PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن رمز!

behi best
21-01-2014, 16:11
سلام؛
من چند فایل دارم که فشرده شدن ولی رمزشونو ندارم!!!
یکی از فایل ها اینه::n23: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میخواستم هر کی تونشت رمزشو پیدا کنه و به من بگه و ضمنا بگه که چه جوری این کارو کرده تا رمز فایل های دیگه رو هم پیدا کنم!!

با تشکر:n06:

behi best
29-01-2014, 23:45
واقعا هیچ کی بلد نیست؟

V i r u s e r
30-01-2014, 01:36
سلام
پیدا کردن رمز فایل های فشرده، مخصوصا اگر رمز طولانی داشته باشند کار بیهوده و وقت گیریه
اگر فایل ها حاوی اطلاعات با ارزشی نیستند بهتره بیخیالش بشید.

4net
30-01-2014, 01:58
من دو سال پیش دنبال این کار رفتم و عملا به نتیجه ای نرسیدم
یک نرم افزارم پیدا کردم که رمز هارو دونه دونه امتحان میکرد که باید بهش محدوده رمز میدادی و اینکه حروف بزرگ و کوچک و علامت و عدد و .... توی رمز بکار رفته یا نه که منم هیچی از رمز نمیدونستم برای همین رمزو تو بازه 4 - 30 رقم دادم و تیک همه گزینه های بزرگ و کوچیک و ... رو زدم و استارت زدم که ناگهان با صحنه عجیبی روبرو شدم که نوشته بود حدود دو سال کار نرم افزار طول میکشه:n04: یعنی اگه دو سال پیش میزاشتم واسه شروع امروز تموم میشد (اگرچه یکم سیستم قبلیم ضعیف هم بود ولی فکر نکنم چنان فرقی داشته باشه) برای همین همونجا فایل فشرده رو حذف کردم و تصمیم گرفتم که از این به بعد هر فایل فشرده ای میگیرم رمزشو روی اسمش بنویسم:n01:

Ghaioom
30-01-2014, 07:40
حدود دو سال کار نرم افزار طول میکشه :n04:
اینو خوندم کلی خندیدم! :n09::n08::n02:

پیدا کردن رمز فایل دو راه بیشتر نداره.
1- گاهی وقتا لینک فایل رو تو گوگل جستجو کنید به اونجایی بر میخورید که لینک رو گذاشتن همراه با پسورد
2- یا باید برید و یادتون بیاد از اونجایی که دانلود کردین رمزشو بگیرین.
نرم افزارها فک کنم زیاد به درد نمیخورن. واسه من که لازم نشده رمز فایلی رو پیدا کنم با نرم افزار.

اینم یه نرم افزار حالا خواستین چک کنید با اینم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا هم انگار شبیه به راههایی که من گفتم رو گفته برای پیدا کردن پسورد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behi best
30-01-2014, 15:29
من که خودم اینو درست نکردم!!اگه خودم درستش میکردم که رمزش یادم میموند!!

یکی از دوستام تونست هکش کنه ولی روششو بهم نگفت!