PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش لپ تاپ Lenovi G510

LEO.M
17-01-2014, 16:16
برند و مدل لپ تاپ :
Lenovo G510
وضعيت ظاهري و ميزان کارکرد لپ تاپ :
کارکرده(3 هقته)
گارانتي:
دارد/یک سال شرکت Green و یک سال گارانتی طلایی الماس

سایر مشخصات:پردازنده: Intel 4200M Core i5 2.5 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB
کارت گرافیک: AMD 8500M 2048 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - دارای 1 پورت USB2 و 2 پورت USB3 - بلوتوث نسخه 4 - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI Port
- ویندوز 8.1 با نرم افزار کامل نصب شده
توضيحات تکميلي:
کمتر از 3 هفته هستش که لپ تاپ رو خریدم و همونطور که در عکس ها پیداست هنوز نوار پلاستیکی دورش رو هم جدا نکردم. کاملا در حد نو.لپ تاپ نو می باشد و من به دلیل اینکه برنامه مورد نظرم با مدل پردازنده لپ تاپ سازگاری نداشت مجبور به فروش شدم. پردازنده G510 آخزین سری پردازنده کمپانی اینتل یعنی Haswell می باشد.

قيمت پايه / ثابت :
1600000 تومان
شرايط فروش و تحويل کالا :
حضوری تهران

برای دیدن تصاویر در اندازه اصلی،روی آن ها کلیک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir995
15-10-2014, 18:56
فروش لنووz510 بسیار تمیز دستگاه ال سی دیش فول اچ دی هست که سفارشی از شرکتش گرفتم و 180 تومن بخاطر فول اچ دی بودنش دادم دستگاه های دیگه حتی اچ دی هم نیستن از روز اول ضد خش داشته همه جاش حتی زیرش 2 سال گارانتی سازگار که یک سال و هفت ماهش مونده در حد اک بند تعویض هم با دستگاه های دیگه میکنم پیام بدید / با لوازم جانبیش مانند کیف و موس میدم . یک هفته هم تست میدم براتون
amir6933095@gmail.com

Vahid-jgtx
15-10-2014, 23:08
ببخشید g510 مشخصات عالیی داره ولی فک نمیکنید با توجه به قیمت نو وآکبند با گارانتی 2 ساله سازگار که لوتوس یا اوومدیاشاپ حدود (1650) میده قیمتتون بالاس