PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گروه B | بحث و تبادل نظر | اسپانیا - هلند - شیلی - استرالیا

Stream
16-01-2014, 01:16
Group B

Pts

GA

GF

L

D

W

MP

Team

Flag

9

3

10

0

0
3

3

Netherlands
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6

3

5

1

0
2

3

Chile

3

7

4

2

0
1

3

Spain

0

9

3

3

0

0

3

Australia

Matches

Team
Result
Team
Venue
Date
Match

Netherlands|[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1-5
Spain | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena Fonte Nova , Salvador
23 خرداد
3

Australia | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3-1
Chile | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena Pantanal , Cuiabá
24 خرداد
4

Netherlands | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-3

Australia | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Estádio Beira-Rio , Porto Alegre
28 خرداد
19

0-2

Estádio do Maracanã, Rio de Janeiro
28 خرداد
20

0-3

Arena Da Baixada, Curitiba
2 تیر
35

2-0

Netherlands|[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arena Corinthians , São Paulo

2 تیر
36

Road to Brazil

مدافع عنوان قهرمانی در گروه سختی در انتخابی جام جهانی قرار گرفت. همگروه شدن با فرانسه کار اسپانیایی‌ها را سخت کرده بود. اسپانیا قهرمان 2010 و فرانسه قهرمان 1998 رقابت سختی برای صعود داشتند اما در نهایت شاگردان ویسنته دل‌بوسکه موفق شدند به جام جهانی صعود کنند. آنها می‌خواهند به اولین تیم اروپایی تبدیل شوند که توانسته در قاره آمریکا به قهرمانی در جام جهانی برسد.

Netherlands | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هلندی‌ها پس از یک تورنمنت تاسف‌بار در یورو 2012 که هر سه بازی خودشان را در گروه D با شکست پشت سر گذاشتند توانستند با شایستگی به جام جهانی صعود کنند. آنها این صعود را باید بیش از هرکس مدیون روبین فان‌پرسی باشند که توانست با 11 گل زده آقای گل رقابت‌های انتخابی جام جهانی باشد. به نظر می‌رسد هلندی‌ها از عملکرد بدشان در یورو 2012 درس گرفتند تا بتوانند در جام جهانی 2014 عملکرد مطلوبی از خود داشته باشند. آنها نایب قهرمان دوره قبل در آفریقای جنوبی هستند.

شیلی نباید از اینکه بازی آخرش با کلمبیا در حالی که سه بر صفر جلو بود، به 3 بر 3 رسید ناراحت باشد زیرا هر دو تیم توانستند به جام جهانی 2014 صعود کنند. البته شیلی در بازی بعدی با پیروزی برابر اکوادور توانست مسافر برزیل شود.

استرالیا توانست با برتری برابر عمان به عنوان تیم دوم گروه B توانست پس از ژاپن به جام جهانی 2014 صعود کند. آنها در حال حاضر بدون سرمربی هستند. دو شکست 6 بر صفر برابر برزیل و فرانسه باعث شد سرمربی آنها از کار برکنار شود. با این حال بعید به نظر می‌رسد استرالیا بتواند خودش را برای حضور در جام جهانی 2014 آماده کند.

Abdolreza2012
11-05-2014, 23:47
این گروه + گروه G خیلی بازی های دیدنی داره
تو این گروه به نظرم شانس هلند و اسپانیا بیشتر برای سعود

+

دوستان کسی برنامه ی کامل بازی ها ( تاریخ و ساعت به وقت ایران ) رو کسی داره بهم بده
ببینم با امتحاناتم تداخل دارن یا نه
ممنون

pooya_hekmati
12-05-2014, 00:47
عاشق اسپانیام ، ولی از کاسیاس بدم میاد ، پس عشق است برزیل

Lord-Voldemort
12-05-2014, 10:24

+

دوستان کسی برنامه ی کامل بازی ها ( تاریخ و ساعت به وقت ایران ) رو کسی داره بهم بده
ممنون

مگه میشه رضا جان
امتحانات نهایی و امتحانات دانشگاه دولتی رو جلو انداختن که به جام جهانی نخوره !!

Abdolreza2012
12-05-2014, 16:20
مگه میشه رضا جان
امتحانات نهایی و امتحانات دانشگاه دولتی رو جلو انداختن که به جام جهانی نخوره !!

والله برای ما که تقریبا از 15 تا 30 خرداد امتحانات هست و تداخل داره با بازیا
تقریبا نصف بازیای گروهی رو از دست دادم ، البته گه بخوام درس بخونم :n02:

Farhad
13-05-2014, 14:14
- اگه استرالیا در شرایط خوبی به سر میبرد (گویا بنا به شنیده ها و اخبار این روزها اوضاع خوبی نداره این تیم) بدون شک گروه مرگ این جام همین گروه بود نه گروه D !
- درخشش و شگفتی شیلی در این جام بسیار محتمل هست .
- با احترام به طرفداران اسپانیا ، آرزوی حذف زودهنگام این تیم رو در همین مرحله گروهی مینمایم . :n02:

sale2000
13-05-2014, 16:10
پيش بيني سختي نيست! هلند و اسپانيا تيمايي نيستن كه اسير معجزه بشوند به نظرم.:n13:

vahidgame
14-05-2014, 18:20
شیلی واقعا تیم خیلی خوبیه و می تونه هلند و اسپانیا رو اذیت کنه
بازیکنایی مثل ویدال ، سانچز ، وارگاس و ماتیاس فرناندز توی اون وجود دارن به اضافه یه سری بازیکن با انگیزه
نباید این تیم رو دست کم گرفت

اسپانیا که دیگه با این همه ستاره و فوق ستاره صعود می کنه
هلند هم روی کاغذ باید صعود کنه ولی می تونه از جانب شیلی خطر رو احساس کنه...

Sh-Meteor
16-05-2014, 14:50
اسپانیا با ارزش ترین تیم جام جهانی

Mohammad Yek110
16-05-2014, 15:57
امیدوارم شیلی و اسپانیا بیان بالا هرچند اگه شیلی بیاد بالا به احتمال زیاد دوباره به برزیل میخوره
خیلی تیم خوبیه ، توی 2010 عالی بودن

hojjatinho
18-05-2014, 14:57
هلند دیشب و در یک بازی دوستانه مقابل اکوادور 1 -1 متوقف شد ...

نکته جالب استفاده فن خال از سیستم 3-5-2 ( در دفاع 5-3-2 ) به جای 4-3-3 سنتی و همیشگی هلند بود!

Hamid Hamid
18-05-2014, 20:31
هلند دیشب و در یک بازی دوستانه مقابل اکوادور 1 -1 متوقف شد ...

نکته جالب استفاده فن خال از سیستم 3-5-2 ( در دفاع 5-3-2 ) به جای 4-3-3 سنتی و همیشگی هلند بود!

کاش معجزه می شد و یکی به این آقای فن خال میرسوند که ترو خدا دست از این سیستم استثنایی و انتخاب های جالبت بردار. من واقعا تعجب می کنم چطوری یه سری ها دعوت شدند؟ آخه دلیلی نداره دلی بلیند رو به تیم ملی دعوت کنه ! ( به جز اینکه فرزند دنی بلیند بازیکن آژاکس سال 95 هستش که قهرمان اروپا شدند با همین سرمربی گری آقای فن خال ). تو بازی نایمخن که جهان بخش 2 تا گل رو زد همین آقای بلیند مقصر اصلی بودش. تو بازی فرانسه هم که اگه اشتباه نکنم 2 تا گل خوردیم از همین سمت جناب آقای بلیند بودش. و از اونور گلری بسیار ضعیف آقای کیلیسن. مگه تیم کرول و پاتریک ون آنهلت رو دعوت نکردی خب استفاده کن دیگه بشر :n02: . تو دفاع وسط و کنار ( راست ) هم باز مثلا Denswil و ریکاردو فن رین رو دعوت نکرده که هم خیلی جوون هستند و هم خیلی سرحال. البته در مورد Denswil نه که حالا بخواهد فیکس باشه اما می تونست به جای فلتمان دعوت بشه. چیزی هم در مورد مصدومیت این 2 بازیکن نخوندم جایی ... البته باز اینا همه برمی گرده به سلیقه ی مربی اما به نظرم 4-5 نفر اصلا در حد تیم ملی نیستند.

در هر صورت با این انتخاب ها و مخصوصا بیرون نشستن شایسته ها من حتی احتمال عد صعود هلند از گروهش رو هم می دم ، مگر اینکه یه خورده تو انتخاب ها در پست های دفاع وسط و دفاع چپ و گلر تجدید نظر بشه.

موفق باشید

Alireza.M67
20-05-2014, 21:10
دیدن بازی های بلژیک، هلند و شیلی توی این جام جهانی برام جالب بود که متاسفانه دو تاشون تو یه گروه افتادن.
به همین خاطر به هلند و شیلی رای دادن .

Sh-Meteor
23-05-2014, 23:11
پوستر تیم های حاضر در گروه B جام جهانی 2014 برزیل

سايت ESPN کريستيانو سيکوئيرا، هنرمند برزيلي را به خدمت گرفت تا پوسترهاي منحصر به فردي براي تمام 32 کشور شرکت کننده در رقابت‌هاي جام‌جهاني طراحي کند.

این پوستر ها شامل نام مستعار و ستاره هر تیم است.

اسپانیا:

هلند:

شیلی:

استرالیا:

clau
25-05-2014, 15:14
از این گروه که رقابت برای سرگروهی بین اسپانیا و هلنده

اسپانیا باید تمام زورش بزنه تا تو گروهش اول بشه تا مرحله بعد به برزیل نخوره چون سرگروهی برزیل که تو گروهش قطعیه

در هر صورت هلند یا اسپانیا هر کدومشون به عنوان تیم دوم برن بالا باید طعم حذف جلوی برزیل بچشن

که فک کنم این افتخار نصیب هلند بشه:n09:

powerslave
28-05-2014, 18:54
مثل اینکه رافائل فندرفارت مصدوم شده و جام جهانی رو هم از دست داده. از ناحیۀ ساق پا. با توجه به سنش هم دیگه به جام جهانی بعدی هم نمیرسه.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فن‌درفارت_جام_جهاني_را_ ز_دست_داد)

Hamid Hamid
28-05-2014, 20:52
در هر صورت هلند یا اسپانیا هر کدومشون به عنوان تیم دوم برن بالا باید طعم حذف جلوی برزیل بچشن

که فک کنم این افتخار نصیب هلند بشه

در اینکه تیم هلند امسال واقعا جوون و ضعیف هستش هیچ شکی ندارم ، اصلا با وجود تیم خوبی مثل شیلی من حتی احتمال عدم صعودش رو هم می دم ، اما سال 2010 هم خیلی ها می گفتن هلند به برزیل می بازه ... اما با یه بازی خیلی خوب و اون گل فوق استثنایی Gio تونست برزیل رو شکست بده. امسال هم ممکنه به برزیل بخوره ، اگر ببره ( که احتمالش هست اما خیلی کمه ) در واقع معجزه رخ داده.

+

مصدومیت رافائل فندر فارت رو هم من به فال نیک می گیرم ، این مصدومیت موقعیتی هست واسه ی جوون تر های تیم مثل Clasie و وینالدوم و یکی 2 نفر دیگه. و با وجود اسنایدر من نیازی به فندر فارت نمی بینم. امیدوارم دلی بلیند هم مصدوم بشه چون از قرار آقای فن خال می خواد ازش تو خط هافبک استفاده کنه که قطعا نتیجش رقم خوردن فاجعه هستش.

Sh-Meteor
29-05-2014, 20:58
آمار مهاجمان تیم ملی اسپانیا

پ.ن: با توجه به این شواهد، پسرفت شدید داوید ویا، آقای گل جام جهانی 2010 رو شاهد هستیم.:n29:

Capcom
31-05-2014, 14:25
در اینکه تیم هلند امسال واقعا جوون و ضعیف هستش هیچ شکی ندارم ، اصلا با وجود تیم خوبی مثل شیلی من حتی احتمال عدم صعودش رو هم می دم ، اما سال 2010 هم خیلی ها می گفتن هلند به برزیل می بازه ... اما با یه بازی خیلی خوب و اون گل فوق استثنایی Gio تونست برزیل رو شکست بده. امسال هم ممکنه به برزیل بخوره ، اگر ببره ( که احتمالش هست اما خیلی کمه ) در واقع معجزه رخ داده.

+

مصدومیت رافائل فندر فارت رو هم من به فال نیک می گیرم ، این مصدومیت موقعیتی هست واسه ی جوون تر های تیم مثل Clasie و وینالدوم و یکی 2 نفر دیگه. و با وجود اسنایدر من نیازی به فندر فارت نمی بینم. امیدوارم دلی بلیند هم مصدوم بشه چون از قرار آقای فن خال می خواد ازش تو خط هافبک استفاده کنه که قطعا نتیجش رقم خوردن فاجعه هستش.

