PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید هدیه

Atghia
15-01-2014, 20:19
سلام:n17:
یک کمی مشورت میخواستم برای خرید هدیه برای یک آقا:n26:
بودجه هم 400 تومن:n06:
عطر و ساعت هم نباشه :n02:
کلا خوب باشه:n01:
مثلا 400 تومن گوشی میشه ولی گوشی خوب و خاصی نمیشه:n15:
خلاصه هرچی به ذهنتون رسید بگید:n13::n18:
خیلی ممنون:n16:

hossein019940
15-01-2014, 20:21
سلام:n17:
یک کمی مشورت میخواستم برای خرید هدیه برای یک آقا:n26:
بودجه هم 400 تومن:n06:
عطر و ساعت هم نباشه :n02:
کلا خوب باشه:n01:
مثلا 400 تومن گوشی میشه ولی گوشی خوب و خاصی نمیشه:n15:
خلاصه هرچی به ذهنتون رسید بگید:n13::n18:
خیلی ممنون:n16:
اگه نظر منو میخوای
کارت هدیه بانکی بگیر.
هم اون طرف میتونه یه چیزی بخره یا این مبلغ رو نقدا احتیاج داشته باشه.
هم اینکه حداقل دیگه با خودت کلنجار نمیری که ازش خوش اومده یا نه
بازم خودت تصمیم گیرنده هستی.

Atghia
15-01-2014, 21:31
یک زمانی کیف های اداری چرم حدود 300 تا 400 بودند((زمانی نه چندان دور))[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما الان...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چندین و چند سایت محصولات چرم رو نگاه کردم زیر600 ندارن (مدل های خوب)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M £ H D I
15-01-2014, 21:57
سلام

هدیه‌های پوشیدنی
لباس : اگر به سلیقه خودتان مطمئن هستید، با توجه به لباس‌هایی که می‌پوشد یک بلوز مناسب برای او بخرید.

کمربند: از آن هدیه‌هایی است که مردها همیشه به آن نیاز دارند. یک کمربند چرمی همیشه آن‌ها را خوشحال می‌کند. پس می‌توانید از کمربندهایی که با کیف پول و لوازم دیگر در یک جعبه فروخته می‌شوند، استفاده کنید.

کیف: کیف پول یا کیف دستی. بسته به هزینه‌ای که درنظر گرفته‌اید، می‌توانید کیف‌هایی با کیفیت متفاوت بخرید.

کلاه: خیلی از مردها اهل کلاه هستند و از داشتن مدل‌های مختلف کلاه لذت می‌برند.

همراه‌های محبوب
جاسوئیچی: این یک هدیه کوچک و به‌ یاد‌ماندنی است و به یاد داشته باشید انتخاب درست آن سلیقه شما را نشان می‌دهد.

دستمال گردن یا شال: یک هدیه لوکس که همیشه به یاد خواهد ماند. برای خرید آن باید لباس‌هایی که دارد را به یاد بیاورید و با توجه به آن‌ها رنگ مناسب را انتخاب کنید.

ست اصلاح: ادکلن، افتر شیو، خمیر ریش و حتی ماشین ریش‌تراش، از پرطرفدارترین وسایل بهداشتی مردانه هستند که می‌توانید خریداری کنید. این محصولات به‌صورت یک مجموعه در بسته‌بندی‌های زیبا فروخته می‌شوند.

هیجان انگیز و خاص
لوازم تحریر: همه مردها از لوازم تحریر خوش‌شان می‌آید و همچنین با قیمت‌های متفاوت هم پیدا می‌شود. بسته به هزینه‌ای که می‌خواهید بکنید می‌توانید یک خودکار ساده بخرید یا سِت خودنویس و لوازم دیگر.

جعبه ابزار برای ماشین: مردها هر چقدر هم که بزرگ شوند باز هم از داشتن یک جعبه ابزار زیبا لذت می‌برند. جعبه ابزارهایی برای ماشین هم در بازار هست که بسته‌بندی‌های خیلی زیبایی دارند.

قطب‌نما و چاقو: میدان منیریه پر از وسایلی است که مردها از داشتن آن خوشحال می‌شوند. یک قطب‌نما، چاقوی همه‌کاره ســـفر، چراغ‌های پیشانی یا حتی کیسه خواب، مردانی که اهل سفر نیستند را هم خوشحال می‌کند.

