PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منبع براي آموزش برنامه نوسيسي معرفي كنيد

p303
24-08-2006, 02:19
منبع براي آموزش برنامه نوسيسي معرفي كنيد :)

Alireza_Shafaei_PCworld
24-08-2006, 02:22
یک منبع خوب میشناسم که خیلی به دردت میخوره!
کتاب!
شوخی کردم
من شخصا جایی بهتر از کتاب پیدا نکردم
sorry

Bayazee
24-08-2006, 02:27
یه سری به اینجا بزن ! و سعی کن کمی بخونی ....
خوشت می یاد ....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Michka
24-08-2006, 03:04
سلام
اول یه سرچ بزن بعد تاپیک برن

ولی حلا چند تا واست مینویسم

hoseinquest
24-08-2006, 05:15
اينترنت، كتاب، استاد، سيدي آموزشي!!!
شوخي كردم. حالا چه زباني ميخواي كار كني

imi_undertaker
24-08-2006, 08:56
دوست عزيز براي شروع برنامه سازي به زبان توجهي نكن ابتدا مدل سازي رو ياد بگير كتابي كه در اين زمينه مي تونم بهت معرفي كنم كتاب مباني كامپيوتر و برنامه سازيه . اينو بخون خيلي خوبه .

shahabmusic
24-08-2006, 14:09
بهترين منبع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

manmanman
27-08-2006, 07:00
دوست عزيز كتاب آموزش برنامه نويسي مقدماتي به زبان ++c آخرين ويرايشش ويرايش پنجم 2005 اخيرا توسط انتشارات غزال منتشر شده كتاب خوبيه ;)

manmanman
27-08-2006, 13:40
دوست عزيز كتاب آموزش برنامه نويسي مقدماتي به زبان ++c آخرين ويرايشش ويرايش پنجم 2005 اخيرا توسط انتشارات غزال منتشر شده كتاب خوبيه ;)
نويسنده هاش هم Deitel & Deitel هستن

p303
29-08-2006, 03:56
از همه تشكر مي كنم :rolleye:

vandu
30-08-2006, 04:31
ببین به نظر من تفاوت خیلی زیادی بین زبانهای برنامه نویسی در سطوح پایه وجود نداره بنابراین اگه می خوای در همین سطح بمونی نباید زیاد توفیری داشته باشه که کدوم زبان رو انتخاب کنی (تو این مرحله مهم اینه که الگوریتمهای پایه و تکنیکهای برنامه نویسی و اصلا طرز تحلیل مسائل و ... رو یاد بگیری) اگه از این چیزهایی که گفتم جلوتری به نظر من یه زبانی رو انتخاب کن که آینده داشته باشه. زبانهایی مثل Vb .net و C# .net هر چند که انتظار میره چندان هم موفق نباشند، اما حداقل برای چند سالی کارت رو راه میندازن. مثل VB 6 که با گذشت 8-9 سال از انتشارش و در حالیکه زبانهای خیلی بهتری از اون وارد عرصه شدن، هنوز هم میشه باهاش برنامه های جالبی رو نوشت و ازش پول درآورد! برای یادگیری هم به نظر من اگه تونستی مثلا کتاب C# .net جعفرنژاد قمی رو از یه جایی تهیه کن (نخر چون ارزشش رو نداره!) و بقیه اش را با e-book و MSDN برو جلو. موفق باشی!