شما چه گيري به بليند بدبخت دادي :دي من چندتا از بازيهاشو أين فصل ديدم در پست هافبك دفاعي عملكرد خوبي داشته... أسامي مدافعين كه دعوت كرده به أين دليل عجيبه كه ظاهرا ميخواد ٥دفاعه بازي كنه سه نفر دفاع وسط روهم مدافعان فاينورد در نظر داره!!! كلاسي هافبك جوون و بسيار خلاقي هست به گفتم شما همون بهتر كه فندرفات مصدوم شد:دي

Sent from my iPad using Tapatalk

Abdolreza2012
31-05-2014, 15:00

فهرست نهایی اسپانیا برای جام جهانی : دنی کارواخال خط خورد

شنبه 10 خرداد ساعت 15:32
دل بوسکه برای پست دفاع راست ترجیح داد روی خوان فران، مدافع اتلتیکو مادرید، حساب کند
آی اسپورت - اسامی 23 بازیکن نهایی تیم ملی اسپانیا برای حضور در جام جهانی برزیل اعلام شد.
نکته جالب اینجاست که دل بوسکه با وجود مصدومیت کاستا حاضر شد تا روی این مهاجم ارزشمند ریسک کرده و وی را با خود به برزیل ببرد.
صبح اعلام شده بود که دل بوسکه چنین تصمیمی را در قبال کاستا اتخاذ کرده است. اما دنی کارواخال بزرگترین بازیکنی است که از جام جهانی به تصمصم دل بوسکه باز ماند.
دیگر بازیکنان خط خورده : آلبرتو موره نو ، ایتورآسپه ، ناواس و دلوفئو هستند.
اسامی 23 بازیکن تیم ملی اسپانیا بدین شرح است :
دروازه بانان :
کاسیاس ، دخه آ ، رینا
مدافعین :
راموس ، پیکه ، آلبیول ، خوان فران ، آسپلیکوئتا، یوردی آلبا
هافبک ها
خاوی مارتینس ، ژاوی ، ژابی آلونسو ، اینیستا ، بوسکتس ، کوکه ، کاسورلا ، ماتا ، سیلوا ، پدرو ، فابرگاس
مهاجمین
تورس ، ویا ، کاستا

Hamid Hamid
31-05-2014, 21:25
شما چه گيري به بليند بدبخت دادي :دي من چندتا از بازيهاشو أين فصل ديدم در پست هافبك دفاعي عملكرد خوبي داشته... أسامي مدافعين كه دعوت كرده به أين دليل عجيبه كه ظاهرا ميخواد ٥دفاعه بازي كنه سه نفر دفاع وسط روهم مدافعان فاينورد در نظر داره!!! كلاسي هافبك جوون و بسيار خلاقي هست به گفتم شما همون بهتر كه فندرفات مصدوم شد:دي

بابا آخه تا این همه هافبک خوب داره دلیل نمی شه اینو بازی بده ، بازی فرانسه به همراه جناب آقای کیلیسن گند زدن به تیم :n02: حالا ببین من کی گفتم :n02: مگر اینکه من چشمش بزنم و برعکس به جای گند زدن خوب بازی کنه :n02: ولی تو دفاع چپ خیلی داغونه ، یعنی فاجعس :n02:

Capcom
31-05-2014, 21:31
بابا آخه تا این همه هافبک خوب داره دلیل نمی شه اینو بازی بده ، بازی فرانسه به همراه جناب آقای کیلیسن گند زدن به تیم :n02: حالا ببین من کی گفتم :n02: مگر اینکه من چشمش بزنم و برعکس به جای گند زدن خوب بازی کنه :n02: ولی تو دفاع چپ خیلی داغونه ، یعنی فاجعس :n02:

ولي أخه فن خال حتما بليد رو بازي ميده فقط اينكه هافبك بازي بده يا دفاع معلوم نيست... هافبك به نظر من كلاسي و دي يانگ و وسلي باشه خيلي خوبه...
بأيد صبر كنيم ببينيم امشب چه تركيبي رو انتخاب ميكنه...

Captain Black
31-05-2014, 21:53
سلام بنظر من هلند و اسپانیا سعود میکنن اینو مگه کسی شک داره؟؟؟
:n09:
احتمالا هم من بتونم بازی رو ببینم اخه امتحانات من از 27 ام شروع میشه :n27:

aliano
01-06-2014, 11:27
من هم قبول دارم بلیند برای پست LWB کنده.فکر می کنم اگر ون در ویل مصدوم نمی شدن یانمات رو میاورد جای بلیند.در مورد این سیستم هم فکر می کنم ون گال مجبور به استفاده از چنین سیستمی شده.اگر بخواد 3-3-4 بازی کنه هافبکهای میانیش کیفیت لازم رو ندارن.یعنی ترکیب دی یونگ-دی گوزمان و کلاسی.و اینکه اسنایدر فقط می تونه AM یا trequartista بازی کنه درست مثل مسوت اوزیل و عملاً توی -3-3-4 خیلی بکار نمیاد.توی اینتر هم موقعی که گاسپرینی اومد بخاطر اینکه می خواست 2-5-3 بازی کنه نیمکت نشین شد.در واقع این سیستم فان خال 2-1-4-3 ای هست که والتر ماتزای توی ناپولی استفاده می کرد.ولی اگر بخواد تغییر سیستم بده 1-3-2-4 از همه بیشتر با بازیکناش مچه.دو تای جلوی دفاع رو دی یانگ و کلاسی رو بذاره.سه تای پشت ون پرسی هم اسنایدر،روبن و ممفیس دی پی.کلاً مصدومیت استروتمن همه چی رو خراب کرد.

Capcom
01-06-2014, 19:46
اره فن خال در مصاحبه گفت كه به دليل مصدوميت كوين و چون هيچ جايگزيني براش نيست مجبور شده از اين تركيب استفاده كنه، همچنين به دليل ضعف مدافعين

amirarsalaan
05-06-2014, 12:39
امیدوارم برخلاف همیشه بازی های مقدماتی رو خوب شروع کنیم و مثل گذشته اینطوری نباشه که بازی به بازی بهتر بشیم
چون اگر بخواهیم با عنوان دوم صعود کنیم به برزیل میخوریم و اونها هم که جو گرفتتشون و خارج از عرف فوتبالی ممکنه مارو ببرن :n27:

Mohammad Hosseyn
13-06-2014, 20:49
از این گروه که رقابت برای سرگروهی بین اسپانیا و هلنده

اسپانیا باید تمام زورش بزنه تا تو گروهش اول بشه تا مرحله بعد به برزیل نخوره چون سرگروهی برزیل که تو گروهش قطعیه

که فک کنم این افتخار نصیب هلند بشه:n09:

اتفاقا خیلی خوب میشه که اینطور بشه ... من بدجوری منتظرم دوباره هلند و برزیل بهم بخورن و مثل 2010 دوباره برزیل بخوره :n09:
مخصوصا این برزیلی که با داور یه سمت بازین رقیب سمت دیگه:n10:

Hamid Hamid
13-06-2014, 23:24
سلام ...

واقعا متاسفم واسه این فوتبال کثیف که می خوان به هر قیمتی شده هلند رو با برزیل رو در رو کنند ! و اسپانیا رو به عنوان تیم اول به بالا ببرن ! آقای داور یه توپی رو پنالتی گرفت که یه بچه 4 ساله هم اگه بود ادامه ی بازی رو اعلام می کرد !! ولی باز درود به شرف این هلندی ها که با دست خالی تو خط دفاعی و یه مشت جوون اومدن جلوی دنیا دارن می ایستن. فوتبال یعنی گلی که فن پرسی زد ، نه گلی که بخاطر کثیف بازی فیفا به ثمر رسید !! وقتی فن پرسی گل رو زد از ته دلم فریاد کشیدم ، هلند همیشه بد شانس بوده.

نمونه ی دیگه ی داوری های بد هم دیشب تو بازی برزیل دیدیم که اونجا هم سر کرواسی رو بریدن تا برزیل حتما ببره ! ، اگه تیمی جنبه ی میزبانی جام جهانی رو نداره چرا پس بهش میزبانی می دن؟ مگه هلند 2000 قهرمان اروپا شد؟

+

در هر صورت آرزوی موفقیت دارم واسه هلند ، اسپانیا اگه نتیجه رو هم ببره این هلنده که برنده ی واقعی این بازیه ، چون داور همه ی سوت ها رو به سودوشن زده ! آخه دی گزمان چرا باید کارت زرد بگیره؟ خطاهای 50-50 رو هم که همه رو واسه اونا گرفته

eman619rv
13-06-2014, 23:37
به نظرم اسپانیا باید یه تغییر توی خط هافبکش بده متاسفانه با پا به سن گذاشتن ژاوی و النسو توی نبرد های فیزیکی و کاور کردن خوب عمل نمیکنن. بهتره که از بین ژاوی و النسو فقط یه نفر در زمین باشن.

دیگو کاستا هم که واقعا بد بازی کرد و اون طرف رابین فن پرسی درس گل زنی رو خیلی عالی بهش یاد داد. شاید اولش یکم ناجور بیاد ولی به نظرم واسه این اسپانیا هنوز تورس گزینه بهتری هست تا کاستا. اون پاس های تو عمق که بهش میرسید و تک به تک ها تخصص تورس هست. واقعا کاستا به این مجموعه تیم که سال هاست دارند کنار هم بازی میکنن نمیخونه و وصله ناجوره!!!

لعنتی رابین چه گل فوق العاده ای زد.. :n04:فعلا بهترین گل جام.

banii
13-06-2014, 23:40
سلام ...

واقعا متاسفم واسه این فوتبال کثیف که می خوان به هر قیمتی شده هلند رو با برزیل رو در رو کنند ! و اسپانیا رو به عنوان تیم اول به بالا ببرن ! آقای داور یه توپی رو پنالتی گرفت که یه بچه 4 ساله هم اگه بود ادامه ی بازی رو اعلام می کرد !! ولی باز درود به شرف این هلندی ها که با دست خالی تو خط دفاعی و یه مشت جوون اومدن جلوی دنیا دارن می ایستن. فوتبال یعنی گلی که فن پرسی زد ، نه گلی که بخاطر کثیف بازی فیفا به ثمر رسید !! وقتی فن پرسی گل رو زد از ته دلم فریاد کشیدم ، هلند همیشه بد شانس بوده.

نمونه ی دیگه ی داوری های بد هم دیشب تو بازی برزیل دیدیم که اونجا هم سر کرواسی رو بریدن تا برزیل حتما ببره ! ، اگه تیمی جنبه ی میزبانی جام جهانی رو نداره چرا پس بهش میزبانی می دن؟ مگه هلند 2000 قهرمان اروپا شد؟

+

در هر صورت آرزوی موفقیت دارم واسه هلند ، اسپانیا اگه نتیجه رو هم ببره این هلنده که برنده ی واقعی این بازیه ، چون داور همه ی سوت ها رو به سودوشن زده ! آخه دی گزمان چرا باید کارت زرد بگیره؟ خطاهای 50-50 رو هم که همه رو واسه اونا گرفته
همین الان گل دوم رو روبن زد...
تبریک حمید جان. :n16:

(هر چند پیش بینیم 2-2 مساویه)

clau
14-06-2014, 00:07
این چه بازی اسپانیا داره انجام میده-دفاعای اسپانیا افتضاح به تمام معنا بودن تا اینجای کار:n29:
بهترین گلزن تیم ملی اسپانیا دیوید ویا رو نیمکته بعد این تورس فسیل برای چی گذاشته داخل زمین دلبوسکه:n13:

albertxx
14-06-2014, 00:20
تورس دقیقه 91 دروازه خالی رو گل نزد !!!! :n04::n04:
فسیله !!!

با این تیم و بازیکن ها مرحله بعد برن خیلی هنر کردن !!

Masoud King
14-06-2014, 00:26
هلند اگه دقت می کرد تو ضربات آخر، اسپانیا می تونست رکورد عربستان تو 2002 رو بزنه :دی
غیر این 5 تا، راحت می تونستن 3 تا دیگه بزنن. اگه اون ضربه ای که به دیرک خورد رو حساب نکنیم.
روبن هم تلافی کرد :دی
انتقام گرفتن چه انتقامی

mohammad varaste
14-06-2014, 00:28
ژاوی واقعا افتضاحه من خودم تیم ملی اسپانیا رو دوست ندارم اما باید دخیا جایگزین کاسیاس و فابرگاس جایگزین ژاوی بشه

mohammad_87
14-06-2014, 00:34
من از اسپانیا متنفر بودم و کلی ذوق کردم با این برد هلند :n02:
خب آخه چه سبکی بود اسپانیا بازی میکرد همش پاس،والا ...

اما همکاری تیمی هلند فوق العاده بود و اگه تک روی های روبن کمتر بود،میتونستند گل ششم رو هم بزنند.
آفساید گیری هلند هم فوق العاده بود و مدافعین وسط هلند در این مورد از زوج قدرتمند راموس،پیکه بسیار حرفه ای تر عمل کردند

rvp هم یکی از زیباترین گل های امسال رو زد.فوق العاده بود

Masoud King
14-06-2014, 00:37
آقا من موندم اون 29 نفری که درست پیش بینی کردن رو چه حساب اون اعداد رو زدن؟ :n09:

Layken
14-06-2014, 00:41
ضربه سر ون پرسی به نظر من یکی از زیباترین گل هایی بود که در این چند وقت اخیر دیدم.
واقعا زیبا بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sepehr SS
14-06-2014, 00:41
تورس آقای گل میشه این دوره :n08:

Mohammad Hosseyn
14-06-2014, 00:42
دلم به حال طرفدارای اسپانیا سوخت ... :n02:

eman619rv
14-06-2014, 00:42
1.چقدر خیلیا با باخت اسپانیا خوشحال شدن!!:n23:

به هر حال بگذریم..
2.نقاط ضعف اسپانیا تو همون نیمه اول هم مشخص بود و خب تو پست قبلیم هم اشاره کردم بهش دل بوسکه هم دقیقا بعدش خودش متوجه تمام ضعف ها شد ولی حیف که دیگه خیلی دیر شده بود واسه جبران.

3.تعلل ، محکم بازی نکردن ، بدون تمرکز بودن و ساده گرفتن بازی مهم ترین عامل های باخت اسپانیا بود.

4.گل دوم هلند و گل سرنوشت ساز بازی روی اشتباه و سهل انگاری پیکه زده شد باید توی لحظه ای که بهش رسید خیلی فیزیکی تر برخورد میکرد و توپ رو دور میکرد

5.گل سوم رو هم که من درک نکردم چرا خطا گرفت و اینکه وقتی سه بازیکن حریف خودشونو جدا میکنن و میپرن واسه هد زدن این اوج ضعف و بد عمل کردن مدافعین رو میرسونه اگه یه نفر جدا میشد خب میگفتیم یکی اشتباه کرد ولی اینکه سه نفر با هم!! جای سوالی باقی نمیذاره.