مجموعه فیلم و سریال: برای آن‌هایی که اهلش هستند بهترین هدیه است. می‌توانید مجموعه فیلم‌های کارگردان مورد علاقه یا سریالی که دوست دارد را از فروشگاه‌های سروش بخرید یا به مراکز فروش فیلم سفارش دهید.

کتاب: تنوع کتاب آنقدر زیاد است که غیرممکن است کتابی با سلیقه کسی که می‌خواهید برایش کادو بخرید پیدا نکنید. بعضی‌ها رمان دوست دارند، بعضی تاریخ و سیاست و بعضی دیگر کتاب‌های راهنما.
وسایل الکترونیکی: موبایل هدیه‌ای تکراری است. به جای آن با کمی گشتن در بازار‌های وسایل الکترونیکی به چیزهای جالب‌تری برمی‌خورید.
مثلا پلی استیشن پرتابل، فلش، تبلت،MP4 یا DVD Player پرتابل هدیه‌های خوبی هستند.

در آخر من هم به عنوان یه مذکر پول نقد ( در قالب کارت هدیه و ... ) رو پیشنهاد میدم ، چون بیشتر از همه ی اینا با پول نقد خوشحال میشم :n02::n01:

Atghia
15-01-2014, 22:07
اگه نظر منو میخوای
کارت هدیه بانکی بگیر.
هم اون طرف میتونه یه چیزی بخره یا این مبلغ رو نقدا احتیاج داشته باشه.
هم اینکه حداقل دیگه با خودت کلنجار نمیری که ازش خوش اومده یا نه
بازم خودت تصمیم گیرنده هستی.

در آخر من هم به عنوان یه مذکر پول نقد ( در قالب کارت هدیه و ... ) رو پیشنهاد میدم ، چون بیشتر از همه ی اینا با پول نقد خوشحال میشم :n02::n01:

کارت هدیه خوبه ولی اگه طرف خودش خیلی وضعش خوب باشه بعد این اینقد 400 تومن بهش برنخوره؟:n29::n13: یعنی منطورم اینه در همچین موردی مثلا خرید هدیه هرچند هم مختصر(مثلا :دی) نمیتونه نشان دهنده ی اهمیت قائل شدن برای اون شخص باشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من به دید یک خانم اگه مبلغ زیادی نقدا بهم هدیه بدن خوشحال نمیشم!:n15: در واقع خوشحالتر میشم اگر اون شخص برام ارزش قائل بشه((حالا مبلغش شاید زیاد ملاک نباشه برام)) بگرده هدیه بگیره و تزئینش کنه و ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی دوستان بابت پیشنهاداتتون:n16:
منتظر نظرات سایرین هم هستم:n17:

M £ H D I
15-01-2014, 22:13
کارت هدیه خوبه ولی اگه طرف خودش خیلی وضعش خوب باشه بعد این اینقد 400 تومن بهش برنخوره؟:n29::n13: یعنی منطورم اینه در همچین موردی مثلا خرید هدیه هرچند هم مختصر(مثلا :دی) نمیتونه نشان دهنده ی اهمیت قائل شدن برای اون شخص باشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من به دید یک خانم اگه مبلغ زیادی نقدا بهم هدیه بدن خوشحال نمیشم!:n15: در واقع خوشحالتر میشم اگر اون شخص برام ارزش قائل بشه((حالا مبلغش شاید زیاد ملاک نباشه برام)) بگرده هدیه بگیره و تزئینش کنه و ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی دوستان بابت پیشنهاداتتون:n16:
منتظر نظرات سایرین هم هستم:n17:

من ماهیت هدیه دادن رو یادهم بودن و ارزش قائل شدن برای طرف میدونم
و الا حتی یه کلوخ رو کادو پیچ کنن بهم بدن خوشحال میشم :n02:
حالا چه لزومی داره 400 هزار تومان به عنوان هدیه بهش بدی؟:n23:
من خودم این مبلغ رو اصلا به چشم هدیه نگاه نمیکنم ...
هدیه های بنده نهایتش 100تومان بشه :n02: حالا اگه طرف خیلی برام عزیز باشه ...
من کلا از اساس مخالف این مبلغ هدیه هستم ولی اگه وضع مالیش خوب باشه ،
پس پول نقد به کارش نمیاد ، و باید یکی از موارد بالا یا چیزهای دیگه رو بررسی کنی ... !

