PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش جالب براي افزايش سرعت در اينترنت

viper-max
24-08-2006, 03:50
با انجام اين كار سرعت اينترنتتون تا ده برابر افزايش پيدا میکنه . اين کار باعث ميشه هر صفحه ای برای دومين بار يا بعد از اون که ميخواد باز شه به سرعت هر چه تمام باز بشه. :blink:

توجه: اگر مراحل رو انجام داديد و در ابتدا تغييری احساس نکرديد اون رو پاک نکنيد چون تو جايی که شما فکرش رو نميکنيد به کمکتون مياد بدون اينکه شما بفهميد.

ابتدا به Start برید و تو Run تایپ کنید Regedit و Enter بزنید. حال به دنبال این عبارت بگردید:

[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVe rsionInternet Settings]

سپس در سمت راست پنجره به دنبال این عبارات بگردید:

1: MaxConnectionsPerServer

2: MaxConnectionPerl_OServer

ممکنه این دو عبارت رو مثل من نداشته باشید پس روی صفحه سمت راست ، کليک راست كنيد و از قسمت [New]، روی [DWORD] كليك كنيد.

سپس عبارت شماره 1 را بنويسيد . برای عبارت شماره 2 هم همین مراحل را انجام بدید. حالا روی عبارتهای ساخته شده دو بار کليک کنيد و در قسمت [Value data] برای گزينه اول عدد 8 و برای گزينه دوم حرف a را وارد کنيد و سيستم را Restart کنيد. :biggrin:

توجه: در هنگام نوشتن به حروف بزرگ دقت كنيد. يا میتونید از چیزی که من نوشتم کپی و تو رجیستری Paste کنید

masoud-lat
24-08-2006, 22:14
كي امت حان كرده جواب ميده

viper-max
25-08-2006, 02:26
what????? :blink:

j0l6
25-08-2006, 10:35
what????? :blink:
میگه کی این روشو تستش کرده؟ لطفا بگین کار کرد یا نه؟ ( همه ی اینا رو مسعود گفت )

viper-max
26-08-2006, 02:11
تست شدس

فقط زياد روش فشار نيارين بستگي به تعداد صفحه هاي باز شده داره

*hamedkhatar*
26-08-2006, 15:06
سلام
منم تستس کردم بد نبود
;)

Kiarash3000
30-09-2006, 06:09
مهندس این روش سرعت رو ظاهرا به 115 کیلو بیت میرسونه ولی در عمل هیچ فرقی نداره فقط صفحه ای که برای بار دوم باز میشه سریعتر بالا میاد سرعت واقعی همون یک کیلوبیت بر ثانیه هست