6.گل چهارم متاسفانه اشتباه ایکر کاسیاسی بود که اگه نبود شاید گل های بیشتری هم میخوردیم . اون تک به تک نیمه اول که از اسنایدر گرفت و چند سیو خوب هم که نیمه دوم داشت ولی دفاع فوق العاده بد اونو تنها گذاشته بود.

7.گل پنجم اشتباه راموس که همون اول روی روبن خطا نکرد، مشخص بود که وقتی خودش نفس کم اورد و روبن در اوج انگیزه ست این حمله و فرار به نتیجه خطرناکی تبدیل میشه!

nw_nk
14-06-2014, 00:45
ژاوی واقعا افتضاحه من خودم تیم ملی اسپانیا رو دوست ندارم اما باید دخیا جایگزین کاسیاس و فابرگاس جایگزین ژاوی بشه

دو سه موقعیت اسپانیا تا پاس اینیستا به سیلوا همه کار ژاوی بود
اتفاقا تحرک زیادی داشت ولی کسی نبود استفاده کنه
پدرو هم که اومد دیگه دیر شده بود

sAeEd_kHaAn
14-06-2014, 00:46
اووووووووو اسپانیا ترکید :n02:

Sepehr SS
14-06-2014, 00:47
باید مارتینز و کوکه و فابرگاس به جای بوسکتس و ژاوی و آلونسو بازی کنن. ژاوی 35 ساله آخه چرا فیکسه؟ تورس هم فیکس باشه تا شادمون کنه :n08:

نادر1368
14-06-2014, 00:47
اسپانيا اول به هلند باخت! بعد به خودش بعد به داور بعد هم به گل سرسبدش تورس عزيز! تو اون شرايط كه تيم نابود شده فقط تورس شير دل!توانايي نه گفتن بهدروازه خالي رو داشت!

Milad4171
14-06-2014, 00:49
هلند انتقام 4 سال پیش رو گرفت
فن پرسی اشک کاسیاس رو در آورد

eman619rv
14-06-2014, 00:56
9.کلاس بازی اسنایدر ، روبن و فن پرسی این نتیجه رو رقم زد ، ازادی عمل زیاد این سه ، محوریتشون در تیم هلند کاملا مشهود بود و مشخص بود که سایرین در خدمت این سه بازی میکنن.

10.هلند تونست اون انسجام وسط میدان اسپانیا رو با بزرگ کردن زمین از بین ببره و خب این یکی از نقاط کلیدی بازی بود و هر موقع هم که توپ رو از دست میدادن به شدت پرسینگ سنگینی رو انجام میدادن که خب هم خودشون ابزار های لازم اینکار رو داشتن و هم اینکه این روش یکی از بهترین روش های مقابله با سبک اسپانیا ست.

11. تیمی که از یه هافبک وسط و دو هافبک دفاعی بازی میکنه یعنی باید صاحب مطلق میانه زمین خودش باشه و اصلا چنین چیزی رو ندیدیم توی پست قبلی اشاره کردم به ارور های هر گل اما مرحله قبل از هر کدوم اینها ضعف هافبک دفاعی های در بازی تحریبی بود که اجازه میداد این پاس های تو عمق و چند ده متری فرستاده شه. واقعا صحنه گل ها رو ببینین و جایگیری بوسکتس ، النسو و ژاوی رو ببینید کجاست!!

12.کلام اخر اینکه موقع قرعه کشی گروه ها من خودم به شخصه ابراز رضایت کردم که یه محک جدی رو میخوریم مقابل هلند و این باخت هیچی که نداشته باشه ، مطمئن باشین برای اسپانیا فوق العاده زیاد انگیزه ایجاد میکنه و این برای تیمی که توی سال های اخیر به همه جام های مهم دست پیدا کرده و دیگه انگیزه نمونده میتونه دلیل خوبی باشه واسه اینکه دوباره خودشون رو اثبات کنن

T_rex
14-06-2014, 01:02
مثل اینکه هلند خیلی دل پری از اسپانیا داشت :n10: رسما نابودش کرد :n08:

Masoud King
14-06-2014, 01:04
اسپانيا اول به هلند باخت! بعد به خودش بعد به داور بعد هم به گل سرسبدش تورس عزيز! تو اون شرايط كه تيم نابود شده فقط تورس شير دل!توانايي نه گفتن بهدروازه خالي رو داشت!

دیگه داور چرا؟ :دی
+
کاسیاس عجیب سوتی وحشتناکی داد
فک کرد نوئر هست :دی

cotgnx
14-06-2014, 01:04
من طرفدار اسپانیا هستم ولی نمیدوم چرا از باختش ناراحت نشدم!!
مشکلات این تیم بسیار زیاده، مخصوصا تو خط دفاع، کاسیاس هم اصلا دروازه بان مطمئنی نشون نمیده و اینو تو فینال اروپا هم دیدم، درسته چندتا سیو خوب داشت ولی اشتباه هم کم نداره

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

PSYCHO_MAN
14-06-2014, 01:06
من از باخت اسپانیا ناراحت نشدم و عوضش از بازی بسیار عالی هلند لذت بردم
ولی به عنوان یه رئالی عملکرد کاسیاس و راموس ناراحتم کرد . کاسیاس چنتا توپ خوبم گرفت ولی اشتباه مفتضحانه ای داشت و رو گل استثنایی RVP هم خیلی جلو اومده بود و الان همه مقصر اول این باخت میدوننش
راموس و پیکه هم بسیار ضعیف بودن و پیکه حتی قبل از صحنه شوت آخری روبن که کاسیاس گرفت نتونست یه دفع توپ ابتدایی داشته باشه راموس هم که سر توپ خوردنش شده بود تفریح روین
2 تا گلر محبوب من بوفون وکاسیاس هستن که اولی خیلی بد بود . امیدوارم ایکر خودشو پیدا کنه
خستگی ساقهای بازیکنای رئال و اتلتیکو مشخص بود و ظاهراً ریکاوری خوبی نداشتن
لحظه فان این جام رو هم تورس با هنرمندی تمام به نام خودش کرد

malkemid
14-06-2014, 01:08
گل سوم خطا رو کاسیاس مشخص بود...ولی از اونور هم پنالتی به نظرم درست نبود...انگار کاستا پاشو گیر داد به حریف.

در مجموع اسپانیا با همون بازی تکراری همیشه اومده بود و هلند متنوع تر به نظر می رسید.

Mr.Pooya
14-06-2014, 01:12
سلام

به نظر من هلند انگیزش برای برد بیشتر بود چون می خواست انتقام فینال ۴ سال پیش رو از اسپانیا بگیره ! اما اسپانیا هم خیلی بد بازی کرد اصلا اسپانیا همیشگی نبود به زور می تونست از خط دفاع هلند رد بشه و موقعیت ایجاد کنه فقط از جناحین سانتر می کردند.

Ramin khuzestan
14-06-2014, 01:30
خدا عمری بده ببینیم 4 سال بعد هم اسپانیا طرفداری داره یا همه شدن برزیلی و آرژانتینی و ایتالیایی ؟:n02:
چهار سال پیش که گفتیم بارسلونا قهرمان جام جهانی شد همه خندیدن الان دیدیم اسپانیا بدون ژاوی و اینیستا هیچی نیست
حیف شد بازیکنای هلند میخواستن همه تو این جشنواره گل سهیم باشن اگر تو ضربات آخر از خود گذشتگی داشتن الان هفت تا خورده بودن ماتادورها:n02: تورس هم که میبینمش اعصابم خورد میشه! انگار افسردگی داره لامصب! عجب گل خالی خراب کرد کرکر خنده بود:n02: مگر اینکه معجزه بشه تا بالا بیان از گروه اونم با تفاضل منفی 4 ! باید استرالیا رو له کنن! از اینیستا خوشم میاد ولی وقتی هلندی ها داشتن پاسکاری میکردن و اینیستا عصبی شد رفت زدشون یکم خوشحال شدم چون بلایی که سر بقیه تیم ها میوردن امشب به شکل وحشتناکی سر خودشون اومد:n06:

banii
14-06-2014, 01:45
اوه اوه... چه خبره توی بازی شیلی-استرالیا

استرالیا چی به سرش اومده اینجور شده؟!

slim_shady71
14-06-2014, 02:27
اوه اوه... چه خبره توی بازی شیلی-استرالیا

استرالیا چی به سرش اومده اینجور شده؟!
نیمه ی اول این بازی رو که میبینی یه جوری برای ایران نگران میشی فرض کنید ایران جلوی مسی و... با استرس بازی کنه :n02:

Capcom
14-06-2014, 02:31
تبرييييييييك
پ.ن : اين دوستون كجاست كه منتقد بليند بود؟!!!! رسما بهترين بازيكن بعد از رابين و روبن بود....

mohammad_87
14-06-2014, 02:33
اسپانیا مطمئنا صعود خواهد کرد اما در مرحله بعد باید با برزیل روبرو بشه!
هلند هم بتونه اول بشه در مرحله بعد با مکزیک یا کرواسی بازی خواهد کرد.

اسپانیا با این باخت کارش خیلی سخت شد.

شیلی در این گروه میتونه کمی اذیت کننده باشه مثلا شاید صدرنشینی رو از هلند بگیره و اسپانیا به صدر بره یا حتی ممکنه برای اسپانیا دردسر ساز بشه و باعث حذف این تیم بشه.
اما در حالت عادی اونقدر قدرت نداره که براحتی بالا بیاد

استرالیا هم امیدش به بازی امشب هست.در دوبازی بعدی حتی یک امتیاز گرفتن هم براشون رویا خواهد بود.

نادر1368
14-06-2014, 03:39
سرنوشت اين گروه همين امروز معلوم شد! شيلي با اين بازي فكر نكنم جلوي اسپانيا بتونه ايستادگي كنه و البته مقابل هلند زدم پيش بيني رو 6-0

به نفع هلند:n02: با احترام خدمت طرفداران شيلي كه خودمم جزشون بودم!:n02:

m2stech
14-06-2014, 04:09
تیم های اروپایی قهرمان جام جهانی در جام بعدی تا اونجا که من یادم بوده آخر گروه شدن! فرانسه قهرمان 98 در 2002 آخر گروه شد. ایتالیا قهرمان 2006 در 2010 تیم چهارم گروه شد. اسپانیا قهرمان 2010 تیم بعدی؟ :n02:

powerslave
14-06-2014, 04:21
بازی هلند و اسپانیا که هیچی. دیگه حرفها رو همه گفتن.
ولی من بازی شیلی و استرالیا رو دیدم. درسته نتیجه 3-1 شد ولی استرالیا بد بازی نکرد. یه فوروارد داشتن تیم کیهیل که براش سانتر میکردن ولی واقعاً خیلی تلاش کردن و خوب سعی میکردن از دفاع به حمله منتقل شن. بهتر از اونچیزی که فکر میکردم بازی کردن و البته بدنهاشون هم نسبتاً آماده بود ولی خوب تکنیک بالایی نداشتن.

*Batman*
14-06-2014, 05:38
شما بازی جام قبلی اسپانیا رو با بازی این جام مقایسه کنید. هیچ فرقی نکرده.
نقطه مقابلش هلنده که همیشه حرف تازه ای برای گفتن داره.
عاملی که هلند رو از خیلی از تیمها متمایز میکنه اینه که اگر هلند 4 تا گل هم بخوره بازم شما از بازیش لذت میبرید ولی اسپانیا دیشب افتضاح بود
(فارق از تعداد گلهایی که دریافت کرد)
شیوه بازی اسپانیا قدیمی و تکراریه.اینطوری بعید میدونم در مقابل شیلیِ با انگیزه دووم بیارن.

M . Sayid
14-06-2014, 07:02
الانه که دل بوسکه رو برکنار کنن و به جاش ناصر الجوهرو بیارن :n08:

IRAN_KING
14-06-2014, 07:18
دم هلند خودم گرم :n02:

Hamid Hamid
14-06-2014, 08:25
تبرييييييييك
پ.ن : اين دوستون كجاست كه منتقد بليند بود؟!!!! رسما بهترين بازيكن بعد از رابين و روبن بود....

مگه قرار بود جایی برم؟!!

این حرف من بعد از بازی تو تاپیک تیممونه :

همین اول هم بگم خوشحالم پیش بینی ها و حرف های من در مورد بلیند نادرست بود و دنی بلیند در کنار 5 مدافع هلند و روبن و ... نه در کنار همه و تک تک بازیکن های هلند بهترین زمین بود و 2 تا پاس گل استثنایی داد.

و چقدر خوب که حرف های من در مورد بلیند اشتباه بود.

Capcom
14-06-2014, 08:41
مگه قرار بود جایی برم؟!!

این حرف من بعد از بازی تو تاپیک تیممونه :

و چقدر خوب که حرف های من در مورد بلیند اشتباه بود.

نوكرتم داش حميد

shakerifar
14-06-2014, 08:59
اسپانیا باید کاسیاس رو از ترکیب بزاره کنار و به جاش از دخیا استفاده کنه که در حال حاضر اماده ترین دروازه بان اسپانیاست...

