PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Set Network Location در ویندوز 8.1 (Public, Work, Home)

atlas-m
15-01-2014, 17:25
سلام.
در ویندوز 8.1 که برای تغییر نوع شبکه ای که به آن وصل شده ایم (Public, Work, Home) به کجا مراجعه کنیم؟ :sq_12:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

atlas-m
18-01-2014, 08:12
ببخشید کسی اطلاعی نداره؟

hassanshaikhi
18-01-2014, 08:42
پایین سمت راست کنار ساعت روی آیکون کارت شبکه کلیک کن بعد توی قسمت کانکشن روی اسم کارت شبکه ای که داری راست کلیک کن و turn sharing on or off رو بزن
اگه گزینه no dpnt turn... رو بزنی وضعیتش میشه public و اگه yes turn on.. رو بزنی وضعیت میشه private

atlas-m
19-01-2014, 09:12
پایین سمت راست کنار ساعت روی آیکون کارت شبکه کلیک کن بعد توی قسمت کانکشن روی اسم کارت شبکه ای که داری راست کلیک کن و turn sharing on or off رو بزن
اگه گزینه no dpnt turn... رو بزنی وضعیتش میشه public و اگه yes turn on.. رو بزنی وضعیت میشه private
سلام.
پیداش نکردم. بی زحمت میشه مسیرشو دقیقتر بنویسید. یادتون باشه که برای ویندوز 8.1 می خوام.
ممنون.... .

hassanshaikhi
19-01-2014, 10:27
دو دکمه windows+c رو بزنید بعد setting بعد پایین روی کارت شبکه کلیک کنید بعد توی قسمت connection رو کارت شبکه راست کلیک کنید

atlas-m
20-01-2014, 08:46
دو دکمه windows+c رو بزنید بعد setting بعد پایین روی کارت شبکه کلیک کنید بعد توی قسمت connection رو کارت شبکه راست کلیک کنید

این مسیری که شما عنوان کردی من نمی تونم برم. اصلا روی کانکشن شبکه ;i راست کلیک میکنم هیچ گزینه نمیاد!!! :n13:

atlas-m
21-01-2014, 17:47
این مسیری که شما عنوان کردی من نمی تونم برم. اصلا روی کانکشن شبکه ;i راست کلیک میکنم هیچ گزینه نمیاد!!! :n13:
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.