من به دید یک خانم اگه مبلغ زیادی نقدا بهم هدیه بدن خوشحال نمیشم!
درمورد این قسمت هم چیزی برای گفتن ندارم :n02:

SNOW PATROL
15-01-2014, 22:17
اقایون اکثرا به هیچ عنوان از پول نقد خوشحال نمیشوند من خودم توهین میدونم : دی
بهترین چیزی که به ذهنم میرسه یک ساعته .. مثلا مدل های ادیفایس کاسیو

اگر هم ساعت نباشه کفش هم میتونه چیز خوبی باشه . . البته بستگی به فرد داره
که چی دوست داشته باشه .. ممکنه همین کفش برای یکی خنده دار باشه

Atghia
15-01-2014, 22:23
اقایون اکثرا به هیچ عنوان از پول نقد خوشحال نمیشوند من خودم توهین میدونم : دی
بهترین چیزی که به ذهنم میرسه یک ساعته .. مثلا مدل های ادیفایس کاسیو

اگر هم ساعت نباشه کفش هم میتونه چیز خوبی باشه . . البته بستگی به فرد داره
که چی دوست داشته باشه .. ممکنه همین کفش برای یکی خنده دار باشه

اره کفش گزینه جالبیه!:n09: فقط سایز پا؟:n13: یاد قصه های مجید افتادم یادتونه مادربزرگش داشت یک پلیور واسه معلم مجید میبافت سایز نداشت؟ بعد مجید با نخ رفته بود خونه طرف رو طناب لباسها:n08:
ساعت راستش اگه نوع جیبی باشه حرف نداره! در به در دنبالشم ولی چیز چشمگیری ندیدم (از همین تریبون اعلام میکنم کسی ساعت جیبی خوب سراغ داره لطفا معرفی کنه :n06:)
مرسی اقا جواد:n16:

farzan311
15-01-2014, 23:16
خوب اگه شناخت مناسبی از اون شخص داشته باشید هدیه خریدن زیاد کاری نداره من برای کسایی که میخوام هدیه درست و حسابی بگیریم با توجه به علاقه ای که دارند براشون collectibles مرتبط با اون علاقه میگیرم چون چیز هایی هستند که طرف واقعا خوشش میاد و همیشه هم نگهشون میداره
مثلا
اگه به فیلم یا موسیقی یا به کتاب های رمان علاقه دارند میشه نسخه های ارجینال و شاید کمیاب اینهارو تهیه کرد مثلا بلو-ری ارجینال فیلم ها یا Cd های البوم ها که نسخه های collectors edition دارند کتاب ها هم همینطور. مثلا من یه مجموعه کتاب با امضای نویسنده اش به یکی هدیه دادم که فکر کنم بهترین هدیه ای باشه که تا حالا برای کسی گرفتم
البته این موارد کلا تو ایران به سختی پیدا میشه یا باید کسی که خودش این چیزا رو جمع میکنه پیدا کنید یا از خارج یه جوری سفارش بدید
یه بار دیگه هم آلبوم تمبر گرفتم به علاوه یه مجموعه از سکه های قدیمی که اینقدر قشنگ بودند برا خودم هم یه سری گرفتم:n02:

برای یه نفر دیگه هم تابلو نقاشی گرفتم
خودم هم یه بار یه مدل چوبی کشتی هدیه گرفتم که عاشقشم:n12:
کلا باید ببینید طرف خودش چی جمع میکنه بعد شما براش چیزی تو همون زمینه که ندارتش بگیرید

یه جور هدیه دیگه هم هست که البته همه مواقع به کار نمیاد
که اونم گرفتن بلیط کنسرت موسیقی یا بلیط تئاتر هست که با هم میریم میبینم:n02:

بانو . ./
16-01-2014, 07:01
.

با توجه به اینکه اشاره میکند شخص تمکن مالی داره
و با اینکه مخالف این قیمت هدیه هستم .. فکر میکنم بزرگترین هدیه برای اون اقا وجود خانوم زیبا و باوقار و فهمیده ای مثل شما هست

اما :
من پیشنهاد میکنم اگر اهل هنری هست یا علایق هنری خاصی داره ابزار الات مرتبط با اون هنر رو بگیرید
و اگر اون شخص یک مرد خاص هست در زندگیتون .. پیشنهاد میکنم در کنارش یک چیز هنری ساخته دست خودتون بهش هدیه کنید ..مثلا شال گردن ببافید مردها به این مساله به چشم یک
افتخار بزرگ نگاه میکنند .. خیلی براشون قابل احترام و خوشایند هست :n26:

.

