PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز 8.1 نصب کنیم یا نه

ila
21-01-2014, 13:47
من یه مدت از ویندوز 8 استفاده میکردم که بنا به دلایلی از جمله خاموش نشدن سیستم کرک نشدن برنامه و اکتیو نشدن ویندوز بیخیال شدم
خواستم ببینم ویندوز 8.1 هم این مشکلات رو داره یا مثل ویندوز 7 یه ویندوز خوبیه و قابل اعتماد باری استفاده و ارزش نصب و جایگزین شده با یوندوز 7 رو داره؟
بعد بهترین نسخه نسخه Windows 8.1 AIO 20in1 یا indows 8.1 Core/Pro RTM -

بعد کرک درست سرمونی هست برای این ویندوز یا هنوز اذیت میکنه کرک هاش؟ ممنون

kases
21-01-2014, 15:46
به نظر من ویندوز 8.1 ارزش نصب داره کرک هم تو همین انجمن بگردی پیدا میشه

lionf3
21-01-2014, 15:56
نصب کن ضرر نمیکنی!
حدِ اقل به نظر من از ۸ بهتره هر چند باز یه سری مشکلات داره.

4net
21-01-2014, 16:22
به نظر من که 100% از 8 بهتره و از 7 هم یجورایی بهتره و یجورایی خوب نیست مثلا سرعتش از 7 بالاتره ولی بعضی نرم افزارایی که آپدیتشون نیومده توش باز نمیشن
مثلا گرافیک من باهاش خوب مچ نمیشه
در مورد اینکه Windows 8.1 AIO 20in1 بهتره یا indows 8.1 Core/Pro RTM باید بگم Windows 8.1 AIO 20in1 که نسخه خاصی نیست این همه نسخه ها باهم تو یک پکن که شما میتونی بین اون نسخه ها انتخواب کنی و نسخه indows 8.1 Core/Pro RTM هم core جداست pro هم جداست rtm هم نسخیه که قبل از ورود نسخه نهایی به بازار عرضه میشه که بیشتر برای برنامه نویساست شما نسخه pro final رو نصب کن که هم آخرین نسخست و هم اینکه راحت با اسکایپ کرک میشه و بهترین نسخه برای کاربرای خونگی به نظرم همین نسخست

ha88an
21-01-2014, 18:18
من که خیلی وقته دارم از 8.1 استفاده میکنم به شما هم توصیه میکنم هر چه زودتر این ویندوز رو نصب کنید.
فوق العاده سرعتش بالاست نسبت به ویندوز 7، کرک هم خیلی وقته واسش اومده و میتونید راحت ازش استفاده کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشی ...

shahin666
22-01-2014, 02:06
منم دقیقا همچین سوالی رو داشتم + آیا ویندوز 8.1 رو نصب کنیم یا صبر کنیم ویندوز 8.2 بیاد
چون قرار بود تو همین ماه ویندوز 8.2 بیاد؟!

حالا مشخص هست دقیقا این ویندوز 8.2 کی میاد

lionf3
01-02-2014, 15:43
منم دقیقا همچین سوالی رو داشتم + آیا ویندوز 8.1 رو نصب کنیم یا صبر کنیم ویندوز 8.2 بیاد
چون قرار بود تو همین ماه ویندوز 8.2 بیاد؟!

حالا مشخص هست دقیقا این ویندوز 8.2 کی میاد

شما همین ۸.۱ رو نصب کن اصن هنوز تایید نکردن ۸.۲ رو چه برسه که بخواد به این زودی ها بیاد!!

masooyan
02-02-2014, 12:12
سلام دوستان

من نسخه ی Windows® 8.1 Heavier™ Edition Pre-Activated 2014 64-Bit by Nishant که تازه ریلیز شده

رو نصب کردم منتهی تو ورود به safe mood مشکل داره و با یه صفحه مشکی روبرو میشم،می خاستم ببینم که نسخه ی خود مایکروسافت که چنین مشکلی نداره؟

smss.exe
02-02-2014, 13:08
سلام دوستان

من نسخه ی Windows® 8.1 Heavier™ Edition Pre-Activated 2014 64-Bit by Nishant که تازه ریلیز شده

رو نصب کردم منتهی تو ورود به safe mood مشکل داره و با یه صفحه مشکی روبرو میشم،می خاستم ببینم که نسخه ی خود مایکروسافت که چنین مشکلی نداره؟

سلام

هیچ مشکلی نداره؛ شما میتونید نسخه ی Enterprise رو از سایتش دانلود کنید و بدون کرک کردن هم تا مدت زیادی ازش استفاده کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روانپریش
02-02-2014, 13:15
سلام

هیچ مشکلی نداره؛ شما میتونید نسخه ی Enterprise رو از سایتش دانلود کنید و بدون کرک کردن هم تا مدت زیادی ازش استفاده کنید:

ممنون تا چه مدتی؟
بعد قیمت ارجینالش چقدره میشه به پول ایران

smss.exe
02-02-2014, 13:23
سلام

به صورت پیش فرض به شما در اولین بار 90 روز زمان میده؛ البته یه دستور هم هست که این زمان رو میتونید تا 3 برابر افزایش بدید که بهش میگن Grace Period و این زمان رو به عنوان مهلت برای تست قرار داده؛ این دستور رو زمانی بزنید که به روزهای پایانی هر دوره رسیدید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته لازم به ذکره که این دستور رو باید در Command Prompt و یا Run بزنید.

قیمتش رو توی ایران نمیدونم ولی یه سری شرکت ها مثل دمسان رایانه این ها رو میفروشند؛ میتونید از واحد فروش اونا پیگیری کنید.

روانپریش
02-02-2014, 13:48
سلام

به صورت پیش فرض به شما در اولین بار 90 روز زمان میده؛ البته یه دستور هم هست که این زمان رو میتونید تا 3 برابر افزایش بدید که بهش میگن Grace Period و این زمان رو به عنوان مهلت برای تست قرار داده؛ این دستور رو زمانی بزنید که به روزهای پایانی هر دوره رسیدید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته لازم به ذکره که این دستور رو باید در Command Prompt و یا Run بزنید.

قیمتش رو توی ایران نمیدونم ولی یه سری شرکت ها مثل دمسان رایانه این ها رو میفروشند؛ میتونید از واحد فروش اونا پیگیری کنید.
یعنی با زدن این کد تا 270 روز میتونیم بدون کرک باهاش کار کنیم؟
بعد اگه مهلت تموم شه دیگه نمیذاره وارد ویندوز بشیم یا اپدیت نمیشه؟

smss.exe
02-02-2014, 14:33
سلام

درسته همینطوره و زمانش رو افزایش میده.
بعدش اگر مهلت تموم شه حتما باید اکتیو بشه؛ البته اجازه ی ورود به ویندوز رو میده ولی خیلی چیزها رو مثل Background غیر فعال می کنه.

اون که اجازه ی ورود به ویندوز رو نمیداد ویندوزهایی مثل XP بودند؛ توی این حالت چون نسخه ی نصب شده Enterprise هست اجازه میده؛ اونم به دلیله اینه که نحوه ی Activate کردن توی این نسخه متفاوته و با یه سریال خالی Activate نمیشه و چون برای این کار میشه از چند روش استفاده کرد، لازمه ی اون اینه که حتما وارد ویندوز بشی.