PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپگرید ویندوز 8 به نسخه 8.1

misoft
20-01-2014, 11:22
سلام
نسخه نصب شده روی سیستم ویندوز 8 اینترپرایز 64 بیتی هست. به دلیل تعداد برنامه های نصب شده روی ویندوز و مشکلات بعدی قصد نصب ویندوز جدید ندارم و میخوام نسخه فعلی رو به 8.1 ارتقا بدهم.
از ویندوز مجموعه کینگ 37 برای نصب ویندوز 8.1 ، پس از بالا آمدن ویندوز ، فایل ستاپ موجود در دی وی دی را برای Upgrade کردن ویندوز اجرا میکنم که به دلیل اینکه فایل setup.exe مخصوص نسخه های 32 بیتی است اجرا نمیشود و خطا میدهد.

دی وی دی مورد نظر هر دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی را دارد اما لانچر ستاپ آن تنها برای 32 بیتی است و برای نصب نسخه 64 بیتی باید از طریق بوت سیستم عمل کرد که از این طریق آپگرید امکان ندارد.
کسی فایل setup.exe ای که مخصوص سیستم های 64 بیتی است و در روت سی دی ویندوز 8.1 قرار میگیرد را داره تا جایگزین کنم یا راه دیگه وجود داره؟

ha88an
20-01-2014, 12:58
سلام دوست عزیز
به احتمال خیلی زیاد اون نسخه ای که شما از مجموعه کینگ خواستید آپگرید کنید با ویندوز فعلی شما سازگار نبوده، احتمالا به دلیل اینکه اون ویندوزی که توی مجموعه کینگ بوده نسخه دستکاری شده بوده. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بهتون پیشنهاد میکنم ایمیج ویندوز 8.1-64 بیتی رو از سایت های دانلود معروف دانلود کنید و سپس برای آپگرید اقدام کنید.
موفق باشی ...

misoft
20-01-2014, 15:51
سلام
اگر شما ایمیج نسخه 64 بیتی رو دارید لطف کنید و فایل setup.exe که در ایمیج قرار دارد را آپلود کنید.
اگر این فایل باشه مشکل من حل میشه.

ha88an
20-01-2014, 16:43
من خودم ویندوز 8.1 64 بیتی رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کردم و آپگرید کردم و تا حالا هم برام مشکلی پیش نیومده. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشی ...

misoft
20-01-2014, 19:24
سلام
خوب خدا خیرت بده
اون فایل رو بده (کلا چند مگابایت بیشتر نیست) من با این اینترنت ضعیف دو روز منتظر دانلود شدن نباشم

با تشکر

ha88an
20-01-2014, 20:35
سلام
خوب خدا خیرت بده
اون فایل رو بده (کلا چند مگابایت بیشتر نیست) من با این اینترنت ضعیف دو روز منتظر دانلود شدن نباشم

با تشکر
دوست عزیز
اون فایل به تنهایی به دردتون نمیخوره، چون ویندوزی که شما دارید نسخه ویرایش شده است باید کل ایمیج رو دانلود کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Naviiid875
04-04-2014, 00:53
دوستان ببخشید من میتونم از ویندوز 7 به ویندوز 8.1 ارتقا بدم یا باید ویندوز 8 داشته باشم؟...و اینکه HA88AN عزیز شما چطور آپگرید کردی؟...هرچی تو گوگل گشتم نفهمیدم چطور با فایل ISO که دارم ویندوز رو آپگرید کنم...