ملا نصرالدین
16-01-2014, 12:03
نظر من هم به ساعت هست .ست کیف کمربند و... چرم هم خوبه

ولی اگر اهل تکنولوژی و... باشد مثلا یه هارد اکسترنال ،کول پد لب تاب ،یا مثلا یه وسیله ی ارزان تر به همراه یه توتال سکیوریتی چیزهای خوبی هستند

masoudtr
16-01-2014, 12:14
پول نقد و کارت بانکی که یک جور توهینه
یعنی اون فرد اینقدر ارزش نداشته برات, که فکر کنی و یک چیز مناسب پیدا کنی براش
مثل این ادم های بی شخصیت که بهت پول میدن میگن بیا برو هرچی دوست داری بخرم عزیزم :n02:

این چیزای خَز مثل فلش و هارد دیسک و کیف و این چیزا را ول کن که دیگه خیلی تکراریه

بهترین هدیه چیزی هست که اختصاصی اون باشه

مثلا عکس اش را بده یک نقاش با رنگ روغن یا آبرنگ یک تابلوی پرتره ازش بکشه با یک قاب خیلی شیک که هم از خودش خوشگل تر میشه هم کاملا خاص هست
زیرش هم بگو اسمت را امضا کنه
مثلا از طرف اونی که دلش برات میتپه (بعد اسم خودت )
هم میزنه به دیوار و همیشه هم بیادت هست مبلغ اش هم از چهارصد تومن خیلی کمتر میشه ارزش اش هم بیشتر

ضمنا اگه واقعا ادم با ارزشیه براش خرج کن که بعدا دلت نسوزه (نه بخاطر پولش به خاطر زمانی که صرف خرید کردی )

sms11
19-01-2014, 01:55
خوش به حال اقاه که اینهمه میخوای خرجش کنی
من به شخصه اگه یه شال ساده ی ساده باشه اما خود طرف بافته باشه از حتی یه آیفون ۵اس بیشتر برام ارزش داره

Atghia
19-01-2014, 13:03
راستش از اونجایی که همیشه دوست داشتم تاپیک های این مدلی در نهایت نتیجه ای که شخص شروع کننده گرفته مشخص بشه، من هم خواستم تصمیمم رو بگم:n06:
اول از همه تشکر میکنم از همه دوستان که لطف کردند نظر دادند و نظرهاشون همگی در نوع خودش خوب و جالب بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چندتا از دوستان گفتن این مبلغ واسه هدیه زیاده راستش من هم خودم شخصا ارزش هدیه رو به مبلغش نمیدونم اما وقتی اون شخص در همین حدود و یا بیشتر قبلا اینکار رو در قبال ادم انجام داده باشه من هم به رسم احترام متقابل تا حد توان....:n17:
بعد یکی از دوستان ایده کلکسیونی از موارد مورد علاقه رو پیشنهاد کردند خیلی خوبه ها ولی مورد خاصی بنظرم نرسید :n13:
و چندتا از دوستان هم گفتند که کاردستی از خودم باشه که این ایده رو خیلی پسندیدم:n12:

در نهایت من تصمیمم این شد:

ساعت جیبی (که پیدا کردم حدود 300 تومن) + یک پرتره ازش البته در سایز کوچیک و نه در حد تابلو :دی (خدا میدونه چقدر بشه :n17:) + بی هنری هم عالمی داره:n14: دوست داشتم خودم این پرتره رو بکشم یا خودم شالی ببافم اما...:n29: نهایت هنرم در امر بسته بندی کادو و متعلقات خواهد بود :دی

ممنونم:n16:

masoudtr
20-01-2014, 09:29
از قدیم گفتن ساعت وصل میاره و عطر جدایی
به نظرم که هدایای خوبی انتخابی کردی

مدیحه
20-01-2014, 10:02
سلام:n18:
به نظرمنم کارت هدیه بانکی عالیه
ولی هرطورخودتون میدونید:)

ha88an
20-01-2014, 12:38
از این پکیج های عشقی هم توی اینترنت خیلی زیاد شده! هم ارزونه هم قشنگ. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n02::n02::n02:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]