Ezel
14-06-2014, 09:14
به نظر من باید بیشترین اعتبار رو به لویی فان خال داد ، که بعد از عقب افتادن از اسپانیا با اون پنالتی مشکوک مثل همیشه خونسردی خودشو حفظ کرد و نشون داد که چرا اینقدر مربی متفاوت و متمایز و برجسته ای هست

با کمال احترام به دلبوسکه ی دوشت داشتنی ، دل بوسکه واقعا چیز جدیدی برای ارایه کردن در موقعیتهای دشوار نداره

و به نظرم در فینال کنفدراسیونها زنگ خطر برای اسپانیا و دلبوسکه به صدا در اومد

و اینکه روبن عملکردی داشت که نشون میداد کاملا حواسش به این هست که ممکنه فان خال هرلحظه کنار زمین ممکنه ارشادش کنه دوباره !!! [emoji2]

Sent from my GT-S7272 using Tapatalk

clau
14-06-2014, 12:10
هلند همیشه اینجوری بوده بازیش بگیره تیم مقابل بدجور نقره داغ میکنه:n01:

جام ملت های اروپا سال 2008 بو د که در مرحله گروهی 3تا به ایتالیا زد 4تا به فرانسه 2تا به رومانی با 9 امتیاز رفتن بالا بعد 1-3 به روسیه هیدینگ باختن حذف شدن:n02:

vahidgame
14-06-2014, 12:20
نتیجه عجیبی بود!
اول بازی که ترکیب هلند و بازیشو دیدم فکر می کردم حتی نمی تونه بازیو ببره و پیش خودم گفتم این چه وضع بازی و دفاعه و دیگه کدوم تیم با سه دفاع بازی می کنه :دی
یعنی اسپانیا حتی نیمکتش هم از ترکیب اصلی خیلی تیم ها بهتره ولی فکر کنم اینجا مربی نقش خیلی اساسی داشت
کلا این مربی های هلندی بعضی هاشون خیلی شاخن. آدم فن خال رو می بینه یاد گاس هیدینگ می افته :دی
دلبوسکه می تونست یکمی ترکیب هجومی تری و جوون تری بچینه و لازم نیست همیشه دو تا هافبک بازیساز رو هم توی گوشه استفاده کنه و می تونه چند تا از هافبک وسط هاشو بذاره بیرون و به جاش توی گوشه از بازیکنای سرعتی تر استفاده کنه
درسته کاسیاس اشتباهات بدی داشت ولی این وسط پیکه و بقیه بازیکنا هم اصلا خوب نبودن و جایگزینای بهتری برای اونا وجود داشت
در کل با این اوصاف شیلی شانسش برای صعود زیاد شد و حتی یه مساوی هم از اسپانیا بگیره شاید صعود کنه

sAeEd_kHaAn
14-06-2014, 13:11
اسپانیا رو از همین الان حذف شده بدونین ، هلند و شیلی از این گروه میان بالا
نتیجه شیلی استرالیا هم درست پیشبینی کردم :دی 10 امتیاز مثبت

Capcom
14-06-2014, 13:17
به نظر من نبايد اينقدر زود و فقط با يك بازي قضاوت كرد... يادمون نره اسپانيا قهرمان جهان و تا قبل از بازي ديشب در كنار برزيل و ألمان شانس هاي قهرماني بودن...

banii
14-06-2014, 13:53
من بازی شیلی -استرالیا رو دیدم
استرالیا تیم برتر بود و اصلا این نتیجه عادلانه نبود ...
بخصوص بعد از اینکه دو گل سریع خوردند ، خوب روحیه خودشونو حفظ کردند و به بازی برگشتند .

شیلی هم تیم چندان خطرناکی نشون نداد...
پس از دقیقه 15 که دو گل زدند دیگه بعد از اون فقط به فکر حفظ نتیجه بودند... (حالا شما اینو با هلند مقایسه کنید که تمام لحظات بازی تشنه گل زدن بود)
شیلیایی ها در وقت کشی هم نشون دادند حرفهایی برای گفتن دارند
+ اینکه بازی ای که من از شیلی دیدم یک ضعف بزرگ هم داره اینه که نمیتونه ضد حمله های سریع رو ترتیب بده ... در حالیکه بازیکنهایی رو در نقاط خوبی از زمین دارند نمیتونند توپ رو به اونها برسونند و ترجیح میدند توپ رو در بین بازیکنهای نزدیک خودشون جریان بدند ، شاید نوعی تقلید ناشیانه از اسپانیای سالهای پیشه (که به اعتقاد خیلی دیگه روشی منسوخ و از مد افتاده است) با این اوصاف جلوی تیمی مثل هلند و حتی اسپانیا قدرت مانور آن چنانی نخواهند داشت .

بنظر من دیشب نمیشه گفت فقط این اسپانیا بود که ضعیف بود ، بلکه این هلند بود که خیلی عالی بود
و اگر اسپانیا به خودش بیاد و قدر 6 امتیاز پیش رو رو بدونه ، شانسی برای شیلی و استرالیا نباید قایل بود...

البته در صورت اینکه اسپانیا بخواد نمایش دیشبو ادامه بده ، مسلما شیلی با 3 امتیازی که گرفته بخت دوم صعوده .
و حتی اگر اتفاقات جالب توجهی در ادامه رقم بخوره استرالیا هم میتونه پا به دور بعد بگذاره... در کل بر خلاف اون چیزی که در مورد استرالیا قبل از جام شنیده بودم و از باخت های سنگینش در بازیهای دوستانه گفته شده بود ، تیمی منسجم و حرفه ای نشون داد از نظر من .

هلند هم که نه تنها بخت مسلم سرگروهی هست که با مربی اعجوبه و جوونای جویای نامی که داره باید اونو یکی از مدعیای اصلی قهرمانی هم دونست .

پ ن : ولی در کل فکر میکنم اگه اسپانیا به بازیها برگرده بازی اسپانیا با برزیل خیلی مهیج تر خواهد بود تا برزیل با یکی از دوتیم شیلی یا استرالیا ...

alireza-1991
14-06-2014, 14:56
امیر حاج رضایی : برای هلند شانسی قائل نیستم :n09:

Mohammad Hosseyn
14-06-2014, 15:09
به نظر من نبايد اينقدر زود و فقط با يك بازي قضاوت كرد... يادمون نره اسپانيا قهرمان جهان و تا قبل از بازي ديشب در كنار برزيل و ألمان شانس هاي قهرماني بودن...

خودتون میگید تا دیشب :n09:

2 سال از قهرمانی اروپاش میگذره .... افت داشته و ما افتش رو ندیدیم ... یه شبه که اینطور نشده انتظار داشته باشیم برگرده ...

البته همچنان قبول دارم اسپانیا پرقدرته و فکر میکنم بازی دیشب بیشتر قدرت هلند بود تا ضعف اسپانیا ... به هر حال باید منتظر بازی اسپانیا برزیل باشیم ... تا ببینیم اسپانیا واقعا همون اسپانیا هست یا اینقدر ضعیف شده

Capcom
14-06-2014, 16:13
خودتون میگید تا دیشب :n09:

2 سال از قهرمانی اروپاش میگذره .... افت داشته و ما افتش رو ندیدیم ... یه شبه که اینطور نشده انتظار داشته باشیم برگرده ...

البته همچنان قبول دارم اسپانیا پرقدرته و فکر میکنم بازی دیشب بیشتر قدرت هلند بود تا ضعف اسپانیا ... به هر حال باید منتظر بازی اسپانیا برزیل باشیم ... تا ببینیم اسپانیا واقعا همون اسپانیا هست یا اینقدر ضعیف شده

دوست عزيز من خودم طرفدار هلند هستم :دي ولي أخه دوستان ميگن كه اسپانيا حتي از گروه هم صعود نميكنه! بأيد ببينيم بازي اسپانيا-شيلي چي ميشه :)

hossein blak
14-06-2014, 21:50

+

ممنون

: زمان پخش مسابقات جام جهانی برزیل2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layken
14-06-2014, 23:43
داشتم نظر سنجی رو نگاه می کردم ، فقط دو نفر به برد هلند با بالای دو گل رای دادن :n02: چه امتیازی زدن به جیب :n02:

Amin4All
15-06-2014, 10:41
بازی هلند رو نتونستم ببینم .
کسی میتونه خلاصه وار بگه حقش این برد بود ؟
5 بر 1 اونم اسپانیا رو زده !

karimz
15-06-2014, 11:37
هلند و شیلی از این گروه صعود میکنن و اسپانیا و استرالیا خوش اومدن بسلامت

Mr.Pooya
15-06-2014, 12:18
بازی هلند رو نتونستم ببینم .
کسی میتونه خلاصه وار بگه حقش این برد بود ؟
5 بر 1 اونم اسپانیا رو زده !

سلام

به نظر من که واقعا حقش بود ببره. خیلی قشنگ بازی کردند. روبن که مثل همیشه مثل جت می دوید و ون (فن) پرسی هم گلش خیلی قشنگ بود. گل سوم هلند رو میگن خطا رو کاسیاس بوده ولی در عوض پنالتی اسپانیا هم که باعث تنها گل اسپانیا شد به نظرم اشتباه گرفته شده بود

EhsanCPU
15-06-2014, 19:19
روبن: اهدافي بزرگ‌تر از شکست اسپانيا داريم
کاپيتان تيم ملي فوتبال هلند اعلام کرد:
که تيمش اهدافي بزرگ‌تر از شکست اسپانيا در رقابت‌هاي جام‌جهاني دارد.

آرين روبن که در جريان پيروزي 5 بر يک هلند مقابل اسپانيا در اولين ديدار اين تيم در رقابت‌هاي جام‌جهاني دو گل به ثمر رساند، اظهار داشت: اين مسابقه مدت‌ها در يادها مي‌ماند
اما موفقيت زيادي براي ما محسوب نمي‌شود و ما به دنبال هدف‌هاي بزرگ‌تري هستيم.
به نقل از فارس، وي ادامه داد: اين پيروزي در خاطره‌ها خواهد ماند.
ما مدافع عنوان قهرماني را با نتيجه 5 بر 1 در هم کوبيديم اما نبايد فکر کنيم هر اتفاقي خود به خود مي‌افتد.
کاپيتان تيم ملي هلند گفت:‌ مطمئنا مسابقه بسيار خوبي بود اما فقط يک بازي بود.
واقعيت اين است که هنوز به موفقيتي نرسيده‌ايم. چيزهايي بيشتر از شکست اسپانيا مي‌خواهيم.

Sh-Meteor
15-06-2014, 21:50
روبن سريع‌ترين فوتباليست تاريخ شد
روبن در ديدار برابر اسپانيا توانست علاوه بر زدن 2 گل رکورد سريع ترين فوتباليست دنيا را نيز به نام خود ثبت کند.

هلند در يکي از ديدارهاي شگفتي ساز جام جهاني موفق شد با نتيجه پرگل 5 بر يک اسپانيا را شکست دهد. در اين ديدار روبن موفق شد گل چهارم تيمش را به زيبايي وارد دروازه اسپانيا کند.

به نقل از ايسنا، او در اين صحنه موفق شد با سرعت 37 کيلومتر در ساعت رکورد سريع ترين بازيکن جهان را که در اختيار تئو والکات بود به نام خود ثبت کند.

فيفا در سال 2013 اعلام کرده بود، تئو والکات با سرعت 35.6 کيلومتر در ساعت توانست 100 متر را بدود و سريع ترين فوتباليست جهان است.

در واقع روبن 7 کيلومتر در ساعت از راموس سريع تر دويد و توانست رکورد سريع ترين بازيکن جهان را به نام خود ثبت کند. راموس در اين صحنه 30 کيلومتر در ساعت دويد.

منبع: ورزش سه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B9%E2%80%8C%D8%AA%D8%B1%D9%8A%D9%86_%D9%81%D9%8 8%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%8A%D8%B3%D8%AA_%D8%AA %D8%A7%D8%B1%D9%8A%D8%AE_%D8%B4%D8%AF)

Aryana_b
16-06-2014, 15:09
امیدوارم اسپانیا بتونه از دوتا بازی بعدیش 6 امتیاز بگیره و تفاضل گلش رو هم درست کنه
فرض کنین شیلی از هلند ببره اونوقت 3تا تیم 6 امتیازی میمونه (فرضه دیگه :n02:)

Mr.Pooya
16-06-2014, 16:17
من فكر مى كنم اسپنيا ٢ بازي بعدش رو مي بره بايد خوب بازي كنند بخاطر همين فكر كنم تمام انرژي شون رو مي زارن رو اين ٢ بازي

Sent from my iPad using Tapatalk HD

hossein blak
18-06-2014, 15:19
ترکیب احتمالی اسپانیا و شیلی
دو تیم ملی فوتبال اسپانیا و شیلی جدال فوق حساس از گروه دوم را امشب کلید می رنند.
به گزارش نامه نیوز، در ترکیب تیم ملی فوتبال اسپانیا ایکر کاسیاس درون دروازه است و دل بوسکه دلیلی برای تغییر آن ندیده است. آسپیلیکوئتا، مارتینس، راموس و آلبا در خط دفاعی هستند و به احتمال فراوان خبری از پیکه نخواهد بود. ژاوی، بوسکتس و آلونسو در خط میانی بازی خواهند کرد و پدرو، کاستا و اینیستا در خط حمله در تکریب اصلی قرار گرفته اند.
این در حالی است که اسپانیا روی نیمکت خود ستارگانی چون تورس، ماتا، کوکه، ویا، فابرگاس، سیلوا، کاسورلا، خوانفران و آلبیول را دارد.
در تیم ملی فوتبال شیلی این بازیکنان وارد ترکیب اصلی شده اند: براوو، منیا، خارا، مدل، ایسلا، آرانگوئیس، دیاس، والدیویا، ویدال (احتمال مصدومیت او وجود دارد)، آلکسیس سانچس و وارخاس

hossein blak
18-06-2014, 15:20
رائول: اسپانیا باید به فکر استحکام بیشتر خط دفاعی‌اش باشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ستاره بازنشسته ماتادورها بر این باور است که ویسنته دل‌بوسکه باید خط دفاعی تیمش را مستحکم‌تر کند.

به گزارش شفقناورزشی ، تیم ملی فوتبال اسپانیا، مدافع عنوان قهرمانی در نخستین دیدارش از مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل با نتیجه 5 بر یک مغلوب هلند شد.

رائول گونزالس، مهاجم پیشین اسپانیا در گفت‌وگو با روزنامه «تایمز آف ایندیا» گفت: کسب سه امتیاز بازی مقابل شیلی می‌تواند احترام به قهرمان جهان را بازگرداند. شکست مقابل هلند باعث شد مدافع عنوان قهرمانی به خود بیاید و حالا باید با اختلاف خوبی شیلی را شکست دهد.

