PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صندلی مناسب برای کامپیوتر

lafze-ghalam
21-01-2014, 16:43
سلام

با توجه به اینکه صندلی کامپیوتر یکی از سخت افزارهای جانبی به حساب میاد گفتم ختما اینجا محل مناسبی برای طرح سواله .
روزانه به طور متوسط 10 ساعت رو پشت کامپیوتر میگذورنم . صندلی که الان استفاده می کنم این شکلیه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اصلا باهاش راحت نیستم .
یه سری صندلی گیمینگ توی سایتای خارجی دیدم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال اول اینکه از این مدل صندلی توی ایران هست ؟!
سوال بعد اینکه صندلی های مدیریتی چطورن ؟ هم از لحاظ راحت بودن و هم قیمت و ... . شنیدم قیمت میز و صندلی کامپیوتر خیلی بالا رفته .
ممنون میشم منو برای خرید صندلی مناسب راهنمایی کنید .
کمر نمونده واسم :n28:

Aphotic
29-11-2014, 10:38
چرا کسی‌ تابحال به این جواب نداده...

ممنون میشم اطلاعاتی‌ که دارینو در اختیار بذارید..

مثل کجا خریدنو چی‌ خریدنو...چقدر...

omn1990
16-12-2014, 14:02
داداش منم مشکل شما رو دارم کمرم شدید درد میکنه،من عادتم دارم پامو دراز میکنم رو میز که زیر کمرم خالی میشه و خیلی دردمیکنه.منم دنبال یه دونه صندلی استاندارد هم واسه کامپیوتر هم واسه مطالعه میگردم،پیدا کردم خبرت میکنم.
دوستانی که الان راحتن با صندلیشون لطفا بگن چه مدلیه صندلیشون ماهم از این کمردرد خلاص بشیم..ثواب داره بخدا!قیمتشم مهم نیس هرچی باشه از قیمت درمان دیسک کمر کمتره!

N O V A L I S
18-12-2014, 02:03
جلیس برند خیلی خوبیه...خرداد پارسال مدلی رو که توشرکت ازش استفاده کرده بودم وحسابی امتحانشوخوب پس داده بود خریدم اگه اشتباه نکنم به قیمت 450 تومن...الان اسم مدلش یادم نیست ولی برات میگردم میذارم.... کلا به نظرم اگه کارت با کامپیوتره وتوطول روز مجبوری خیلی پاش بشینی شما برا صندلی یه تومنم هزینه کنی ضرر نکردی چون فردا جلوی هزار جور هزینه درمونو گرفتی...

omn1990
02-01-2015, 23:38
جلیس برند خیلی خوبیه...خرداد پارسال مدلی رو که توشرکت ازش استفاده کرده بودم وحسابی امتحانشوخوب پس داده بود خریدم اگه اشتباه نکنم به قیمت 450 تومن...الان اسم مدلش یادم نیست ولی برات میگردم میذارم.... کلا به نظرم اگه کارت با کامپیوتره وتوطول روز مجبوری خیلی پاش بشینی شما برا صندلی یه تومنم هزینه کنی ضرر نکردی چون فردا جلوی هزار جور هزینه درمونو گرفتی...
مدل دقیقشو میتونی بهم بگی؟لینکی چیزی بدی ممنونت میشم

N O V A L I S
03-01-2015, 09:09
سلام دوست عزیز.

مدلشو الان برات پدا کردم ولی متاسفانه تو سایتش نوشته در حال حاضر موجود نیست، ولی شما با خودشون تماس بگیر شاید تونستی پیدا کنی.

مدلش اینه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته صندلی من نسبت به صندلی های شرکت (از همین مدل) که همه بلایی سرش می اومد زودتر به سر و صدا افتاد منتهی نه صداش آزار دهنده س نه تو عملکردش تاثیری داشته، با وجودی که یه سال و نیمه داره کار می کنه..

ایشاا.. صندلی خوبی بخری که مهم ترین و با ارزش ترین چیز تو زندگی همین سلامتیه! :n11:

omn1990
03-01-2015, 14:50
سلام دوست عزیز.

مدلشو الان برات پدا کردم ولی متاسفانه تو سایتش نوشته در حال حاضر موجود نیست، ولی شما با خودشون تماس بگیر شاید تونستی پیدا کنی.

مدلش اینه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته صندلی من نسبت به صندلی های شرکت (از همین مدل) که همه بلایی سرش می اومد زودتر به سر و صدا افتاد منتهی نه صداش آزار دهنده س نه تو عملکردش تاثیری داشته، با وجودی که یه سال و نیمه داره کار می کنه..

ایشاا.. صندلی خوبی بخری که مهم ترین و با ارزش ترین چیز تو زندگی همین سلامتیه! :n11:
یه دنیا ممنون،راستی از این صندلی واسه مطالعه هن میشه استفاده کرد؟
راستش الان صندلی که دارم استفاده میکنم مثل همینه تقریبا مدلش ولی اصلا راحت نیستم باهاش.البته من خودم عادت بدی دارم که پاهامو دراز میکنم روی میز[emoji3] نمیدونم صندلی هست که هم بشه تو این حالت نشست روش هم معمولی؟

N O V A L I S
04-01-2015, 13:44
بله فکر می کنم میشه ... آره منم زیاد پیش میاد اون قفل بغلشو باز می کنم پامو دراز می کنم رو میز و فیلم می بینیم! حتی می تونی در مواقع خطر دکمه اجکتشو بزنی و با مغز بری تو سقف !! :n02: