید کادو
لطفا چند مورد دیگه هم بفرمائید که بتونم جمعبندی کنم.
متشکرم

Atghia
23-01-2014, 19:07
پیشنهادهای خوبیه
فک کنم شما خیلی با تجربه باشی در خرید کادو
لطفا چند مورد دیگه هم بفرمائید که بتونم جمعبندی کنم.
متشکرم

راستش بهترین مواردی که به ذهنم رسید رو مطرح کردم موارد دیگه هم هست منتهی بودجه همخوانی نداره مثلا دسته ی بازی pspکه خیلی عالیه ولی خب خیلی هم گرونه:n06:

کیف پول اسپرت + یک کلاه ورزشی از برند آدیداس میتونید براش بگیرید فکر میکنم استقبال کنه ((از نمایندگی های خوده آدیداس))(فکر کنم حدودی همین بشه:n06:)

ساعت های این تیپی (این نمونه از سری جی شاک کاسیو هست) ((البته قیمت به روزش رو اطلاع ندارم اما جایی دیدم 217)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این مدل ساعت رو دیدم با کارایی های زیر بنظرم خوب و مناسب رسید قیمتش هم 152 هزارتومان گفته شده

- سنسور الکترونیکی فعالیت، زمان گامها و مسافت را محاسبه می کند
- مصرف کالری بر حسب کیلو کالری + سوخت چربی
- قابل بستن بر روی کمر بند، روی مچ یا در جیب
- سه مرحله پاداش با هدف 10000 گام یا 30 دقیقه فعالیت جدید
- حافظه برای 14 روز
- امکان دانلود اطلاعات با USB و نرم افزار بر روی کامپیوتر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]