وی افزود: ماتادورها باید به فکر استحکام بیشتر خط دفاعی خود باشند و راهی برای دفع ضدحملات مهاجمان شیلی پیدا کنند. در بین مدافعان اسپانیا فقط جوردی آلبا سرعت لازم برای کنترل ضدحملات حریف را دارد ولی با توجه به اینکه او در کارهای تهاجمی تیم هم شرکت می‌کند کار سختی برای حضور در دو منطقه دارد. در بازی اول آرین روبن نشان داد که ضعف در این منطقه چقدر می‌تواند خطرساز باشد.

بنابر گزارش تسنیم، مهاجم پیشین رئال‌مادرید تصریح کرد: اسپانیا مشکلات زیادی دارد. کاسیاس در بازی مقابل هلند روز خوبی نداشت و حالا با توجه به مصدومیت داوید دخه‌آ، دروازه‌بان دوم این تیم که حداقل یک هفته دور از میادین خواهد بود رقابت برای ایستادن درون دروازه اسپانیا بین کاپیتان ایکر و په‌په رینا خواهد بود. فکر می‌کنم ویسنته دل‌بوسکه بین این دو مجدداً کاسیاس را انتخاب کند.

karimz
18-06-2014, 16:58

aluminum
18-06-2014, 19:11

خدا بع استرالیا رحم کنه:n02:

XENON24
18-06-2014, 19:53
اوففففففففففف عجب گلی....پیش بینی منو خراب کرد ولی دمش گرم کیهیل گلش خیلی قشنگ بود..

Hamid Hamid
18-06-2014, 20:29
عجب گلی خوردیم ما :n02:

چجوری زد اینو؟ :n02:

+

هلند نیمه اول که خیلی ضعیف بازی کرد ... امیدوارم نیمه دوم یه فرجی بشه. البته استرالیا خداییش خیلی نترس بودن و عالی فضاها رو بسته بودن ... فکر کنم خیلی بیشتر از هلند هم توپ رو داشتن.

این برونو مارتینز بد وقتی مصدوم شد ... کاش 2-3 تا بازی دیگه می کرد که ببیننش باشگاه های خوب. این یانمات هم انگار بدجوری ناپولی دنبالشه.

nw_nk
18-06-2014, 20:31
بیچاره استرالیا با این بازی عجب گروهی افتاده
محشرن ولی حریفاشون غولن به جایی نمیرسن

Milad4171
18-06-2014, 20:38
خیلی جالبه....

بانو . ./
18-06-2014, 20:53
یک گل زدیم
ولی خدایی اگه استرالیا تو هر گروهی غیر این گروه بود شانس برای صعود داشت قشنگ بازی میکنند

Milad4171
18-06-2014, 21:14
من بازی قبلی استرالیا رو ندیدم. ولی واقعاً دارن عالی بازی میکنن!

clau
18-06-2014, 21:23
این سرمربی استرالیا تازگی تیم در دست گرفته بود:n13:

فک کنم بعد 2باخت 0-6 در بازیهای تدارکاتی سرمربشون اخراج کرده بودن

Hamid Hamid
18-06-2014, 21:30
هر جوری بود بالاخره بردیم ...

نیمه دوم خیلی بهتر شد هلند اما نیمه اول واقعا اسیر استرالیا شده بود هلند و اون ها واقعا عالی بودن ... نیمه ی دوم ممفیس دیپای که اومد یه کم شرایط تغییر پیدا کرد و تو حملات واقعا هلند 2-3 تا توپ آورد که خیلی خطرناک بود و می شد یکی 2 تا گل دیگه هم زد. گل دیپای هم خیلی فوق العاده بودش و عجب گلی زدش.

به هر جه فکر می کنم شرایط این بازی با اسپانیا خیلی تفاوت داشت استرالیا تقریبا بدون ترس و حجومی بازی می کرد ، چون چیزی برای از دست دادن نداشتن و می خواستن از شانس صعودشون استفاده کنن. این مسائل بازی رو واسه هلند سخت کرده بود هرچند هلند تو دفاع و مخصوصا گلر خیلی متزلزل هستش و به نظر می رسه فن خال این گلر رو از لپ لپ درآورده :n02:

داور هم خیلی بد بود ... هم باید فن پرسی اخراج می شد ، هم پنالتی که واسه استرالیا گرفتن هند نبود و هم کلا هم واسه هلند و هم واسه اسرالیا خیلی بد قضاوت کرد.

banii
18-06-2014, 21:32
چجوری الان استرالیا حذف شد ؟!
اگه امشب اسپانیا شیلی رو بزنه
و بازیهای دور سوم ، هلند هم شیلی رو بزنه
و از اون طرف استرالیا هم اسپانیا رو بزنه
اونوقت هلند 9 امتیاز داره و 3 تیم دیگه هر 3شون 3 امتیاز
تفاضل گل هم حالا بگیم به نفع استرالیا بشه...
نتیجه اسپانیا شیلی بشه2-0
استرالیا هم بازی بعدی 2-0 اسپانیا رو ببره
هلند هم 2-0 شیلی رو
اونوقت تفاضل گل استرالیا میشه -1
اسپانیا و شیلی هر دوشون میشند -2

ضمن اینکه اگه اسپانیا 2 بازیشو ببره و شیلی هم بازی آخر هلندو ببره
اونوقت هلند حذف میشه و شیلی و استرالیا میرند بالا
حالا باز نتایج هم به شکلی رقم بخوره که تفاضل ها اکی بشه (با توجه به برد 5-1 خیلی سخت میشه!)

پس چرا همیشه وقتی یک تیمی بازی دومو میبره میگن صعود کرد و تیمی که 2 بازی اول رو باخته میگن حذف شد ؟!

+ali
18-06-2014, 21:33
زنده باد استرالیا
آبرو داری کرد برای آسیا
فکر کنم هلندیها توی عمرشون اینقدر ندویده بودن
کلا استرالیا با سرعت انتقال عالیشون دائم در حال عقب جلو بردن هلند بود
یک سهل انگاری در آفساید گیری و یک شوت عجب باعث شد هلند یه جوریایی مثل روسیه در مقابل یه تیم آسیایی فرار کنه
کره هم واقعا عالی بود اصلا باورم نمیشد روسیه که یه تیم باشخصیت در اروپا هست اینجوری گاهی اوقات اسیر کره بشه

در حالی که مربی ما فعلا در حال تکرار جمله ما همینیم که هستیمه
یکی نیست بهش بگه ما این نیستیم این تویی که تیم رو اینجوری بستی
ما یه تیم دفاعی نیستیم این تویی که نفرات خلاق و طراح رو خط زدی و به جای وینگر از مدافع استفاده کردی
آقای کیروش میشه باخت ولی بازنده نبود

farshidmm
18-06-2014, 21:37
چجوری الان استرالیا حذف شد ؟!
اگه امشب اسپانیا شیلی رو بزنه
و بازیهای دور سوم ، هلند هم شیلی رو بزنه
و از اون طرف استرالیا هم اسپانیا رو بزنه
اونوقت هلند 9 امتیاز داره و 3 تیم دیگه هر 3شون 3 امتیاز
تفاضل گل هم حالا بگیم به نفع استرالیا بشه...
نتیجه اسپانیا شیلی بشه2-0
استرالیا هم بازی بعدی 2-0 اسپانیا رو ببره
هلند هم 2-0 شیلی رو
اونوقت تفاضل گل استرالیا میشه -1
اسپانیا و شیلی هر دوشون میشند -2

ضمن اینکه اگه اسپانیا 2 بازیشو ببره و شیلی هم بازی آخر هلندو ببره
اونوقت هلند حذف میشه و شیلی و استرالیا میرند بالا
حالا باز نتایج هم به شکلی رقم بخوره که تفاضل ها اکی بشه (با توجه به برد 5-1 خیلی سخت میشه!)

پس چرا همیشه وقتی یک تیمی بازی دومو میبره میگن صعود کرد و تیمی که 2 بازی اول رو باخته میگن حذف شد ؟!

درسته ولی احتمالش خیلی ضعیفه همچین حالتی پیش بیاد

banii
18-06-2014, 21:41
درسته ولی احتمالش خیلی ضعیفه همچین حالتی پیش بیاد
نه دیگه خیلی هم ضعیف نیست
برد با اختلاف2 گل که خیلی چیز عجیبی نیست ....
ضمن اینکه اسپانیا میتونه یکی به شیلی بزنه
اما هلند جبران کنه و 3 تا بزنه
اونوقت استرالیا با 1 گل هم ببره میره بالا...

clau
18-06-2014, 21:44
استرالیا سطح بازیش از آسیا خیلی بالاتره اگه یک سرمربی بدرد بخور بالا سرش باشه

همون جام جهانی 98 و نسل طلایی فوتبال ایران هم حریف استرالیا نبود با شانس و اقبال تونست در ملبورن 2-2 کنه بره جام جهانی
فقط بدشانسیش این بود در منظقه اقیانوسیه بود قبلن بعد برد جلوی نیوزلند نمیتونست جلوی نماینده امریکای جنوبی نتیجه بگیره حذف میشد اومد آسیا خیالش از جام جهانی دیگه راحته
بازیهای تدارکاتی که استرالیا با تیمهای مطرح جهان انجام داد و باختهای سنگینی داشت باید یکجا ثمرش ببینن دیگه

نه مثل تیم ملی ما که از تو لپ لپ حریف تدارکاتی واسه تیم ملی در میارن:n23:

fa_shinobi
18-06-2014, 21:48
انصافا دمش گرم استرالیا. بازیای تدارکاتی خوبی داشت. از برزیل 6 تا خورد اما نتیجه اش میشه این

albertxx
18-06-2014, 21:49

استرالیا که کاملا حذف شده !!!

بازی آخر جلوی اسپانیا رو هم حتی ببره باز هم نمیتونه صعود کنه !!!
چون باز هم میشه 3 امتیاز و تیم 3 امتیازی فکر نکنم بتونه از این گروه صعود کنه

هلند که الانشم 6 امتیاز داره
شیلی امشب مساوی کنه و یا هر اتفاقی بیفته استرالیا صعود نمیکنه !!

اگه هم بگیم رو کاغذ استرالیا میتونه صعود کنه مثل این میمونه که بگیم رو کاغذ ایران میتونه صعود کنه !! :n02:
رو کاغذ همیشه نمیشه نظر داد و تیم های حاضر هم خیلی مهم هستن
با توجه به تیم هایی که تو این گروه هستن حذف استرالیا تقریبا قطعی شده !!

hossein blak
18-06-2014, 21:52
به نظر من امشب تیم استرالیا انصافاخیلی خوب بازی کرد مقابل هلند, لامصب اگر اشباه دروازبانشون نبود الان مساوی کرده بود

farshidmm
18-06-2014, 22:03

خوب آره ولی اگه اسپانیا به استرالیا هم ببازه که دیگه کلا باید فوتبالشو منحل کنه :n02:

banii
18-06-2014, 22:20
استرالیا که کاملا حذف شده !!!

بازی آخر جلوی اسپانیا رو هم حتی ببره باز هم نمیتونه صعود کنه !!!
چون باز هم میشه 3 امتیاز و تیم 3 امتیازی فکر نکنم بتونه از این گروه صعود کنه

هلند که الانشم 6 امتیاز داره
شیلی امشب مساوی کنه و یا هر اتفاقی بیفته استرالیا صعود نمیکنه !!

اگه هم بگیم رو کاغذ استرالیا میتونه صعود کنه مثل این میمونه که بگیم رو کاغذ ایران میتونه صعود کنه !! :n02:
رو کاغذ همیشه نمیشه نظر داد و تیم های حاضر هم خیلی مهم هستن
با توجه به تیم هایی که تو این گروه هستن حذف استرالیا تقریبا قطعی شده !!
دوست عزیز شما چی دارید میگید ؟ پست منو خوندی شما ؟ :n29:
+
در مورد تشبیه به شرایط ایران از اون حرفا بود...
ایران خیلی راحت میتونه صعود کنه اما مشگل اینجاست که این تیم برای صعود نیومده به جام بلکه اومده تا به ضرب زور و بدبختی فقط گل نخوره و یک سبک کارگری فوتبال بازی کنه ....
+
با 2 امتیاز هم میشه صعود کرد حتی ، این چه حرفیه که با 3 امتیاز نمیشه صعود کرد ؟
نحوه صعود با 2 امتیاز :
برد تیم a در هر 3 بازی و دوتیم رو با تفاضل گل بیشتر ببره و یکیشونو با اختلاف کم مثلا 1-0
و بقیه بازیها بین تیمای b,c و d مساوی...

Milad4171
18-06-2014, 22:53
شیلی از همون ثانیه اول داره عالی کار میکنه
گل اولشون هم یک کار تیمی عالی بود.

clau
18-06-2014, 23:18
دیگه کوکه این فصل در اتلتیکو باید چیکار میکرد تا برای اسپانیا فیکس بازی کنه:n15:

دیوید ویا بهترین گلزن تیم ملی اسپانیا رو نیمکته- فابرگاس - ماتا هم که بهشون بازی نداده:n23:

Sh-Meteor
18-06-2014, 23:22
فرانسه - قهرمان جام جهانی 1998 بود :::::> حذف از گروهی در سال 2002
.
ایتالیا - قهرمان جام جهانی 2006 بود :::::> حذف از گروهی در سال 2010
.
اسپانیا - قهرمان جام جهانی 2010 بود :::::> حذف از گروهی در سال 2014 ؟؟؟ (( یعنی ممکنه ؟)

EhsanCPU
18-06-2014, 23:25
وداع تلخ اسپانیا با جام جهانی 2014 برزیل :n28:

IRAN_KING
18-06-2014, 23:26
بدجور سوراخ شد اسپانیا :n02:

Sh-Meteor
18-06-2014, 23:27
فرانسه - قهرمان جام جهانی 1998 بود :::::> حذف از گروهی در سال 2002
.
ایتالیا - قهرمان جام جهانی 2006 بود :::::> حذف از گروهی در سال 2010
.
اسپانیا - قهرمان جام جهانی 2010 بود :::::> حذف از گروهی در سال 2014 ؟؟؟ (( یعنی ممکنه ؟)

kamran987456
18-06-2014, 23:28
ممکن نیست !حذفش تقریبا قطعی شده ! مساوی کنه باز هم از لحاظ تفاضل خیلی عقبه
این اسپانیا هم به نظر نمیرسه بتونه 3 گل تو یه نیمه بزنه

malkemid
18-06-2014, 23:32
چقدر گل اول شیلی زیبا بود... خیلی گل تیمی خوبی بود

Milad4171
19-06-2014, 00:20
یه حسی بهم میگه بازی اسپانیا طبیعی نیست . با اینکه عقب هستن . جلو محوطه هی پاس کاری میکنن جای شوت. خیلی هم شل بازی میکنن !

Kamyar_AnathemA
19-06-2014, 00:21
انا لله و انا الیه راجعون

albertxx
19-06-2014, 00:29
دلبوسکه کلا رو نیمکت نبود هم فرقی نمیکرد !!

تاتا مارتینو با بارسا انگار رفتن تو زمین !!
فقط پاسکاری و مالکیت توپ بدون هدف

اسپانیا 60 درصد مالکیت توپ داشت بدون اینکه کاری کنه !!
فقط پاسکاری بی هدف !!

اسپانیا بولدوزر لازمه
بزنه بریزه از دوباره بسازه !

united
19-06-2014, 00:31
اسپانیا آبروی هر چی قهرمان رو هم برد! دوره قبل هم که قهرمان شد اشتباهی قاطی قهرمانها شد!

نادر1368
19-06-2014, 00:36
:n02:ADIOS SPANA

mohammad_87
19-06-2014, 00:38
وقتی اینهمه دشمنی و کشمکش بین رئال،اتلتیکو و بارسا هست و اون مسایل سیاسی که منطقه کاتالون با دولت اسپانیا داره آخرش هم میشه این عدم هماهنگی و اتحاد
اینکه در یک دوره اسپانیا موفق بود،فقط بخاطر بازیکنان بارسا بود و نه اتحاد تیمی

سه سبک مختلف از سه تیم مختلف که دل بوسکه باید به لحاظ تاکتیکی اونها رو در سیستمی قرار میداد که بتونه نهایت بهره وری رو از اونها داشته باشه اما باز هم به سیستم تیکی تاکایی روی آورد که افراد اصلی اون(ژاوی،اینیستا) فصل ضعیفی پشت سر گذاشتند

من که یکی از دشمنان تیکی تاکا بودم و مهمترین علتش هم عدم جذابیت فوتبالی تیکی تاکا بود،از سقوط این سبک بسیار خرسندم :n09:

clau
19-06-2014, 00:38
به عنوان یک طرفدار برزیل 5ستاره دلم صابون زده بودم بازی جذاب برزیل- اسپانیا در مرحله اول حذفی ببینم:n29:

ولی عیبی نداره برزیل انتقام اسپانیا از تیم دوم این گروه که احتمال خیلی زیاد شیلی هستش میگیره:n25:

united
19-06-2014, 00:39
حذف ایتالیا در 2006 به هیچ وجه با این حذف اسپانیا قابل مقایسه نیست ایتالیا با سه بازی نزدیک و ناداوری حذف شد و دو بازی اولش هم مساوی شده بود

arash59b
اسپانیا بزرگ ترین کمک رو به ما کرد

دیگه هزجقدر گل بخوریم باختمون بچشم نمیاد. بچه ها با ارژانتین راحت بازی کنید

mohammad_87
وقتی اینهمه دشمنی و کشمکش بین رئال،اتلتیکو و بارسا هست و اون مسایل سیاسی که منطقه کاتالون با دولت اسپانیا داره آخرش هم میشه این عدم هماهنگی و اتحاد

سه سبک مختلف از سه تیم مختلف که دل بوسکه باید به لحاظ تاکتیکی اونها رو در سیستمی قرار میداد که بتونه نهایت بهره وری رو از اونها داشته باشه اما باز هم به سیستم تیکی تاکایی روی آورد که افراد اصلی اون(ژاوی،اینیستا) فصل ضعیفی پشت سر گذاشتند

من که یکی از دشمنان تیکی تاکا بودم و مهمترین علتش هم عدم جذابیت فوتبالی تیکی تاکا بود،از سقوط این سبک بسیار خرسندم :n09:

30vil
19-06-2014, 00:42
بعد از حذف بارسا و بایرن در جام باشگاه ها من گفتم خداحافظ سبک من درآوردی تیکی تاکا اما بعضی از دوستان خرده گرفتند

امشب یک خداحافظ دیگه باید با تیکی تاکا بکنیم که دیگه به طور کلی در فقدان آراگونس و آماده نبودن امثال ژاوی و اینیستا از بین رفت و اسپانیا باید به دنبال بازی و سبکی جدید از فوتبال باشه

A/|\IR
19-06-2014, 00:44

البته اوج درگیری ها رئال بارسا دوران مورینیو و گواردیولا بود که بازم تیم ملی خوب نتیجه میگرت

banii
19-06-2014, 00:46
یه حسی بهم میگه بازی اسپانیا طبیعی نیست . با اینکه عقب هستن . جلو محوطه هی پاس کاری میکنن جای شوت. خیلی هم شل بازی میکنن !
فینال 2012 هم طبیعی نبود .
من هنوز تو اون مصاحبه ی عجیب-غریب بوفون موندم .
یک دستهای پشت پرده ای توی این فوتبال هست .
قهرمانها از قبل مشخص میشند .
احتمالا بدون هیچ شایستگی ای این قهرمانی رو هم قراره بدند به برزیل !!

clau
19-06-2014, 00:49

بزار بخورین به برزیل بعد ترست بروز بده:n02:

خیلی زشته بخواین اون باخت 0-4 به اسپانیا اینجوری لاپوشونی کنین

اگه اینجوری باشه میشه گفت با داوری افتضاح بازی برزیل - هلند 4سال قبل هم میخواستن کاری کنن برزیل حذف بشه

Hatek
19-06-2014, 00:56
این کاسیاس چرا اینطوره ؟
بجای اینکه نقش لیدر تیم و روحیه دهنده رو هم بازی کنه تا یه گل میخوره از قیافش نا امیدی میباره
البته نه فقط اینجا توی رئال هم همینطوریه

MORINIO
19-06-2014, 01:00
با توجه به غیبت فن پرسی جلوی شیلی و کیفیت خوب بازی که از شیلی دیدیم شانس اینو دارن که حتی به عنوان صدرنشین برن بالا و به برزیل برخورد نکنن

Sh-Meteor
19-06-2014, 01:00
حذف ایتالیا در 2006 به هیچ وجه با این حذف اسپانیا قابل مقایسه نیست ایتالیا با سه بازی نزدیک و ناداوری حذف شد و دو بازی اولش هم مساوی شده بود

منظورت 2010 بود دیگه...

banii
19-06-2014, 01:05
بزار بخورین به برزیل بعد ترست بروز بده:n02:

خیلی زشته بخواین اون باخت 0-4 به اسپانیا اینجوری لاپوشونی کنین

اگه اینجوری باشه میشه گفت با داوری افتضاح بازی برزیل - هلند 4سال قبل هم میخواستن کاری کنن برزیل حذف بشه
این مساله ی دست های پشت پرده که قهرمانیا رو مشخص میکنند یک مساله ی قابل بحثه و من از خودم درنیاوردم . اتفاقا همون بازی برزیل-هلند عادل اینا هم توی برنامشون داشتند در مورد همین قضیه اختلاط میکردند. اما بحثشون این بود که فیفا برزیل رو برنده میکنه... که هلند برنده شد:).

اما بفرض اشتباه بودن این حرفها و اینکه همچین داستانهایی نیست :

برزیل که تو این 2بازی افتضاح بوده و با توجه به برنامه ی بازیهای حذفی به احتمال بالا تا قبل از فینال به ایتالیا نمیخوره . اما مساله اینجاست که برزیل در حدی نیست که تا فینال بیاد . (من نمیگم ، خودش ثابت کرده...)

hossein_0907
19-06-2014, 01:09
لای لای لای لا لای لالای لالای لای لای :)
))))

طرفدارای 2 روزه اسپانیا تا دیر نشده یکی از گزینه ای زیر را برای ادامه جام انتخاب کنند :

1: کاستاریکا : تیمی بسیار خوب که اروگووه رو برد :)
))
2:آمریکا : غنارا برد :)
))
3:ساحل عاج : قدرت اول فوتبال آسیا رو 2 1 برد
4:بلژیک : برای اینکه یکم خیاتون از بابت تیمتون راحت تر باشه باشه :)
))

6 سال طرفدار اسپانیا بودید یه 2 هفته هم طرفدار اینا باشید تا ببینیم بعدا تو مقدماتی یورو 2016 چه تیمی خوب میدرخشه تا طرفدار اون بشید

ها ها ها ها ها ها ها

yuseph
19-06-2014, 01:11
این مساله ی دست های پشت پرده که قهرمانیا رو مشخص میکنند یک مساله ی قابل بحثه و من از خودم درنیاوردم .

اره حق با شماست اما به نقشه جغرافیا نگاه کن!
کشوری که الان مسابقات توش برگزار میشه برزیل هستش نه ایتالیا.

mmf66
19-06-2014, 01:13
اسپانیا دیگه اون اسپانیا 2010 نیست شده همون اسپانیای همیشگی که حرفی برای گفتن نداره

alireza-1991
19-06-2014, 01:15
صحنه آخر بازی هم باحال بود . خداحافظ اسپانیا !!! :n10:

Sh-Meteor
19-06-2014, 01:18
مات و مبهوت

.
.
.
.
پ.ن: به نظر من بازنده اصلی این بازی ها: دیه گو کاستا بود، بی شک!
با اون وضع عجیب، از برزیل رفت اسپانیا، حالا توی سرزمین مادریش با تیم ملی اسپانیا حقیرانه شکست خورد.

پ.ن: ای کاش اسپانیا تو گروه ایران بود، پنج تا نه ولی دیگه یکی رو می زدیم که...:n02::n02:

A/|\IR
19-06-2014, 01:20
این مساله ی دست های پشت پرده که قهرمانیا رو مشخص میکنند یک مساله ی قابل بحثه و من از خودم درنیاوردم . اتفاقا همون بازی برزیل-هلند عادل اینا هم توی برنامشون داشتند در مورد همین قضیه اختلاط میکردند. اما بحثشون این بود که فیفا برزیل رو برنده میکنه... که هلند برنده شد:).

اما بفرض اشتباه بودن این حرفها و اینکه همچین داستانهایی نیست :

برزیل که تو این 2بازی افتضاح بوده و با توجه به برنامه ی بازیهای حذفی به احتمال بالا تا قبل از فینال به ایتالیا نمیخوره . اما مساله اینجاست که برزیل در حدی نیست که تا فینال بیاد . (من نمیگم ، خودش ثابت کرده...)

تو اون بازی هلند برزیل
برزیل بیشتر سر بچه بازی و اشتباهات فلیپه ملو حذف شد! داوری در کار نبود به اون صورت ، دوستان این فرض رو با توجه به فرمایشات شما گفتن!
اگه دست های پشت پرده ای در کار باشه اینقدر زپرتی نیست که با یه باد جهتش عوض بشه! دست های پشت پرده بخواد کاری بکنه به انجام میرسونه نه اینکه به راحتی نتیجه برعکس خواستش اتفاق بیفته! ناسلامتی سرمایه گذاری کردن روش:دی
ولی کلا جام جهانی مثل سری آ نیست که از این اتفاقات توش بیفته!:n09:

mmf66
19-06-2014, 01:24
شانسهای قهرمانی اول آلمان دوم هلند سوم ایتالیا
برزیل هم اگه داور ها بهش کمک کنند شانس چهارم وگرنه امکان نداره قهرمان بشه

SHAKERDOOST
19-06-2014, 01:29
ولی کلا جام جهانی مثل سری آ نیست که از این اتفاقات توش بیفته!:n09:

این جمله خیلی عالی بود :n19::n09: دمت گرم بکهام ... :n06:

City 17
19-06-2014, 01:40
درسته که اشتباهات فردی از بازیکنان اسپانیا این گل های خورده رو تشدید کرده و اختلاف رو بیشتر از اونی که شاید در واقع هست، بیشتر کرده اما مشخصا مشکل اصلی اسپانیا مشکل فردی نبود، مشکل از کل تیم بود، تا حدی که به سختی میشه حتی یک یا دو بازیکن خوب از اسپانیا در این جام نام برد، مثل اینکه عمده بازیکنان این تیم در باد پیروزی های قبلی خودشون خوابیده بودند و از نظر ذهنی اصلا خودشون رو آماده نکرده بودند و آمادگی همچین شرایط و همچین گروه سختی رو نداشتند که مسلما بخشی زیادی از این مسائل در حیطه وظائف دل بوسکه هست که به هر دلیل بر خلاف سال های اخیر نتونسته از پسش بر بیاد.

دفاع تیمی این تیم که ویژگی اصلی اسپانیا در سال های اخیر بوده به بزرگترین نقطه ضعف اسپانیا تبدیل شده و خط هافبک این تیم دیگه اون کنترل روی توپ رو مثل سابق نداره و در زمان از دست رفتن توپ پرس و حمایت کافی رو از خط دفاع این تیم نمی کنه.

در طرف دیگه زمین یعنی در خط حمله هم مشکل فقدان یه تمام کننده وجود داره و اسپانیا با وجود بازی های ضعیفی که به نمایش گذاشته، اگه همین موقعیت هایی که خلق کرد رو تبدیل به گل می کرد، چه در بازی اول با هلند در زمانی که اسپانیا 0-1 جلو بود مثل موقعیتی که سیلوا از دست داد یا موقعیت کاستا یا ... و چه در این بازی که کاستا و بوسکتز موقعیت های مسلم گلزنی رو از دست دادند شاید این تیم اینقدر زود حذف نمیشد. خاطرم هست که در جام جهانی 2010 در حالی که تیم اسپانیا بازی اول خودش مقابل سوئیس رو باخت، خیلی ها می گفتند این تیم برای نتیجه گرفتن (نسبت به بارسای اون سال ها) یکی مثل "مسی" رو کم داره که واقعا هم صحبت بجایی بود، که در ادامه اگه فرم بسیار عالی ویا نمی بود، اسپانیا به هیچ وجه نمی تونست حتی به قهرمانی فکر کنه، البته بازی های خیلی خوب ویا هم فقط برای گرفتن حداقل نتیجه (نتیجه های 0-1 پی در پی اسپانیا در 2010) جوابگو بود و نه بیشتر از اون. این مشکل گلزنی در یورو 2012 هم ادامه داشت و این تیم به سختی از گروه خودش صعود کرد و تا فینال بالا اومد و در واقع بازی درخشان و نتیجه قاطعی که این تیم در بازی فینال مقابل ایتالیا به دست آورد باعث شد روی ضعف این تیم در مراحل قبل "سرپوش" بگذاره و این تیم رو بهتر از اونی که بود، نشون بده.

برای این جام جهانی دل بوسکه دیگه اون ویا یا اون تورس یورو 2008 آماده رو نداشت و یکجورایی مجبور بود روی دیگو کاستا سرمایه گذاری کنه، که البته مشکل مصدومیت های مداوم کاستا در اواخر فصل باعث شد از اون فرم خوب در طول فصل دور بشه و از طرف دیگه تجربه کم کاستا در عرصه بین المللی و عدم آشنایی کافی با سبک بازی اسپانیا هم به این وضعیت کمک نکرد. کاستا که حالا باید فقط افسوس بخوره که چرا دعوت برزیل رو رد کرده.

این که دو تیم از لالیگا فینال لیگ قهرمانان رو برگزار کردند و یک تیم دیگه از لالیگا قهرمان لیگ اروپا یا یوفا سابق شده، اما تیم ملی اسپانیا اینقدر ناموفق هست به اعتقاد من دلیلی نداره جز اینکه ساختار تیم اسپانیا از نظر نفرات با حضور ژاوی(بازی قبل)/اینیستا/بوسکتز هنوز بر اساس ساختار قبلی هست که عمدتا از بازیکنان بارسا تشکیل میشه، تیمی که این فصل رو بدون جام سپری کرده. در حالی که چهره های دیگه ای از اتلتیکو، سویا و رئال وجود داشتند، چهره هایی که فصل بهتری رو سپری کردند اما یا دعوت نشدند یا از اونها کمتر استفاده شد.

یادم میاد اواسط فصل رو که راجع به اسپانیا و گزینه های احتمالی دعوت شده صحبت می کردیم که اونجا گفتم انتظار نمیره اسپانیا (به خصوص با هدایت دل بوسکه) توی این جام دست به ریسک بزنه و تغییرات زیادی رو انجام بده و این تغییرات به احتمال زیاد در رقابت های بعدی یعنی یورو 2016 و جام جهانی 2018 اعمال میشه، چون به همون نسبت که میشه و باید از دل بوسکه به خاطر این مسئله انتقاد کرد، به همون نسبت نمیشه گفت که در صورت دعوت از این چهره های جدید و اعمال تغییرات زیاد اسپانیا می تونست موفق باشه و شاید با به دست اومدن یه نتیجه مشابه حتی دل بوسکه رو توی وضعیت بدتری از نظر آماج انتقادات قرار می داد.

ولی کی فکرش رو می کرد اسپانیایی که 4 سال پیاپی قدرت برتر مسلم فوتبال اروپا بود، حالا به اولین تیمی تبدیل بشه که بعد از قهرمانی در یک جام جهانی، در دور بعدی در هر دو بازی اول خودش شکست بخوره، 7 گل در یافت کنه و فقط یک گل به ثمر برسونه و حالا برای فرار از رده چهارم باید حتما در بازی آخرش مقابل استرالیا پیروز بشه... یه نقل قول معروف هست از سر آلکس فرگوسن: football bloody hell

united
19-06-2014, 01:41

در اینکه فیفا همیشه از برزیل جانبداری میکنه هیچ شکی نیست!
این موضوع مخصوصا در 2002 به اوج خودش رسید در اون سال با استفاده از کره و ناداوریهای عجیب غریب ایتالیا، اسپانیا و آرژانتین حذف شدند تا راه برای قهرمانی برزیل هموار بشه (آلمان هم به هیچ وجه مدعی قهرمانی نبود و سعودش تا فینال برای همه عجیب بود)
از همون ابتدای بازیها حرکات آهسته از گلها و صحنه های مهم نشان داده نمیشد! که همین موضوع باعث تعجب و شگفتی همه شده بود بهانشون هم این بود که ممکنه باعث اعتراض تماشاچیها و بازیکنها بشه!! (کاملا مشخص بود دسیسه بزرگی در کاره) و در پایان هم برزیل به اون شکل قهرمان شد
اون موقع برای من مشخص شد چرا فیفا مثل بقیه فدراسیونها فکری به حال اشتباهات داوری نمیکنه، چون گاهی با استفاده از همین اشتباهات داوری نتایج برخی مسابقات رو تغییر میده و برنامه های خودشو برای جذابیت بیشتر فوتبال به پیش میبره، و هر بار هم در جواب معترضین میگه اشتباهات داوری جزوی از جذابیت فوتباله!! فکرشو بکنید اگه اشتباهات داوری جزوی از والیبال کشتی و... میبود چی میشد!!!

albertxx
19-06-2014, 01:48
مثل اینکه قبل بازی پادشاه اسپانیا از قدرت کناره گیری کرده و یک رای گیری داره برگذار میشه !! (( عنوان رای گیری نمیدونم سر چیه چون جانشین پادشاه مشکلی نداره !! ))

و این عامل میتونه دلیل عدم همدلی تیم باشه
جایی که کاتالان ها احتمالا باز هم جدایی طلب بودن رو پیش میکشن و الان به اوج خودش میکشه !!!

البته منظورم این نیست دلیل باخت اسپانیا اینه ولی الان بیشتر ازهمه اختلافات میتونه زیاد بشه !!!

باید دید بحث سیاسی و اختلافات تو این کشور به کجا ختم میشه !!
و این حرکت به عدم همدلی اسپانیا منجر میشه ؟؟؟ (( تازه بعد از سالها داشتن مثل آدم کنار هم بازی میکردن ))

clau
19-06-2014, 01:50
در اینکه فیفا همیشه از برزیل جانبداری میکنه هیچ شکی نیست!
این موضوع مخصوصا در 2002 به اوج خودش رسید در اون سال با استفاده از کره و ناداوریهای عجیب غریب ایتالیا، اسپانیا و آرژانتین حذف شدند تا راه برای قهرمانی برزیل هموار بشه (آلمان هم به هیچ وجه مدعی قهرمانی نبود و سعودش تا فینال برای همه عجیب بود)
از همون ابتدای بازیها حرکات آهسته از گلها و صحنه های مهم نشان داده نمیشد! که همین موضوع باعث تعجب و شگفتی همه شده بود بهانشون هم این بود که ممکنه باعث اعتراض تماشاچیها و بازیکنها بشه!! (کاملا مشخص بود دسیسه بزرگی در کاره) و در پایان هم برزیل به اون شکل قهرمان شد
اون موقع برای من مشخص شد چرا فیفا مثل بقیه فدراسیونها فکری به حال اشتباهات داوری نمیکنه، چون گاهی با استفاده از همین اشتباهات داوری نتایج برخی مسابقات رو تغییر میده و برنامه های خودشو برای جذابیت بیشتر فوتبال به پیش میبره، و هر بار هم در جواب معترضین میگه اشتباهات داوری جزوی از جذابیت فوتباله!! فکرشو بکنید اگه اشتباهات داوری جزوی از والیبال کشتی و... میبود چی میشد!!!

پس به خاطر این بود که جام جهانی 2006 که ایتالیا قهرمان شد در مرحله حذفی استرالیا با کمک داور حذف کردین رفتید بالا :n01:

اونجا هم فیفا میخواست با حذف استرالیا شانس قهرمانی برزیل در اون جام زیاد کنه

رفتیم بالا که به تیمهای قویتری مثل آلمان میزبان و فرانسه خوردیم
در ضمن اشتباه داوری یکی دو بار طبیعیه نه مثل 2002 که همه تیمهای قوی با اشتباهات فاحش حذف شدند تا برزیل در فینال با آلمان نه جندان قدرتمند مسابقه بده (از همه جالبتر این که در اون سال اشتباهات داوری در حرکات آهسته نشان داده نمیشد!!)
آره دیگه اون اشتباه داوری جلوی استرالیا چون برای ایتالیا اتفاق افتاده طبیعی بوده که اتفاقن سرنوشت جام عوض کرد:n09:

karimz
19-06-2014, 01:59
کاتالونیا 100ساله یک تیم ملی برای خودش داره الانم کرایف مربیشونه اما عضو یوفا و فیفا نیست و این بد بازی کردن اسپانیا دلایل دیگه ای داره از جمله استرس و توقعات بیش از حد مثل جام98 شدن

united
19-06-2014, 01:59
پس به خاطر این بود که جام جهانی 2006 که ایتالیا قهرمان شد در مرحله حذفی استرالیا با کمک داور حذف کردین رفتید بالا :n01:

اونجا هم فیفا میخواست با حذف استرالیا شانس قهرمانی برزیل در اون جام زیاد کنه

رفتیم بالا که به تیمهای قویتری مثل آلمان میزبان و فرانسه خوردیم
در ضمن اشتباه داوری یکی دو بار طبیعیه نه مثل 2002 که همه تیمهای قوی با اشتباهات فاحش حذف شدند تا برزیل در فینال با آلمان نه جندان قدرتمند مسابقه بده (از همه جالبتر این که در اون سال اشتباهات داوری در حرکات آهسته نشان داده نمیشد!!)

D o l f i n
19-06-2014, 06:59
اسپانیا فقط از یک جا ضربه خورد وگرنه بهترین مدافعان و هافبکهای جهان در این تیم بازی میکردن اون مشکل هم فقط شیوه منسوخ و از کار افتاده تیکی تاکا بود دقت کرده باشید اسپانیا از زمان اوج گیری بارسلونا با این روش در اوج بوده و همینجور که بارسا افول کرد تیم اسپانیا هم به پایین کشیده شد صدر هم بین دو نیمه اشاره کرد که اسپانیا در همون 4سال پیش مونده و با همون روش اومده بازی کرده حالا بعد این جام باید یه خونه تکونی بکنن

Spaniuly
19-06-2014, 09:59
بابا جان هی می گید تیکی تاکا تیکی تاکا این اسپانیا کجاش تیکی تاکا بود؟ اصلا آمار پاسکاری این دوبازی اسپانیا رو دیدید هی گیر دادین به تیکی تاکا! کاری ندارم تیکی تاکا جواب می ده یا نمیده! تیکی تاکایی توی تیم اسپانیا دیده نشد توی این بازی و باخت های ناجور اسپانیا به خاطر تفکرات غلط دل بوسکه بود که چیدمان غلطی داشت و نتونست تیم رو ارنج کنه

Demon King
19-06-2014, 10:16
به نظر من شیلی و هلند از این گروه صعود میکنن.

:n02:

fa_shinobi
19-06-2014, 10:43
کلا اسپانیا همش ستاره است و وقتی حذف شد شاید بعضیا فکر کنن جام زیاد نمیچسبه. اما من خودم خیلی خوشحال شدم. اسپانیا و تیم بارسلونا کلا فوتبال رو عوض کردن. بازیهای تهاجمی و زیبا تبدیل شدن به پاس. 600 تا. 700 تا. حالا پاسم شمردین، که چی بشه. من اسپانیا رو دوست داشتم اما سبک بازیشو اصلا. اسپانیا تاکتیکش قدیمی شده و دلیل اینکه نتونست تیکی تاکا انجام بده مال این نیست که خودش نمیخواست، مال اینه که حریفا دستشو خوندن و راهها رو بستن. تیمی که با 8 گل قهرمان شد حالا تو دو بازی اولش 7 گل خورده. اما فوتبال زیبا شده. همش گل همش بازی تهاجمی. به نظر شما نسبت به جام جهانی قبلی زیبا نشده؟

nw_nk
19-06-2014, 10:51
اسپانيا، دنباله رو ايتاليا 2010 و فرانسه 2002

در طول تاريخ پنج مدافع عنوان قهرماني جام جهاني در مرحله گروهي حذف شده اند.

به نقل از آس، به نظر مي رسد که گاهي اوقات قهرماني جام جهاني براي تيم هاي بزرگ بدشانسي مي آورد. در سال 1938، ايتاليا پس از قهرماني جام جهاني تا سال 1950 به مسابقات برگشت که در مرحله گروهي حذف شد. در آن زمان از گروه سه تيمي فقط يک تيم صعود مي کرد. ايتاليايي ها در بازي اول به سوئد باختند و با وجود پيروزي 2-0 مقابل پاراگوئه نتوانستند که به مرحله بعدي صعود کنند.

در سال 1966 نوبت برزيل بود. برزيل که در سالهاي 1958 و 1962 قهرمان جام جهاني شده بود، در دور گروهي جام جهاني انگليس حذف شد. برزيلي ها بازي اول گروه را در مقابل بلغارستان با نتيجه 2-0 پيروز شدند اما با شکست به مجارستان و پرتغال به رده سوم گروه نزول کردند و حذف شدند.

فرانسه، قهرمان جام جهاني 1998 نيز چهار سال بعد خاطره تلخي را تجربه کرد. آنها در دو بازي اول به سنگال و دانمارک باختند و حذف شدند. خروس ها در سال 2006 دوباره به فينال رسيدند و نايب قهرمان شدند اما در سال 2010 دوباره از مرحله گروهي اوت شدند.

ايتاليا ، قهرمان جام جهاني 2006 نيز در جام جهاني 2010 از مرحله گروهي حذف شد. لاجوردي پوشان در گروه بسيار آساني قرار داشتند اما با تساوي مقابل پاراگوئه و نيوزيلند و شکست به اسلواکي از صعود باز ماندند.

اسپانيا در سال 2014 بدترين آمار را از ميان مدافعان عنوان قهرماني داشت. لاروخا با شکست در دو بازي اول باعث شد که بازي با استراليا حالت تشريفاتي پيدا کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%8C_%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%87_%D8%B1% D9%88_%D8%A7%D9%8A%D8%AA%D8%A7%D9%84%D9%8A%D8%A7_2 010_%D9%88_%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87_20 02

City 17
19-06-2014, 11:56
در حاشیه خبر بالا و سرنوشت نافرجام قهرمان های جام جهانی در دور بعد: جالبه بدونید آخرین بار که یک تیم اروپایی قهرمان جام جهانی بوده و در جام جهانی بعدی در دور گروهی حذف نشده، بر می گرده به 20 سال پیش، جایی که آلمان بعد از قهرمانی در جام جهانی 1990، در جام جهانی 1994 بعد از صعود از گروه و مرحله حذفی اول تا مرحله 8 تیم بالا اومد تا نهایتا مقابل بلغارستان پرستاره و قدرتمند اون روزها و اون ضربه سر معروف لچکوف که هواداران آلمان ازش خاطره خوشی ندارند شکست خورد و حذف شد.

Capcom
19-06-2014, 12:17
در حاشیه خبر بالا و سرنوشت نافرجام قهرمان های جام جهانی در دور بعد: جالبه بدونید آخرین بار که یک تیم اروپایی قهرمان جام جهانی بوده و در جام جهانی بعدی در دور گروهی حذف نشده، بر می گرده به 20 سال پیش، جایی که آلمان بعد از قهرمانی در جام جهانی 1990، در جام جهانی 1994 بعد از صعود از گروه و مرحله حذفی اول تا مرحله 8 تیم بالا اومد تا نهایتا مقابل بلغارستان پرستاره و قدرتمند اون روزها و اون ضربه سر معروف لچکوف که هواداران آلمان ازش خاطره خوشی ندارند شکست خورد و حذف شد.

جالبه!

Actros
19-06-2014, 12:40
اون ضربه سر یوردان لچکوف قشنگ یادمه. ضربه عجیبی بود . بچه هم بودم گریه کردم :n01:
==============================
تیکی تاکا مرد ؟؟؟؟؟
بدبختی اینه که گواردیولا مربی بایرنه و 2 سال دیگه باید این سبک رو تحمل کنیم :n02:

Sh-Meteor
20-06-2014, 22:36

karimz
23-06-2014, 00:45

Farhad
23-06-2014, 20:37
داور آشکارا داره به نفع هلند داوری میکنه ، تا به برزیل نخوره ! :n21:

Mohammad Hosseyn
23-06-2014, 21:02
داور آشکارا داره به نفع هلند داوری میکنه ، تا به برزیل نخوره ! :n21:بین اون 4 صحنه ای یکیش با سختگیری میشد خطا گرفت ... ضمن اینکه برزیل در هر صورت کارش سخته و تازه معلومم نیست اول بشه یا نه ... شیلی که اصلا ضعیف نیست ...

parsicola
23-06-2014, 21:21
استرالیا هم که وا داده .... حیف تا الان 3-0 عقبه و آبروداری آسیا رو نکرد . همین الان هم هلند دومین گلشو به شیلی زد تو دفیفه آخر بازی.

teraktor2003
23-06-2014, 21:37
هلند دوست داشتنی:
3 بازی 10 گله زده و 9 امتیاز در گروه مرگ...
مردان واقعی نارنجی می پوشند:n12:

نادر1368
23-06-2014, 21:45
شيلي بازياي بعد هم به مشكل بر ميخوره هلند اومده براي مساوي و شيليايي ها هم بين خودشون داشتن بازي مي كردن! سانچز هم خيلي زيادي

خودخواه هست برعكس روبن. اينجاهاست كه ستاره ها با هم ميتونن مقايسه بشن!

غير از اون صحنه افسايد اكثرا تصميم ها درست بود ولي داوري در سطح اين بازي نبود در سطح جام ولايت ولي هست:n02:

hp722
23-06-2014, 22:22
داوری جالب نبود و با اینکه شیلی خوب بازی میکرد ولی هلند 20مین آخر رو خیلی هماهنگ و زیبا بازی کرد و 2تام زد

ae2009
24-06-2014, 13:06
خبر مهم!
به گزارش جهان به نقل از مهر، در مطلب کانال ۲۴ ترکیه که به نقل از سایت نشنال ریپورت منتشر شده آمده است: "دکتر جیروجیو برتولوچی که مسئول تست‌گیری از بازیکنان به نمایندگی از فیفا است، در مصاحبه‌ای گفت که بعد از بازی اسپانیا و هلند از بازیکنان هلندی تست دوپینگ گرفته شد و تست ۶ نفر آنها مثبت از آب درآمد. در تست انجام شده نمونه‌هایی از داروهای نیروزا موجود بود که در این راستا بازیکنان تنها شامل جزای نقدی شدند.
دکتر برتولوچی در ادامه ضمن خودداری از ارائه توضیحات بیشتر اعلام کرد که این واقعه بسیار شرم آور بوده اما نمی‌تواند اسامی بازیکنان مذکور را اعلام کند.
مسئول تست‌گیری از بازیکنان به نمایندگی از فیفا با بیان اینکه ادامه حضور هلند در مسابقات عادلانه نیست، افزود: موضوع را به فیفا اعلام کرده‌اند و فیفا فقط بر پیگیری عملکرد این بازیکنان تاکید کرده و معلوم نیست که چرا به ادامه حضور آنان اجازه داده شده است.
در پی اعلام این خبر ویسنت دل بوسکه سرمربی تیم اسپانیا گفت که در صورتیکه این موضوع حقیقت داشته باشد، با یک وضعیت بسیار ننگین و کثیف مواجه هستیم و هیچ جمله‌ای نمی‌توانم در این مورد به زبان بیاورم. می‌دانم که زندگی همیشه عادل نیست ولی این وضعیت که با شرایط دیگر بسیار فرق دارد و در صورت اثبات این موضوع فیفا باید شرمسار باشد."
انتشار چنین خبری از سوی کانال ۲۴ ترکیه درحالی صورت گرفته که رسانه‌های معتبر جهان تا لحظه انتشار این خبر، اشاره‌ای به این اتفاق مهم و تکان‌دهنده نداشته‌اند:n24:

albertxx
24-06-2014, 18:03
خبر مهم!
به گزارش جهان به نقل از مهر، در مطلب کانال ۲۴ ترکیه که به نقل از سایت نشنال ریپورت منتشر شده آمده است: "دکتر جیروجیو برتولوچی که مسئول تست‌گیری از بازیکنان به نمایندگی از فیفا است، در مصاحبه‌ای گفت که بعد از بازی اسپانیا و هلند از بازیکنان هلندی تست دوپینگ گرفته شد و تست ۶ نفر آنها مثبت از آب درآمد. در تست انجام شده نمونه‌هایی از داروهای نیروزا موجود بود که در این راستا بازیکنان تنها شامل جزای نقدی شدند.
دکتر برتولوچی در ادامه ضمن خودداری از ارائه توضیحات بیشتر اعلام کرد که این واقعه بسیار شرم آور بوده اما نمی‌تواند اسامی بازیکنان مذکور را اعلام کند.
مسئول تست‌گیری از بازیکنان به نمایندگی از فیفا با بیان اینکه ادامه حضور هلند در مسابقات عادلانه نیست، افزود: موضوع را به فیفا اعلام کرده‌اند و فیفا فقط بر پیگیری عملکرد این بازیکنان تاکید کرده و معلوم نیست که چرا به ادامه حضور آنان اجازه داده شده است.
در پی اعلام این خبر ویسنت دل بوسکه سرمربی تیم اسپانیا گفت که در صورتیکه این موضوع حقیقت داشته باشد، با یک وضعیت بسیار ننگین و کثیف مواجه هستیم و هیچ جمله‌ای نمی‌توانم در این مورد به زبان بیاورم. می‌دانم که زندگی همیشه عادل نیست ولی این وضعیت که با شرایط دیگر بسیار فرق دارد و در صورت اثبات این موضوع فیفا باید شرمسار باشد."
انتشار چنین خبری از سوی کانال ۲۴ ترکیه درحالی صورت گرفته که رسانه‌های معتبر جهان تا لحظه انتشار این خبر، اشاره‌ای به این اتفاق مهم و تکان‌دهنده نداشته‌اند:n24:

خب که چی ؟؟
نمیخوام بگم کار درستی نیست

ولی تیم اسپانیا بالاخره حذف میشد
دلبوسکه هم از فرصت استفاده کرده و داره از آب گل آلود ماهی میگیره !!

اسپانیا تو 2 بازی اول بازیکن هاش هیچ هماهنگی و نظمی نداشتن !!!
مهاجم های اسپانیا هم که توپ رو خارج ورزشگاه شوت میزدن !!!

powerslave
24-06-2014, 18:40
اگه این موضوع واقعیت داشته باشه میتونه جنجال خیلی بزرگی به پا کنه ولی خوب تا این لحظه جای دیگه ای گفته نشده.

aqua2012
24-06-2014, 20:46
هلند میتونه قهرمان بشه

S0R3N4
30-06-2014, 12:04
کارلوس: کاسياس دليل اصلي ناکامي اسپانيا بود

ستاره سابق تيم ملي فوتبال برزيل عملکرد ضعيف کاسياس را دليل اصلي ناکامي اسپانيا در جام جهاني برزيل دانست. او همچنين به ستايش از جيمز رودريگس ستاره تيم ملي کلمبيا پرداخت و از فلورنتينو پرس خواست تا او را جذب کند.

تيم ملي فوتبال اسپانيا در جام جهاني برزيل عملکرد کابوس واري داشت و با دو شکست و يک پيروزي حتي نتوانست از مرحله گروهي صعود کند.

درباره علت ناکامي ماتادورها در برزيل زياد بحث شده است. روبرتو کارلوس، ستاره سابق تيم ملي فوتبال برزيل بر اين باور است که نمايش ضعيف کاسياس دليل اصلي حذف شدن اسپانيا بود. او گفت: در برزيل وقتي تيمي پيروز مي شود مي گويند همه با هم پيروز مي شوند و همه با هم شکست مي خورند. به نظر من ايکر کاسياس در برزيل آماده نبود و همين باعث شد تا اسپانيا برابر حريفان خود به راحتي تن به شکست دهد. البته بايد اين را هم گفت که ديگر بازيکنان اسپانيا هم نتوانستند به سنگربان خود کمک کنند.

کارلوس که در رئال مادريد با کاسياس همبازي بود ادامه داد: دو نوع بازيکن هستند که نبايد اشتباه کنند و آن دروازبان و مهاجم هستند. وقتي آنها اشتباه مي کنند همه زبان به انتقاد مي گشايند. کاسياس مي تواند مسئوليت ناکامي اسپانيا در برزيل را برعهده گيرد. من از دوستان صميمي ايکر و از طرفداران فوتبال اسپانيا هستم اما در فوتبال بايد همواره در حال پيشرفت بود چرا که شما در حال زندگي مي کني نه در گذشته.

بسياري يکي از دلايل اصلي ناکامي اسپانيا در جام جهاني برزيل را تکراري شدن سبک بازي تيکي تاکا مي دانند. کارلوس در اين باره گفت: من چنين نظري ندارم چرا که معتقدم سبک تيکي تاکا هنوز تمام نشده است. اسپانيا هم مانند برزيل صاحب سبک است. پاس دادن، پاس دادن، پاس دادن، تا اينکه موقعيت ايجاد شود.

تيم ملي فوتبال کلمبيا در جام جهاني 2014 برزيل نمايش درخشاني داشته است و در هر چهار بازي خود به پيروزي رسيده است. اين تيم بايد در مرحله يک چهارم نهايي به مصاف برزيل ميزبان رود. کارلوس به ستايش از کلمبيا پرداخت و گفت: تيم ملي فوتبال کلمبيا نمايش درخشاني در برزيل داشته است و همه نگاه ها را به خود جلب کرده است. اين تيم مي تواند در يک چهارم نهايي هم حريف سختي براي برزيل ميزبان باشد.

بدون شک بهترين بازيکن کلمبيا در برزيل جيمز رودريگس بوده است که با زدن پنج گل بهترين گلزن جام است. کارلوس به ستايش از اين بازيکن جوان پرداخت و گفت: بازيکني که بيش از همه توجه من را جلب کرده است رودريگس بوده است. او تا الان بسيار خوب درخشيده است و نشان داده که بازيکن بزرگي است. البته کلمبيا فقط به اين بازيکن متکي نيست. رودريگس در موناکو بازيهاي خوبي را به نمايش مي گذارد اما من از فلورنتينو پرس رئيس باشگاه رئال مادريد مي خواهم که او را جذب کند. البته بايد اين را بگويم که موناکو هم تيم بزرگي است و ستاره‌هاي زيادي در اين تيم بازي مي کنند.

رودريگس پس از پيروزي تيمش برابر اروگوئه اعتراف کرد که دوست دارد به فوتبال اسپانيا برود و پيراهن رئال مادريد را بر تن کند.